Setari Cookie-uri

Yasmin

Buna,iau Yasmin de 2 ani si ceva. Am avut menstruatie pe 24 dec 2010 si pe 6 ianuarie (prima zi fertila)am avut contact sexual.El a ejaculat in mine(pt prima data poate de aceea sunt speriata..cu toate ca stiu care este rolul contraceptivelor).Vreau sa stiu daca este vreo posibilitate sa fiu insarcinata.Le-am luat aprox. la aceeasi ora cu intarzaiere de max. o ora,iar antibiotice nu am luat deloc de cand iau Yasmin. Mentionez ca pastilele le iau la recomandarea medicului in urma multor analize,ocazie cu care am descoperit ca am PCOS.Si daca mai are cineva Pcos sa-mi spuna ce tratament urmeaza.
Multumesc mult!

(care aveti de gand sa raspundeti ca sa va aflati in treaba sau ca sa faceti "mishto" mai bine nu-mi raspundeti)
byby13
Postat pe 14 Ianuarie 2011 15:13
De la: ktaLINE, la data 2011-01-14 15:13:56Buna,iau Yasmin de 2 ani si ceva. Am avut menstruatie pe 24 dec 2010 si pe 6 ianuarie (prima zi fertila)am avut contact sexual.El a ejaculat in mine(pt prima data poate de aceea sunt speriata..cu toate ca stiu care este rolul contraceptivelor).Vreau sa stiu daca este vreo posibilitate sa fiu insarcinata.Le-am luat aprox. la aceeasi ora cu intarzaiere de max. o ora,iar antibiotice nu am luat deloc de cand iau Yasmin. Mentionez ca pastilele le iau la recomandarea medicului in urma multor analize,ocazie cu care am descoperit ca am PCOS.Si daca mai are cineva Pcos sa-mi spuna ce tratament urmeaza.
Multumesc mult!

(care aveti de gand sa raspundeti ca sa va aflati in treaba sau ca sa faceti "mishto" mai bine nu-mi raspundeti)


Cred ca esti in regula nu este cazul sa te sperii...mai asteapta putin sa ne tii la curent
ad__83
Postat pe 14 Ianuarie 2011 15:20
De la: ktaLINE, la data 2011-01-14 15:13:56Buna,iau Yasmin de 2 ani si ceva. Am avut menstruatie pe 24 dec 2010 si pe 6 ianuarie (prima zi fertila)am avut contact sexual.El a ejaculat in mine(pt prima data poate de aceea sunt speriata..cu toate ca stiu care este rolul contraceptivelor).Vreau sa stiu daca este vreo posibilitate sa fiu insarcinata.Le-am luat aprox. la aceeasi ora cu intarzaiere de max. o ora,iar antibiotice nu am luat deloc de cand iau Yasmin. Mentionez ca pastilele le iau la recomandarea medicului in urma multor analize,ocazie cu care am descoperit ca am PCOS.Si daca mai are cineva Pcos sa-mi spuna ce tratament urmeaza.
Multumesc mult!

(care aveti de gand sa raspundeti ca sa va aflati in treaba sau ca sa faceti "mishto" mai bine nu-mi raspundeti)
Nu te mai speria degeaba,......barza e la distanta maaaaaaaaaaaaaare
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 15:32
ms mult...pe 24 trebuie sa ma duc la control pt PCOS si poate sunt bune analizele,iar vinerea viitoare trebuie sa am menstruatie..o sa va tin la curent...
byby13
Postat pe 14 Ianuarie 2011 18:45
De la: ktaLINE, la data 2011-01-14 18:45:32ms mult...pe 24 trebuie sa ma duc la control pt PCOS si poate sunt bune analizele,iar vinerea viitoare trebuie sa am menstruatie..o sa va tin la curent...
ok
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
contraceptie - intrebare 51 De la: maryna_love4u 25 Octombrie 2009 01:05
anexita stanga 10 De la: hailey 6 Februarie 2011 03:21
formula leucocitara 1 De la: viorica_ 27 Octombrie 2009 15:08
contraceptie 7 De la: darksukkubus69 23 Februarie 2009 21:00
Oare ce am patit?Help pls 46 De la: carliontz88 19 Martie 2012 19:48