Setari Cookie-uri

Vrajitoare buna, testata de voi, in Bucuresti?

Buna fetelor!


Vad ca sunteti o comunitate destul de activa si ma gandesc ca puteti compensa lipsa unei comunitati reale. :) De aceea va si cer ajutorul, in speranta ca una dintre voi ma va ajuta. Pe scurt, stiti cum suntem noi femeile, cautam explicatii supranaturale sau dorim sa influentam anumite evenimente prin practici oculte. De aceea, daca vreuna dintre voi a avut probleme cu iubitul, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact. Spun asta deoarece poate nu vreti sa recunoasteti public ca ati facut astfel de lucruri, cine stie. Am mare nevoie de cineva, serios. Daca vreuna are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat ea insasi, sau vreo prietena de-a voastra a experimentat asa ceva, va rog frumos. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate.
kudikara
Postat pe 16 Ianuarie 2011 18:43
De la: kudikara, la data 2011-01-16 18:43:59Buna fetelor!


Vad ca sunteti o comunitate destul de activa si ma gandesc ca puteti compensa lipsa unei comunitati reale. :) De aceea va si cer ajutorul, in speranta ca una dintre voi ma va ajuta. Pe scurt, stiti cum suntem noi femeile, cautam explicatii supranaturale sau dorim sa influentam anumite evenimente prin practici oculte. De aceea, daca vreuna dintre voi a avut probleme cu iubitul, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact. Spun asta deoarece poate nu vreti sa recunoasteti public ca ati facut astfel de lucruri, cine stie. Am mare nevoie de cineva, serios. Daca vreuna are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat ea insasi, sau vreo prietena de-a voastra a experimentat asa ceva, va rog frumos. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate.

Buna seara !Nu !te-as sfatui sa apelezi la asa ceva.Iti iau si multi bani,nu lucreaza cu Binele,Cu Dumnezeu!Mai bine vorbeste cu un duhovnic bun,roaga-te,vezi ce se mai poate face pentru imbunatatirea relatiei,pentru ca ce este sa se intample,se intampla oricum.
marilyn37
Postat pe 16 Ianuarie 2011 18:51
e clar astazi e ziua voodoo incep sa cred si in fantome .. am innebunit .. cred ca o sa ajung sa cred in Mos Craciun .. si cel mai rau in Iepurasu` de Paste!!!!!!!




anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 18:56
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 18:56:07e clar astazi e ziua voodoo incep sa cred si in fantome .. am innebunit .. cred ca o sa ajung sa cred in Mos Craciun .. si cel mai rau in Iepurasu` de Paste!!!!!!!




kudika195501
Postat pe 16 Ianuarie 2011 18:59
De la: kudikara, la data 2011-01-16 18:43:59Buna fetelor!


Vad ca sunteti o comunitate destul de activa si ma gandesc ca puteti compensa lipsa unei comunitati reale. :) De aceea va si cer ajutorul, in speranta ca una dintre voi ma va ajuta. Pe scurt, stiti cum suntem noi femeile, cautam explicatii supranaturale sau dorim sa influentam anumite evenimente prin practici oculte. De aceea, daca vreuna dintre voi a avut probleme cu iubitul, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact. Spun asta deoarece poate nu vreti sa recunoasteti public ca ati facut astfel de lucruri, cine stie. Am mare nevoie de cineva, serios. Daca vreuna are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat ea insasi, sau vreo prietena de-a voastra a experimentat asa ceva, va rog frumos. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate.
si crezi ca putem noi sa iti lasam numele ei ..sa vrajeasca tot aici
crisalidda
Postat pe 16 Ianuarie 2011 19:02
De la: kudikara, la data 2011-01-16 18:43:59Buna fetelor!


Vad ca sunteti o comunitate destul de activa si ma gandesc ca puteti compensa lipsa unei comunitati reale. :) De aceea va si cer ajutorul, in speranta ca una dintre voi ma va ajuta. Pe scurt, stiti cum suntem noi femeile, cautam explicatii supranaturale sau dorim sa influentam anumite evenimente prin practici oculte. De aceea, daca vreuna dintre voi a avut probleme cu iubitul, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact. Spun asta deoarece poate nu vreti sa recunoasteti public ca ati facut astfel de lucruri, cine stie. Am mare nevoie de cineva, serios. Daca vreuna are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat ea insasi, sau vreo prietena de-a voastra a experimentat asa ceva, va rog frumos. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate.


Disperata mai esti femeie...
Practici oculte?Doamne fereste!
Imi pare rau sa spun asta da esti dusa rau...
Daca nu te intelegi cu iubitul tau,inseamna ca ai o problema si tu singura trebuie sa constientizezi asta,nu sa musti momeala "vrajotoarelor"...sau iubitul tau nu e ceea ce cauti tu dar te minti singura,te amagesti...de frica sa nu ramai singura toata viata...ca-i tare greu s-o iei de la capat!
Vai...saraca te tine,nu-mi inspiri decat mila!Astea ca tine,fac de rusine sexul "slab"...
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 19:10
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 18:56:07e clar astazi e ziua voodoo incep sa cred si in fantome .. am innebunit .. cred ca o sa ajung sa cred in Mos Craciun .. si cel mai rau in Iepurasu` de Paste!!!!!!!






sa nu-mi spui acum ca nici iepurasu nu exista
Ame_ly
Postat pe 16 Ianuarie 2011 19:18
De la: Ame_ly, la data 2011-01-16 19:18:09
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 18:56:07e clar astazi e ziua voodoo incep sa cred si in fantome .. am innebunit .. cred ca o sa ajung sa cred in Mos Craciun .. si cel mai rau in Iepurasu` de Paste!!!!!!!






sa nu-mi spui acum ca nici iepurasu nu exista



imi pare rau....eu zic sa te folosesti de autosugestie si poate poate ....exista !!! io, nu mai stiu
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:02
ce'i aicea baaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!????????????????
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:06
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 20:06:30ce'i aicea baaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!????????????????
ssssssssssssssttttttttttttttt iti zik you cand te faci mai mare
thadoogback
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:08
Eu totusi astept oameni seriosi, care sa nu faca circ din orice topic.
kudikara
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:36
De la: kudikara, la data 2011-01-16 20:36:44Eu totusi astept oameni seriosi, care sa nu faca circ din orice topic.


In cazul asta da-mi voie sa te numesc ipocrita Kudicai!Cum naiba sa ai tupeul sa numesti serioasa,o persoana care se ocupa cu asa ceva???
Esti si proasta pe de-asupra,in loc sa bagi la cap ce ti-am zis eu de ex,si sa meditezi sa te gandesti putin ca poate chiar am dreptate,tu ne faci neseriosi!
Asa-i cand nu suntem capabili sa ne recunoastem greselile sau cand avem obloane!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:41
gata hai sa fim seriosi
si despre ce ai vrea sa vb asa seros
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:41
adriano mai incet lume
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:42
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 20:41:34gata hai sa fim seriosi
si despre ce ai vrea sa vb asa seros

stii vreo vrajitoare buna?
marilyn37
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:43
De la: marilyn37, la data 2011-01-16 20:43:32
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 20:41:34gata hai sa fim seriosi
si despre ce ai vrea sa vb asa seros

stii vreo vrajitoare buna?

neaparat in Bucuresti!
marilyn37
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:44
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 18:56:07e clar astazi e ziua voodoo incep sa cred si in fantome .. am innebunit .. cred ca o sa ajung sa cred in Mos Craciun .. si cel mai rau in Iepurasu` de Paste!!!!!!!










... pai deja e foarte rau daca asta e ordinea in care crezi ca ai putea avea ... incredere ... vreodata ...
marco918
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:44
De la: kudikara, la data 2011-01-16 20:36:44Eu totusi astept oameni seriosi, care sa nu faca circ din orice topic.



Io ma pricep la hocuspocus cu legatul cununiilor :se ia un tembel/tembela ,una pereche cununii nefolosite ,un mosor de sarma otelita,un cleste .Se pun cununiile una peste alta,se preseaza bine,bine, bine..............se infasoara bine cu sarma, se strange cu patentul de mai multe ori,si gata! avem cununiile legate beton, iar tembelul/tembela nu se mai casatoreste in veci.
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:45
stai sa dau un tel stiu mai multe
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:45
Alta!
Doamneeee,fa ceva!Uite ce face disperarea din "femei"!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:45
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 20:45:06
De la: kudikara, la data 2011-01-16 20:36:44Eu totusi astept oameni seriosi, care sa nu faca circ din orice topic.



Io ma pricep la hocuspocus cu legatul cununiilor :se ia un tembel/tembela ,una pereche cununii nefolosite ,un mosor de sarma otelita,un cleste .Se pun cununiile una peste alta,se preseaza bine,bine, bine..............se infasoara bine cu sarma, se strange cu patentul de mai multe ori,si gata! avem cununiile legate beton, iar tembelul/tembela nu se mai casatoreste in veci.

Buna asta Anuscaaaa!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:46
De la: kudikara, la data 2011-01-16 18:43:59Buna fetelor!


Vad ca sunteti o comunitate destul de activa si ma gandesc ca puteti compensa lipsa unei comunitati reale. :) De aceea va si cer ajutorul, in speranta ca una dintre voi ma va ajuta. Pe scurt, stiti cum suntem noi femeile, cautam explicatii supranaturale sau dorim sa influentam anumite evenimente prin practici oculte. De aceea, daca vreuna dintre voi a avut probleme cu iubitul, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact. Spun asta deoarece poate nu vreti sa recunoasteti public ca ati facut astfel de lucruri, cine stie. Am mare nevoie de cineva, serios. Daca vreuna are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat ea insasi, sau vreo prietena de-a voastra a experimentat asa ceva, va rog frumos. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate.








... aloooo ... chiar ai impresia ca vorbesti cu toti prostii ??? ... trebuie sa fii tare plecata cu sorcova daca iti inchipui ca oricine ajunge la ''vrajitoare'' ... poti fi sigura ca multi, chiar de aici, ti-ar putea lua banii spunindu-ti aceleasi lucruri pe care ti le-ar putea spune ''vrajitoarele'' ... chiar daca nu creeaza atmosfera aia ''mistica'' ... ... trebuie sa fii foarte slaba la minte sau fara prea multa incredere in tine daca ajungi ... vrajitoare ...
marco918
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:48
De la: marilyn37, la data 2011-01-16 20:43:32
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 20:41:34gata hai sa fim seriosi
si despre ce ai vrea sa vb asa seros

stii vreo vrajitoare buna?


gata am vb e in concediu e plecat la munte
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 20:48
Fetelor... nimeni?
kudikara
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:23
nimeni unde????
scorpyoW
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:29
ptu ptu ptu taie aiciea de trei hori , bate in lemn de doua hori, ia la baba si hasculta cum te fraie cum descanta .... ca la pas de seara , in timp de vara el la tine sa se intoarce sa se tie dupe tine, sa te vaza rozalie , ptuu ptuu , mai baga ho suta de heuro ca sa vad mai departe
bombonik_babardik
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:29
De la: babyboomboom, la data 2011-01-20 22:29:40ptu ptu ptu taie aiciea de trei hori , bate in lemn de doua hori, ia la baba si hasculta cum te fraie cum descanta .... ca la pas de seara , in timp de vara el la tine sa se intoarce sa se tie dupe tine, sa te vaza rozalie , ptuu ptuu , mai baga ho suta de heuro ca sa vad mai departe
Valy90
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:12
De la: kudikara, la data 2011-01-16 18:43:59Buna fetelor!


Vad ca sunteti o comunitate destul de activa si ma gandesc ca puteti compensa lipsa unei comunitati reale. :) De aceea va si cer ajutorul, in speranta ca una dintre voi ma va ajuta. Pe scurt, stiti cum suntem noi femeile, cautam explicatii supranaturale sau dorim sa influentam anumite evenimente prin practici oculte. De aceea, daca vreuna dintre voi a avut probleme cu iubitul, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact. Spun asta deoarece poate nu vreti sa recunoasteti public ca ati facut astfel de lucruri, cine stie. Am mare nevoie de cineva, serios. Daca vreuna are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat ea insasi, sau vreo prietena de-a voastra a experimentat asa ceva, va rog frumos. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate.
Una bucata vrajitoare ma facut sa castig la superenaloto premiul cel mare Asta e nr ei 3266669999 Zattt,la Biserica si te roaga vaca naibii din cauza la toate tutele,tigancile isi fac vile si piscine
Valy90
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:16
Vino la mine ca-ti ghicesc eu de toti banii...si mai ramai si datoare
ankris
Postat pe 21 Ianuarie 2011 12:46
De la: babyboomboom, la data 2011-01-20 22:29:40ptu ptu ptu taie aiciea de trei hori , bate in lemn de doua hori, ia la baba si hasculta cum te fraie cum descanta .... ca la pas de seara , in timp de vara el la tine sa se intoarce sa se tie dupe tine, sa te vaza rozalie , ptuu ptuu , mai baga ho suta de heuro ca sa vad mai departe

hahaha...baby bum bam...te dau pe mina lu bok...precis nu platesti impozit pentru asta...
BEL_AMY1
Postat pe 21 Ianuarie 2011 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu Berbec-el Rac si plus inca una Balanta ! 14 De la: kudika226541 19 Ianuarie 2011 16:58
femeia leu-barbatul peste 26 De la: gabi_kapa 27 Septembrie 2012 19:32
TREBUIE CARACTERIZAT UN OM IN FUNCTIE DE ZODIE SI ASCENDENT.NU DOAR DUPA ZODIE 10 De la: clau19 19 Iulie 2010 00:35
ce sa aleg iubirea sau ambitia??? 33 De la: denis_3d25 11 Octombrie 2011 03:17
de ce fetele sunt diferite de baieti? 117 De la: lao_kudika 23 Septembrie 2009 17:02