Setari Cookie-uri

Autobronzant!

Buna fetelor,am nevoie de un autobronzant bun...
Nu mai vreau solar,anul trecut am facut 280 de minute...am fost si la mare...si de sarbatori in concediu si vreau sa-mi pastrez cat de cat bronzul,dar cu ajutorul unui autobronzant.
Vreau sa vad o culoare uniforma dupa exfoliere si aplicare,nu un bronz cu pete.
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 19:20
autobronzantul de la nivea e foarte bun si nici nu e scump...eu mi-am luat nuanta deschisa,chiar daca sunt bruneta si nu am pielea foarte alba...am avut si de la dove,care era mult prea gras,lipicios...iar ala be bronze...sau nu stiu exact cum se cheama de la avon..e oribil..iese o culoare maro,parca ai fi vopsita,nu pare deloc natural.Eu am folosit ala de la nivea aproape o saptamana inainte de o nunta si multe prietene ma intrebau daca e natural bronzul:">
sper ca ti-am fost de ajutor:*
byby13
Postat pe 16 Ianuarie 2011 22:21
De la: ktaLINE, la data 2011-01-16 22:21:56autobronzantul de la nivea e foarte bun si nici nu e scump...eu mi-am luat nuanta deschisa,chiar daca sunt bruneta si nu am pielea foarte alba...am avut si de la dove,care era mult prea gras,lipicios...iar ala be bronze...sau nu stiu exact cum se cheama de la avon..e oribil..iese o culoare maro,parca ai fi vopsita,nu pare deloc natural.Eu am folosit ala de la nivea aproape o saptamana inainte de o nunta si multe prietene ma intrebau daca e natural bronzul:">
sper ca ti-am fost de ajutor:*


Multumesc ...din pacate folosisem acum vreo 3 ani de la Niveia,Garnier,pana si Johnson sau Dove,dar nici unul nu mi-a placut deloc...
Citisem despre cel de la HERBAGEN doar pareri pro...dar ca nu stiu de unde l-as putea cumpara!Am sa incerc in farmacii.
Mai stie cineva ceva despre acest autobronzant?
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 22:28
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 19:20:26Buna fetelor,am nevoie de un autobronzant bun...
Nu mai vreau solar,anul trecut am facut 280 de minute...am fost si la mare...si de sarbatori in concediu si vreau sa-mi pastrez cat de cat bronzul,dar cu ajutorul unui autobronzant.
Vreau sa vad o culoare uniforma dupa exfoliere si aplicare,nu un bronz cu pete.


cat de bun?
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 22:32
Vand set de la Clinique, un ruj , un rimel , un demachiant , o crema hidratanta si un mini parfum.Produsele sunt noi si originale.120 lei
Vand geanta Estee Lauder , finuta de vara pt fete.Este originala si noua.60 lei
Vand parfum barbati Estee Lauder Beyond Paradise 50 ml , original si sigilat.130 lei ...id freeairforce
oxygenX
Postat pe 20 Ianuarie 2011 00:13
in ce sens nu ti-au placut deloc? si eu le folosesc tot ass de cativa ani si sunt multumita de ele. adica, da, la cateva zile tb sa reinnoiesc bronzul, dar ...sunt creme pana al urma, nu?
diana_81
Postat pe 20 Ianuarie 2011 14:19
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 22:28:03
De la: ktaLINE, la data 2011-01-16 22:21:56autobronzantul de la nivea e foarte bun si nici nu e scump...eu mi-am luat nuanta deschisa,chiar daca sunt bruneta si nu am pielea foarte alba...am avut si de la dove,care era mult prea gras,lipicios...iar ala be bronze...sau nu stiu exact cum se cheama de la avon..e oribil..iese o culoare maro,parca ai fi vopsita,nu pare deloc natural.Eu am folosit ala de la nivea aproape o saptamana inainte de o nunta si multe prietene ma intrebau daca e natural bronzul:">
sper ca ti-am fost de ajutor:*


Multumesc ...din pacate folosisem acum vreo 3 ani de la Niveia,Garnier,pana si Johnson sau Dove,dar nici unul nu mi-a placut deloc...
Citisem despre cel de la HERBAGEN doar pareri pro...dar ca nu stiu de unde l-as putea cumpara!Am sa incerc in farmacii.
Mai stie cineva ceva despre acest autobronzant?
Gama Herbagen,gasesti in Plafare..pretutindeni...
Sibel_16
Postat pe 20 Ianuarie 2011 14:55
Draga mea si cel de la AVON e bun. Un autobronzant se foloseste in felul urmator/; faci dus in care iti exfoliezi pielea cu zat de cafea amestecat cu sampon sau gel de dus. Apoi te dai cu o crema hidratanta pe tot corpul, De ce ? Pt ca pielea in unele parti e uscata si unele parti este grasa, de aceea apar petele, mai ales in zonele uscate ale pielii. Pe urma amesteci autobronzantul cu crema hidratanta, ceea cu care te-ai dat inainte, iti faci tu o cutie separata pt a le amesteca si te dai pe corp si apoi te dai cu aotubronzantul simpluiar, dupa ce a intrat in piele, da-te cu ulei de masline pe tot corpul pt a avea o piele fina. Eu asa fac si iese un bronz de invidiat si cand ies afara in oras ma dau pe maini si picioare cu putin ulei de trandafi ca sa aiva un luciu frumos. Succes
kudika356809
Postat pe 16 Februarie 2011 17:01
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 19:20:26Buna fetelor,am nevoie de un autobronzant bun...
Nu mai vreau solar,anul trecut am facut 280 de minute...am fost si la mare...si de sarbatori in concediu si vreau sa-mi pastrez cat de cat bronzul,dar cu ajutorul unui autobronzant.
Vreau sa vad o culoare uniforma dupa exfoliere si aplicare,nu un bronz cu pete.

incearca sa folosesti un autobronzant sub forma de spray, eu ma dadeam cu l'oreal parca, se absoarbe mai bine si nu raman urme, nu te transformi in dalmatian
visan_georgiana
Postat pe 16 Februarie 2011 17:09
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 22:28:03
De la: ktaLINE, la data 2011-01-16 22:21:56autobronzantul de la nivea e foarte bun si nici nu e scump...eu mi-am luat nuanta deschisa,chiar daca sunt bruneta si nu am pielea foarte alba...am avut si de la dove,care era mult prea gras,lipicios...iar ala be bronze...sau nu stiu exact cum se cheama de la avon..e oribil..iese o culoare maro,parca ai fi vopsita,nu pare deloc natural.Eu am folosit ala de la nivea aproape o saptamana inainte de o nunta si multe prietene ma intrebau daca e natural bronzul:">
sper ca ti-am fost de ajutor:*


Multumesc ...din pacate folosisem acum vreo 3 ani de la Niveia,Garnier,pana si Johnson sau Dove,dar nici unul nu mi-a placut deloc...
Citisem despre cel de la HERBAGEN doar pareri pro...dar ca nu stiu de unde l-as putea cumpara!Am sa incerc in farmacii.
Mai stie cineva ceva despre acest autobronzant?

Da, de la Herbagen folosesc si eu autobronzantul si se gaseste la plafar, in eneral, dar si-n farmaciile mari. La mine si-a facut efectul uniform fara dungi/pete. Bafta!
puiut_77
Postat pe 18 Februarie 2011 09:55
Vand produse cosmetice profesionale la super preturi!
Trusa de farduri de 180 culori Fraulein -Germania la 140 lei!
Trusa farduri de 120 culori Fraulein - Germania la 80 lei!
Trusa de blush cu 28 de nuante Fraulein - Germania la 60 lei!
Trusa de concealer 15 culori Fraulein - Germania la 60 lei!
Trusa de 24 pensule profesionale pentru machiaj MAC - 120 lei!
Trusa de 32 pensule profesionale pentru machiaj MAC - 150 lei!
Trusa de 24 pensule profesionale pentru machiaj Fraulein - 90 lei!
Trusa de 20 pensule profesionale pentru machiaj Fraulein - 80 lei!
Si multe..multe alte cosmetice...oja OPI, ORLY, GEL IBD,EXTENSII PAR NATURAL...

TELEFON : 0766782942
office@totalbeauty.ro
cosmetics
Postat pe 9 Martie 2011 23:03
De la Elmiplant, foarte bun.........
RalucaRalu
Postat pe 10 Martie 2011 17:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unghii False 8 De la: roxanaraluca 31 August 2011 20:06
Cosmetice 3 De la: kudika226898 14 Februarie 2011 22:09
extensii pentru par - ce parere aveti, merita? 66 De la: dibu_iulia 2 Ianuarie 2014 16:05
stie cineva vreun remediu pentru aparitia negilor pe piele in timpul sarcinii? 12 De la: healthy011006 11 Ianuarie 2010 20:19
COAFOR 8 De la: ingeras1 5 Mai 2010 00:17