Setari Cookie-uri

dr giuvelea cristina

buna

stie cineva ceva despre dna dr giuvelea cristina?
si daca mai o gasesc si in alta parte in afara de medlife?

cristina
g_cristinaa
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:03
Am privilegiul sa fiu pacienta d-nei dr. Cristina Giuvelea.Inainte de a cunoste acest doctoe ca fiecare am trecut prin experiente nefericite ale unor doctori care nu isi dezlegau limba decat dupa faceam acel gest pe care fiecare dintre dvs. probabil il stiti. Insa acum sunt fericita ca am gasit un asemenea doctor profesionist dar in acelasi timp si un om de un caracter deosebit.Probabil nu va vine sa credeti ca se intampla in Romania dar aflati ca acest doctor nu a uitat Juramantul lui Hippocrate si il respecta cu sfintenie.Si sa va dau numai un simplu exemplu: Am inceput un tratament prescris de dansa si in tot acest timp m-a tinut sub obesrvatie. inclusiv in weekend m-a sunat (asa ceva sa te sune dr. nu credeam ca o sa mi se intample in Romania)sa afle cum ma simt.Cu toata increderea o recomand pe dr. Cristina Giuvelea.Pentru mine este si ramane o revelatie de doctor.Pentru asemenea doctori urasc Guvernul care nu e instare sa sutina si sa ii trateze asa cum merita pentru munca pe care o depun.
Multumesc
kudika372457
Postat pe 28 Februarie 2011 12:22
Un super medic :) Din cate stiu mai lucreaza si la Municipal si la Maternitatea Titan (Spitalul Sf. C-tin si Elena), eu am nascut cu ea si a fost super ok :)
Giuliasandu
Postat pe 24 Martie 2011 15:07
Draga Cristina, si eu ca si tine eram curioasa de acest doctor Giuvelea Cristina, si raspunsurile pe care le-ai primit pe acest topic m-au convins sa ma duc la ea la un consult. Insa, a fost cea mai proasta alegere din viata mea. Domnisoara, sau doamna Givelea, a ignorat inca de la inceput problema pentru care venisem sa ma consult si anume dereglari menstruale pe care le am inca de la inceput, adica de la 14 ani. Mi-a pus intrebari legate de contraceptie, ea fiind destul de convinsa ca as putea fi insarcinata. Dupa ce m-a consultat si a si comentat despre anumite aspecte ale corpului meu imediat dupa ce m-am dezbracat, lucru de care am ramas neplacut surprinsa, "diagnosticul" ei a fost sa imi fac un test de sarcina, desi, dupa spusele ei, la control nu se vedea niciun semn cum ca as fi insarcinata. M-a intrebat daca VREAU contraceptie, in conditiile in care ii precizasem ca e singurul mod in care imi pot controla dereglarile si...cam atat. In continuare menstruatia nu mi-a venit, insarcinata nu sunt (desi stiam asta dinainte sa ma duc la control), deci scopul doamnei a fost atins. Sa faca "vanzare" pe ziua respectiva fara prea mari batai de cap.
kudika_16197
Postat pe 13 Septembrie 2012 16:18
Pe dna doctor GIUVELEA CRISTINA IRINEL am avut deosebita onoare sa o cunosc acum 4 ani, va spun cu mana pe inima ca-i raman recunoscatoare toata viata mea, atat eu cat si intreaga familie pt interesul deosebit si pt profesionalismul de care a dat dovada.Este un om unic cu suflet mare , cum rar mai intalnesti in zilele noastre, care medic va intreb eu pe d-voastra mamicilor, viitoarelor mamici si simple paciente , va suna si va intreaba cum va simtiti?, ce mai face copilul d-voastra chiar daca ati nascut de foarte mult timp?.
Datorita acestui om cu suflet mare , fetita mea traieste , ma aflam in cabinet la control ,cand dna dr a sesizat ca ceva e in neregula cu sarcina, nu a stat pe ganduri nicio clipa, si-a anulat toate programarile din ziua respectiva si a mers de urgenta cu mine la spital sa-mi salveze fetita.
A fost un gest extraordinar , de aceea ii ramanem datori toata viata !
Ne inclinam in fata acestui mare medic care pt noi inseamna un al doilea Dumnezeu !
Va recomand din toata inima si cu toata increderea acest MARE MEDIC!!!!!!!!!!!!

!!!
kudika_943982
Postat pe 27 Noiembrie 2013 21:43
De la: kudika_943982, la data 2013-11-27 21:43:42Pe dna doctor GIUVELEA CRISTINA IRINEL am avut deosebita onoare sa o cunosc acum 4 ani, va spun cu mana pe inima ca-i raman recunoscatoare toata viata mea, atat eu cat si intreaga familie pt interesul deosebit si pt profesionalismul de care a dat dovada.Este un om unic cu suflet mare , cum rar mai intalnesti in zilele noastre, care medic va intreb eu pe d-voastra mamicilor, viitoarelor mamici si simple paciente , va suna si va intreaba cum va simtiti?, ce mai face copilul d-voastra chiar daca ati nascut de foarte mult timp?.
Datorita acestui om cu suflet mare , fetita mea traieste , ma aflam in cabinet la control ,cand dna dr a sesizat ca ceva e in neregula cu sarcina, nu a stat pe ganduri nicio clipa, si-a anulat toate programarile din ziua respectiva si a mers de urgenta cu mine la spital sa-mi salveze fetita.
A fost un gest extraordinar , de aceea ii ramanem datori toata viata !
Ne inclinam in fata acestui mare medic care pt noi inseamna un al doilea Dumnezeu !
Va recomand din toata inima si cu toata increderea acest MARE MEDIC!!!!!!!!!!!!

!!!


Asa medici, atat de implicati si dezinteresati de partea materiala, precum doamna doctor de care povestesti, mai rar. De i-ar urma cat mai mult medici exemplul, ce bine ar fi...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 28 Noiembrie 2013 09:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
APARAT PENTRU TESTARE DIAGNOSTICARE SI TRATAMENT INCLUSIV CANCER 1 De la: healthy006304 23 Decembrie 2009 13:30
reactii adeverse novynette ?! sau altceva? 9 De la: healthy006049 17 Septembrie 2009 15:21
hi 1 De la: Sabrina_Pamela_Cbust_1 1 Aprilie 2012 02:22
EASY LOVER 1 De la: ledy21 4 Aprilie 2011 10:02
NOUTATI !!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 De la: ioanabobocea 21 Noiembrie 2009 07:21