Setari Cookie-uri

cum sa fac sa fie iar la fel??

buna am cunoscut pe cineva ,cand am fost plecata si pot sa zic ca am copilarit amandoi acolo la tara dar am plecat fiecare la scoala si nu prea mam mai dus la tara cine stie ce.si acum asta vara am fost si cand l`am vazut am simtit un gol in stomac ...am simtit ca imi place de el!!!si nici nu`i eram indiferenta!!!ca isi amintea el ca stie ca l`am batut cand eram mai mica=))) si iam zis eu numai tin minte!!!in fine si ne`am combinat!!!pana la urma!!!am stat o sap ..si dupa am venit acasa!!am asteptat sa vad daca ma suna si ma sunat mereu si ma intreba cand mai vin ca`i e dor de mine!eu sunt din iasi si el vl tin sa mentionez si e distanta de mers!! si dupa la o luna m`am dus iar la tara!!!am facut numai caterinca discoteca alea alea...si tota lumea ne felicita ca ne sta bne impreuna!!si multe chestii frumoase toti baietii de uitau la mine la disco si el era asa...gelos..!!si nu stiu ce va facut sa se skimbe asa pe parcurs ca mi`a cerut niste bani ca ar vrea sa iti cumpere ceva si era o suma cam maricica si iam zis ca nu am asa mult doar daca vrei vreo 2`3 milioane mia mult nu am de unde ca ma intreaba mama ce fac cu banii!!in fine si am mai vb cat de cat la telefon asa!!si dupa asta ne`am certat intr`o seara da nu ma mai sunat!!si nici eu!!!am mers pe premiza da daca ma vrea ma cauta daca nu nu!!si am mai vb asa pe mess tot el ma intreba ce mai fac cum o mai duc !care e viata mea..si de astea ..as vrea sa va intreb oare o sa mai fie cum a fost????sau o fii vrut o aventura de o vara???
adriana_brostic
Postat pe 5 Februarie 2011 21:13
Dar tu nu poti sa iti dai seama singura ? Baiatul vroia sa se distreze cu tine , ptr ca daca ai plecat de la tara , cand vi pe acasa vi totusi cu putin de aer de la oras , Si in discoteca normal ca toti se uitau la tine ptr ca erai o fata noua pe care nu o vedeau acolo prea des ... dar miscarea lui gresita in primul rand e cerutul de bani . De acolo iti dai seama ce insemni ptr el . El se vedea deja un mic peste care sa fie intretinut de gagica lui de la oras . Oi fi plecat tu de la tara de mult timp , dar la gandire mai ai de recuperat mult . Ca tot ca o tarancuta gandesti deoarece tu mai vrei sa fie cum era inainte . Adica ? Sa fi tipa cu care se lauda ? cau te-aagatat ? si poate sa il ami si sponsorizezi ca pe un gigolo . Vezi de treaba , judeca mai inainte de iti urma impulsurile .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Februarie 2011 21:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Confuza 12 De la: kudika311399_silvia 26 Octombrie 2010 17:02
mai sunt fete care stiu ce vor? 4 De la: Stefan_tudorel_Danila_1 8 Noiembrie 2015 15:33
O tara plina de frustrate:-j 2 De la: Deeliaaaa 24 Septembrie 2011 01:53
Amintirile 16 De la: this_is_the_life 24 Decembrie 2011 21:13
dieta cu apa!!!!!halp... 6 De la: geo_reincarcat_iara 20 Iulie 2010 23:03