Setari Cookie-uri

dc sunt femeile asa ofticoase unele pe celelalte?

mereu cand femeile vad alta femeie incep sa zica de alta ba ca are nu stiu ce defect sau sa inventeze ,nu se vad penibile ce sunt mai ales ca cea de care zic ei poate chiar e mai frumoasa ca cea pe care o barfeste cu toate defectele ei>?invidia e cel mai mare defect pe langa prostia caracterizanta
kudika004836
Postat pe 9 Februarie 2011 17:42
de exemplu femeile care n au treaba si nici nu au o cultura si citesc ziarele de barfa in care au o placere de a scrie la comentarii numai injuraturi ,jigniri si asa zise defecte ,in loc sa citeasca ce chiloti si a luat nush ce vedeta sau cu cine s a culcat nu mai bine isi vede de treaba ei ca s f jalnici oamenii acestia care n au alta treaba decat sa citeasca ziarele de scandal barfa ,emisiuni de barfa iar aceste vedete pe care nu le suporta sau le invidiaza fac ff multi bani pe spatele proastelor care citesc ,zi de zi zeci de mii de vizualizari la un articol de genu ce chiloti si a luat x uleasca sau cu cine s a mai culcat x uleasca vai de capul vostru
kudika004836
Postat pe 9 Februarie 2011 17:47
De la: kudika004836, la data 2011-02-09 17:42:24mereu cand femeile vad alta femeie incep sa zica de alta ba ca are nu stiu ce defect sau sa inventeze ,nu se vad penibile ce sunt mai ales ca cea de care zic ei poate chiar e mai frumoasa ca cea pe care o barfeste cu toate defectele ei>?invidia e cel mai mare defect pe langa prostia caracterizanta


Da, am inteles ce vrei sa zici. Un singur lucru iti spun: doar prin simplu fapt ca se trezesc sa comenteze si sa jigneasca, demonstreaza ca , in afara de urate, mai sunt si proaste. Cand intalnesti astfel de specimene superficiale si idioate, ar trebui sa te simti superioara si mandra...
mimi_ca29
Postat pe 9 Februarie 2011 18:15
De la: kudika004836, la data 2011-02-09 17:47:46de exemplu femeile care n au treaba si nici nu au o cultura si citesc ziarele de barfa in care au o placere de a scrie la comentarii numai injuraturi ,jigniri si asa zise defecte ,in loc sa citeasca ce chiloti si a luat nush ce vedeta sau cu cine s a culcat nu mai bine isi vede de treaba ei ca s f jalnici oamenii acestia care n au alta treaba decat sa citeasca ziarele de scandal barfa ,emisiuni de barfa iar aceste vedete pe care nu le suporta sau le invidiaza fac ff multi bani pe spatele proastelor care citesc ,zi de zi zeci de mii de vizualizari la un articol de genu ce chiloti si a luat x uleasca sau cu cine s a mai culcat x uleasca vai de capul vostru


Tu ce citesti de obicei?
rashela
Postat pe 9 Februarie 2011 18:18
De la: kudika004836, la data 2011-02-09 17:47:46de exemplu femeile care n au treaba si nici nu au o cultura si citesc ziarele de barfa in care au o placere de a scrie la comentarii numai injuraturi ,jigniri si asa zise defecte ,in loc sa citeasca ce chiloti si a luat nush ce vedeta sau cu cine s a culcat nu mai bine isi vede de treaba ei ca s f jalnici oamenii acestia care n au alta treaba decat sa citeasca ziarele de scandal barfa ,emisiuni de barfa iar aceste vedete pe care nu le suporta sau le invidiaza fac ff multi bani pe spatele proastelor care citesc ,zi de zi zeci de mii de vizualizari la un articol de genu ce chiloti si a luat x uleasca sau cu cine s a mai culcat x uleasca vai de capul vostru


Asta nu ar trebui sa te intereseze absolut deloc. Daca ele atat isi doresc si atat vor sa demonstreze, jignind si scriind injuraturi, e treaba lor. Tu, doar ai grija sa fii altfel!
mimi_ca29
Postat pe 9 Februarie 2011 18:22
De la: kudika004836, la data 2011-02-09 17:42:24mereu cand femeile vad alta femeie incep sa zica de alta ba ca are nu stiu ce defect sau sa inventeze ,nu se vad penibile ce sunt mai ales ca cea de care zic ei poate chiar e mai frumoasa ca cea pe care o barfeste cu toate defectele ei>?invidia e cel mai mare defect pe langa prostia caracterizanta


E foarte simplu .Este mai usor sa denigrezi pe cineva decat sa incerci sa fii mai bun ca persoana pe care esti invidios.O rautate, o prostie spusa cand trebuie e mai greu de combatut de 10 destepti daca a fost bine aruncata.

Postat pe 9 Februarie 2011 21:00
De la: kudika004836, la data 2011-02-09 17:42:24Dc sunt femeile asa ofticoase unele pe celelalte?


The Big Ego
battleofwits
Postat pe 9 Februarie 2011 21:24
de ale dreacu ce sunt ma!
ironia
Postat pe 10 Februarie 2011 10:29
De la: rashela, la data 2011-02-09 18:18:51 Tu ce citesti de obicei?


Probabil aceleasi ziare
_Cryssa_
Postat pe 10 Februarie 2011 10:33
de cotzoharle ce sunt
razz
Postat pe 12 Februarie 2011 14:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 10 De la: Titanika 23 Februarie 2012 18:18
Sentiment sau Ratiune...??????? 10 De la: liza24_84 7 Februarie 2009 19:35
'semnati si voi petitia pentru infiintarea politiei animalelor!' 1 De la: deya_22 12 Iunie 2009 21:21
am si eu nevoie de un sfat nu stiu ce sa fac:((:(( 56 De la: an3mary19 4 Ianuarie 2011 15:04
Sa mai sper intr-o schimbare? sa ma mai mint singura? 29 De la: kudika_23629 18 Decembrie 2012 09:17