Setari Cookie-uri

musulmani->niciodata. povestea mea

aveam 16 ani,el 26. mergeam impreuna cu familia sa cautam niste bijuterii. el era patron acolo..a fost foarte galant..mi-a pus bratara pe mine..era un gentleman.fiind mica si cu capul in nori i-am dat nr de telefon si am inceput sa iesim.a fost..superb. ma suna sa vada ce fac,imi facea complimente,imi facea cadouri(perle,aur,argint,haine..tot felul).m-am indragostit la nebunie.m-a prezentat tuturor prietenilor lui, toti se purtau frumos cu mine.a inceput sa devina posesiv ceea ce imi placea.m-am izolat de lume pt ca nu ma mai lasa sa ies cu nimeni in afara de el, abia ma mai lasa cu sora mea..iar la un moment dat au inceput bataile. ma batea pe strada fara rusine, ma insela cu fel de fel de femei, eu stiam,ele radeau de mine pe la spate. a inceput sa ma bata de fatza cu toti prietenii lui, ma batea cu scaunul, ei se prafaceau ca nu se intampla nimic,vorbeau in continuare,arunca cu pietre in mine. o data m-a dezbracat,m-a bagat in cada si m-a batut cu furtunul de la dus pana simteam k nu mai am aer..eram toata vanata.pe fatza nu mai era vreun loc liber pentru vreo alta vanataie..iar o data a incercat sa-mi taie venele.dupa ce mi le-a taiat m-a dus la urgenta.nu am murit bineinteles dar..!! nu puteam sa scap de el pt k ma urmarea, dak ma prindea ma batea..am stat 3 ani jumatate impreuna.nu am crezut k o sa pot scapa de el dar am reusit..cam in 2 ani dupa ce am terminat relatia pot zice k am scapat definitiv de el.nu ma mai urmareste acum. oricum fetelor.nu fiti PROASTE. invatati din experienta altuia dak nu vrei sa o patiti.
kudichaa
Postat pe 9 Februarie 2011 21:33
De la: kudichaa, la data 2011-02-09 21:33:28...imi facea complimente,imi facea cadouri(perle,aur,argint,haine..tot felul).m-am indragostit la nebunie....


sa mai zica lumea ca o femeie nu stie sa iubeasca

si cate poate indura pentru iubire
battleofwits
Postat pe 9 Februarie 2011 21:38

si cum ai reusit sa scapi de el? app...mai stati si in acelasi oras???
imi pare rau pt cele ce ti s'au intamplat...
a_rebecca
Postat pe 9 Februarie 2011 21:42
poate va ganditi k stateam pt bani dar nu era asa...k la 16 ani numai la bani nu ma gandeam.mai ales k nu provin dintr-o familie saraca.eram indragostita.
pai i-am zis prin telefon ca vreau sa ne despartim..lui oricum ii era greata de mine..ma vedea ca pe o sclava..dupa care am fugit vreo 2 sapt la mama in alt oras...cand m-am intors el ma mai urmarea..dar nu mai era chiar asa interesat.se schimbase ceva in el. am pus si parintii si l-am amenintat cu toate armele necesare..si am reusit usor,usor sa scap.acum e inca in oras cu mine. are alta relatie in care fata respectiva e la fel de maltratata..doar ca am inteles k fata respectiva e rea..si il mai bate si ea.eu eram prea moale.
kudichaa
Postat pe 9 Februarie 2011 23:50
De la: kudichaa, la data 2011-02-09 21:33:28aveam 16 ani,el 26. mergeam impreuna cu familia sa cautam niste bijuterii. el era patron acolo..a fost foarte galant..mi-a pus bratara pe mine..era un gentleman.fiind mica si cu capul in nori i-am dat nr de telefon si am inceput sa iesim.a fost..superb. ma suna sa vada ce fac,imi facea complimente,imi facea cadouri(perle,aur,argint,haine..tot felul).m-am indragostit la nebunie.m-a prezentat tuturor prietenilor lui, toti se purtau frumos cu mine.a inceput sa devina posesiv ceea ce imi placea.m-am izolat de lume pt ca nu ma mai lasa sa ies cu nimeni in afara de el, abia ma mai lasa cu sora mea..iar la un moment dat au inceput bataile. ma batea pe strada fara rusine, ma insela cu fel de fel de femei, eu stiam,ele radeau de mine pe la spate. a inceput sa ma bata de fatza cu toti prietenii lui, ma batea cu scaunul, ei se prafaceau ca nu se intampla nimic,vorbeau in continuare,arunca cu pietre in mine. o data m-a dezbracat,m-a bagat in cada si m-a batut cu furtunul de la dus pana simteam k nu mai am aer..eram toata vanata.pe fatza nu mai era vreun loc liber pentru vreo alta vanataie..iar o data a incercat sa-mi taie venele.dupa ce mi le-a taiat m-a dus la urgenta.nu am murit bineinteles dar..!! nu puteam sa scap de el pt k ma urmarea, dak ma prindea ma batea..am stat 3 ani jumatate impreuna.nu am crezut k o sa pot scapa de el dar am reusit..cam in 2 ani dupa ce am terminat relatia pot zice k am scapat definitiv de el.nu ma mai urmareste acum. oricum fetelor.nu fiti PROASTE. invatati din experienta altuia dak nu vrei sa o patiti.

Alaaaahh
Valy90
Postat pe 10 Februarie 2011 00:06
nu vreau sa fiu rea..dar citesc cu greata posturile voastre..in care scrieti k aveti o relatie cu un musulman..k sunteti fericite..si ca stiti ca va fi bine...cand stiu ca nu poate fi asa..am trait in mijlocul lor.am cunoscut pe toata lumea.i-am stat sub papuc.sunt din fire o fata cuminte..si tot am fost tratata ca un animal. isi daduse afara vanzatoarea si ma pusese pe mine acolo,nu mi dadea salar ,doar un hamburger pe zi..va dati seama k muream de foame..eram cat pe ce sa raman repetenta ca nu am mai fost la scoala o perioada..el nu statea la magazin cu mine,se ducea cu altele . nu a avut cine sa ma apere..dumnezeu nu m-a binecuvantat cu niste parinti iubitori si impunatori din fire..ei s-au dat la o parte. doar in cele din urma l-am rugat pe tata sa vorbeasca cu el..si a acceptat.
kudichaa
Postat pe 10 Februarie 2011 00:25
De ce nu ai reactionat la prima palma ? Ai zis ca se mai intampla , ca atat mai merge sau ce ? Si oricum daca se purta altul asa de "frumos" cu tine nu il bagai in seama . Si eu cred ca tot banii te-au tinut langa el sa rabzi ... si nu conteaza starea familiei cum e bagata sau saraca ... era imaginea ... uite ca ies cu patronul de la bijuteria cutare . Dau peste din astea ca tine in fiecare saptamana ... acum macar stiu cum sa ma port cu voi , mersi de sfat !
Alex_Bodea
Postat pe 10 Februarie 2011 00:27
De la: kudichaa, la data 2011-02-10 00:25:10nu vreau sa fiu rea..dar citesc cu greata posturile voastre..in care scrieti k aveti o relatie cu un musulman..k sunteti fericite..si ca stiti ca va fi bine...cand stiu ca nu poate fi asa..am trait in mijlocul lor.am cunoscut pe toata lumea.i-am stat sub papuc.sunt din fire o fata cuminte..si tot am fost tratata ca un animal. isi daduse afara vanzatoarea si ma pusese pe mine acolo,nu mi dadea salar ,doar un hamburger pe zi..va dati seama k muream de foame..eram cat pe ce sa raman repetenta ca nu am mai fost la scoala o perioada..el nu statea la magazin cu mine,se ducea cu altele . nu a avut cine sa ma apere..dumnezeu nu m-a binecuvantat cu niste parinti iubitori si impunatori din fire..ei s-au dat la o parte. doar in cele din urma l-am rugat pe tata sa vorbeasca cu el..si a acceptat.
Hai sa fim seriosi ca nu toti sunt la fel.Am prieteni musulmani,stiu despre ce vorbesc.Intradevar sunt rai si razbunatori,dar daca stii cum sa te porti cu ei,totul e ok.Peste tot in lume sunt omeni rai si oameni buni.(nu e nimeni mai breaz)
Valy90
Postat pe 10 Februarie 2011 00:30
De la: Alex_Bodea, la data 2011-02-10 00:27:42De ce nu ai reactionat la prima palma ? Ai zis ca se mai intampla , ca atat mai merge sau ce ? Si oricum daca se purta altul asa de "frumos" cu tine nu il bagai in seama . Si eu cred ca tot banii te-au tinut langa el sa rabzi ... si nu conteaza starea familiei cum e bagata sau saraca ... era imaginea ... uite ca ies cu patronul de la bijuteria cutare . Dau peste din astea ca tine in fiecare saptamana ... acum macar stiu cum sa ma port cu voi , mersi de sfat !


Hai, mai da-o incolo cu asta! Chiar de-ar fi asa cum spui tu, nu asta e scopul pentru care fata si-a spus povestea.
Majoritatea care umbla cu strainii, musulmani sau nu, isi inchipuie ca o suta de euroi in buzunarul aluia inseamna o avere. Dar nu asta-i problema ta sau a mea.

Cred ca fata a vrut sa traga un semnal de alarma si atata tot.
rashela
Postat pe 10 Februarie 2011 00:37
acum cred ca sunt o persoana relativ cu capul pe umeri.am 30 de ani..si pot sa privesc in trecut altfel si sa povestesc,poate va ajuta cumva povestea mea. tu alex nu stiu de ce ai intrat pe acest site.probabil esti un tip cu bani dar fara altceva interesant de oferit si ti se intampla sa dai de femei materialiste mereu.dar eu la 16 ani, nestiind nimic despre barbati,despre viata nu cred ca m-am uitat dupa banii lui.de fapt stiu sigur..dar dak vrei tu sa ma contrazici e ok. am reactionat la prima palma dar el a venit in genunchi cu flori si mii de scuze,promisiuni. iubindu-l am trecut peste.credeam k a fost o palma data la nervi si nu se va mai repeta.
eu zic alex sa te mai cizelezi putin, sa oferi si altceva femeilor in afara de bani, poate nu vor mai veni toate la tine doar pt asta.
kudichaa
Postat pe 10 Februarie 2011 00:43
De la: kudichaa, la data 2011-02-10 00:43:34acum cred ca sunt o persoana relativ cu capul pe umeri.am 30 de ani..si pot sa privesc in trecut altfel si sa povestesc,poate va ajuta cumva povestea mea. tu alex nu stiu de ce ai intrat pe acest site.probabil esti un tip cu bani dar fara altceva interesant de oferit si ti se intampla sa dai de femei materialiste mereu.dar eu la 16 ani, nestiind nimic despre barbati,despre viata nu cred ca m-am uitat dupa banii lui.de fapt stiu sigur..dar dak vrei tu sa ma contrazici e ok. am reactionat la prima palma dar el a venit in genunchi cu flori si mii de scuze,promisiuni. iubindu-l am trecut peste.credeam k a fost o palma data la nervi si nu se va mai repeta.
eu zic alex sa te mai cizelezi putin, sa oferi si altceva femeilor in afara de bani, poate nu vor mai veni toate la tine doar pt asta.
Tu inca nu-l cunosti pe Alex daca i-ai cunoaste ,,basmele",ai zice ca e printul din poveste .
Eu te inteleg prin ce ai trecut,stiu cazuri asemanatoare cu ale tale,dar nu treb.sa-i punem pe toti la zid.(va avea Alah gija de ei)
Valy90
Postat pe 10 Februarie 2011 00:47
De la: rashela, la data 2011-02-10 00:37:07
Hai, mai da-o incolo cu asta! Chiar de-ar fi asa cum spui tu, nu asta e scopul pentru care fata si-a spus povestea.
Majoritatea care umbla cu strainii, musulmani sau nu, isi inchipuie ca o suta de euroi in buzunarul aluia inseamna o avere. Dar nu asta-i problema ta sau a mea.

Cred ca fata a vrut sa traga un semnal de alarma si atata tot.


Da , poate a vrut sa traga un semnal de alarma , dar asta o faci cand e vorba de un pericol nu cand e vorba de un nou trend , la cate citesc si vad deja mi se pare ca e la moda . Am fot mai aspru ptr ca nu am inteles de ce a ramas alaturi de el dupa prima palma . Am ajutat femei care au fost batute si nu ma refer la cea care a divortat acum . Una chiar era gravida , si asta o batea si era din alt oras , i-am dat bani ptr avort , i-am dat bani sa mearga acas si dupa ce s-a dus acasa si a facut avort ghici unde s-a grabit . Asta ma ambaleaza asa ... prima palma se pare ca nu e de ajuns ptr majoritatea , pana nu le baga in spital nu le vin mintile in cap ... la unele nici macar atunci .
Alex_Bodea
Postat pe 10 Februarie 2011 00:51
De la: kudichaa, la data 2011-02-10 00:43:34acum cred ca sunt o persoana relativ cu capul pe umeri.am 30 de ani..si pot sa privesc in trecut altfel si sa povestesc,poate va ajuta cumva povestea mea. tu alex nu stiu de ce ai intrat pe acest site.probabil esti un tip cu bani dar fara altceva interesant de oferit si ti se intampla sa dai de femei materialiste mereu.dar eu la 16 ani, nestiind nimic despre barbati,despre viata nu cred ca m-am uitat dupa banii lui.de fapt stiu sigur..dar dak vrei tu sa ma contrazici e ok. am reactionat la prima palma dar el a venit in genunchi cu flori si mii de scuze,promisiuni. iubindu-l am trecut peste.credeam k a fost o palma data la nervi si nu se va mai repeta.
eu zic alex sa te mai cizelezi putin, sa oferi si altceva femeilor in afara de bani, poate nu vor mai veni toate la tine doar pt asta.


De obicei femeile care vin la mine sunt interesate de altceva nu bani . Si daca ai vazut ca tu l-ai iertat si el face din nou aceas greseala , de ce ai mai continuat ? Ca nu cred ca a doua oara ti-a facut faza cu taiatul venelor . Tu ai zis ca te-a batut mai des , si in public , de ce nu l-ai denuntat , familia cum ai spus avea situatia buna , te putea proteja ... si o alta problema ce ma deranjeaza ... majoritatea femeilor fac greseala asta , cand un barbat in cazul asta un musulman se poarta urat , imediat pe toti ii catalogati asa . Oare cand vor intelege aceste femei ca oamenii sunt diferiti , daca unul face intr0un fel nu inseamna ca si altul va face la fel .
Alex_Bodea
Postat pe 10 Februarie 2011 00:57
Alex, am spus-o si o repet: pentru a avea reactie imediata cand esti lovita, mintita, inselata, umilita si ce mai vreti voi, trebuie sa te nasti asa. Asta nu se invata niciodata. Sunt femei care nu accepta nimic umilitor de la un barbat si sunt femei care accepta orice. Si nimic nu le va schimba.

Nu tin partea nimanui si nici nu comentez situatia cuiva mai mult decat e cazul. Probabil ca fata de a deschis topicul, datorita varstei si lipsei de experienta a crezut in schimbarea indiotului. Nu cred ca acum ar mai accepta vreodata asa ceva.

rashela
Postat pe 10 Februarie 2011 00:58
In ultima perioada am starea asta de irascibilitate , poate ptr ca se aproprie ziua indragostitilor ... si ... , poate trebuie sa ma las de femei , parca era un gay pe aici parca acum cateva zeci de minute a postat ... Dar sti , la c ema gandesc , s-a purtat cu ea urat muzulmanul ... normal afectata , cu increderea distrusa in orice barbat , cu frica inzecita la orice mica atentie sau gest frumos din partea altui barbat si sunt sigur ca pe undeva s-a decarcat pe ei ptr suferinta prin care a trecut , refuzandui sau poate chiar ranindui ea la randul ei , in timp ce vinovatul , cel de la care a ineput totul e bine mersi si nu e pedepsit ptr ce a facut . Faptul ca acum e cu alta si si il loveste inapoi nu e o pedeapsa . Are altele cu care a scapat basama curata dar nu inainte sa isi lase "amprenta"
Alex_Bodea
Postat pe 10 Februarie 2011 01:14
Ti-am citit poveste si sper ca toate femeile ce trec pe-aici pe forum sa ti-o citeasca si sa invete ceva.
_Cryssa_
Postat pe 10 Februarie 2011 10:06
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-10 10:15:23...Sa stii ca nu intotdeauna partea materiala conteaza pentru o femeie....

ai dreptate nu conteaza...insa conteaza la fel de mult ca si o pereche de tate mari pentru un barbat iti ia mintile
battleofwits
Postat pe 10 Februarie 2011 10:18
De la: battleofwits, la data 2011-02-10 10:18:08
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-10 10:15:23...Sa stii ca nu intotdeauna partea materiala conteaza pentru o femeie....

ai dreptate nu conteaza...insa conteaza la fel de mult ca si o pereche de tate mari pentru un barbat iti ia mintile


Numai gura-i de tine! Cand o sa ai alaturi o tatoasa de-i curge transpiratia pe sub tate toata ziua, cand o gafai ca abia si le duce, cand te-oi sufoca cu nasul in ele, atunci sa te aud.

Macar sa fie miniona ca de iei o paluga, sta cocosata de greutate.

Asa-ti trebuie!
rashela
Postat pe 10 Februarie 2011 10:22
De la: rashela, la data 2011-02-10 10:22:11
De la: battleofwits, la data 2011-02-10 10:18:08
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-10 10:15:23...Sa stii ca nu intotdeauna partea materiala conteaza pentru o femeie....

ai dreptate nu conteaza...insa conteaza la fel de mult ca si o pereche de tate mari pentru un barbat iti ia mintile


Numai gura-i de tine! Cand o sa ai alaturi o tatoasa de-i curge transpiratia pe sub tate toata ziua, cand o gafai ca abia si le duce, cand te-oi sufoca cu nasul in ele, atunci sa te aud.

Macar sa fie miniona ca de iei o paluga, sta cocosata de greutate.

Asa-ti trebuie!


ha ha ha .... ce ti-a zis-o!!!!!!!!!! pup Rashela
_Cryssa_
Postat pe 10 Februarie 2011 10:23
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-10 10:21:59...ma lasa fix ...

exact acelasi sentiment de trece si pe noi
battleofwits
Postat pe 10 Februarie 2011 10:23
De la: rashela, la data 2011-02-10 10:22:11Cand o sa ai alaturi o tatoasa de-i curge transpiratia pe sub tate toata ziua, cand o gafai ca abia si le duce, cand te-oi sufoca cu nasul in ele, atunci sa te aud.

Macar sa fie miniona ca de iei o paluga, sta cocosata de greutate.

Asa-ti trebuie!

nu conteaza cat de rea esti ...tot nu-mi strici "imaginea" asta

tatele mari rulez
battleofwits
Postat pe 10 Februarie 2011 10:24
imi pare rau ce ti sa intamplat,dar totusi si eu sustin ca nu toti sunt la fel...
Tu creazi ca in Romania nu exista astfel de oameni?¿?
S_K_
Postat pe 10 Februarie 2011 10:25
De la: kudika311000, la data 2011-02-10 10:25:36
Tu creazi ca in Romania nu exista astfel de oameni?¿?


Si? Care-i poanta ca nu m-am prins?
rashela
Postat pe 10 Februarie 2011 10:28
De la: kudika311000, la data 2011-02-10 10:25:36imi pare rau ce ti sa intamplat,dar totusi si eu sustin ca nu toti sunt la fel...
Tu creazi ca in Romania nu exista astfel de oameni?¿?
Am cunoscut si eu multe pers. musulmane dar nu mi sa parut sa aiba un asa comportament
Dar cum e vorba aceia dupa o veata de trait cu o persoana tot nu vei ajunge sa o cunosti in deplin.
S_K_
Postat pe 10 Februarie 2011 10:29
naspa situatie..bine ca ai scapat...poate invata si alte femei ...din experienta ta!
ironia
Postat pe 10 Februarie 2011 10:32
De la: rashela, la data 2011-02-10 10:28:06
De la: kudika311000, la data 2011-02-10 10:25:36
Tu creazi ca in Romania nu exista astfel de oameni?¿?


Si? Care-i poanta ca nu m-am prins?


Pers. agresive ca acel baiat care la descris...Si sincer imi pare foarte rau ptr. victimile acestor *animale*
S_K_
Postat pe 10 Februarie 2011 10:32
De la: kudichaa, la data 2011-02-09 21:33:28aveam 16 ani,el 26. mergeam impreuna cu familia sa cautam niste bijuterii. el era patron acolo..a fost foarte galant..mi-a pus bratara pe mine..era un gentleman.fiind mica si cu capul in nori i-am dat nr de telefon si am inceput sa iesim.a fost..superb. ma suna sa vada ce fac,imi facea complimente,imi facea cadouri(perle,aur,argint,haine..tot felul).m-am indragostit la nebunie.m-a prezentat tuturor prietenilor lui, toti se purtau frumos cu mine.a inceput sa devina posesiv ceea ce imi placea.m-am izolat de lume pt ca nu ma mai lasa sa ies cu nimeni in afara de el, abia ma mai lasa cu sora mea..iar la un moment dat au inceput bataile. ma batea pe strada fara rusine, ma insela cu fel de fel de femei, eu stiam,ele radeau de mine pe la spate. a inceput sa ma bata de fatza cu toti prietenii lui, ma batea cu scaunul, ei se prafaceau ca nu se intampla nimic,vorbeau in continuare,arunca cu pietre in mine. o data m-a dezbracat,m-a bagat in cada si m-a batut cu furtunul de la dus pana simteam k nu mai am aer..eram toata vanata.pe fatza nu mai era vreun loc liber pentru vreo alta vanataie..iar o data a incercat sa-mi taie venele.dupa ce mi le-a taiat m-a dus la urgenta.nu am murit bineinteles dar..!! nu puteam sa scap de el pt k ma urmarea, dak ma prindea ma batea..am stat 3 ani jumatate impreuna.nu am crezut k o sa pot scapa de el dar am reusit..cam in 2 ani dupa ce am terminat relatia pot zice k am scapat definitiv de el.nu ma mai urmareste acum. oricum fetelor.nu fiti PROASTE. invatati din experienta altuia dak nu vrei sa o patiti.
nu i-ai tras si tu una....ma enervezi...
denis_roxana
Postat pe 10 Februarie 2011 10:33
De la: kudika311000, la data 2011-02-10 10:29:20
De la: kudika311000, la data 2011-02-10 10:25:36imi pare rau ce ti sa intamplat,dar totusi si eu sustin ca nu toti sunt la fel...
Tu creazi ca in Romania nu exista astfel de oameni?¿?
Am cunoscut si eu multe pers. musulmane dar nu mi sa parut sa aiba un asa comportament
Dar cum e vorba aceia dupa o veata de trait cu o persoana tot nu vei ajunge sa o cunosti in deplin.


Atunci eu pot sa spun ca am cunoscut multi romani si niciunul nu a avut un asemenea comportament. Stiu ca exista romani care-si bat femeile, stiu ca exista musulmani care-si omoara femeile, stiu ca exista americani, chinezi, africani care-si bat femeile.

Ideea este ca nu trebuie sa accepti de la bun inceput, indiferent ce culoare are banul.

INSA tot mai cred ca musulmanii's mai multi decat romanii, pentru ca femeia nu valoreaza nimic pentru ei.
rashela
Postat pe 10 Februarie 2011 10:34
De la: denis_roxana, la data 2011-02-10 10:33:14
De la: kudichaa, la data 2011-02-09 21:33:28aveam 16 ani,el 26. mergeam impreuna cu familia sa cautam niste bijuterii. el era patron acolo..a fost foarte galant..mi-a pus bratara pe mine..era un gentleman.fiind mica si cu capul in nori i-am dat nr de telefon si am inceput sa iesim.a fost..superb. ma suna sa vada ce fac,imi facea complimente,imi facea cadouri(perle,aur,argint,haine..tot felul).m-am indragostit la nebunie.m-a prezentat tuturor prietenilor lui, toti se purtau frumos cu mine.a inceput sa devina posesiv ceea ce imi placea.m-am izolat de lume pt ca nu ma mai lasa sa ies cu nimeni in afara de el, abia ma mai lasa cu sora mea..iar la un moment dat au inceput bataile. ma batea pe strada fara rusine, ma insela cu fel de fel de femei, eu stiam,ele radeau de mine pe la spate. a inceput sa ma bata de fatza cu toti prietenii lui, ma batea cu scaunul, ei se prafaceau ca nu se intampla nimic,vorbeau in continuare,arunca cu pietre in mine. o data m-a dezbracat,m-a bagat in cada si m-a batut cu furtunul de la dus pana simteam k nu mai am aer..eram toata vanata.pe fatza nu mai era vreun loc liber pentru vreo alta vanataie..iar o data a incercat sa-mi taie venele.dupa ce mi le-a taiat m-a dus la urgenta.nu am murit bineinteles dar..!! nu puteam sa scap de el pt k ma urmarea, dak ma prindea ma batea..am stat 3 ani jumatate impreuna.nu am crezut k o sa pot scapa de el dar am reusit..cam in 2 ani dupa ce am terminat relatia pot zice k am scapat definitiv de el.nu ma mai urmareste acum. oricum fetelor.nu fiti PROASTE. invatati din experienta altuia dak nu vrei sa o patiti.
nu i-ai tras si tu una....ma enervezi...


ma da periculoasa mai esti tu!
ironia
Postat pe 10 Februarie 2011 10:34
"am reactionat la prima palma dar el a venit in genunchi cu flori si mii de scuze,promisiuni. iubindu-l am trecut peste.credeam k a fost o palma data la nervi si nu se va mai repeta"

Asta e marea problema a femeilor,cauta scuze precum "a fost si el nervos".Ar fi trebuit sa-i dai si tu o palma si dupa sa motivezi ca ai avut o ratacire de moment si ca nu se va mai intampla daca el va sta in banca lui si nu te mai atinge cu palma sau cu pumnul.
Barbie30_
Postat pe 10 Februarie 2011 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Comunicarea inr-o relatie.. 35 De la: razz 6 Aprilie 2010 16:09
Cum sa scap de el? 63 De la: bl_de 28 Iulie 2009 15:26
parastas 3 De la: contesina 8 Iulie 2011 17:41
dilema mare 1 De la: nella2 9 Octombrie 2008 21:14
Barbatii sa raspunda! Care este genul de femeie care 'va pune cu botul pe labe'? 176 De la: denis_3d25 31 Octombrie 2009 18:06