Setari Cookie-uri

Te iubesc dar nu putem fi impreuna

De la: andourrr, la data 2011-02-22 17:15:20Subiectul meu era altul, tu mi-ai raspuns la tema copii.poate ai dreptate dar nu poti judeca as de la tine,fiecare are situatia lui.Dar pt ca tot ai deschis subiectul am sa-ti explic: eu traiesc in alta tara si nu am pe nimeni aici,serviciul meu este f lung si nici nu pot sa I'll las pt ca nu am alta sursa de supravietuire. Nu imi pot lasa fata acasa singura cu o mie da vagabonzi pe langa casa,inainte sa decedeze mama erau amandoi cu mine. Si in final este la tatal ei care are o familie nu la cineva strain. In continuare daca cum spuneai tu (imi arde de nu stiu ce) nu ma gandeam de loc la castorie.

totusi cred ca trebuie sa-ti dai seama ca el nu isi doreste ce iti doresti tu,lasa-l si in timp vei gasi un barbat care merita.
bafta.
aditza1970
Postat pe 10 Martie 2011 17:29
ba da cate iubesc mult,tu m-ai facut sarenasc mereu
kudika183384
Postat pe 12 Martie 2011 10:21
buna andouur...incearca sa ai taria de a merge inainte..nu tebuie sa depinde de nimeni.am tecut aproape la fel prin aceeasi situatie...am cunoscut pe cineva dar din pacate nu pot fi cu el.desi acele sentimente sunt dar incerc sa imi refac viata chiar daca uneori cand sunt singura ma gandesc la el.mereu am sa fiu cu zambetul pe buze si doar eu voi sti ce este in sufletul meu.acel barbat nu te merita chiar daca el afima ca te iubeste.a iubi pe cineva cu adevarat inseamna al avea langa el mereu...nu doar din vorbe ci si prin fapte...incearca sa il dai uitari sa iti vezi de viata ta alaturi de copil.iti va fi greu pentru ca fiecare clipa din viata ta cand esti singura ii vezi imaginea lui in fata dar incearca sa ai puterea de spune stop durerii si suferintii...ai grija de tine si sper sa aud vesti bune despre tine
kudika348826
Postat pe 30 Martie 2011 09:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dar ce ziceti de combinatia fata scorpion si baiatul leu?.... 17 De la: Barbie30 1 Iulie 2010 20:57
el scorpion ...eu pesti ..ar merge ?? 18 De la: paris_love 2 Iulie 2009 19:33
dar despre pesti si gemine ce puteti spune? 4 De la: marilenaionela 14 Martie 2009 18:58
ea scorpion..el peste...hmm..relatia perfecta:-? 11 De la: aanaxor 6 Septembrie 2009 10:53
de ce azi horoscopul zodiei scorpion nu exista? 5 De la: nocturnalia 22 Iunie 2009 13:39