Setari Cookie-uri

Te iubesc dar nu putem fi impreuna

De la: simonikabv90, la data 2011-02-27 13:02:04eu am aproximativ aceeasi poveste vb cu un bait de ceva timp imi zice ca ma iubeste ma respeca erenorm dar tot o data ca nu putem fi impreuna sincer cred ca are o pb mentala adica a avut o deceptie si a ramas cu o trauma deaceea ei nu sunt siguri pe sentimentele lor


el e sincer cu tine si iti spune ca nu puteti avea o relatie,
tu de ce nu esti sincera cu el si ii spui ca vrei sa fi cu cineva cu care sa ai o relatie ... cine crezi ca joaca rolul ipocritului (stiu ca e un cuvant dur, dar e doar pentru a puncta o idee ) in povestea asta?
battleofwits
Postat pe 27 Februarie 2011 13:24
BUNA,SA STII CA SI EU MA AFLU INTR-O SITUATIE ASEMANATOARE,DAR IN CAZUL MEU EU SUNT CE-A CARE NU-MI DORESC CASATORIA,AM FOST CASATORITA 11 ANI L-AM IUBIT ENORM,MU CREDEAM NICIODATA INTR-O DESPARTIRE...DAR A VENIT CAND NU MA ASTEPTAM;CA UN FULGER!GREU AM ACCEPTAT DAR N-AM AVUT DE ALES.A TREBUIT S-A MERG MAI DEPARTE.ACUM AM O RELATIE STABILA,MA SIMT FERICITA DAR NU MAI AM CURAJ SA MA CASATORESC.MI-E FRICA DE O POSIBILA REPETARE NU MAI DORESC SA TRAIESC GROAZA DIVORTULUI
kudika369761
Postat pe 27 Februarie 2011 15:10
De la: andourrr, la data 2011-02-14 17:35:59Sunt intr-o relati de aproape 4 ani cu un tip . Eu am fost casatorita si am 2 copii ,el a fost casatorit si are un baiat care este la mama lui deocamdata,avem amandoi aceiasi varsta 36 de ani . In fine,suntem foarte fericiti impreuna,ne iubim enorm,cel mult eu I'll iubesc f mult si cred ca si el dar exista mereu problema ca el nu vrea sa se recasatoreasca. Aceasta problema am discutat-o de multe ori,eu vreau acest lucru si trebuie sa ma recasatoresc avand in vedere ca parintii mei au decedat si ma simnt mereu f singura.din fosta casatorie un copil este cu mine dar nu este deajuns ,vreau sa am o familie.!! De multe ori am incercat sa ne desparim,ultima oara acum vreo 3 luni cand eu am luat hotararea ca nu mai vreau sa continui aceasta relatie. Despartirea a durat o luna si am suportat-o f greu cu pastile de nervi si ochi umflati de plans si atunci cand incepusem sa ma mai linistesc si sa ies din nou cu prietenele afara,a aparut din nou si de data asta cu planuri de viitor....:))) Am visat cu ochii deschisi ncum se spune,,acum a uitat tot,,,zilele trecute intr-o discutie. Inteleg ca nu se gandeste la casatorie ba chiar si mai mult....imi zice ca nici nu a fost vorba de asta. !!! Am ramas pur si simplu trasnita . Ce inseamna asta si de ce pretinde ca ma iubeste???? De ce plange cand ne desparim????
UN BARBAT CARE PLINGE E PERVERS ,,,,NU TI-AI DAT SEAMA CA NU TE VREA DE SOTIE ,TE VREA NU MAI PENTRU NEVOIELE PERSONALE.JOACA TEATRU SI TU JOCI,,,EATI INIMA IN PIEPT SI TERMIN-O DEFINITIV SI CAUTATI UNU PE MASURA TA CA SUNT DESTUI!! SUCCES
kudika139586
Postat pe 27 Februarie 2011 20:03
De la: andourrr, la data 2011-02-14 17:35:59Sunt intr-o relati de aproape 4 ani cu un tip . Eu am fost casatorita si am 2 copii ,el a fost casatorit si are un baiat care este la mama lui deocamdata,avem amandoi aceiasi varsta 36 de ani . In fine,suntem foarte fericiti impreuna,ne iubim enorm,cel mult eu I'll iubesc f mult si cred ca si el dar exista mereu problema ca el nu vrea sa se recasatoreasca. Aceasta problema am discutat-o de multe ori,eu vreau acest lucru si trebuie sa ma recasatoresc avand in vedere ca parintii mei au decedat si ma simnt mereu f singura.din fosta casatorie un copil este cu mine dar nu este deajuns ,vreau sa am o familie.!! De multe ori am incercat sa ne desparim,ultima oara acum vreo 3 luni cand eu am luat hotararea ca nu mai vreau sa continui aceasta relatie. Despartirea a durat o luna si am suportat-o f greu cu pastile de nervi si ochi umflati de plans si atunci cand incepusem sa ma mai linistesc si sa ies din nou cu prietenele afara,a aparut din nou si de data asta cu planuri de viitor....:))) Am visat cu ochii deschisi ncum se spune,,acum a uitat tot,,,zilele trecute intr-o discutie. Inteleg ca nu se gandeste la casatorie ba chiar si mai mult....imi zice ca nici nu a fost vorba de asta. !!! Am ramas pur si simplu trasnita . Ce inseamna asta si de ce pretinde ca ma iubeste???? De ce plange cand ne desparim????
din ceea ce ai scris tu,eu nu am inteles daca stati impreuna si nu inteleg c vrei de fapt. tu vrei neaparat un act? crezi k asta conteaza? sau doar sa il ai alaturi de tine? pt mine actul ala e ultimul lucru care ar conta. si cred ca ar trebui sa te gandesti si la copii
valutza_healthy
Postat pe 28 Februarie 2011 00:15
Se spune ca prima iubire nu se uita niciodata si asa si este in cazul meu...Primul meu prieten si primul barbat din viata mea a aparut in viata si in inima mea si dupa 11 ani inca ma mai face sa simt fluturi in stomac si ma facut sa ma indragostesc din nou ca un adolescent desi am 29 ani.Eu sunt maritata de 6 ani si imi iubesc sotul si nu l-am inselat niciodata si nici nu m-am gandit niciodata ca am sa ajung sa am secrete fata de el si sa il insel dar in viata ajungi sa faci unele lucruri pe care nu te gandesti niciodata ca le-ai face.De 9 luni am inceput sa am o relatie la distanta (virtuala )pe net,cu fostul meu iubit,totul a inceput ca o simpla prietenie prin a ne povesti unul altuia ce am facut in toti anii astia si sa ne amintim de vremurile din trecut ,iar apoi sa ajuns sa imi ceara sa ne intalnim la o cafea si sa ne vedem,dar bineinteles ca am refuzat si am evitat orice contact mai apropiat de frica ca am sa cedez.Totul a cotinuat pe net.si nimic mai mult(el mi-a acceptat hotararea mea si sa multumit sa ma vada doar pe web si sa conversam pe mess.)Trebuie sa mai spun ca el este plecat din tara si este insurat la randul lui si are si el copii la fel ca si mine,dar ori de cate ori avem ocazia sa ne vorbim o facem,si pot sa zic ca se intampla destul de des.Spune mereu ca ai este dor de mine si ca nu ma uitat niciodata si ca daca ar putea da timpul inapoi ar schimba multe lucruri , ca ai este greu cand ma stie langa sotul meu , ca nu este fericit,mai bine zis ca niciodata nu a fost si ca sa insurat doar ca a lasat-o insarcinata pe actuala sotie si nu ar fi putut sa o puna sa renunte la copil deoarece ai plac copii si sar fi simtit vinovat daca ar fi facut-o.Am ajuns sa ne adoram si sa ne dorim unul pe altul si e un vis frumos ceea ce ni se intampla noua,dar e un vis imposibil,o iubire imposibila si prefer sa ramana asa .Imi este frica sa imi dau frau liber sentimentelor si sa las sa plece totul de la sine,imi e frica de consecinte si nici nu vreau sa ma gandesc ce am sa fac cand va veni acasa si imi va cere din nou sa ne intalnim,desii imi doresc din suflet sa vina acea zi in care ne vom revedea.Ma contrazic singura si nu stiu ce vreau si ce am sa fac...il doresc ,il iubesc dar e totul prea complicat
gabrielita
Postat pe 2 Martie 2011 19:05
De la: gabrielita, la data 2011-03-02 19:05:23Se spune ca prima iubire nu se uita niciodata si asa si este in cazul meu...Primul meu prieten si primul barbat din viata mea a aparut in viata si in inima mea si dupa 11 ani inca ma mai face sa simt fluturi in stomac si ma facut sa ma indragostesc din nou ca un adolescent desi am 29 ani.Eu sunt maritata de 6 ani si imi iubesc sotul si nu l-am inselat niciodata si nici nu m-am gandit niciodata ca am sa ajung sa am secrete fata de el si sa il insel dar in viata ajungi sa faci unele lucruri pe care nu te gandesti niciodata ca le-ai face.De 9 luni am inceput sa am o relatie la distanta (virtuala )pe net,cu fostul meu iubit,totul a inceput ca o simpla prietenie prin a ne povesti unul altuia ce am facut in toti anii astia si sa ne amintim de vremurile din trecut ,iar apoi sa ajuns sa imi ceara sa ne intalnim la o cafea si sa ne vedem,dar bineinteles ca am refuzat si am evitat orice contact mai apropiat de frica ca am sa cedez.Totul a cotinuat pe net.si nimic mai mult(el mi-a acceptat hotararea mea si sa multumit sa ma vada doar pe web si sa conversam pe mess.)Trebuie sa mai spun ca el este plecat din tara si este insurat la randul lui si are si el copii la fel ca si mine,dar ori de cate ori avem ocazia sa ne vorbim o facem,si pot sa zic ca se intampla destul de des.Spune mereu ca ai este dor de mine si ca nu ma uitat niciodata si ca daca ar putea da timpul inapoi ar schimba multe lucruri , ca ai este greu cand ma stie langa sotul meu , ca nu este fericit,mai bine zis ca niciodata nu a fost si ca sa insurat doar ca a lasat-o insarcinata pe actuala sotie si nu ar fi putut sa o puna sa renunte la copil deoarece ai plac copii si sar fi simtit vinovat daca ar fi facut-o.Am ajuns sa ne adoram si sa ne dorim unul pe altul si e un vis frumos ceea ce ni se intampla noua,dar e un vis imposibil,o iubire imposibila si prefer sa ramana asa .Imi este frica sa imi dau frau liber sentimentelor si sa las sa plece totul de la sine,imi e frica de consecinte si nici nu vreau sa ma gandesc ce am sa fac cand va veni acasa si imi va cere din nou sa ne intalnim,desii imi doresc din suflet sa vina acea zi in care ne vom revedea.Ma contrazic singura si nu stiu ce vreau si ce am sa fac...il doresc ,il iubesc dar e totul prea complicat


O sa ajungeti sa va vedeti daca continuati asa. Ai doua alternative:
1. ori renunti la a mai discuta pe mess si a va vedea pe web.
2. continui cu riscul de a va intalni si de a incepe o relatie in paralel.
Trebuie sa accepti consecintele si sa te gandesti ce vei face daca....se va intampla. Ai grija de tine.
bea79
Postat pe 3 Martie 2011 23:59
De la: bea79, la data 2011-03-03 23:59:48
De la: gabrielita, la data 2011-03-02 19:05:23Se spune ca prima iubire nu se uita niciodata si asa si este in cazul meu...Primul meu prieten si primul barbat din viata mea a aparut in viata si in inima mea si dupa 11 ani inca ma mai face sa simt fluturi in stomac si ma facut sa ma indragostesc din nou ca un adolescent desi am 29 ani.Eu sunt maritata de 6 ani si imi iubesc sotul si nu l-am inselat niciodata si nici nu m-am gandit niciodata ca am sa ajung sa am secrete fata de el si sa il insel dar in viata ajungi sa faci unele lucruri pe care nu te gandesti niciodata ca le-ai face.De 9 luni am inceput sa am o relatie la distanta (virtuala )pe net,cu fostul meu iubit,totul a inceput ca o simpla prietenie prin a ne povesti unul altuia ce am facut in toti anii astia si sa ne amintim de vremurile din trecut ,iar apoi sa ajuns sa imi ceara sa ne intalnim la o cafea si sa ne vedem,dar bineinteles ca am refuzat si am evitat orice contact mai apropiat de frica ca am sa cedez.Totul a cotinuat pe net.si nimic mai mult(el mi-a acceptat hotararea mea si sa multumit sa ma vada doar pe web si sa conversam pe mess.)Trebuie sa mai spun ca el este plecat din tara si este insurat la randul lui si are si el copii la fel ca si mine,dar ori de cate ori avem ocazia sa ne vorbim o facem,si pot sa zic ca se intampla destul de des.Spune mereu ca ai este dor de mine si ca nu ma uitat niciodata si ca daca ar putea da timpul inapoi ar schimba multe lucruri , ca ai este greu cand ma stie langa sotul meu , ca nu este fericit,mai bine zis ca niciodata nu a fost si ca sa insurat doar ca a lasat-o insarcinata pe actuala sotie si nu ar fi putut sa o puna sa renunte la copil deoarece ai plac copii si sar fi simtit vinovat daca ar fi facut-o.Am ajuns sa ne adoram si sa ne dorim unul pe altul si e un vis frumos ceea ce ni se intampla noua,dar e un vis imposibil,o iubire imposibila si prefer sa ramana asa .Imi este frica sa imi dau frau liber sentimentelor si sa las sa plece totul de la sine,imi e frica de consecinte si nici nu vreau sa ma gandesc ce am sa fac cand va veni acasa si imi va cere din nou sa ne intalnim,desii imi doresc din suflet sa vina acea zi in care ne vom revedea.Ma contrazic singura si nu stiu ce vreau si ce am sa fac...il doresc ,il iubesc dar e totul prea complicat


O sa ajungeti sa va vedeti daca continuati asa. Ai doua alternative:
1. ori renunti la a mai discuta pe mess si a va vedea pe web.
2. continui cu riscul de a va intalni si de a incepe o relatie in paralel.
Trebuie sa accepti consecintele si sa te gandesti ce vei face daca....se va intampla. Ai grija de tine.

Asta daca chiar vrea ceva, desi ma indoiesc!
puiut_77
Postat pe 4 Martie 2011 15:14
imi place cum arata bolonzii cu brunete
kudika183384
Postat pe 4 Martie 2011 21:11
Buna!nu cred ca este vorba de atata dragoste ci mai mult de egoism si am sa-ti spun si de ce:nici nu vra sa fie sotul tau dar nici nu vrae sa fii a altcuiva.Vrea sa fie cu tine dar vrea sa fie si un barbat liber.Daca te-ar iubi cu adevarat ar tine cont de dorinta ta si v-ati casatori,nu?cu toate ca un petec de hartie nu da siguranta unei relatii sa stii.daar daca tu asta iti doresti si cand v-ati impacat a promis ca asa va face si acum nici nu recunoaste,trage si singura concluzii:este neserios,nu vrea sa te piarda din orgoliu prostesc de barbat si egoism .Dupa ce ti-ai mai revenit si viata ta intrase cat de cat in normal,a aparut iar in viata ta dar cu promosiuni desarte nu?sfatul meu este sa iei viata in piept si traieste la maximum ca din pacate ,avem doar o viata si doar de noi depinde in mare parte sa ne-o facem cat mai frumoasa!iti doresc mult noroc!
mimishor957
Postat pe 4 Martie 2011 23:00
BUNA!INTREABA-TE DACA ESTI FERICITA CU SOTUL TAU MAI INTAI.APOI GANDESTE-TE DACA AI RENUNTA LA CASNICIE PT IUBIREA TA DIN TINERETE CE AR SIMTI COPIII TAI CE AR SIMTI COPIII LUI,APOI SOTUL TAU SI SOTIA LUI.DIN PACATE ATI CLADI FERICIREA VOASTRA PE NEFERICIREA ATATOR PERSOANE NEVINOVATE DE FAPTUL CA PRIMA TA IUBIRE NU S-A GANDIT LA TIMP SA FIE CU TINE!NU STIU DACA MERITA SA-TI DISTRUGI CE AI PT CEVA CE NU STII CUM VA FI!GANDESTE SI PRIVESTE LUCRURILE CU OCHII MINTII NU CU AI SUFLETULUI!
mimishor957
Postat pe 4 Martie 2011 23:08
AI PERFECTA DREPTATE SA TE TEMI DE CASATORIE DUPA UN DIVORT,EU CONVITUIESC CU UN BARBAT DE 22 DE ANI FARA SA FIM CASATORITI,AVEM IMPREUNA O FETITA DE 21 DE ANI,SUNTEM F FERICITI,NE IUBIM SI NE RESPECTAM FARA SA AVEM ACEL PETEC DE HARTIE ,PE CARE EL L-A DORIT DAR EU NU.MI-A RESPECTAT DORINTA SI SUNTEM BINE.ACUM CA LOCUIM IN ALTA TARAAM INTALNIT AICI MII DE CUPLURI CARE FAA SA FIE CASATORITI TRAIAESC NU BINE CI F BINE.DIN PACATE IN ROMANIA NU S-A SCHIMBAT MENTALITATEA.
mimishor957
Postat pe 4 Martie 2011 23:14
Doamnelor pentru copiii noºtri trebuie sã facem sacrificii, dar asta nu înseamnã cã toata viata noastrã va fi pusã la picioarele copilului. Singurãtatea noastrã ne aduce uneori depresie, iar în acele momente nu vom fi de nici un ajutor copiilor, cel mult ii vom deprima si pe ei. Asa cã dacã aveþi posibilitatea sã fiþi fericite lângã un alt bãrbat, nu ezitaþi si luaþi_o chiar cã o datorie de a fi fericite în fata copiilor vostri. Iar pt doamna care a iniþiat discuþia o sfãtuiesc ori accepti faptul cã el nu îºi doreºte o nouã cãsnicie, ori încheie cât mai rapid aceasta relaþie.
kudika175012
Postat pe 5 Martie 2011 18:47
Multumesc de sfat,de multe ori am vrut sa inchei aceasta relatie si sa il uit ,dar de cele mai multe ori tot eu sunt cea care sufar ca nu il vad si nui vorbesc.Ma mai gandesc sa nu regret mai tarziu ca nu am incercat .Apoi nu imi pot da seama daca sunt fericita alaturi de sotul meu sau doar a devenit o obisnuinta si un confort de a avea pe cineva alaturi care sa ma respecte si sa imi faca poftele.Trebuie sa mai spun ca am aceptat sa ma casatoresc doar ca sa scap de singuratate si de suferinta pe care mia pricinuito primul iubit(cand sa casatorit).Iar acum cand am inceput sa simt din nou ca iubesc ma intreb daca nu cumva m_am amagit singura in acesti ani .Simtiam mereu un gol,simtiam ca lipseste ceva in viata de zi de zi,si cautam mereu sa evadez din monotonie.Oare doar eu sunt cea care simte un gol ...sau e ceva normal si mai sunt si altii in situatia mea si e ceva normal...?
gabrielita
Postat pe 6 Martie 2011 10:14
"Trebuie sa mai spun ca am aceptat sa ma casatoresc doar ca sa scap de singuratate si de suferinta pe care mia pricinuito primul iubit(cand sa casatorit)."

Barbie30_
Postat pe 6 Martie 2011 10:17
De la: Barbie30_, la data 2011-03-06 10:17:10"Trebuie sa mai spun ca am aceptat sa ma casatoresc doar ca sa scap de singuratate si de suferinta pe care mia pricinuito primul iubit(cand sa casatorit)."

aaauu cu cn te ai casatorit
thadoogback
Postat pe 6 Martie 2011 10:20
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:20:53
De la: Barbie30_, la data 2011-03-06 10:17:10"Trebuie sa mai spun ca am aceptat sa ma casatoresc doar ca sa scap de singuratate si de suferinta pe care mia pricinuito primul iubit(cand sa casatorit)."

aaauu cu cn te ai casatorit


Doog,am citat pe cineva
Barbie30_
Postat pe 6 Martie 2011 10:21
De la: Barbie30_, la data 2011-03-06 10:21:55
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:20:53
De la: Barbie30_, la data 2011-03-06 10:17:10"Trebuie sa mai spun ca am aceptat sa ma casatoresc doar ca sa scap de singuratate si de suferinta pe care mia pricinuito primul iubit(cand sa casatorit)."

aaauu cu cn te ai casatorit


Doog,am citat pe cineva
aaaaa asa zi credeam ca mi te a furat cnva
thadoogback
Postat pe 6 Martie 2011 10:23
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:23:24
De la: Barbie30_, la data 2011-03-06 10:21:55
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:20:53
De la: Barbie30_, la data 2011-03-06 10:17:10"Trebuie sa mai spun ca am aceptat sa ma casatoresc doar ca sa scap de singuratate si de suferinta pe care mia pricinuito primul iubit(cand sa casatorit)."

aaauu cu cn te ai casatorit


Doog,am citat pe cineva
aaaaa asa zi credeam ca mi te a furat cnva


Eu am zis de la inceput(prin ghilimele),tu nu ai vrut sa vezi
Barbie30_
Postat pe 6 Martie 2011 10:25
De la: Barbie30_, la data 2011-03-06 10:25:25
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:23:24
De la: Barbie30_, la data 2011-03-06 10:21:55
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:20:53
De la: Barbie30_, la data 2011-03-06 10:17:10"Trebuie sa mai spun ca am aceptat sa ma casatoresc doar ca sa scap de singuratate si de suferinta pe care mia pricinuito primul iubit(cand sa casatorit)."

aaauu cu cn te ai casatorit


Doog,am citat pe cineva
aaaaa asa zi credeam ca mi te a furat cnva


Eu am zis de la inceput(prin ghilimele),tu nu ai vrut sa vezi
ok ,,e bn si ce facem ,,ne luam sau nu
thadoogback
Postat pe 6 Martie 2011 10:27
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:27:43....ce facem ,,ne luam sau nu


incearca pe neogen poate ai mai multe sanse


battleofwits
Postat pe 6 Martie 2011 10:30
De la: battleofwits, la data 2011-03-06 10:30:29
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:27:43....ce facem ,,ne luam sau nu


incearca pe neogen poate ai mai multe sanse


aa a aparut distrusul
thadoogback
Postat pe 6 Martie 2011 10:32
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:32:07
De la: battleofwits, la data 2011-03-06 10:30:29
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:27:43....ce facem ,,ne luam sau nu


incearca pe neogen poate ai mai multe sanse


aa a aparut distrusul


iar te uiti in oglinda?
battleofwits
Postat pe 6 Martie 2011 10:33
De la: battleofwits, la data 2011-03-06 10:33:00
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:32:07
De la: battleofwits, la data 2011-03-06 10:30:29
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:27:43....ce facem ,,ne luam sau nu


incearca pe neogen poate ai mai multe sanse


aa a aparut distrusul


iar te uiti in oglinda?
zat in p la mea da distrus
thadoogback
Postat pe 6 Martie 2011 10:33
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:33:51
De la: battleofwits, la data 2011-03-06 10:33:00
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:32:07
De la: battleofwits, la data 2011-03-06 10:30:29
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:27:43....ce facem ,,ne luam sau nu


incearca pe neogen poate ai mai multe sanse


aa a aparut distrusul


iar te uiti in oglinda?
zat in p la mea da distrus


linge-ti ranile inainte de a iesi din beci
battleofwits
Postat pe 6 Martie 2011 10:34
De la: battleofwits, la data 2011-03-06 10:34:52
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:33:51
De la: battleofwits, la data 2011-03-06 10:33:00
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:32:07
De la: battleofwits, la data 2011-03-06 10:30:29
De la: thadoogback, la data 2011-03-06 10:27:43....ce facem ,,ne luam sau nu


incearca pe neogen poate ai mai multe sanse


aa a aparut distrusul


iar te uiti in oglinda?
zat in p la mea da distrus


linge-ti ranile inainte de a iesi din beci
linge ma la p la onnainte sa te sinucizi,,mars in pla mea de ratat
thadoogback
Postat pe 6 Martie 2011 10:36
Cata eleganta in exprimare....
Barbie30_
Postat pe 6 Martie 2011 10:56
sper sa nu stricesi amintirea s-o urasc
kudika183384
Postat pe 6 Martie 2011 16:43
dute dracu ca esti o analfabeta isterica si proasta ....esti cea mai proasta specie dupa forumul asta.... atatea greseli si o lipsa totala de logica ...esti proasta !
Al3xutzaa
Postat pe 6 Martie 2011 16:49
De la: Al3xutzaa, la data 2011-03-06 16:49:06dute dracu ca esti o analfabeta isterica si proasta ....esti cea mai proasta specie dupa forumul asta.... atatea greseli si o lipsa totala de logica ...esti proasta !

nu cred ca-i proasta! Cred ca are doar probleme cu gutuia ca altfel nu se explica atatea bocete ptr unul din cate am priceput eu sau poate ca scrie doar ca sa-i creasca nr de postari! Cine stie!
puiut_77
Postat pe 7 Martie 2011 08:59
Are probleme grave....nici medicii nu o mai salveaza
Al3xutzaa
Postat pe 7 Martie 2011 12:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitate rac capricorn! 9 De la: kudika464696 25 Februarie 2012 14:58
eu berbec. .el balanta .. 4 De la: l_diana_c 25 Mai 2009 17:23
care este relatia intre femeia gemeni si barbatul rac? 5 De la: kudika044235 6 Iulie 2009 09:48
scurgeri maronii 3 De la: lollitta 21 Septembrie 2011 11:50
scorpioancelor v cer o mana d ajutor.. 33 De la: hellya 24 Iunie 2009 17:29