Setari Cookie-uri

Ghicit in carti gratuit 1 - 8 martie

Aveti dreptate nu pot sa zic nu...dar la mine e simpla curiozitate in legatura cu ghicitul asta in carti,sa stiu si eu cu ce "se mananca",despre ce e vorba.Asta inseamna ca-s proasta?Nu vreau sa-mi rezolve nici o problema,nu vreau sa intorc nici un Vasile in viata mea,ca nu e cazul,doar curiozitate...Poate ati vazut mai sus ca si eu am glumit in legatura cu ghicitul in carti.Oricum...nu veau sa creez nici un fel de polemici.
PS:Am vorbit in numele meu,nu al tuturor femeilor,fetelor,care apeleaza la asa ceva.Nu stiu de ce ar vrea ele sa li se ghiceasca in carti...si oricum nu-i problema mea.
ankris
Postat pe 13 Martie 2011 10:17
De la: rashela, la data 2011-03-13 09:38:23Mai, fetelor (si baietilor care se regasesc in asa ceva), ghicitul in carti, in bobi, in zat, in stele si naiba mai stie in ce, este prin definitie GHICIT, adica poate sa fie, poate sa nu fie, s-o nimeri, nu s-o nimeri.
Asta una.
A doua este cat si ce poate prezice omul ala. Ca de rezolvat NU-TI rezolva in veci NICIO problema. Vrei sa afli de te iubeste cutarica, de te mariti totusi in viata asta, de castigi la loto, de vor divorta Pitt si Jolie sunt doar posibilitati, GHICIT. Nimeni n-o sa-ti spuna cu certitudine ce te asteapta.
A treia este ca... ia luati voi la puricat ce fel de intrebari accepta cititorul in stele? Alea de-s cu alba sau neagra. Ca sa poata zice el ca sunt gri toate si sa iasa basma curata. Ca asta inseamna sa GHICESTI.

Si daca vreti sa dati bani ca sa va spuna un oarecare ceea ce stiti deja, faceti-o. Sunt banii vostri.

Ca sa vina sa-ti spuna dna Elena (nu e niciun fel de atac la persoana care a deschis topicul, dar e mai simplu sa ma refer la ea) ca Gigel umbla cu o blonda la drum de zi, apoi nu esti DOAR naiva.

Si daca ar fi sa va intrebe cineva ce anume a rezolvat ghicitul in viata voastra CONCRET, cum v-a scapat de una sau de alta, n-ati avea raspuns.


Ai dreptate in aproape tot ce ai zis , ghicitul in carti ,tarotul, catomatia in general , persoana care iti deschide cartile , iti spune ce iti cade in carti , si intradevar , nici in veci nu o sa putem sa-i rezolvam problemele noi , poate un sfat ,dar, viata vi-o faceti voi indiferet de ce iti cade in carti .
Ceva concret nu o sa cada niciodata in cartomatie , daca ar fi asa , toate care au har ar fi castigat la 6 din 49.... ce iti cade in carti sunt posibilitati, depinde de cine isi da ce drum alege . Nu a fost luat ca pe un atac la persoana , ai generalizat , imi pare bine ca ti-ai spus parerea cu bun simt , o dimineata cat mai placuta in continuare , numai bine !
TarotZZZZ
Postat pe 14 Martie 2011 00:08
De la: TarotZZZZ, la data 2011-03-14 00:08:43
De la: rashela, la data 2011-03-13 09:38:23
Si daca ar fi sa va intrebe cineva ce anume a rezolvat ghicitul in viata voastra CONCRET, cum v-a scapat de una sau de alta, n-ati avea raspuns.


persoana care iti deschide cartile , iti spune ce iti cade in carti , si intradevar , nici in veci nu o sa putem sa-i rezolvam problemele noi , poate un sfat ..

Buna ziua, sper dupa postarea asta sa nu-mi sara nimeni in cap.Un caz concret cu ce putea rezolva ghicitul in carti e ca in ziua de azi bunicul meu ar mai fi trait.Doar ca exact asa ca majoritatea ,cand doamna care i-a dat in carti bunicii mele i-a spus ca va ramane vaduva a refuzat sa creada. Daca lua in considerare ce i-a zis in ziua de azi inca ne-am fi bucurat de prezenta lui pt se putea evita tragedia.Si mai am cateva exemple dar ma abtin sa le relatez.O zi buna tuturor
paulapaula
Postat pe 14 Martie 2011 18:22
De la: paulapaula, la data 2011-03-14 18:22:52
Buna ziua, sper dupa postarea asta sa nu-mi sara nimeni in cap.Un caz concret cu ce putea rezolva ghicitul in carti e ca in ziua de azi bunicul meu ar mai fi trait.Doar ca exact asa ca majoritatea ,cand doamna care i-a dat in carti bunicii mele i-a spus ca va ramane vaduva a refuzat sa creada. Daca lua in considerare ce i-a zis in ziua de azi inca ne-am fi bucurat de prezenta lui pt se putea evita tragedia.Si mai am cateva exemple dar ma abtin sa le relatez.O zi buna tuturor


eu refuz sa cred asta!
chiar daca o asculta pe cea care ia dat in carti ...mai tarziu bunicul tau tot murea...nu ne putem impotrivi sortii...poate o mai pacalea o perioada...dar nu prea mult!
ironia
Postat pe 14 Martie 2011 18:26
De la: TarotZZZZ, la data 2011-03-03 17:11:11
De la: rockk, la data 2011-03-03 05:34:59

de asemenea, poti sa deschizi topicuri cu concursuri pe kudika, chiar daca marele premiu e o scobitoare, se vor gasi 200 de oameni care sa ti raspunda la o intrebare. sa pui o intrebare care implica adresa site-ului sau ceva specific, ca sa le intre in cap, nu te costa nimic si chiar tine mere. bine, mai incolo poti sa faci si reclame mascate, gen deschizi un topic in care infloresti cum ai fost parasit de 3 neveste care te-au inselat cu 2 pitici, si usor inserezi mascat o adresa, mai ceva.

toate cele bune.


Nu e rau sfatul legat de concursuri ,poate o sa facem un concurs saptamanal pe kudika pentru cine crede , exclus posturile de + 1 sau facute doar de dragu de a face post, in schimb reclama mascata , nu avem de ce .
Multumesc pentru sfaturi .
O zi buna.
kudika376310
Postat pe 14 Martie 2011 19:18
De la: rockk, la data 2011-03-02 18:01:05pe mess nu e?
kudika383005
Postat pe 7 Mai 2011 12:14
Cu ocazia sarbatorilor de iarna nu se da in carti???
kudika488652
Postat pe 14 Decembrie 2012 22:18
Nu cred in ghicitul in carti !!!
Titanika
Postat pe 14 Decembrie 2012 23:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu balanta el Feciora 16 De la: kristinaristea 16 August 2009 23:34
Ce parere aveti despre barbatii capricorni? 55 De la: georgie81 7 Noiembrie 2013 00:28
barbatul varsator 1 De la: mmiha 29 Decembrie 2009 12:52
care este relatia intre femeia gemeni si barbatul rac? 5 De la: kudika044235 6 Iulie 2009 09:48
buna 5 De la: kudika_20235 27 Noiembrie 2012 09:11