Setari Cookie-uri

eu leoaica el sagetator..

ce imi puteti spune despre barbatii sagetatori si compatibilitatea dintre cele doua zodii?
ababygirl
Postat pe 22 Septembrie 2010 16:36
de ce nu imi raspunde nimeni?
ababygirl
Postat pe 30 Septembrie 2010 20:30
mai bine intreaba'l pe domnul gooagle!!!!!!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 30 Septembrie 2010 20:32
astazi a fost cutremur
mitura
Postat pe 30 Septembrie 2010 20:32
pt ca nu dam 2 bani pe horoscop si compatibilitati!
size_back
Postat pe 30 Septembrie 2010 20:34
De la: mitura, la data 2010-09-30 20:32:54 astazi a fost cutremur

unde,pe mapamond, mai exact?
miss_darine
Postat pe 30 Septembrie 2010 20:44
De la: size_back, la data 2010-09-30 20:34:50pt ca nu dam 2 bani pe horoscop si compatibilitati!

mai pune un ban, nu fi zgarcita
miss_darine
Postat pe 30 Septembrie 2010 20:44
iti raspunde un sagetator 38 de ani
am avut o iubita leoaica cind eram neinsurat
a fost bine ii faceam toate placerile dar nu a fost sa fie eram prea tineri

sagetatorul poate sa fie compatibil cu toate zodiile singura conditie este ca acesta sa o iubeasca pe
femeia respectiva, daca nu atunci este doar o relatie de genul ,, sa ne simtim bine,,
sagetatorii iubesc profund atunci cind in viata lor apare sufletul pereche s-au atunci cind au o relatie
karmica.
la sagetatori relatia karmica se simte , ii place femeia respectiva cu mult timp inainte de a ajunge in pat,
exista si o perioada de tatonare si pina la urma finalul poate fii dezastruos depinde si de zodia femeii
in cazul meu o femeie taur mi-a schimbat viata, relatia noastra karmica de 1 an si jumatate sa
terminat dezastruos si acest lucru s-a intimplat pt ca aveam familii amindoi, daca eram singuri
deznodamintul ar fii fost altul, dar asta e ce sa facem ,mergem inainte ca fotbalistii..........
LOPY_71
Postat pe 2 Octombrie 2010 01:16
Da cel mai usor lucru sa ne supraapreciem si sa dam vina pe carma...bravo sagetatorule...oricum sagetatorul ne este superior tuturor, pentru ca are arcul....si sagetile:P...si app 1 an si ceva...pentru o relatie...e pishwase ...capsci?r
kudika195501
Postat pe 2 Octombrie 2010 01:20
si eu sunt leoaica, iar prietenul meu e sagetator:) suntem impreuna d aproape 2 ani si ne merge foarte bine! nu prea cred in horoscop, dar il citesc din curiozitate...si am citit la compatibilitatea dintre zodii ca este foarte buna si ca se potrivesc perfect:)
broskutza
Postat pe 2 Octombrie 2010 10:06
Draga mea, nu este o reteta insa eu (leoaica cu ascendent in sagetator) sunt casatorita cu un barbat sagetator de 3 ani (in relatie de 5 ani) si pot spune ca este f bine, ne completam reciproc. Sagetatorii sunt aventurosi, le place f mult sa calatoreasca, incapatanati, sa nu le spui ce trebuie sa faca ca stiu ei mai bine, nu prea stau locului (cel putin asa este sotul meu) si este primul atunci cand se vrobeste de lucruri noi. Bineinteles trebuie sa iei in seama ca dupa 30 ani se manifesta ascendentul si atunci intervin si altele. Iti spun sincer ca daca iei un zodiac si citesti despre zodii, caracteristicile generale se pastreaza. Nu incerca sa il schimbi ca asta ar fi cea mai mare greseala!!
Cred ca cel mai important factor este cat de mult il /te iubeste si apoi cat de mult va potriviti si va doriti cu adevarat sa fiti impreuna. Nimic nu este perfect insa poate aspira spre ceva bun in care amandoi construiti impreuna. Mult succes iti doresc!
omorfi
Postat pe 2 Octombrie 2010 11:33
multumesc pentru sfaturi :) chiar o sa incerc sa tin cont de ele:)
ababygirl
Postat pe 2 Octombrie 2010 16:39
DRAGA MEA,NU SUNT BARBAT ,DAR SUNT O SAGETATOARE.
EU ,AM O PARERE BUNA DESPRE BARBATII SAGETATORI.
TOTUL DEPINDE CE DORESTI !
kudika161309
Postat pe 2 Octombrie 2010 20:22
eu sínt leoaicá .......el ságetátor (sotul meu)) ,a fost o dragoste la prima vedere acum 18 ani .....dupá cíteva luni am locuit deja ímpreuná ,avem 2 fete ........si íncá ne iubim ca ín prima zi ................. bine sínt si la noi ciondáneli dar nu este seará sá ne bágám ín pat certati !! eu cred cá sínt 100% compatibile cele 2 zodii .............íntre ghilimele ...sínt rele de gurá leoaicele .......si din cínd ín cínd zgíríie ....dar ságetátorul le lasá ín pace ............. multá baftá si dragoste si vouá !!
kudika127287
Postat pe 2 Octombrie 2010 22:57
Si eu sunt leoaica cu ascendent in sagetator si am o relatie de 3 ani cu un sagetator. urmeaza sa ne casatorim. sunt sigura ca el este alesul. ne intelegem f f bine, desi amandoi suntem extrem de incapatanati. asa cum zicea cineva mai sus, avem si ciondaneli, dar nu e seara sa adormim suparati unul pe celalalt. ne simtim unul pe celalalt, ne anticipam reactiile...desi cred ca cel mai important lucru e sa va iubiti si apoi totul decurge de la sine, indiferent de zodii. totusi, vazamd toate postarile astea...ma gandesc ca sunt zodii f f compatibile. tot ce va ramane voua e sa va iubiti
Monica_Mangos
Postat pe 3 Octombrie 2010 21:16
buna,:)) in cazul meu eu sunt sagetatoare si el e leu si e super frumos deocamdata
rozi_piki
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:30
De la: rozi_piki, la data 2010-10-04 21:30:06buna,:)) in cazul meu eu sunt sagetatoare si el e leu si e super frumos deocamdata

la inceput a fost cu nabadai,dar pana la urma a iesit ceva frumos.
rozi_piki
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:31
sper sa fie bine totul si intre noi...suntem impreuna de 2 ani si..
ati putea sa imi spuneti cateva caracteristici al sagetatorului?
ababygirl
Postat pe 14 Octombrie 2010 00:00
dar despre pasiuni comune, ginduri, vise, dorinte v-ati intrebat dincolo e zodie?
negrul_de_serviciu
Postat pe 14 Octombrie 2010 17:35
Asta depinde intru totul de voi, nu de zodiac...

Mama e sagetatoare si taica-miu e leu... s-au casatorit, dupa 3 ani au divortat practic, dupa 8 au divortat legal... iar mama a ramas marcata pe viata de dezastrul prin care a trecut... eu nici nu mai povestesc.

Relatiile nu sunt tinute de astre, ca asa n-ar mai fi nevoie de toata curtarea asta. S-ar face lista de asteptare si gata...
SfDuminica
Postat pe 14 Octombrie 2010 17:44
cred ca e cea mai buna combinatie posibila!eu sunt sagetatoare si noi ne potrivim foarte bine cu leii si cu berbecii!
playboy
Postat pe 14 Octombrie 2010 23:35
e super , da-i bataie.
banalulanonim
Postat pe 15 Octombrie 2010 10:32
Nici o intilnire intre 2 oameni nu este intimplatoare...Amindoi aveti de invatat unul de la altul....
kudika227120
Postat pe 15 Octombrie 2010 20:12
Buna draga mea!Eu sunt sagetatoare si sotul leu.Suntem casatoriti de 18 ani si totul este perfect!Exista intr-adevar compatibilitate intre cele doua zodii.In toate domeniile as putea sa spun.Ne completam reciproc.Nimic nu este intamplator pe aceasta lume!Totul,cel putin asa cred eu,este "scris in stele"!

Ai incredere, si "mult noroc"!Sunt caractere puternice cei din aceste zodii si cu mult simt de raspundere!
Numai bine!



kudika078506
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu balanta - el rac 37 De la: deeaangel 12 Octombrie 2014 16:32
Ce-si doresc barbatii? 46 De la: LOPY_71 30 Septembrie 2010 01:21
NU POT SA-L UIT:(( AJUTORR 14 De la: kudika011084 12 Decembrie 2009 10:23
ce puteti spune despre femeia leu? 89 De la: ioana_cristina 2 Iunie 2014 07:20
femeia-pesti si barbatul-sagetator 4 De la: kudika071053 26 Septembrie 2009 19:35