Setari Cookie-uri

vreau gene false!

buna fetelor!am tot vazut ca sunt la moda genele false,ca iti scot ochii in evidenta ma rog....am cautat pe diferite site-uri,mi-au placut cele de pe gene false.ro,dar intrebarea mea e,ce sfaturi imi puteti da si voi ca totusi suntem fete si accept un sfat de la voi!va multumesc
miss_kitty
Postat pe 3 Martie 2011 22:38
eventual sa te uiti la cateva tutoriale pe youtube s vezi cum se pun....altceva nush ce sa-ti zic...see ya
kagome_kudika
Postat pe 7 Martie 2011 09:26
eu mi-am pus si sunt f multumita rezultatul e spectaculos
angel
Postat pe 10 Martie 2011 15:22
Vezi ca si la Oriflame au gene false.
Nu sunt greu de aplicat din cate am observat eu.
Parerea mea este ca trebuie neaparat sa ai un demachiant bun pentru cand ti le dai jos sau un ulei ceva ca sa nu ti se irite pielea. Plus ca tre sa fi atenta sa nu dai intr-o conjunctivita....
...A!! Si eu zic sa le tai si sa le dai si tu o forma ca sa nu para foarte artificiale. Mie mi s-ar parea hidos...
In fine....
joy_18
Postat pe 10 Martie 2011 19:04
multumesc fetelor,sunteti dragute daca imi voi pune,va voi spune rezultatul.da am vazut si pe youtube cateva tutoriale...superb intr-adevar.
miss_kitty
Postat pe 11 Martie 2011 20:52
De la: miss_kitty, la data 2011-03-11 20:52:06multumesc fetelor,sunteti dragute daca imi voi pune,va voi spune rezultatul.da am vazut si pe youtube cateva tutoriale...superb intr-adevar.


Eu zic sa mergi la salon..Costa cam 50-70 sa-ti aplici gene false.
_Cryssa_
Postat pe 11 Martie 2011 20:54
De la: kudika167972, la data 2011-03-11 21:43:02sunt ff ushor de pus si f rar se poate sa iti ramana lipici la baza genelor tale naturale,si nu recomand gene smocuri cele mai bune sunt cele tip banza se fixeaza q un lipici special pt genele tip banda


Eu n-am inteles nimic din ce-ai scris
_Cryssa_
Postat pe 11 Martie 2011 21:48
gene false gasesti la oriflaime daca vrei detalii cautama la id de mess danytudosie
danytudosie
Postat pe 12 Martie 2011 09:12

danytudosie
Postat pe 12 Martie 2011 09:13
Daca doresti gene cu adevarat superbe(fir cu fir,imita perfect genele naturale)suna la tel.0726284921-Cosmina.Mie mi s-au aplicat astfel de gene,au rezistat perfect 3 saptamani(poti sa faci piscina,sa te machiezi,etc)dupa care,daca doresti poti sa mergi la intretinere.Eu mi-am pus cu ocazia unui eveniment si nu am mai continuat intretinerea(am 52 de ani,nu mai este cazul...)
lenion
Postat pe 12 Martie 2011 18:17
lucrez la un salon si pun gene false atat individuale cat si tip banda!!!recomand cele banda...si pt fetele mai grijuli pe cele individuale!!!
anamihaela_t
Postat pe 13 Martie 2011 00:16
lucrez la un salon si pun gene false atat individuale cat si tip banda!!!recomand cele banda...si pt fetele mai grijuli pe cele individuale!!!
anamihaela_t
Postat pe 13 Martie 2011 00:16
buna, eu am o prietena care te poate ajuta in aceasta mica dorinta a ta, daca esti din bucuresti. daca vrei iti pot da nr. ei de tel.
mady000
Postat pe 13 Martie 2011 13:15
multumesc,esti foarte draguta,dar din pacate nu sunt din bucuresti....si momentan nu sunt nici in tara,voi tine cont de sfaturile voastre,ma voi uita si la cele de la oriflame,insa prefer genele tip banda,poate daca voi avea mai multa indemanare le voi lua si pe cele individuale...deh curiozitatea. pupici
miss_kitty
Postat pe 13 Martie 2011 17:55
si mie imi plac genele false foarte mult. insa eu am o problema cu lipiciul nu intotdeauna este bun sau este uscat in tub. Ma chinui de foarte mult timp sa gasesc un lipici bun. Ca daca lipiciul nu e bun...degeaba... apoi trebuie sa stai cu grija ca-ti pica (ma refer la cele puse acasa). Deci, daca stiti de unde pot cumpara un lipici de gene false bun, va rog sa-mi spuneti. Multumesc.
glavanel
Postat pe 13 Martie 2011 22:25
Iti recomand folosirea genelor false doar la ocazii speciale . In timp slabesc genele naturale :( E preferabila folosirea unui rimel de volum si alungire .Eu personal folosesc Telescopic de la L'oreal de 3 ani si sunt foarte multumita, prietenele mele zic ca parca as avea gene false :)) . Tot ce trebuie este sa gasesti un rimel care sa ti se potriveasca si care sa iti faca genele asa cum iti doresti . Daca insisti pe genele false ,va trebui sa cauti un salon super unde sa le puna profi si sa arate cat mai natural .
Iti doresc bafta in luarea deciziei :)
ica83
Postat pe 14 Martie 2011 12:43
De la: glavanel, la data 2011-03-13 22:25:25si mie imi plac genele false foarte mult. insa eu am o problema cu lipiciul nu intotdeauna este bun sau este uscat in tub. Ma chinui de foarte mult timp sa gasesc un lipici bun. Ca daca lipiciul nu e bun...degeaba... apoi trebuie sa stai cu grija ca-ti pica (ma refer la cele puse acasa). Deci, daca stiti de unde pot cumpara un lipici de gene false bun, va rog sa-mi spuneti. Multumesc.


buna draga mea!am inteles ca lipiciul de la DUO, si genele false de la ei sunt bune si rezistente,in plus de asta iti confera si un aspect natural. pe curand succes
miss_kitty
Postat pe 14 Martie 2011 17:48
eu una am ales sa imi pun buchetele la salon...ce pot spune..sunt extrem de multumita...am deja 2 saptamani si arata foarte bine..nu ma deranjeaza..au fost putin incomode.. la inceput 1-2 zile...ieftin..bun si de efect ce pot spune...va sfatuiesc sa apelati la un salon asta in caz ca vreti permanente...pentru 2-3 saptamani
motanika
Postat pe 15 Martie 2011 04:52
buna,
eu am folosit f mult timp gene false ...intr-adevar sunt f spectaculoase si iti scot f f mult ochii in evidenta
eu le prefer pe cele pe care le poti pune acasa(sunt ieftine,practice,le poti poune si da jos cand vrei cu usurinta),pe cand cele de la salon nu prea.Folosite in timp indelungat iti ataca genele tale,adica cu alte cuvinte iti cad ale tale in timp...si se regenereaza fff greu,eu nu le mai folosesc cam de 1 an ...tocmai din cauza asta.
kudika325362
Postat pe 16 Martie 2011 14:44
la " Unirii " / parter gasesti ceva fain - unele de babuin - sunt convinsa ca o sa-i uimesti pe toti ?
marcel_dragus
Postat pe 17 Martie 2011 22:09
Eu folosesc ocazional genele false si cu un tus aplicat inainte nu se cunoaste deloc ca le porti. Doar efectul este de uau. Folosesc gene de la Revlon si lipiciul pentru gene tot de la Revlon. Le-am cumparat din UK si sunt f multumita de ele, abia astept sa-mi mai cumpar un set, iar ca pret sunt foarte accesibile. Lipiciul este intr-un tub cu pensula si se aplica foarte usor, se usuca transparent. Inainte sa le aplic am urmarit cateva tutoriale pe youtube si mi-au fost de mare folos.
bootymona
Postat pe 18 Martie 2011 20:12
De la: kudika174830, la data 2011-03-17 22:09:11la " Unirii " / parter gasesti ceva fain - unele de babuin - sunt convinsa ca o sa-i uimesti pe toti ?


daaa asa-i?
miss_kitty
Postat pe 18 Martie 2011 20:53
si eu extensie de penis...ma poti ajuta????
manole40iulian
Postat pe 19 Martie 2011 21:18
De la: angel, la data 2011-03-10 15:22:29eu mi-am pus si sunt f multumita rezultatul e spectaculos
unde
kudika370937
Postat pe 20 Martie 2011 12:00
la o prietena daca vrei detalii ti le zic
angel
Postat pe 22 Martie 2011 20:44
De la: miss_kitty, la data 2011-03-03 22:38:55buna fetelor!am tot vazut ca sunt la moda genele false,ca iti scot ochii in evidenta ma rog....am cautat pe diferite site-uri,mi-au placut cele de pe gene false.ro,dar intrebarea mea e,ce sfaturi imi puteti da si voi ca totusi suntem fete si accept un sfat de la voi!va multumesc


Daca esti dispusa sa renunti la genele tale actuale, in sensul ca ti se vor rupe si iti vor cadea majoritatea, eu zic sa incerci. Eu nu vorbesc din povesti, am experimentat si eu si nu la un salon de cartier ci la unul de prestigiu, in cazul in care te intrebi daca este vreo diferenta. Acum de 1 luna jumatate, de cand mi le+am scos, fac tratament cu ulei de ricin in fiecare seara, dar mai am pana-mi voi recapata genele cayute sau rupte. Eu iti recomand sa le dai in fiecare seara cu ulei de ricin pe cele naturale si vei vedea o mare schimbare, in timp desigur
verraa
Postat pe 29 Martie 2011 06:12
De la: verraa, la data 2011-03-29 06:12:17
De la: miss_kitty, la data 2011-03-03 22:38:55buna fetelor!am tot vazut ca sunt la moda genele false,ca iti scot ochii in evidenta ma rog....am cautat pe diferite site-uri,mi-au placut cele de pe gene false.ro,dar intrebarea mea e,ce sfaturi imi puteti da si voi ca totusi suntem fete si accept un sfat de la voi!va multumesc


Daca esti dispusa sa renunti la genele tale actuale, in sensul ca ti se vor rupe si iti vor cadea majoritatea, eu zic sa incerci. Eu nu vorbesc din povesti, am experimentat si eu si nu la un salon de cartier ci la unul de prestigiu, in cazul in care te intrebi daca este vreo diferenta. Acum de 1 luna jumatate, de cand mi le+am scos, fac tratament cu ulei de ricin in fiecare seara, dar mai am pana-mi voi recapata genele cayute sau rupte. Eu iti recomand sa le dai in fiecare seara cu ulei de ricin pe cele naturale si vei vedea o mare schimbare, in timp desigur


Asta pentru extensii de gene, cat pentru gene false ...incearca sa folosesti cat mai rar pt ca nici solutia care se aplica la baza lor nu face bine si nici pielii..asta daca vrei sa pari tanara cat mai mult timp!
Recurge la gene false doar la ocazii sau atunci cand vrei sa faci un shooting.
verraa
Postat pe 29 Martie 2011 06:18
Buna seara fetelor!
Daca tot suntem la capitolul gene imi spuneti si mie ce tip de lipici folositi?Eu am folosit unul foarte bun din America,dar imi este parca peste mana sa tot apelez la cunostinte sa il achizitionez.
Aveti idee,lipiciul pentru gene de la Peggy Sage este bun?Ati incercat?Pentru ca s-a deschis de curand la mine in oras un magazin Peggy Sage.
Va pup!
deya_20
Postat pe 30 Martie 2011 20:40
Buna fetelor.
Vreau sa va spun ca eu am gasit un produs foarte misto care a intrat acum pe piata din Romania. Ajuta genele proprii sa devina fix ca genele false, doar printr-o aplicare pe zi. Dupa doar o luna genele sunt mai sanatoase, mai groase si mai de durata. Produsul este genial. Vi-l recomand cu caldura!
kudika514084
Postat pe 8 Martie 2012 15:42
Buna, recomand site-ul genefalse.ro , mi-am achizionat si eu gene de la Ardell, adezivul Duo si lotiunea pt indepartat adezivul de pe ele si pot zice ca doar genele sunt bune..adezivul e foarte rau..m-am trezit cu capetele genelor dezlipite la nunta!Am auzit si eu numai lucruri bune despre el de aia mi-am si cumparat,nu m-am uitat la termen se poate sa-l fi cumparat expirat ca vad ca eu sunt singura care are o plangere ref. la el...cat despre solutia de indepartat adezivul, la fel!!Apa chioara!!!Dar cum nu ma invat sa nu mai fac comanda la toate porcariile de pe net!Mi-am cumpArat si de la ELF, gene dramatice la doar 9 lei cu tot cu adeziv inclus la prima purtare cand am facut unei cliente o proba de machiaj au rezistat perfect, dar cand a venit evenimentul si a trebuit sa o fac din nou..teapa nu au mai vrut sa stea in nici un fel chiar daca le-am curatat corespunzator!!!
kudika_15543
Postat pe 3 Septembrie 2012 12:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa slabesc 93 De la: mady1997 18 Iulie 2010 11:46
caut colaboratori 2 De la: kudika174830 21 Mai 2010 01:16
cizme ugg originale 13 De la: Indiana_Jones 21 Septembrie 2011 21:48
Cursuri de croitorie 1 De la: kudika_28366 2 Februarie 2013 20:12
ce fel de rochie mi se potriveste? 24 De la: carlynny 23 Martie 2012 17:16