Setari Cookie-uri

Nu stiu cate sau cati dintre voi aveti un tata kre...

nu stiu cate dintre voi aveti un tata care se joaca la pacanele......se joaca nici nu eram eu nascuta..... si am 21 de ani in momentul actual. Problema mea cea mai mare a inceput acum 5 ani cand parintii mei l-ai mutat pe bunicul meu(tatal tatalui meu) in undeva lana ploiesti. Toate bune si frumoase ne duceam des la el.... dar bunicul meu mai avea vreo 16000 euro in banca, banii kre iau ramas dupa ce a vandut ap. in fine vreo 3-4 luni dupa ce s-a mutat a fost totul bine si frumos, dar intr-o zi cand a ajuns la banca surpriza a fost k din 16000 mai avea 2000. In seara aia la chemat pe tata singur acolo la el(vreau sa mai specific ceva bunicul si cu tata sunt foarte implusivi si se enerveaza repede)si a iesit circ. in seara aia tata a vrut sa se sinucida. Bun mai departe, eu inca pastrez leg cu bunicul meu, ma duc la el e ok. Dar de acum 5 ani a facut tata atatea datorii k am vandut apartamentul k sa le achitam. Si sa vi-l descriu putin, este un om calculat, esti un om destept, se descurca orice trebuie sa faca , se duce la munca vine la mine si la sora mea in fiecare seara, dar are patima asta, Mama la pus sa se jure pe mine si pe sora mea ca nu mai joaca, si asta in fata bisericii.....el inca joaca, prietenul meu ma sunat acum 2 saptamani si mi-a zis k la sunat tata k are nevoie de 300 euro urgent, k ii da cu dobanda inapoi, in fine ideea e k La suprafata e un om normal, pe interior la fel, la cap are ceva cu jocurile astea...... in momentul actual o sa ma mut la 30 de km de bucuresti nu e panica, am masina etc....dar el o sa constientizeze k mama a fost de acord sa vindem casa sa plecam de aici si sa il ajutam....???
mysgdream
Postat pe 5 Martie 2011 14:45
Si voi chiar inca traiti in secolul trecut sa mai credeti ca o dependenta se vindeca doar cu juratul pe icoane?
Daca tot puteti face rost de bani, mai bine trimiteti-l la terapie.
kudika_pudika
Postat pe 6 Martie 2011 22:44
De la: kudika_pudika, la data 2011-03-06 22:44:45Si voi chiar inca traiti in secolul trecut sa mai credeti ca o dependenta se vindeca doar cu juratul pe icoane?
Daca tot puteti face rost de bani, mai bine trimiteti-l la terapie.






... boala asta daca nu se trateaza cu juratul pe icoane nu se mai trateaza cu ... nimic ... exemplele sint multe ... de toate felurile ... unii sint dependenti de jocuri, altii/le de sex, altii de minciuni, altii/le de ... ar fi prea multe lucruri de ... tratat ... asa ca se numesc doar ... prostii ... unii cistiga din dependentza altora ... pina nu ajunge la fundul sacului nu se potoleste ... mai ales cind exista cineva care il ... ''intelege'' ...

marco918
Postat pe 6 Martie 2011 23:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sfaturi 7 De la: Eva32 2 Iulie 2011 02:13
ce cadou sa-i fac iubitului meu???????????? 47 De la: daiana_my 9 Octombrie 2014 11:35
va invit la o lectura. gasiti postul meu pe blog sau cautand prin propunerile pentru concurs 1 De la: suzanne13 28 August 2008 14:57
heyy !! 11 De la: candygirl_cora3 14 Martie 2011 13:53
Dragostea 12 De la: justforfun84 25 Martie 2011 13:10