Setari Cookie-uri

Eu Scorpion si el Leu si o a 3-a Fecioara

Vreau sa stiu si eu daca ma potrivesc cu baiatul din Leu, si vreau sa stiu si dak a 3-a persoana care este tot o fata in zodia Fecioara se potriveste cu Iubitul meu din Leu?...Vreau sa ma ajutati sa-mi dau seama....App el are o relatie cu Fecioara de 3 ani:D...iar eu l-am cn de ceva timp si m-am indragostit de el si i-am zis iar el logik k s-a dat si la mn si acum sunt implicata intr-o relatie cu el ...nush ce sa fac oare merita sa accept sa fie si cu mn si ca alta in acelasi timp? Ajutati-ma va rog:*:*
Alexutza003
Postat pe 9 Martie 2011 00:18
De la: Alexutza003, la data 2011-03-09 00:18:02 Vreau sa stiu si eu daca ma potrivesc cu baiatul din Leu, si vreau sa stiu si dak a 3-a persoana care este tot o fata in zodia Fecioara se potriveste cu Iubitul meu din Leu?...Vreau sa ma ajutati sa-mi dau seama....App el are o relatie cu Fecioara de 3 ani:D...iar eu l-am cn de ceva timp si m-am indragostit de el si i-am zis iar el logik k s-a dat si la mn si acum sunt implicata intr-o relatie cu el ...nush ce sa fac oare merita sa accept sa fie si cu mn si ca alta in acelasi timp? Ajutati-ma va rog:*:*


Nu,nu se merita.
Daca tie iti place sa fii a-5-a roata de la caruta,tine-o tot asa.
Valy90
Postat pe 9 Martie 2011 11:45
De la: Alexutza003, la data 2011-03-09 00:18:02 Vreau sa stiu si eu daca ma potrivesc cu baiatul din Leu, si vreau sa stiu si dak a 3-a persoana care este tot o fata in zodia Fecioara se potriveste cu Iubitul meu din Leu?...Vreau sa ma ajutati sa-mi dau seama....App el are o relatie cu Fecioara de 3 ani:D...iar eu l-am cn de ceva timp si m-am indragostit de el si i-am zis iar el logik k s-a dat si la mn si acum sunt implicata intr-o relatie cu el ...nush ce sa fac oare merita sa accept sa fie si cu mn si ca alta in acelasi timp? Ajutati-ma va rog:*:*


Fugiiiiiiiiiii!
mimi_ca29
Postat pe 9 Martie 2011 12:12
da, dar numai pentru ca e leu. daca tac-su s ar fi imbatat cu 6 zile mai rpd cand a intalnit o pe maica-sa , nu mai erati compatibili.
rockk
Postat pe 9 Martie 2011 12:19
_oktober_
Postat pe 9 Martie 2011 12:57
Multumesc pentru sfaturi;)...oricum am decis de comun acord sa ramanam prieteni;))....Va mai intreb cv si astept rapunsuri Eu fiind Scorpion sunt compatibila cu leu dar cu taurul sunt?...App incerc sa ma hotarasc intre 2 tipi unul este leu are 19 ani si am mai am avut cu el o relatie(de scurta durata) acum un an si cel de-al doilea este taur si are 21 de ani:D? Pe care sa-l aleg mentionez eu am 17 ani:D
Alexutza003
Postat pe 19 Martie 2011 23:08
De la: Alexutza003, la data 2011-03-09 00:18:02 Vreau sa stiu si eu daca ma potrivesc cu baiatul din Leu, si vreau sa stiu si dak a 3-a persoana care este tot o fata in zodia Fecioara se potriveste cu Iubitul meu din Leu?...Vreau sa ma ajutati sa-mi dau seama....App el are o relatie cu Fecioara de 3 ani:D...iar eu l-am cn de ceva timp si m-am indragostit de el si i-am zis iar el logik k s-a dat si la mn si acum sunt implicata intr-o relatie cu el ...nush ce sa fac oare merita sa accept sa fie si cu mn si ca alta in acelasi timp? Ajutati-ma va rog:*:*

Ai o problema grava...incearca sa te respecti si tu si cauta`ti un barbat numai al tau...statutu de a 3`a roata nu cred ca te`avantajeaza prea tare si...mai corect era..."El Leu,ea fecioara si yo a 3`a scorpion..." ...e ciudat totusi,si yo`s scorpion si cam stiu care`i mersu` zodiei noastre in relatii,n`ash imparti o persoana,si nici pa mine pentru nimic,decat sa`nsel prefer sa ma despart
BerZerK
Postat pe 20 Martie 2011 07:03
De la: Alexutza003, la data 2011-03-19 23:08:10Multumesc pentru sfaturi;)...oricum am decis de comun acord sa ramanam prieteni;))....Va mai intreb cv si astept rapunsuri Eu fiind Scorpion sunt compatibila cu leu dar cu taurul sunt?...App incerc sa ma hotarasc intre 2 tipi unul este leu are 19 ani si am mai am avut cu el o relatie(de scurta durata) acum un an si cel de-al doilea este taur si are 21 de ani:D? Pe care sa-l aleg mentionez eu am 17 ani:D

Traiti`ar da indecisa mai esti ...ce`ar fi sa nu te mai iei tu atat dupa zodii si sa decizi dupa caracteru` fiecaruia?!
BerZerK
Postat pe 20 Martie 2011 07:05
eu am iubitul leu, dar sunt gemenii.....leii vor fete cuminti in general care sa fie DOAR...a lor...
kudika370543
Postat pe 20 Martie 2011 16:55
Cu leul nu face casa nici scorpionul si nici fecioara.
Pe leu il irita la nebunie santajul scorpionului si maimutareala fecioarei...
rubyn
Postat pe 22 Martie 2011 10:58
De la: rubyn, la data 2011-03-22 10:58:39Cu leul nu face casa nici scorpionul si nici fecioara.
Pe leu il irita la nebunie santajul scorpionului si maimutareala fecioarei... [/quote
Am uitat sa scriu ce era mai esential. CASA faci cu cel, cea pe care il, o iubesti si te intelegi.
rubyn
Postat pe 22 Martie 2011 15:35
Eu scorpion el leu , fecioara a castigat pt ca este o zodie de acaparat si distructibila lucru care incita si excita leul.
kudika378344
Postat pe 22 Martie 2011 17:15
E rau leul dar scorpionul e dat dracului .
O zi frumoasa. Si ma bucur ca ma mai relaxez cu voi. Pupici dragilor.
rubyn
Postat pe 23 Martie 2011 09:54
De la: kudika370543, la data 2011-03-20 16:55:27eu am iubitul leu, dar sunt gemenii.....leii vor fete cuminti in general care sa fie DOAR...a lor...

Da ai dreptate ! Eu leu si el gemeni totul e bine si frumos pana can dincepe sa-si etaleze inteligenta frumos impachetata intr-o cutie cu minciuni. Si minte al dracului de bine. Cand vede ca-mi dau seama , mai rau se afunda in minciuni si mie imi vine sa mor. .. si scandalul e gata ca doar v-ati imaginat ca nu suport sa fiu mintita. Da cine suporta sa fie mintit, mintita? ASA CA NIMENI NU E PERFECT!
ZODIILE INCEP SA MA ENERVEZE. DAR SA FIM NOI SANATOSI!
rubyn
Postat pe 23 Martie 2011 10:01
nu este vorba ca sunt indecisa doar ca inca nu am gasit baiatul potrivit....toti sunt niste nesimtiti....xcum leu cu care sunt acum implicata intr-o relatie este absolut absent in cea ce ne priveste ca si cuplu, este ff orgolios si nu ii place ca eu sa socializez cu alti amici pe care i-am cunoscut cu mult inainte sa-l cunosc pe el. Vrea ca in relatia asta eu sa am initiativa, ii place sa fie cauta ce-a ce pe mn ma deranjeaza , pentru ca nu sunt genul care sa il sun la orice ora din zi ca sa vad ce face , xcum deja eu am facut prea multe pentru relatia noastra , si nu sunt dispusa sa mai las de la mn .Desi stiu ca ne placem reciproc foarte mult nu vad ce final ar putea avea relatia nostra precizez nu am mai vb cu el de duminica azi fiind marti. Fetelorrrr de ce baieti sunt asa complicati?
Alexutza003
Postat pe 29 Martie 2011 11:30
draga mea...leilor le place sa fie lei...o mica referire..."regele animalelor"...le place sa fie idolatrizati pusi pe un piedestal si adorati...sa li se spuna zilnic cat de destepti si de frumosi sunt...cat de impresionata esti de persoana si caracterul lui....in ceea ce priveste absenta lui din cuplu...metaforic vorbind el e regele....tu esti cea care se inclina....normal ca nu te va cauta el si nu va fugi el dupa tine mai ales ca deja mai are pe cineva....unsfat....vezi ti de treaba ta...unu pt ca nu se merita sa fii a treia roata cum s a mai spus mai sus si doi pt ca noi scorpionii(ai sa vezi cand ai sa mai cresti)...nu ne vom intelege niciodata cu un leu decat sexual...la cat suntem noi de orgoliosi si de mandrii nu vom fi niciodata priceputi la a idolatriza pe altcineva cand noi ne iubim atat de mult pe noi....incearca totusi sa nu mai pui atat de mult accent pe zodii mai ales ca nu te casatoresti maine...barbatii sunt asa ca asa sunt ei..inca mai ai de invatat si de cunoscut...nu poti spune la 17 ani ca nu ti ai gasit barbatul -baiatul potrivit...eu am 23 si nu l am gasit...asa ca....ridica capul respecta te si cand o sa il gasesti o sa iti dai seama...daca fugi dupa el....nu o sa fii niciodata fericita...;)
kryssta
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:55
draga mea...leilor le place sa fie lei...o mica referire..."regele animalelor"...le place sa fie idolatrizati pusi pe un piedestal si adorati...sa li se spuna zilnic cat de destepti si de frumosi sunt...cat de impresionata esti de persoana si caracterul lui....in ceea ce priveste absenta lui din cuplu...metaforic vorbind el e regele....tu esti cea care se inclina....normal ca nu te va cauta el si nu va fugi el dupa tine mai ales ca deja mai are pe cineva....unsfat....vezi ti de treaba ta...unu pt ca nu se merita sa fii a treia roata cum s a mai spus mai sus si doi pt ca noi scorpionii(ai sa vezi cand ai sa mai cresti)...nu ne vom intelege niciodata cu un leu decat sexual...la cat suntem noi de orgoliosi si de mandrii nu vom fi niciodata priceputi la a idolatriza pe altcineva cand noi ne iubim atat de mult pe noi....incearca totusi sa nu mai pui atat de mult accent pe zodii mai ales ca nu te casatoresti maine...barbatii sunt asa ca asa sunt ei..inca mai ai de invatat si de cunoscut...nu poti spune la 17 ani ca nu ti ai gasit barbatul -baiatul potrivit...eu am 23 si nu l am gasit...asa ca....ridica capul respecta te si cand o sa il gasesti o sa iti dai seama...daca fugi dupa el....nu o sa fii niciodata fericita...;)
kryssta
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:55
De la: kryssta, la data 2011-04-03 14:55:28draga mea...leilor le place sa fie lei...o mica referire..."regele animalelor"...le place sa fie idolatrizati pusi pe un piedestal si adorati...sa li se spuna zilnic cat de destepti si de frumosi sunt...cat de impresionata esti de persoana si caracterul lui....in ceea ce priveste absenta lui din cuplu...metaforic vorbind el e regele....tu esti cea care se inclina....normal ca nu te va cauta el si nu va fugi el dupa tine mai ales ca deja mai are pe cineva....unsfat....vezi ti de treaba ta...unu pt ca nu se merita sa fii a treia roata cum s a mai spus mai sus si doi pt ca noi scorpionii(ai sa vezi cand ai sa mai cresti)...nu ne vom intelege niciodata cu un leu decat sexual...la cat suntem noi de orgoliosi si de mandrii nu vom fi niciodata priceputi la a idolatriza pe altcineva cand noi ne iubim atat de mult pe noi....incearca totusi sa nu mai pui atat de mult accent pe zodii mai ales ca nu te casatoresti maine...barbatii sunt asa ca asa sunt ei..inca mai ai de invatat si de cunoscut...nu poti spune la 17 ani ca nu ti ai gasit barbatul -baiatul potrivit...eu am 23 si nu l am gasit...asa ca....ridica capul respecta te si cand o sa il gasesti o sa iti dai seama...daca fugi dupa el....nu o sa fii niciodata fericita...;)
am vazut si eu asta .....xcum le-am dat cu flit.....eu din fire nu suport sa ma injosesc in fata cuiva dar uneori mai am si eu momentele mele de slabiciune:D....Xcum ms frumos pt sfat esti o dulce:*
Alexutza003
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat de durabile sunt relatiile la distanta? 98 De la: bella_speranzza 25 Martie 2013 01:49
grabirea/amanarea ciclului menstrual fara complicatii?! 8 De la: Viorica_Comsa 22 Februarie 2012 15:45
eu balanta el sagetator insurat 7 De la: battleofwits 25 Octombrie 2010 11:51
eu sunt peste, el taur....merge? 22 De la: raluca_elena2 25 Noiembrie 2009 18:56
Ea Gemeni El -Sagetator ~~~ Va rog mult daca stie cineva despre asa un cuplu!!!! 20 De la: ninushk 30 Iulie 2009 18:26