Setari Cookie-uri

sa fac eu un al doilea pas sau sa uit

o amica de-a mea..nu f apropiata...prietenul ei m-a invitat in oras...am acceptat din plictiseala sau din curiozitate ca am auzit f multe despre el...el fiind subiect de discutie in grupul de prietene...a fosta arestat
pt prostitutie..dar multa lume zice ca pe nedrept......si mai ales ca prietena lui )pustoaica)se plange ca el pune sa faca rost de bani..sa mai fure din casa si sa amaneteze...sau ...sa ceara parintilor...
prima intalnire..nu ma asteptam, dar am ajuns acasa fascinata de el,e primul baiat cu care m-am sarutat la prima intalnire,mi-a zis ca ii place cum gandesc dr e aiurea situatia ca ne-am cunoscut asa,ca prietena lui e copila..ca nu are nici o grija.A urmat si a doua ,cred ca am petrecut vreo 3-4 ore impreuna...plimbat nimic altceva.am vorbit despre diverse lucruri.....dupa eu m-am mutat intr-un oras apropiat la facultate si totul s-a terminat.Am mai vb cu el pe messenger,dar nimic mai mult...el zicea ca nu vr nimic de la mine...eu crezand ca poate vr si de la mine bani am lasat-o balta...
acum nu stiu ce sa fac ma gandesc foarte mult la el,mi-a placut foarte mult atitudinea lui,siguranta cu care vorbea,si modul lui de a fi.....dar ma gandesc :daca vroia ceva serios de la mine ma cauta...ca doar nu e copil are 25 de ani..si cred ca poate lua hotarari despre viata lui
acum scriind toate astea si recitind cred ca mi-am dat singura sfatul de care aveam nevoie dar mi-ar placea sa mai aud si parei
kudika174208
Postat pe 23 Martie 2011 22:37
Sa uiti
kudika_pudika
Postat pe 24 Martie 2011 00:29
Al doilea pas e pe centura,stiai cu ce se ocupa tipul si ai acceptat sa te intanesti cu el asa ca...o sa ajungi in curand sursa lui de bani.
Barbie30_
Postat pe 24 Martie 2011 12:30
Acum am vazut cine esti Cam multe probleme ai mai fata
Barbie30_
Postat pe 24 Martie 2011 12:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un rapuns va rog 21 De la: bruni_eu 12 Septembrie 2009 20:11
ce parere aveti? 5 De la: oana84onutza 27 Noiembrie 2009 19:35
il vreau inapoi 14 De la: _Cryssa_ 12 Martie 2011 10:41
Am incercat...nu reusesc 32 De la: ionelaela 10 Octombrie 2009 01:05
ce insemn pentru el? 20 De la: Ronika 22 Septembrie 2013 09:24