Setari Cookie-uri

cred ca ma parasit si nush ce sa fac...

snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.
ingerdezamagit
Postat pe 13 Decembrie 2009 22:13
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.



incearca sa nu-l mai cauti o zi doua, nici sa-l suni sau mesaje p tel....daca in timpul asta el nu schiteaza nici un gest atunci nu are rost sa mai continui q el....e un las care nu are curajul sa iti spuna in fata ce se intampla........cui p cui se scoate....asa ca gaseste-ti un alt baiat care sa merite.....
freakbabe
Postat pe 13 Decembrie 2009 22:39
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.



incearca sa nu-l mai cauti o zi doua, nici sa-l suni sau mesaje p tel....daca in timpul asta el nu schiteaza nici un gest atunci nu are rost sa mai continui q el....e un las care nu are curajul sa iti spuna in fata ce se intampla........cui p cui se scoate....asa ca gaseste-ti un alt baiat care sa merite.....
freakbabe
Postat pe 13 Decembrie 2009 22:39
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.

Lasa-l in plata domnului...Sau crezi ca nevasta l-a parasit de bun ce e?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Decembrie 2009 23:59
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.


Crezi ca te-a lasat balta? Eu sunt sigura ca da , asa ca nu te mai agata ca maimutza de craca , cauta pe altcineva.

Postat pe 14 Decembrie 2009 11:08
daca chiar a tinut la tine si cele 4 luni nau fost degeaba o sa te caute
lasal sasi dea seama ce vrea
nu pune intrebari
daca tine la tine va veni el
daca nu asta e, nu a fost sa fie...
maxidanny
Postat pe 24 Decembrie 2009 12:52
Nu-ti pierde timpul.... nu-l mai cauta. Iesi cu alti barbati, distreaza-te , iar cand te-o mai cauta spune-i ca-ti pare rau, dar ai agenda prea incarcata sa-l mai adaugi si pe el... Individul nu merita efortul, bine ca ai fost cu el doar putin timp si n-ai apucat sa investesti prea mult in relatie... el cu sigurantza nu a investit nimic!
darksukkubus69
Postat pe 24 Decembrie 2009 21:00
TREZIREAAAAAAAAAA cat de adormita sa fii ,sa nu realizezi ca ala s-a folosit de tine?
stravaro
Postat pe 2 Ianuarie 2010 10:15
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.


Sincer?Sterge toate numerele lui de telefon ca sa rezisti tentatei, lasa-l sa te sune, s ate caute si atunci fii ocupata(usor), vezi care-i reactia, dar daca alegi sa-l contactezi tu pe tine te indepartezi..............lasa-l sa munceasca, asta si vrea.......iar daca te-o parasit sa-ti para bine, in final el pierde iar tu ajuta-l sa stea departe de tine!
Kalista35
Postat pe 3 Ianuarie 2010 00:46
E greu , dar mai rau sa te doara odata si bine decat mereu... intruna;)
alina_luminita
Postat pe 3 Ianuarie 2010 00:49
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.






... 8 luni ... ... de-abia rasufla omul usurat dupa batalia cu nevasta-sa si iti inchipui ca e asa de dornic sa o ia de la capat ... e o perioada de ''feciorie'' ... poate gaseste vreo alternativa (mai mult sexuala) cu nevasta-sa ... de dragul a cine site ce lucruri care nu pot fi impartite ... eheheee ... treaba lunga ... vezi-ti de treaba ...
marco918
Postat pe 3 Ianuarie 2010 00:54
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.

ia ignora`l vreo doua saptamani, fara smsuri, sunat sau ym`uri, sa vedem daca se schimba situatia
ignoranta functioneaza mereu, daca nu e clar ca ,fara suparare, ai fost cam doar o consolare pt el
bafta si nu uita barbatilor le place sa fie vanatori ;)
BiuL
Postat pe 3 Ianuarie 2010 06:33
Acuma stiu ca te poti indragosti, se poate intampla. M-a ajutat Dumnezeu sa aflu ca nu este bine sa faci dragoste cu cineva cu care nu esti casatorit religios. Zicea Sf. Paul ca este mai bine pt. om sa ramana cum este el insusi, el era necasatorit. Oricum Isus este Mirele intregii creatii. Pt. Dumnezeu fiecare creatura este unica.
Acuma, sa-ti spun, daca este casatorit religios, ar trebui sa astepti pana ii moare sotia ca sa te poti casatori cu el. Stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. De fapt mi-a zis un preot calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou.
Ai vazut "Dragoste in vremea holerei"?, cum a asteptat acel domn indragostit sa-i moara ei sotul.l..? Glumesc, glumesc, nu te sfatuiesc. Depinde cum vrea Dumnezeu pt. fiecare, sa se casatoreasca sau nu, de exemplu. De exemplu, daca tu acum deocamdata esti indragostita de cineva care practic, cel putin deocamdata, nu se poate casatori, pana nu i-a murit sotia, ce sa faci, se mai intampla.
Imi zicea preotul respectiv ca nu e bine nici sa te atingi prea mult. Cu scop necurat. Nici sa te saruti pe gura.Imi zicea el cam asa, cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz, poti chiar sa il imbratisezi. Dar nu trebuie repetate atingerile...
Ti-am zis, si ca sa nu-ti faci probleme.
kudika081126
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:09
hai mha terminati!! multi dintre voi vb prostii...e bine k da`ti sfaturi altora ..dar voi nush c s faceti knd vine vb d voi sau knd aveti probleme..stiti k toti sau mai ales toate km e..s tzi la cineva sh sa`si bata joc de sentimentele tale..fie el insurat combinat sau ne`combinat..ma rog diferite situatii..de unde stit voi c fel d om e el..? c fel de fata e ea? ..c gandeste el? c probleme are? eu zic fata mea s faci c crezi u k e mai bine..c e drept indiferenta doare cel mai tare ..e bine sh s il lashi s turbeze putin k u "fata diseperata kre il cauta mereu " nu il mai cauta ..o s fie nelamurit c e q u? c s intampla d nu il mai cauti..u lasa`l s vz c da dn el..sh dk intr`adevar nu merita..trimite`l la plimbare ..orikm barbatii sunt nijte imbecili sh nu merita o lacrima..deci "treci peste tot renunti la suspine k el sunt multi k tine putine"
dah
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:43
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:45
De la: kudika085573, la data 2010-01-04 01:43:26hai mha terminati!! multi dintre voi vb prostii...e bine k da`ti sfaturi altora ..dar voi nush c s faceti knd vine vb d voi sau knd aveti probleme..stiti k toti sau mai ales toate km e..s tzi la cineva sh sa`si bata joc de sentimentele tale..fie el insurat combinat sau ne`combinat..ma rog diferite situatii..de unde stit voi c fel d om e el..? c fel de fata e ea? ..c gandeste el? c probleme are? eu zic fata mea s faci c crezi u k e mai bine..c e drept indiferenta doare cel mai tare ..e bine sh s il lashi s turbeze putin k u "fata diseperata kre il cauta mereu " nu il mai cauta ..o s fie nelamurit c e q u? c s intampla d nu il mai cauti..u lasa`l s vz c da dn el..sh dk intr`adevar nu merita..trimite`l la plimbare ..orikm barbatii sunt nijte imbecili sh nu merita o lacrima..deci "treci peste tot renunti la suspine k el sunt multi k tine putine"


Hmm..odata zici ca cine stie ce probleme are el etc si apoi ne iei pe toti barbatii la hora de parca am fi mancat din aceeasi oala sa poti tu compara barbatii! Nu mai gandi asa ceva in viata ta, mai bine gandeste ca e om si barbatul nu robot si ai sa vezi cata apreciere vei avea din partea lui. Dixit
heroes
Postat pe 4 Ianuarie 2010 10:17
De la: kudika081126, la data 2010-01-04 01:09:41Acuma stiu ca te poti indragosti, se poate intampla. M-a ajutat Dumnezeu sa aflu ca nu este bine sa faci dragoste cu cineva cu care nu esti casatorit religios. Zicea Sf. Paul ca este mai bine pt. om sa ramana cum este el insusi, el era necasatorit. Oricum Isus este Mirele intregii creatii. Pt. Dumnezeu fiecare creatura este unica.
Acuma, sa-ti spun, daca este casatorit religios, ar trebui sa astepti pana ii moare sotia ca sa te poti casatori cu el. Stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. De fapt mi-a zis un preot calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou.
Ai vazut "Dragoste in vremea holerei"?, cum a asteptat acel domn indragostit sa-i moara ei sotul.l..? Glumesc, glumesc, nu te sfatuiesc. Depinde cum vrea Dumnezeu pt. fiecare, sa se casatoreasca sau nu, de exemplu. De exemplu, daca tu acum deocamdata esti indragostita de cineva care practic, cel putin deocamdata, nu se poate casatori, pana nu i-a murit sotia, ce sa faci, se mai intampla.
Imi zicea preotul respectiv ca nu e bine nici sa te atingi prea mult. Cu scop necurat. Nici sa te saruti pe gura.Imi zicea el cam asa, cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz, poti chiar sa il imbratisezi. Dar nu trebuie repetate atingerile...
Ti-am zis, si ca sa nu-ti faci probleme.


deci fata draga rezumatul suna cam asa: asteapta-l tu pina da ortu' popii nevasta, ca sa-l iei tu de imaculat
miss_darine
Postat pe 4 Ianuarie 2010 10:24
buna si un an nou plin de impliniri si realizari fara regrete sau dezamagiri.nu stiu cum sa iti spun dar dupa cum ai prezentat situatia eu te-as sfatui sa lasi balta relatia si sa nu mai investesti dragoste si timp in ceva ce nu iti ofera nici o garantie pe viitor.e vorba pana la urma de viata ta de timpul tau pe care nimeni nu ti-l poate da inapoi.adevarul e ca femeile in general aleg sa isi indrepte atentia si dragostea catre persoane care nu o merita;si daca mai spui ca a fost si casatorit atinci e clar.iarta-mi sinceritatea dar cred ca pentru el nu ai fost mai mult decat o aventura ;o idila trecatoare si cel mai bun lucru pe care il poti face e sa il uiti si sa mergi mai departe.nu uita ca esti o fata speciala si nu merita sa cersesti atentia unui barbat sau dragostea lui.exista cineva si pentru tine.tre sa ai putina rabdare.
desideria
Postat pe 4 Ianuarie 2010 22:20
salut,am cautat un forum unde pot sa ma descarc,de unde pot sa primesc niste sfaturi.Pana acum o saptamana am avut o relatie foarte frumoasa cu o fata mai mica cu 5 ani ca mine(eu 23-ea 18).Ne-am cam ciondanit in ultima vreme si acum 2 zile am aflat si care este problema.Acum un an,pe vremea asta,ea a avut o relatie de o luna cu un baiat pe care mi-a zis ca la iubit foarte mult,mi-a fost greu sa cred ca dupa o luna ajungi sa iubesti "foarte mult",in fine s-au despartit oficial si apoi s-au mai intalnit vreo 2 luni.Sfarsitul lor a fost umilitor pentru ea,a chemat-o in oras,a urcat-o in masian si de fata cu prieteni de ai lui a umilit-o,a facut-o in toate felurile,mentionez ca a fost un soc foarte mare pentru ea,urmand sa frecventeze chiar si un cabinet psihologic din cauza asta.In iulie anul trecut am aflat ca ii place mult de mine si prin niste conjuncturi ajung sa am o relatie cu ea,nu o stiam pana in acel moment.acum dupa 7 luni,acel baiat a sunat-o sa-si ceara scuze pt ce a facut,ca a umilit-o si brusc in urma telefonului in care el "nu i-a spus nimic de impacare,ba mai mult i-a spus ca nu poate sa ai aibe o relatie cu ea",ea si-a dat seama ca nu ma mai iubeste!!!ne-am respectat,ne-am iubit,a fost foarte grijulie cu mine,am avut incredere in ea,daca se punea problema despartirii as fi zis ca o sa vina din partea mea ..vreodata,nu din partea ei..dar nu a fost asa.acum sunt terminat,socat,indurerat...astept sfaturi.multumesc :(
marianlex
Postat pe 3 Februarie 2010 09:51
De la: kudika113845, la data 2010-02-03 09:51:56salut,am cautat un forum unde pot sa ma descarc,de unde pot sa primesc niste sfaturi.Pana acum o saptamana am avut o relatie foarte frumoasa cu o fata mai mica cu 5 ani ca mine(eu 23-ea 18).Ne-am cam ciondanit in ultima vreme si acum 2 zile am aflat si care este problema.Acum un an,pe vremea asta,ea a avut o relatie de o luna cu un baiat pe care mi-a zis ca la iubit foarte mult,mi-a fost greu sa cred ca dupa o luna ajungi sa iubesti "foarte mult",in fine s-au despartit oficial si apoi s-au mai intalnit vreo 2 luni.Sfarsitul lor a fost umilitor pentru ea,a chemat-o in oras,a urcat-o in masian si de fata cu prieteni de ai lui a umilit-o,a facut-o in toate felurile,mentionez ca a fost un soc foarte mare pentru ea,urmand sa frecventeze chiar si un cabinet psihologic din cauza asta.In iulie anul trecut am aflat ca ii place mult de mine si prin niste conjuncturi ajung sa am o relatie cu ea,nu o stiam pana in acel moment.acum dupa 7 luni,acel baiat a sunat-o sa-si ceara scuze pt ce a facut,ca a umilit-o si brusc in urma telefonului in care el "nu i-a spus nimic de impacare,ba mai mult i-a spus ca nu poate sa ai aibe o relatie cu ea",ea si-a dat seama ca nu ma mai iubeste!!!ne-am respectat,ne-am iubit,a fost foarte grijulie cu mine,am avut incredere in ea,daca se punea problema despartirii as fi zis ca o sa vina din partea mea ..vreodata,nu din partea ei..dar nu a fost asa.acum sunt terminat,socat,indurerat...astept sfaturi.multumesc :(


of of mai mai!
fatuca asta vad ca n-are creier si plus ca ii place sa fie calcata in picioare!
din nefericire oricat ai iubi-o tu ...ea tot la ala o sa se duca!
asa ca gaseste pe alta care sa merite!
succes!
one_size
Postat pe 3 Februarie 2010 09:54
Fã tot ce poþi ca s-o uiþi - chiar dacã relaþia voastrã ar mai fi continuat ai fi avut de suferit mai târziu, o fatã care poate trece atât de uºor peste faptul cã a fost umilitã deliberat, în public, ºi care mai ºi crede niºte scuze jalnice pentru ceva de neiertat, este total lipsitã de personalitate. Þi-ai fi dorit lângã tine o bucatã de plastilinã? Vindecã-te, dacã chiar ai iubit-o, ºi data viitoare deschide mai bine ochii!
Nahara
Postat pe 3 Februarie 2010 10:02
este un soc prea mare pt mine,pentru ca nu mi-a gresit niciodata,o iubeam atat de mult,nu ma asteptam sa-mi faca asta si acum imi vorbeste asa din topor,parca nu este ea!azi o sa vina la mine sa discutam,nu stiu ce o sa iasa..nu stiu cum sa-i deschid ochii.
marianlex
Postat pe 3 Februarie 2010 10:06
Probabil cu tine a vrut sa aiva o relatie doar de complezenta, incercind asfel sa uite prin cea trecut cu primul, carea umilito.Daca ia a apelat la un pisiholog dupa iti dai seama cit de mult il iubeste ia.Si era si normal , atunci cind el a facut primul pas spre ia de inpacare, ia iubindul asa de mult, tea lasat si sa intors la el.Tu ai face bine sa-ti cauti o fata care intradevar sa te merite, sa simti ca e totul ptr. tine si tu ptr. ia.Cpul sus si mergi mai departe.Fericirea te asteapta pe o carare necunoscuta inca, dar tu trebue doar sa o gasesti.
kudika098645
Postat pe 3 Februarie 2010 10:17
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-13 23:59:01
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.

Lasa-l in plata domnului...Sau crezi ca nevasta l-a parasit de bun ce e?


metal...mai usor iubita...intr-o relatie e nevoie de 2.
problema e alta...in momentul cand renunti la o viata, asa usor construiesti una noua? eu nu cred.
ia-o , pentru initiatoarea topicului, ca pe o experienta sexuala, nu ca pe una sentimentala, parerea mea
cristi_nne
Postat pe 3 Februarie 2010 10:38
In situatia data, ar trebui s-ai lasi un timp fara ca tu s-al mai cauti, s-ai vezi reactiile.Posibil ca el incearca sa reia relatia cu fosta, si sa se inpace.Si daca e asa ar trebui sa te dai din calea lui.Si cauta-ti alta relatie, iti va greu dar va trece odata cu cunoasterea alcuiva.
kudika098645
Postat pe 3 Februarie 2010 11:38
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.


mie-mi spui? dupa 1an jumate de convietuire, nu mai lasa nici capacul la wc!
greierash_is_back
Postat pe 3 Februarie 2010 20:34
buna.. eu sunt Ersin pe mine ma parasit sotia sunt cu ea de 1 an si avem o fetita de 3 luni si ma parasit chiar cand a nascut fetita ..ma mintit cand a iesit cu copilu din spital.. k am fost sa facem act de nastere la copil si nu ma chemat... incerc sa aflu motivu dar ea refuza sa stea cu mine de vb o sunam si nu raspundea la tel si sia schimbat nr...si nu mai stiu ce sa cred daca avea motiv dc ma parasit poate nu mai comentam acum...../acum mia ramas sa ami gasesc alta pt ca vreau sa uit timpu care lam petrecut este foarte greu chiar cateodata ami vine sa inebunesc... incerc sa uit numai daca ma insor cu alta si ma gandesc la ce a facut yubitu tau sa nu ma intorc la ea aici ami bate gandul.. chiar nu mai stiu c sa fac...incearca sa gandesti poate a suferit si yubitul tau.. si tea gasit pe tine casa uita de suferitna dar tot la ea sa intors...
kudika321721
Postat pe 16 Septembrie 2010 01:00
De la: ingerdezamagit, la data 2009-12-13 22:13:30snt cu el de 3,4 luni dar s-a schimbat foarte mult,la inceput era dragut,amabil,iubitor,dar apoi s-a schimbat,e indiferent rece,eu cred ca ink tine la fosta lui sotie care la parasit aqm vreo 8 luni,aqm nu prea ma ami cauta,imi raspunde la tel dar imi vb rece si spune ca nu prea are timp nush ce sa cred s-o las balta sau sa continui si sa incerc sa refac relatia?prostia este ca tin la el.

Eu cred ca nu ar trebui sa te gandesti si e cazul sa iti vezi de viata ta. Probabil nu mai vrea nimic de la tine. Lucrurile sunt mai simple decat iti poti inchipui. Daca te cauta te vrea daca nu BA.
Oricum, parerea mea e ca atunci cand iesi dintr-o relatie mai lunga nu e atat de usor sa te implici cu altcineva. Considera ca a fost o experienta si zambeste.
ploidevise
Postat pe 16 Septembrie 2010 08:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O mica mare problema 6 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:51
Perioad ale relatiei, nevoie de un sfat 31 De la: kudika_927641 31 August 2013 17:10
heei.. 12 De la: kudika_960579 26 August 2014 01:17
M-a parasit..ok..il vreau inapoi... 147 De la: deea_elena 10 Septembrie 2019 00:04
dupa atata timp.... 44 De la: fantasyblue 20 Iulie 2009 15:20