Setari Cookie-uri

plictiseala sau indiferenta?

tin sa spun in primul rand ca nu am defecte fizice:p sunt cu prietenul meu de 8 luni insa in ultima vreme am impresia ca imi da din ce in ce mai putina atentie. am ajuns sa o facem o data pe saptamana desi ne vedem zilnic si alte nemultumiri. azi spre exemplu faceam 8 luni... cat credeti ca a fost azi cu mine?? zi de weekend...4 ore! timp in care 1 ora si-a bibilit masina o ora mancat plus baie iar alte 2 ore a dormit langa mine! cand s- a trezit in sfarsit spune: cat e ceasul?? hai repede sa ne imbracam sa te duc acasa ca in juma de ora ma vad cu x sa vedem meciul. eh.. sa nu te apuce dracii??? in 4 ore un sarut de buna unul de pa si o imbratisare ca a vazut ca stateam cam departe de el inainte sa adorma. ce sfaturi aveti?
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 21:52
sa va casatoriti.
850
Postat pe 26 Martie 2011 21:54
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 21:52:17tin sa spun in primul rand ca nu am defecte fizice:p sunt cu prietenul meu de 8 luni insa in ultima vreme am impresia ca imi da din ce in ce mai putina atentie. am ajuns sa o facem o data pe saptamana desi ne vedem zilnic si alte nemultumiri. azi spre exemplu faceam 8 luni... cat credeti ca a fost azi cu mine?? zi de weekend...4 ore! timp in care 1 ora si-a bibilit masina o ora mancat plus baie iar alte 2 ore a dormit langa mine! cand s- a trezit in sfarsit spune: cat e ceasul?? hai repede sa ne imbracam sa te duc acasa ca in juma de ora ma vad cu x sa vedem meciul. eh.. sa nu te apuce dracii??? in 4 ore un sarut de buna unul de pa si o imbratisare ca a vazut ca stateam cam departe de el inainte sa adorma. ce sfaturi aveti?


fa-ti un defect fizic si ai succesul garantat la cel putin un barbat!
pickard
Postat pe 26 Martie 2011 22:05
pot spune ca el are 26 eu 20 ani. toti au impresia ca asta e cea mai serioasa relatie a lui si e cel mai fericit desi inainte a mai fost cu una 4 ani de zile. eu sincer nu o consider relatia nici serioasa si fericita. cer eu prea mult? sau asa sunt barbatii in general?
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:06
De la: pickard, la data 2011-03-26 22:05:35
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 21:52:17tin sa spun in primul rand ca nu am defecte fizice:p sunt cu prietenul meu de 8 luni insa in ultima vreme am impresia ca imi da din ce in ce mai putina atentie. am ajuns sa o facem o data pe saptamana desi ne vedem zilnic si alte nemultumiri. azi spre exemplu faceam 8 luni... cat credeti ca a fost azi cu mine?? zi de weekend...4 ore! timp in care 1 ora si-a bibilit masina o ora mancat plus baie iar alte 2 ore a dormit langa mine! cand s- a trezit in sfarsit spune: cat e ceasul?? hai repede sa ne imbracam sa te duc acasa ca in juma de ora ma vad cu x sa vedem meciul. eh.. sa nu te apuce dracii??? in 4 ore un sarut de buna unul de pa si o imbratisare ca a vazut ca stateam cam departe de el inainte sa adorma. ce sfaturi aveti?


fa-ti un defect fizic si ai succesul garantat la cel putin un barbat!


nu vreau defecte inventate:p nici eu nu sunt perfecta daca mi-as mai face si alte defecte...
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:08
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 22:06:47pot spune ca el are 26 eu 20 ani. toti au impresia ca asta e cea mai serioasa relatie a lui si e cel mai fericit desi inainte a mai fost cu una 4 ani de zile. eu sincer nu o consider relatia nici serioasa si fericita. cer eu prea mult? sau asa sunt barbatii in general?


daca nu o consideri tu nici serioasa nici fericita, ce pretentii ai de la el?
850
Postat pe 26 Martie 2011 22:11
De la: 850, la data 2011-03-26 22:11:00
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 22:06:47pot spune ca el are 26 eu 20 ani. toti au impresia ca asta e cea mai serioasa relatie a lui si e cel mai fericit desi inainte a mai fost cu una 4 ani de zile. eu sincer nu o consider relatia nici serioasa si fericita. cer eu prea mult? sau asa sunt barbatii in general?


daca nu o consideri tu nici serioasa nici fericita, ce pretentii ai de la el?

nu o consider serioasa legat de ceea ce tine de el desi imi spun toti din mediul luicak e f serios mie nu mi se pare ca se implica. am impresia ca parca eu trag de el sa ajungem undeva.. cum de e; nu are reactii asa ca mine sa si puna intrebari: mah eu azi ce am facut cu fata asta? ma pupa doar de 2 ori oare ce are?? el de ce nu se intreaba. daca ma cert cu el azi ma trimite acasa iar maine ma suna si mi zice ce faci iepuras?te pup bla bla
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:16
v-ati plictisit unul de celalalt.
pentru nici unul din voi n-a luat relatia in serios.
850
Postat pe 26 Martie 2011 22:21
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 21:52:17tin sa spun in primul rand ca nu am defecte fizice:p sunt cu prietenul meu de 8 luni insa in ultima vreme am impresia ca imi da din ce in ce mai putina atentie. am ajuns sa o facem o data pe saptamana desi ne vedem zilnic si alte nemultumiri. azi spre exemplu faceam 8 luni... cat credeti ca a fost azi cu mine?? zi de weekend...4 ore! timp in care 1 ora si-a bibilit masina o ora mancat plus baie iar alte 2 ore a dormit langa mine! cand s- a trezit in sfarsit spune: cat e ceasul?? hai repede sa ne imbracam sa te duc acasa ca in juma de ora ma vad cu x sa vedem meciul. eh.. sa nu te apuce dracii??? in 4 ore un sarut de buna unul de pa si o imbratisare ca a vazut ca stateam cam departe de el inainte sa adorma. ce sfaturi aveti?


Dupa 8 luni deja sa existe plictiseala si indiferenta?¿? Eu una sincer iti spun k nu mi-as putea imagina o relatie pe viitor cu o asa persoana... Ce sa mai zici peste 2 sau 3 ani?¿? De ce nu vb cu el? E mai important meciul k tine?¿?
Mult succes si o relatie cat mai fericita...¡¡¡
S_K_
Postat pe 26 Martie 2011 22:24
De la: 850, la data 2011-03-26 22:21:35v-ati plictisit unul de celalalt.
pentru nici unul din voi n-a luat relatia in serios.


pai tocmai ca eu o iau am si intrebat daca ma considera jumatatea lui si a zis ca inca nu stie desi cred ca 8 luni sunt suficiente sa observi daca va potriviti sau nu. dar cand vad ca el e f relaxat si nu are nicio problema in a se vedea cu mine cateva ore pe zi in care oricum nu e real cu mine: fie doarme manananca face baie sunt prietenii cu el etc
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:27
De la: kudika311000, la data 2011-03-26 22:24:25
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 21:52:17tin sa spun in primul rand ca nu am defecte fizice:p sunt cu prietenul meu de 8 luni insa in ultima vreme am impresia ca imi da din ce in ce mai putina atentie. am ajuns sa o facem o data pe saptamana desi ne vedem zilnic si alte nemultumiri. azi spre exemplu faceam 8 luni... cat credeti ca a fost azi cu mine?? zi de weekend...4 ore! timp in care 1 ora si-a bibilit masina o ora mancat plus baie iar alte 2 ore a dormit langa mine! cand s- a trezit in sfarsit spune: cat e ceasul?? hai repede sa ne imbracam sa te duc acasa ca in juma de ora ma vad cu x sa vedem meciul. eh.. sa nu te apuce dracii??? in 4 ore un sarut de buna unul de pa si o imbratisare ca a vazut ca stateam cam departe de el inainte sa adorma. ce sfaturi aveti?


Dupa 8 luni deja sa existe plictiseala si indiferenta?¿? Eu una sincer iti spun k nu mi-as putea imagina o relatie pe viitor cu o asa persoana... Ce sa mai zici peste 2 sau 3 ani?¿? De ce nu vb cu el? E mai important meciul k tine?¿?
Mult succes si o relatie cat mai fericita...¡¡¡


tocmai asta e si problema mea ca eu vreau ceva mai mult si cand il vad pe el asa ok ma apuca nervii
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:28
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 22:28:36
De la: kudika311000, la data 2011-03-26 22:24:25
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 21:52:17tin sa spun in primul rand ca nu am defecte fizice:p sunt cu prietenul meu de 8 luni insa in ultima vreme am impresia ca imi da din ce in ce mai putina atentie. am ajuns sa o facem o data pe saptamana desi ne vedem zilnic si alte nemultumiri. azi spre exemplu faceam 8 luni... cat credeti ca a fost azi cu mine?? zi de weekend...4 ore! timp in care 1 ora si-a bibilit masina o ora mancat plus baie iar alte 2 ore a dormit langa mine! cand s- a trezit in sfarsit spune: cat e ceasul?? hai repede sa ne imbracam sa te duc acasa ca in juma de ora ma vad cu x sa vedem meciul. eh.. sa nu te apuce dracii??? in 4 ore un sarut de buna unul de pa si o imbratisare ca a vazut ca stateam cam departe de el inainte sa adorma. ce sfaturi aveti?


Dupa 8 luni deja sa existe plictiseala si indiferenta?¿? Eu una sincer iti spun k nu mi-as putea imagina o relatie pe viitor cu o asa persoana... Ce sa mai zici peste 2 sau 3 ani?¿? De ce nu vb cu el? E mai important meciul k tine?¿?
Mult succes si o relatie cat mai fericita...¡¡¡


tocmai asta e si problema mea ca eu vreau ceva mai mult si cand il vad pe el asa ok ma apuca nervii


Trebuie sa ai o discutie foarte serioasa cu el,spunei ce nu-ti convine...dak vezi k nu se skimba mai bine nu tiai mai pierde timpul. parerea mea¡¡¡
S_K_
Postat pe 26 Martie 2011 22:32
ete fleosc, pe cine sfatuiam eu!!
mai fata, trezeste-te din povestile astea!
850
Postat pe 26 Martie 2011 22:35
De la: 850, la data 2011-03-26 22:35:01ete fleosc, pe cine sfatuiam eu!!
mai fata, trezeste-te din povestile astea!


adica in opinia ta cum stau lucrurile? pt ca fiind aici sunt evident confuza si de asta cer ajutor
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:38
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 22:38:32
De la: 850, la data 2011-03-26 22:35:01ete fleosc, pe cine sfatuiam eu!!
mai fata, trezeste-te din povestile astea!


adica in opinia ta cum stau lucrurile? pt ca fiind aici sunt evident confuza si de asta cer ajutor


in opinia mea, ai deschis trei topice cu trei povesti diferite.
ba' cu poza, ba cu sotu', ba cu 8 luni.
850
Postat pe 26 Martie 2011 22:40
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 21:52:17tin sa spun in primul rand ca nu am defecte fizice:p sunt cu prietenul meu de 8 luni insa in ultima vreme am impresia ca imi da din ce in ce mai putina atentie. am ajuns sa o facem o data pe saptamana desi ne vedem zilnic si alte nemultumiri. azi spre exemplu faceam 8 luni... cat credeti ca a fost azi cu mine?? zi de weekend...4 ore! timp in care 1 ora si-a bibilit masina o ora mancat plus baie iar alte 2 ore a dormit langa mine! cand s- a trezit in sfarsit spune: cat e ceasul?? hai repede sa ne imbracam sa te duc acasa ca in juma de ora ma vad cu x sa vedem meciul. eh.. sa nu te apuce dracii??? in 4 ore un sarut de buna unul de pa si o imbratisare ca a vazut ca stateam cam departe de el inainte sa adorma. ce sfaturi aveti?


hahahah. eu n as putea dormi langa o femei e de care mi place

sau el e un pampalau sau tu o proasta
rockk
Postat pe 26 Martie 2011 22:43
De la: 850, la data 2011-03-26 22:40:11
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 22:38:32
De la: 850, la data 2011-03-26 22:35:01ete fleosc, pe cine sfatuiam eu!!
mai fata, trezeste-te din povestile astea!


adica in opinia ta cum stau lucrurile? pt ca fiind aici sunt evident confuza si de asta cer ajutor


in opinia mea, ai deschis trei topice cu trei povesti diferite.
ba' cu poza, ba cu sotu', ba cu 8 luni.


cu sot nu am nimic. mi-a facut faza cu poza si mai am barbatii o enigma pt ca refuza sa se certe si orice ar zice dupa suna si ma mai cu iubi copilul bebe etc
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:46
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 22:46:25
De la: 850, la data 2011-03-26 22:40:11
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 22:38:32
De la: 850, la data 2011-03-26 22:35:01ete fleosc, pe cine sfatuiam eu!!
mai fata, trezeste-te din povestile astea!


adica in opinia ta cum stau lucrurile? pt ca fiind aici sunt evident confuza si de asta cer ajutor


in opinia mea, ai deschis trei topice cu trei povesti diferite.
ba' cu poza, ba cu sotu', ba cu 8 luni.


cu sot nu am nimic. mi-a facut faza cu poza si mai am barbatii o enigma pt ca refuza sa se certe si orice ar zice dupa suna si ma mai cu iubi copilul bebe etc


sau vrei sa vorbesc aici de acelasi barbat dar de toate micile/ marile probleme ce le am cu el?
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:47
am avut o relatie de 2 ani cu un tip care m-a inselat la greu. cand l-am intrebat de ce mi-a zis ca daca sunt proasta si -a permis adica il credeam.. eh de atunci abia mai cred. un an am stat singura pentru ca ma certam cu toti. din august sunt cu altcineva insa...simt ca ma urmareste neincrederea acum. mi-a cerut poza in octombrie sa o tina langa a lui in portofel.. el a cerut-o! acum 3 zile vad ca nu mai e poza.. intreb..el spune ca a facut curat si ca e prin portofel. ma uit mai atent poza niciunde si aud stii e pe masa pe undeva...pe masa nimic sa mi spuna ca de fapt prietenul lui cel mai bun a ras de el si el a pus-o in masina.. cand i-am cerut macar sa mi-o dea inapoi s-a crizat ca cica de 3 zile ne certam pe o poza si ca sa nu ma mai auda de asa ceva. problema e ca eu cred ca daca avea poza inca pana acum mi-o arata... sper sa nu iese cu vreuna si aia sa fi vazut poza iar el ca sa scape basma curata a aruncat o in fata ei altfel nu inteleg ce l-ar fi facut sa scape de poza. mentionez ca eu am 20 de ani el 26 a..si din portofelul lui nu lipseste nimic decat poza mea in urma "curateniei" . voi ce credeti?





asta-i primul tau topic!
850
Postat pe 26 Martie 2011 22:48
pot spune ca el are 26 eu 20 ani. toti au impresia ca asta e cea mai serioasa relatie a lui si e cel mai fericit desi inainte a mai fost cu una 4 ani de zile. eu sincer nu o consider relatia nici serioasa si fericita. cer eu prea mult? sau asa sunt barbatii in general?



si asta e ce ai scris tu mai sus!
850
Postat pe 26 Martie 2011 22:49
De la: 850, la data 2011-03-26 22:49:58pot spune ca el are 26 eu 20 ani. toti au impresia ca asta e cea mai serioasa relatie a lui si e cel mai fericit desi inainte a mai fost cu una 4 ani de zile. eu sincer nu o consider relatia nici serioasa si fericita. cer eu prea mult? sau asa sunt barbatii in general?



si asta e ce ai scris tu mai sus!


dap sunt cu el din august adica de aprox 8 luni! iar inainte am fost cu cineva 2 ani iar dupa n faze am ajuns sa nu mai cred in nimeni motiv pt care nici cu actualul nu sunt foarte increzatoare
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:54
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 22:54:27
De la: 850, la data 2011-03-26 22:49:58pot spune ca el are 26 eu 20 ani. toti au impresia ca asta e cea mai serioasa relatie a lui si e cel mai fericit desi inainte a mai fost cu una 4 ani de zile. eu sincer nu o consider relatia nici serioasa si fericita. cer eu prea mult? sau asa sunt barbatii in general?



si asta e ce ai scris tu mai sus!


dap sunt cu el din august adica de aprox 8 luni! iar inainte am fost cu cineva 2 ani iar dupa n faze am ajuns sa nu mai cred in nimeni motiv pt care nici cu actualul nu sunt foarte increzatoare

a si vezi ca mai am una cu barbatii- o enigma pt modul in care el rezolva problemele
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:56
PAI FETITO SATI DAU EU UN SFAT NUI DE TINE DIN MOMENT CE SE EXCHIVEAZA BA CA CAR BA CA MAR CAUTA O ALTA IUBIRE CARE SA DUREZE SA NU SE PLICTISEASCA PAI 8 LUNI GATA ODATA PE SAPTAMANA INSEAMNA CA SA SATURAT DE ACEIAS MANCARE POATE NAI EXPERIENTA TREBUI SA STAI CU EL DE VORBA SI SA HOTARATI DESTINU VOSTRU CARE IE TE MAI VRE ORI BA PAI EU SUNT CU IUBIREA MEA DE 4 ANI SI NU FACE ASA CEVA DACA MA IUBESTE DESCOPERIM LUCRURI NOI SI NE IUBIM NESPUS MEREU IMI SPUNE CA NU SAR SATURA DE MINE NICIODATA DAR NU STAM INPREUNA EL VINE LA MINE EU MA DUC LA EL IESIM IN ORAS IN CLUB IMPREUNA CU PRIETENI LUI CU AI MEI NICIODATA NU IESIM SEPARAT CE DACA SE DUCE SA VADA MECI CU MINE DACA TE IUBESTE UNDE ESTE EL ESTI SI TU DAR ACUM NUSTIU DEPINDE SI DE FIECARE CE PASARI ARE IN CAP SATI MAI SPUN CEVA IUBIREA NU DUREAZA FACAND NUMAI SEX NU SE BAZEAZA NUMAI PE ASTA CA DEAIA SE AJUNGE LA PLICTISEALA SAU MAI STIU EU CE TREBUIE RESPECT SE PUNE SUFLET PE IUBIRE NU NUMAI SEX SI GATA ZI DE ZI MAI FACI SI PAUZA IL MAI FACI SA SALIVEZE PUTIN SI FACI IN ASA FEL SA NU FACI TU PRIMU PAS SA FACA EL SIL TI IN SUSPANS NUI DAI CATEVA ZILE CERE NAI CHEF ASA SPUI CAND ITI DADEAM TE SATURAI ACUM NUI MAI DA DELOC SI AI SA VEZI CA SE INVATA MINTE DACA TE IUBESTE DACA NU CAUTI ALTU CA NUI BINE ASA SAU DESCOPERITI INPREUNA ALTE POZITI EXISTA MULTE CHESTI SA DUREZE IUBIREA DAR DEPINDE TIAM SPUS DACA TE IUBESTE PE TINE SAU MAI ARE VRIUNA CA SA NU AFLI MAI DA PE LA TINE DIN CAND IN CAND CA ALFEL NUMI EXPLIC CERCETEAZA SI DAI PAPUCEI CA PE LUME SE GASESTE UNU SA TE IUBEASCA NU 8 LUNI POATE 8 ANI SI SA NU SE SATURE.SUCCES SI SA FI IUBITA.
kudika100395
Postat pe 15 Mai 2011 09:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 8 De la: kktt 15 Ianuarie 2009 12:44
Vacanta in israel 12 De la: katwoman 7 Aprilie 2009 23:08
EU,el si fosta 43 De la: ralucutza852001 19 Martie 2011 23:29
mare dilema 10 De la: IMF 15 Mai 2009 13:06
intrebare :d 19 De la: dandanaua_reloaded 27 Septembrie 2009 01:16