Setari Cookie-uri

a fi indragostit sau a iubi?

v-ati indragostit fulgerator pentru ca apoi sa va treaca la fel de fulgerator?....a iubi este una si aceeasi in conceptia voastra cu a te indragosti?....poti iubi fara sa te fi indragostit?...astept doar pareri fara remarci rautacioase..(daca se poate...:P)
ladyflower
Postat pe 30 Iunie 2009 10:37
dupa parerea mea da a fi indragostit inseamna a iubii
....cit despre a fi indragostit si sa iti treaca fulgerator ..se poate....spun acest lucru deoarece cunosc persoane care au spus ca sunt indragostite si dupa putin timp fulgerator nu au mai fost indragostite.....insa eu consider totusi ca aceste persoane doar au impresia ca sunt indragostite
ali_alina
Postat pe 30 Iunie 2009 23:35
De la: ladyflower, la data 2009-06-30 10:37:56v-ati indragostit fulgerator pentru ca apoi sa va treaca la fel de fulgerator?....a iubi este una si aceeasi in conceptia voastra cu a te indragosti?....poti iubi fara sa te fi indragostit?...astept doar pareri fara remarci rautacioase..(daca se poate...:P)


DA.in liceu. de n ori!
greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 23:38
De la: ladyflower, la data 2009-06-30 10:37:56v-ati indragostit fulgerator pentru ca apoi sa va treaca la fel de fulgerator?....a iubi este una si aceeasi in conceptia voastra cu a te indragosti?....poti iubi fara sa te fi indragostit?...astept doar pareri fara remarci rautacioase..(daca se poate...:P)


dupa parerea mea a fi indragostit si a iubi nu e unul si acelasi lucru , iubirea poate sa inceapa cu starea de indragosteala dar nu e neaparat obligatoriu ca daca esti indragostit asta sa se si transforme in iubire , hai ca am ametit cu exprimarea asta ideea principala e ca a fi indragostit e doar o stare euforica pe care o avem de mai multe ori in viata , iubirea e mult mai profunda si daca macar o data ni se intampla in viata atunci a meritat sa traim
Lorena26
Postat pe 1 Iulie 2009 00:36
De la: Lorena26, la data 2009-07-01 00:36:23
dupa parerea mea a fi indragostit si a iubi nu e unul si acelasi lucru , iubirea poate sa inceapa cu starea de indragosteala dar nu e neaparat obligatoriu ca daca esti indragostit asta sa se si transforme in iubire , hai ca am ametit cu exprimarea asta ideea principala e ca a fi indragostit e doar o stare euforica pe care o avem de mai multe ori in viata , iubirea e mult mai profunda si daca macar o data ni se intampla in viata atunci a meritat sa traim

Asa este Lorena. Iubirea e foarte profunda si complexa.
lonely_soul
Postat pe 1 Iulie 2009 00:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
14 februarie-singura 51 De la: oana84onutza 12 Februarie 2010 18:15
sex cu prezervativ????? 19 De la: Ale_jandra 1 Aprilie 2013 20:50
DEPRESIE 31 De la: kudika_11013 18 Martie 2013 10:08
neatza 70 De la: andapui 10 August 2009 08:55
Pro sau contra ? 15 De la: lexxya88 28 Iulie 2014 22:28