Setari Cookie-uri

chiar am innebunit cu totii???

salut. tocmai citeam pe forum "barbatii lei". nici macar o parere buna despre ei, doar pt ca sunt lei. chiar asa sa fie? chiar tpti leii sunt la fel? chiar putem sa vorbim despre un om , putem sa ne dam cu parerea despre orice om nascut in acea perioada, doar pt ca e leu??? chiar sunt toti atat de rai, de misogini, orgoliosi, chiar te tin toti sub papuc si doar ei sunt capul intr-o relatie? chiar asa sa fie? eu stau si ma gandesc... sunt scorpion, am 23 de ani. din cate stiu eu, asa zic astrologii cum ca as fi compatibila cu un Rac. nici un rac in viata mea ever, doar amici. culmea e ca, prietenul meu e leu, deocamdata (de 6 luni) totul e milk&honey intre noi, mici ciondaneli, ca mnah... se mai intampla. deci, intrebarea mea e?... ce sa fac? nu intram intr-o relatie cu o persoana doar pt ca gasim pe google ca nu suntem compatibili? sa ma despart de el, chiar daca ne iubim, doar pt ca nu e rac? WTF???? putem sa generalizam chiar asa???
anilaanila
Postat pe 9 Aprilie 2011 00:28

Ce probleme ai si tu la ora asta!!
Valy90
Postat pe 9 Aprilie 2011 00:46
STAI LINISTITA DRAGA MEA.................SUNT O SCORPIOANCA ...REA:))))))))), DAR SUNT CASATORITA CU UN LEU DE 10 ANI .....BA CHIAR MAI MULT DE ATAT AVEM SI DOI COPII.....NE IUBIM NEBUNESTE.......SCUZA-MA CA ITI ZIC DAR E INNEBUNIT SA FACA DRAGOSTE CU MINE.....DA AM TRECUT SI PRIN PERIOADE FOARTE GRELE....ADICA APROX 1 AN SI JUMATE PARCA INTRASE ALA RAU IN NOI......CU RABDARE IUBIRE SI INTELEGERE AM TRECUT PESTE TOT......EU CHIAR APRECIEZ LA MAXIM LEII PT RABDAREA CU CARE IAU IN PIEPT TOATE PROBLEMELE.
CE AM INVATAT DE LA UN LEU?? SA NU PUI LA SUFLET DECAT LUCRURILE INTR-ADEVAR IMPORTANTE CUM AR FI FAMILIA RESTUL NU CONTEAZA.....SI INTR-ADEVAR MA SIMT MINUNAT
alexcris2007
Postat pe 8 Mai 2011 10:53
BUNA.intr-adevar nu e ok,sa generalizam ca toti leii sunt la fel!, eu sunt scorpion am cunoscut pers dinn zodia leu dar toti au fost o apa si un pamant ,distractii,aventuri,bautura...Racii in schimb mi se par deosebiti ,am gasit la ei foarte multe calitati pe care nu le am intalnit la nimeni.o zi buna
violeta10
Postat pe 11 Mai 2011 10:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu pesti el fecioara 53 De la: miss_darine 27 Octombrie 2011 22:18
leu vs. pesti 44 De la: Linusha 5 Septembrie 2009 19:53
Femeia GEMENI??? 118 De la: Ellie 26 Ianuarie 2011 19:18
Cat de compatibili sunt femeia rac si barbatul taur?? 6 De la: emma2o 24 Martie 2011 13:54
eu racushor...si el berbec...??!? 12 De la: MaraDonna 29 Septembrie 2009 17:50