Setari Cookie-uri

taur si scorpion

buna

eu sunt taur el scorpion , ce parere aveti, eu personal nu prea pun pret asa pe treaba asta cu zodiile, dar coincidenta sau nu unele caracteristici ale zodiei taur mi se potrivesc , sunt incapatanata, workaholic
visan_georgiana
Postat pe 1 Septembrie 2010 17:41
eu sunt impreuna cu sotul meu de 8 ani , eu taur el scorpion , depinde foarte mult (cred din propria experienta)de decada , deoarece scorpioni sunt albi si negri. Avem o casnicie model si ciudat inca ne mai iubim si ne mai dorim ca la inceput. Depinde foarte mult si de tine cat de diplomata esti , daca ai diplomatie pana la urma v-a fii intotdeauna de acord cu tine , doar sa-i lasi impresia ca vine de la amandoi , Nu , numai de la tine . Iti urez bafta si ai grija ca scorpioni sunt persoane deosebite , noi taurii suntem mai cum se spune " stie tot si face tot ". Asta deranjeaza pe toata lumea . Ne lipseste modestia :D!
voicumagdalena
Postat pe 15 Septembrie 2010 10:27
De la: voicumagdalena, la data 2010-09-15 10:27:44eu sunt impreuna cu sotul meu de 8 ani , eu taur el scorpion , depinde foarte mult (cred din propria experienta)de decada , deoarece scorpioni sunt albi si negri. Avem o casnicie model si ciudat inca ne mai iubim si ne mai dorim ca la inceput. Depinde foarte mult si de tine cat de diplomata esti , daca ai diplomatie pana la urma v-a fii intotdeauna de acord cu tine , doar sa-i lasi impresia ca vine de la amandoi , Nu , numai de la tine . Iti urez bafta si ai grija ca scorpioni sunt persoane deosebite , noi taurii suntem mai cum se spune " stie tot si face tot ". Asta deranjeaza pe toata lumea . Ne lipseste modestia :D!


eu nu cred ca ne lipseste modestia , dar pentru faptul ca muncim ca niste nebuni si deseori avem realizari cu care nu se pot lauda multi suntem invidiati, eu sunt pe 23 aprilie si sunt ceva genul "lasa-ma sa te las" tac , ascult, trec peste multe, dar si cand ma apuca spun tot ce am pe suflet si sunt foarte rea dupa care evident imi pare rau; el este pe 8 noiembrie si este mandru, orgolios , ambitios si niciodata nu trebuie sa in contrazici decat daca vi cu argumente solide; asa suntem noi ne intelegem foarte bine ne mai si certam dar niciodata nu stam suparati.

multumesc pt raspuns
visan_georgiana
Postat pe 24 Septembrie 2010 15:50
eu sunt taur si fostul meu iubit e scorpion...ne-am inteles f greu in multe situatii deoarece am2 eram inkpatanati si nu lasam deloc d la noi
alinuk27
Postat pe 26 Noiembrie 2010 19:34
De la: alinuk27, la data 2010-11-26 19:34:30eu sunt taur si fostul meu iubit e scorpion...ne-am inteles f greu in multe situatii deoarece am2 eram inkpatanati si nu lasam deloc d la noi


da...si la noi era la fel.Si pana la urma nu asta era marea problema cat ca el se credea un mare destept si credea ca sunt proprietatea lui.
Ma enerva asta!
ploidevise
Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu leu, el fecioara 4 De la: kudika067647janin 15 Octombrie 2009 20:44
O sagetatoare cam atipica 19 De la: _dulcik_ 7 Martie 2009 16:09
fata Capricorn si baiatul Rac...... 8 De la: denis_3d25 9 Decembrie 2010 21:40
top 1 De la: kudika174095 8 Februarie 2011 09:28
hello 11 De la: yumalai 17 Noiembrie 2009 09:09