Setari Cookie-uri

femeia balanta- cu barbatul varsator

credeti ca sunt compatibili??
mada43
Postat pe 16 Aprilie 2011 18:14
Tot mai credeti in prostia asta cu compatibilitatea zodiilor???
balanta65
Postat pe 13 Mai 2011 22:01
Da'femeia cobiltza cu barbatul strutocamila?
Astia or fi ? Neeeeeeeeee! Nu mai suport prostiile zodiacale!

Postat pe 14 Mai 2011 13:08
Valeuuu, ar fi un concurs gen: care minte mai bine? Sau care inseala mai mult? Sa nu mi-o luati in nume de rau dar cred ca femeia balanta se cunoaste pe sine... Privind pe partea cealalta as spune ca in pat se da iar un concurs pentru a desemna care e cel mai pervers sau care are imainatie mai bogata. Deci thumbs up dupa parerea mea!!
Barbatul varsator e foarte incapatanat din cate am vazut... Femeia balanta nu se lasa nici ea, are calitatea nativa de a argumenta la nesfarsit orice subiect.. Inca o data, ma repet: femeia balanta minte foarte "sincer" daca pot sa spun asa... Iti vine greu sa nu o crezi, asta e o calitate dupa parerea mea pt ca va fi destul de greu sa o "miroase" varsatorul cu narile lui de lup Ah, as adauga gelozie si posesivitate la varsator
charlotte_sucks
Postat pe 17 Mai 2011 10:36
De la: balanta65, la data 2011-05-13 22:01:19Tot mai credeti in prostia asta cu compatibilitatea zodiilor???

Da, se mai crede... Si nu stiu de ce e considerat drept lipsa de cultura sau de inteligenta faptul de a crede in zodii... Daca o sa analizezi mai multe persoane din aceeasi zodie, vei ramane de-a dreptul uimita sa vezi cate asemanari exista intre ele! totul este guvernat de stele pe planeta asta... Absolut tot!
charlotte_sucks
Postat pe 17 Mai 2011 10:43
De la: charlotte_sucks, la data 2011-05-17 10:43:46
De la: balanta65, la data 2011-05-13 22:01:19Tot mai credeti in prostia asta cu compatibilitatea zodiilor???

Da, se mai crede... Si nu stiu de ce e considerat drept lipsa de cultura sau de inteligenta faptul de a crede in zodii... Daca o sa analizezi mai multe persoane din aceeasi zodie, vei ramane de-a dreptul uimita sa vezi cate asemanari exista intre ele! totul este guvernat de stele pe planeta asta... Absolut tot!


Hahahahahaha, si ce e cel mai interesant e ca ambele domnisoare care ironizeaza topicul despre compatibilitate zodiacala au drept id zodia din care fac parte Adica adevarate devoratoare ale topicurilor de zodii!! Si ele satirizeaza oamenii care cred in ele! Off, of, cand o sa inceteze unii sa mai fie snobi?? Ntz, ntz, ntz
charlotte_sucks
Postat pe 17 Mai 2011 10:47
De la: charlotte_sucks, la data 2011-05-17 10:47:40
De la: charlotte_sucks, la data 2011-05-17 10:43:46
De la: balanta65, la data 2011-05-13 22:01:19Tot mai credeti in prostia asta cu compatibilitatea zodiilor???

Da, se mai crede... Si nu stiu de ce e considerat drept lipsa de cultura sau de inteligenta faptul de a crede in zodii... Daca o sa analizezi mai multe persoane din aceeasi zodie, vei ramane de-a dreptul uimita sa vezi cate asemanari exista intre ele! totul este guvernat de stele pe planeta asta... Absolut tot!


Hahahahahaha, si ce e cel mai interesant e ca ambele domnisoare care ironizeaza topicul despre compatibilitate zodiacala au drept id zodia din care fac parte Adica adevarate devoratoare ale topicurilor de zodii!! Si ele satirizeaza oamenii care cred in ele! Off, of, cand o sa inceteze unii sa mai fie snobi?? Ntz, ntz, ntz


Scorpio in cazyul meu vine doar sa sublinieze cat sunt de buna, nu zodia .Daca tu crezi in stele afla ca eu cred in Zana Maselutza , inca mai am dintele sub perna .Daca tu crezi in balivernele zodiacale, de ce trebuie sa creada toti, de ce iti permiti sa spui altora ca sunt snobi. Si mai bine nitel snob, decat incuiat din cauza tampeniilor impuse cu titlu de generalitate de zodii.Vezi-ti tu de mucii de tai cand nu ti se adreseaza nimeni si comenteaza-ti stupidele de zodii , nu persoane despre care nu ai habar cine si cum sunt.

Postat pe 18 Mai 2011 21:08
De la: scorpio67, la data 2011-05-18 21:08:20
De la: charlotte_sucks, la data 2011-05-17 10:47:40
De la: charlotte_sucks, la data 2011-05-17 10:43:46
De la: balanta65, la data 2011-05-13 22:01:19Tot mai credeti in prostia asta cu compatibilitatea zodiilor???

Da, se mai crede... Si nu stiu de ce e considerat drept lipsa de cultura sau de inteligenta faptul de a crede in zodii... Daca o sa analizezi mai multe persoane din aceeasi zodie, vei ramane de-a dreptul uimita sa vezi cate asemanari exista intre ele! totul este guvernat de stele pe planeta asta... Absolut tot!


Hahahahahaha, si ce e cel mai interesant e ca ambele domnisoare care ironizeaza topicul despre compatibilitate zodiacala au drept id zodia din care fac parte Adica adevarate devoratoare ale topicurilor de zodii!! Si ele satirizeaza oamenii care cred in ele! Off, of, cand o sa inceteze unii sa mai fie snobi?? Ntz, ntz, ntz


Scorpio in cazyul meu vine doar sa sublinieze cat sunt de buna, nu zodia .Daca tu crezi in stele afla ca eu cred in Zana Maselutza , inca mai am dintele sub perna .Daca tu crezi in balivernele zodiacale, de ce trebuie sa creada toti, de ce iti permiti sa spui altora ca sunt snobi. Si mai bine nitel snob, decat incuiat din cauza tampeniilor impuse cu titlu de generalitate de zodii.Vezi-ti tu de mucii de tai cand nu ti se adreseaza nimeni si comenteaza-ti stupidele de zodii , nu persoane despre care nu ai habar cine si cum sunt.

Ahaa, de aia intri repede si postezi la topicuri despre zodii Baga-te si comenteaza la topicuri despre oua rosii de pasti sau clatite banatene sau "femeia fatala" in cazul asta... Nu te expune aici sa te stropesc eu cu mucii mei Ce patetica esti cand spui ca esti scorpie...multe frustrate isi varsa nervii pe tastatura pt ca in viata de zi cu zi sunt niste anoste pe care nu le baga nimeni in seama!! Te-ai recunoscut?
charlotte_sucks
Postat pe 19 Mai 2011 09:47
De la: charlotte_sucks, la data 2011-05-19 09:47:04
De la: scorpio67, la data 2011-05-18 21:08:20
De la: charlotte_sucks, la data 2011-05-17 10:47:40
De la: charlotte_sucks, la data 2011-05-17 10:43:46
De la: balanta65, la data 2011-05-13 22:01:19Tot mai credeti in prostia asta cu compatibilitatea zodiilor???

Da, se mai crede... Si nu stiu de ce e considerat drept lipsa de cultura sau de inteligenta faptul de a crede in zodii... Daca o sa analizezi mai multe persoane din aceeasi zodie, vei ramane de-a dreptul uimita sa vezi cate asemanari exista intre ele! totul este guvernat de stele pe planeta asta... Absolut tot!


Hahahahahaha, si ce e cel mai interesant e ca ambele domnisoare care ironizeaza topicul despre compatibilitate zodiacala au drept id zodia din care fac parte Adica adevarate devoratoare ale topicurilor de zodii!! Si ele satirizeaza oamenii care cred in ele! Off, of, cand o sa inceteze unii sa mai fie snobi?? Ntz, ntz, ntz


Scorpio in cazyul meu vine doar sa sublinieze cat sunt de buna, nu zodia .Daca tu crezi in stele afla ca eu cred in Zana Maselutza , inca mai am dintele sub perna .Daca tu crezi in balivernele zodiacale, de ce trebuie sa creada toti, de ce iti permiti sa spui altora ca sunt snobi. Si mai bine nitel snob, decat incuiat din cauza tampeniilor impuse cu titlu de generalitate de zodii.Vezi-ti tu de mucii de tai cand nu ti se adreseaza nimeni si comenteaza-ti stupidele de zodii , nu persoane despre care nu ai habar cine si cum sunt.

Ahaa, de aia intri repede si postezi la topicuri despre zodii Baga-te si comenteaza la topicuri despre oua rosii de pasti sau clatite banatene sau "femeia fatala" in cazul asta... Nu te expune aici sa te stropesc eu cu mucii mei Ce patetica esti cand spui ca esti scorpie...multe frustrate isi varsa nervii pe tastatura pt ca in viata de zi cu zi sunt niste anoste pe care nu le baga nimeni in seama!! Te-ai recunoscut?


Fetitza , da'oparita esti, bre! De la o simpla parere despre cretinele voastre de zodii sari repede la scandal, de parca te-am muscat de nas.Esti de-a dreptul isterica si ai nesimtirea in schimb sa-mi spui ca vars nu stiu ce pe tastura.Nu stiu de ce dar cand spui anosta cred ca te descrii foarte bine, o statuta care sta prost cu hormonii si neuronii , ca din cauza "incompatibilitatilor"zodiacului nu se poate cupla si ea ca sa nu mai arda bateriile la vibrator.

Postat pe 21 Mai 2011 17:47
eu sunt bAlanta iar iubitul meu e varsator. suntem de mult timp impreuna, chiar stam in concubinaj, dar niciodata nu mi-a trecut prin cap sa imi pun o intrebare de genu'. totul tine de caracterul si temperamentul fiecaruia, a da si educatia:D:)
De la: balanta65, la data 2011-05-13 22:01:19Tot mai credeti in prostia asta cu compatibilitatea zodiilor???
kudika103699
Postat pe 15 Iulie 2011 18:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu balanta ,el balanta. 4 De la: kudika075196 16 Noiembrie 2009 19:24
ce parere aveti despre femeile Sagetator ? 31 De la: kudika487616 27 Iulie 2012 16:07
raspunsuri !!! 19 De la: gabbi_x 12 Iunie 2009 13:31
Eu Berbec, el Leu 15 De la: kudika095783 26 Iulie 2010 10:43
Eu Varsator - el Sagetator 4 De la: yumalai 21 Mai 2009 07:34