Setari Cookie-uri

buna!

am 37 de ani si sunt divortzata de 2 ani am o fetizta de 10 ani am cunoscut un tip de aprox 1 an mai tanr ca si mine cu 7 ani si datorita faptului ca in urma divortzului am ramas fara casa ptr ca casa in care am locuit e al parintilor fostului meu sot ,am plecat la acest tip care locuieste in milano dar de necrezut cum locuiesc uni romani in italia deci locuim impreuna cu o familie de peruani sunt oameni buni dar ff muradri....................traesc intr-un ifern , desi iam vazut de la inceput multe defecte la niku am venit la el deci datimi si mie un sfat intelept ce sa fac omul asta e ff needucat deci daca am doua plase in mani nu miar lua o plasa din mana ptr nika in lume apoi de fiecare data cand mergem undeva tot timpul intra el primul sunt la el de 6 luni si ma dispera deci imi zice ca io nu trre sa am bani ca atunci nu il mai bag in seama apoi imi zice daca iti gasesti de munca te va pupa cocosul adica alt barbat la familiea lui nu vrea sa ma prezinte spune ca familia la facut sa sufere si nu merita sa ma cunoasca astept cometariile voastre ciao
crissav
Postat pe 22 Aprilie 2011 23:53
De la: crissav, la data 2011-04-22 23:53:14am 37 de ani si sunt divortzata de 2 ani am o fetizta de 10 ani am cunoscut un tip de aprox 1 an mai tanr ca si mine cu 7 ani si datorita faptului ca in urma divortzului am ramas fara casa ptr ca casa in care am locuit e al parintilor fostului meu sot ,am plecat la acest tip care locuieste in milano dar de necrezut cum locuiesc uni romani in italia deci locuim impreuna cu o familie de peruani sunt oameni buni dar ff muradri....................traesc intr-un ifern , desi iam vazut de la inceput multe defecte la niku am venit la el deci datimi si mie un sfat intelept ce sa fac omul asta e ff needucat deci daca am doua plase in mani nu miar lua o plasa din mana ptr nika in lume apoi de fiecare data cand mergem undeva tot timpul intra el primul sunt la el de 6 luni si ma dispera deci imi zice ca io nu trre sa am bani ca atunci nu il mai bag in seama apoi imi zice daca iti gasesti de munca te va pupa cocosul adica alt barbat la familiea lui nu vrea sa ma prezinte spune ca familia la facut sa sufere si nu merita sa ma cunoasca astept cometariile voastre ciao
Vb cu el, ii spui in fatza ce nu iti convine la el....
AlexandraAlexis
Postat pe 23 Aprilie 2011 00:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prietena mea povesteste altor barbati pe net de relatia ei cu mine 76 De la: geo_refinantat 13 Iunie 2011 12:47
am fost inselat de sotie timp de 1,5 ani 91 De la: faster 12 Iunie 2011 09:30
va invit la o lectura. gasiti postul meu pe blog sau cautand prin propunerile pentru concurs 1 De la: suzanne13 28 August 2008 14:57
Inselata, tradata , jignita si umilita 92 De la: curcubeu0 23 Mai 2011 20:02
Rog ajutor!!! 15 De la: _Nina_ 7 Ianuarie 2011 18:57