Setari Cookie-uri

derutata pana peste cap!!!!!

am o relatie de 3 ani, il iubesc la fel de mult numai ca de 6 luni e plecat in strainatate, nu stiu cum sa mai reactionez parca nu mai vreau sa il aud , ma enerveaza orice imi zice , imi pica pe el din orice, iar apoi imi pare rau, si nu stiu cum sa repar greseala.dupa toate astea am un muncitor la casa care imi da batai de cap si palpitati la corazon, e atat de misto incat imi vine sa sar pe el si sa il mozesc, culmea e ca doarme si la mine acasa, si toata noaptea am fanezii cu el:)))) el fiind in camera alaturata( imi vine sa i tru peste el noaptea.... deci nu stiu ce e cu mine. imi iubesc iubitul ( cu care trebuie sa ma marit la anu) dar tipu de acasa ma derutat in ultimul fel. uneori ma gandesc sa ma duc si sa il sarut , dar ma mustra constiinta , si dau inapoi.... spuneti-mi ce sa fac, unde sa ma indrept caci inima mea vrea prea multe " mere interzise" si o sa o iau razna de tot.
randunik4you
Postat pe 6 Mai 2011 05:43
De la: randunik4you, la data 2011-05-06 05:43:15am o relatie de 3 ani, il iubesc la fel de mult numai ca de 6 luni e plecat in strainatate, nu stiu cum sa mai reactionez parca nu mai vreau sa il aud , ma enerveaza orice imi zice , imi pica pe el din orice, iar apoi imi pare rau, si nu stiu cum sa repar greseala.dupa toate astea am un muncitor la casa care imi da batai de cap si palpitati la corazon, e atat de misto incat imi vine sa sar pe el si sa il mozesc, culmea e ca doarme si la mine acasa, si toata noaptea am fanezii cu el:)))) el fiind in camera alaturata( imi vine sa i tru peste el noaptea.... deci nu stiu ce e cu mine. imi iubesc iubitul ( cu care trebuie sa ma marit la anu) dar tipu de acasa ma derutat in ultimul fel. uneori ma gandesc sa ma duc si sa il sarut , dar ma mustra constiinta , si dau inapoi.... spuneti-mi ce sa fac, unde sa ma indrept caci inima mea vrea prea multe " mere interzise" si o sa o iau razna de tot.


sari pe el! nu-l lasa sa scape pe micutz!
pickard
Postat pe 6 Mai 2011 05:48
De la: randunik4you, la data 2011-05-06 05:43:15am palpitati la corazon e atat de misto incat imi vine sa sa il mozesc, culmea e ca doarme in camera alaturata( imi vine sa i tru peste el noaptea... . imi iubesc iubitul ( cu care trebuie sa ma marit la anu)


"mozeste l" rau rau de tot

poate te nvata si sa scrii in timp ce l "Mozesti" la 12 ani sau cati ai, sau parca la 16 e voie la voi la romi maritisul, nu?
rockk
Postat pe 6 Mai 2011 06:42
De la: randunik4you, la data 2011-05-06 05:43:15i.... spuneti-mi ce sa fac, unde sa ma indrept caci inima mea vrea prea multe " mere interzise" si o sa o iau razna de tot.


da' la ce lucreaza la tine?? iti face terasa?
geo_refinantat
Postat pe 6 Mai 2011 07:37
Spune-i sa-ti instaleze un dus in curte...ai nevoie...zilnic...si de doua palmi...esti ne F...nu te marita,niciodata

...stai sa vezi baietii de la cabluri...de regula sunt mai multi ...stai sa-i vezi pe gunoieri...prin vecini te-ai uitat? io ti-am spus,nu te marita...nu are rost

am fost rea
_oktober_
Postat pe 6 Mai 2011 08:07
"il iubesc la fel de mult numai ca de 6 luni e plecat in strainatate, nu stiu cum sa mai reactionez parca nu mai vreau sa il aud , ma enerveaza orice imi zice , imi pica pe el din orice"

se vede cat il iubesti....
Barbie30_
Postat pe 6 Mai 2011 09:09
De la: randunik4you, la data 2011-05-06 05:43:15am o relatie de 3 ani, il iubesc la fel de mult numai ca de 6 luni e plecat in strainatate, nu stiu cum sa mai reactionez parca nu mai vreau sa il aud , ma enerveaza orice imi zice , imi pica pe el din orice, iar apoi imi pare rau, si nu stiu cum sa repar greseala.dupa toate astea am un muncitor la casa care imi da batai de cap si palpitati la corazon, e atat de misto incat imi vine sa sar pe el si sa il mozesc, culmea e ca doarme si la mine acasa, si toata noaptea am fanezii cu el:)))) el fiind in camera alaturata( imi vine sa i tru peste el noaptea.... deci nu stiu ce e cu mine. imi iubesc iubitul ( cu care trebuie sa ma marit la anu) dar tipu de acasa ma derutat in ultimul fel. uneori ma gandesc sa ma duc si sa il sarut , dar ma mustra constiinta , si dau inapoi.... spuneti-mi ce sa fac, unde sa ma indrept caci inima mea vrea prea multe " mere interzise" si o sa o iau razna de tot.


ce-mi place!!! asculta la mine fata mea ca sa-ti fie bine fa in felul urmator: pe ala din strainatate il storci de bani, pe asta de-ti tulbura somnul il storci de altceva! si uite asa vei fi "mielul" de suge la doua tate!!!
vitamina_c
Postat pe 6 Mai 2011 09:17
De la: randunik4you, la data 2011-05-06 05:43:15am o relatie de 3 ani, il iubesc la fel de mult numai ca de 6 luni e plecat in strainatate, nu stiu cum sa mai reactionez parca nu mai vreau sa il aud , ma enerveaza orice imi zice , imi pica pe el din orice, iar apoi imi pare rau, si nu stiu cum sa repar greseala.dupa toate astea am un muncitor la casa care imi da batai de cap si palpitati la corazon, e atat de misto incat imi vine sa sar pe el si sa il mozesc, culmea e ca doarme si la mine acasa, si toata noaptea am fanezii cu el:)))) el fiind in camera alaturata( imi vine sa i tru peste el noaptea.... deci nu stiu ce e cu mine. imi iubesc iubitul ( cu care trebuie sa ma marit la anu) dar tipu de acasa ma derutat in ultimul fel. uneori ma gandesc sa ma duc si sa il sarut , dar ma mustra constiinta , si dau inapoi.... spuneti-mi ce sa fac, unde sa ma indrept caci inima mea vrea prea multe " mere interzise" si o sa o iau razna de tot.

poti sa-mi dai te rog numarul lui de telefon?
am si eu de facut niste reparatii prin casa...
Lucia38
Postat pe 6 Mai 2011 09:30
viata e plina de tentatii....crezi ca esti singura care si-a dorit un alt barbat pe lg al ei? atractie fata de alte persoane o sa fie mereu fie ca esti single, fie in pereche, important este sa te cunosti pe tine insuti si sa pui in balanta situatia:risc sa pierd ce am...deci ma risc pt o aventura sau il iubesc, sunt o persoana tare si ma abtin? Asta e raspunsul...sa te decizi...iubesti si respecti? sau o sa cazi prada tentatiei de fiecare data..pt ca ocazii vor mai fi.......
ali_tzik
Postat pe 8 Mai 2011 09:14
Cred ca trebuie sa iti astepti iubitul sa discutati despre relatia voastra.Fanteziile trec.Uita de ele.Fa-i o surpriza si mergi sa-l vezi in strainatate.Atunci iti vei da seama ce mai este intre voi.Eu banui ca a plecat pentru voi doi,pentru un viitor mai bun.Asa este?Nu il poti insela.Mai tarziu vei avea regrete.Intai vezi ce se poate repara intre voi, apoi vei face ce veti decide amandoi.
camy66
Postat pe 8 Mai 2011 18:17
De la: camy66, la data 2011-05-08 18:17:50.Intai vezi ce se poate repara intre voi, apoi vei face ce veti decide amandoi.


las' ca are altu' grija s-o ...repare!!
geo_refinantat
Postat pe 8 Mai 2011 19:46
" spuneti-mi ce sa fac,"
...ca eu oricum nu va bag in seama
Barbie30_
Postat pe 8 Mai 2011 19:49
De la: Barbie30_, la data 2011-05-08 19:49:15" spuneti-mi ce sa fac,"
...ca eu oricum nu va bag in seama


ai dreptate barbie.
da' deja incepi sa te obisnuiesti cu topice deschise la plezneala. am un vag sentiment ca sunt deschise de cei de la kudika, in speranta ca mai anima forumul. apoi il trimit prin e-mail, ca fiind cea mai discutata tema!

da' asta nu ne impiedica sa radam in voie p-aci si sa ne tzucam strengareste
geo_refinantat
Postat pe 8 Mai 2011 19:53
De la: geo_refinantat, la data 2011-05-08 19:53:43
De la: Barbie30_, la data 2011-05-08 19:49:15" spuneti-mi ce sa fac,"
...ca eu oricum nu va bag in seama


ai dreptate barbie.
da' deja incepi sa te obisnuiesti cu topice deschise la plezneala. am un vag sentiment ca sunt deschise de cei de la kudika, in speranta ca mai anima forumul. apoi il trimit prin e-mail, ca fiind cea mai discutata tema!

da' asta nu ne impiedica sa radam in voie p-aci si sa ne tzucam strengareste


Eu m-am obisnuit,acum sunt in faza in care intru pe topicuri ca sa va caut pe voi pentru o pupaceala scurta Doar asta ma determina sa mai intru pe kudika,altfel.....
Barbie30_
Postat pe 8 Mai 2011 19:57
De la: randunik4you, la data 2011-05-06 05:43:15am o relatie de 3 ani, il iubesc la fel de mult numai ca de 6 luni e plecat in strainatate, nu stiu cum sa mai reactionez parca nu mai vreau sa il aud , ma enerveaza orice imi zice , imi pica pe el din orice, iar apoi imi pare rau, si nu stiu cum sa repar greseala.dupa toate astea am un muncitor la casa care imi da batai de cap si palpitati la corazon, e atat de misto incat imi vine sa sar pe el si sa il mozesc, culmea e ca doarme si la mine acasa, si toata noaptea am fanezii cu el:)))) el fiind in camera alaturata( imi vine sa i tru peste el noaptea.... deci nu stiu ce e cu mine. imi iubesc iubitul ( cu care trebuie sa ma marit la anu) dar tipu de acasa ma derutat in ultimul fel. uneori ma gandesc sa ma duc si sa il sarut , dar ma mustra constiinta , si dau inapoi.... spuneti-mi ce sa fac, unde sa ma indrept caci inima mea vrea prea multe " mere interzise" si o sa o iau razna de tot.



Sari pe el ce m-ai stai?!
La naiba,eu n-am nimic de construit.
Valy90
Postat pe 8 Mai 2011 20:02
Am o varsta la care cred,ca pot sa-ti dau un sfat .Nu crezi ca a venit timpul sa-ti pui intrebarea daca iubesti cu adevarat pe cel cu care trebuie sa faci nunta?Eu cred ca ceva acolo in inima ta nu mai merge ca la inceput si este timpul sa te retragi acum ,decat mai tarziu .Eu nu te sfatuiesc sa ai o aventura cu aceasta persoana care lucreaza la casa ta,pot aparea complicatii,si in al doilea rand pentru ce sa -i dai satisfactii unui barbat ca te-a avut in pat doar de dragulsexului?.....mai gandeste-te !
kudika224337
Postat pe 9 Mai 2011 07:32
De la: kudika224337, la data 2011-05-09 07:32:15Am o varsta la care cred,ca pot sa-ti dau un sfat .Nu crezi ca a venit timpul sa-ti pui intrebarea daca iubesti cu adevarat pe cel cu care trebuie sa faci nunta?Eu cred ca ceva acolo in inima ta nu mai merge ca la inceput si este timpul sa te retragi acum ,decat mai tarziu .Eu nu te sfatuiesc sa ai o aventura cu aceasta persoana care lucreaza la casa ta,pot aparea complicatii,si in al doilea rand pentru ce sa -i dai satisfactii unui barbat ca te-a avut in pat doar de dragulsexului?.....mai gandeste-te !



arati traznet pentru varsta asta la care poti sa dai sfaturi!!!
tina turner???
geo_refinantat
Postat pe 9 Mai 2011 07:46
Scuze,dar in cazul asta nu il iubesti pe asa zisul iubit,el este plecat de 6 lui,si deja l-ai uitat,asta nu e iubire,parerea mea,sau nici tu nu stii ce vrei,nu esti hotarata.pupici
Carlasv
Postat pe 9 Mai 2011 13:41
parerea mea este sa nu faci prostia sa sari pe el pt ca poate e sentimentul de dor fatza de iubitul tau si vrei pt cineva alaturi de tine.Daca te duci si il inseli pe iubitul tau faci o greseala pt ca acel muncitor sigur e doar o pasiune de.a ta..
jiji2410
Postat pe 9 Mai 2011 18:44
daca ar exista cu adevarat nu as ezita sa-ti dau numarul:))))))))))) ce tare sa postezi o tampenie pe care o citeste toata lumea:))))))
randunik4you
Postat pe 10 Mai 2011 00:10
De la: randunik4you, la data 2011-05-10 00:10:55daca ar exista cu adevarat nu as ezita sa-ti dau numarul:))))))))))) ce tare sa postezi o tampenie pe care o citeste toata lumea:))))))


Atat te duce pe tine capsorul Tampeniile vin de la tampiti! Brava,ai castigat rolul de tampita forumului
Barbie30_
Postat pe 10 Mai 2011 09:27
De la: geo_refinantat, la data 2011-05-06 07:37:00
da' la ce lucreaza la tine?? iti face terasa?


ii tunde peluza
tonim69
Postat pe 10 Mai 2011 13:56
In timp ce iubitul tau despre care spui ca il iubesti si cu care urmeaza sa te casatoresti, munceste in strainatate probabil pentru voi, tu doresti pe altul? Asta inseamna ca nu-l iubesti. Cand iubesti cu adevarat un barbat, poate sa se afle si la capatul lumii si nu il uiti. Am senzatia ca tu nu prea stii ce vrei sau vrei prea multe.
Eu sunt de parere ca exista doua variante pentru solutionarea acestui caz:
-fie iti infranezi dorintele sexuale pentru alti barbati si ii esti fidela iubitului;
-fie ii spui iubitului ca distanta dintre voi a spulberat sentimentele pe care le aveai pentru el.
Eu admir mult barbatii care fac sacrificii pentru a le asigura un trai decent partenerelor si iubitul tau fiind unul dintre ei, nu merita sa fie tradat.
O zi buna!
poeta26
Postat pe 11 Mai 2011 11:08
Daca tentetia e asa mare....
E simplu concediazal si angajeaza pe cineva respingator atunci nu o sa mai ai acele vise ,
corina002
Postat pe 13 Mai 2011 16:30
De la: _oktober_, la data 2011-05-06 08:07:23Spune-i sa-ti instaleze un dus in curte...ai nevoie...zilnic...si de doua palmi...esti ne F...nu te marita,niciodata

...stai sa vezi baietii de la cabluri...de regula sunt mai multi ...stai sa-i vezi pe gunoieri...prin vecini te-ai uitat? io ti-am spus,nu te marita...nu are rost

am fost rea


thegirlnextdoor
Postat pe 14 Mai 2011 10:37
oribil! ar trebui sa iti dai cu putina apa rece pe fata si sa revii la realitate! esti absolut oribil ce gandesti si ce faci! imi e mila de asa-zisul iubit al tau!
ankutza172005
Postat pe 14 Mai 2011 19:39
draga mea,eu nu cred ca inima are vreo problema ,ci hormonii...daca o sa te incurci cu tipul de acasa mai apoi o sa regreti,mai bine vorbeste cu iubitul tau sa iti pregateasca un bilet dus acolo unde e el ,ajungi acolo,te linisteste si spoi sa vezi ca o sa privesti cu alti ochi constructorul de acasa.iti vorbesc din experienta,nu arunca pasarea din mana pentru cioara de pe gard,e o vorba urata dar adevarata.cu iubitul tau esti de 3 an,cat de cat il cunosti ii sti mofturile si asa mai departe ,pe celalalt nu il cunosti,toti sunt sunt atat de dragalasi la inceput si apoi se transforma care mai de care mai curajos...
sper sa te ajute macar putin sfatul meu
kudika390214
Postat pe 15 Mai 2011 10:47
iubita mea,parerea mea este sa te gandesti bn ,daca il iubesti atat de mult pe cat sustii,eu cred ca nu ar trb sa ai ochi ptr nimeni altcineva.Este o deruta maxima in sufletul si inima ta,dar sfatul meu este sa incerci sa te gandesti ca totusi aveti niste ani in in urma,va cunoasteti defectele,calitatile,este foarte greu si iti trb foarte mult curaj sa incepi o alta relatie,in ziua de azi baietii sunt foarte perversi,urmaresc numai sex si atat.Daca ai ajuns sa simti ca te poti indragostii de altcinva,inseamna ca ceva este in neregula in relatia voastra.Si iubita mea,esti femeie si nu meriti sa te cobori la un asemenea nivel,sa-ti poata lua mintile o asemenea persoana,merti ceva mai mult,mai bun si cred ca toate astea le gasesti la iubitul tau,viitorul sot din cate am inteles. Inca o data,gandeste ca esti iubita si el munceste numai ptr voi sa va fie bn ,sa fiti fericiti,ca nu pleca de bn .poop.Daca vrei sa intelegi si sa-mi iei sfatul ca pe un lucru bun ,chiar te rog .
kudika378722
Postat pe 17 Mai 2011 12:51
De la: kudika378722, la data 2011-05-17 12:51:32,in ziua de azi baietii sunt foarte perversi,urmaresc numai sex si atat..


io de fapt urmaresc sa nu fiu urmarit!
geo_refinantat
Postat pe 17 Mai 2011 13:05
Draga mea,povestii tale,eu ii raspund cu povestea mea:)
Sunt intr-o relatie de 17 ani,din care 15 ani in aceeasi situatie cu tine,dar tu de doar 6 luni:) Daca esti de 3 ani cu acel baiat care este plecat acum,inseamna ca il iubesti,din moment ce relatia dureaza...DE CE iti trebuiesc scantei si artificii din alte parti,cat de promitatoare ar fi ele?DACA il iubesti pe cel plecat,nu te va mai interesa potentiualul mandru care te ravaseste doar...si ii vei ramane fidela si loiala prietenului tau,cu care esti de 3 ani.Preferi sa o iei de la 0 cu altul? Eu spun ca nu se merita...aur sa-mi ofere al doilea si chiar luna de pe cer:) EU stiu ce vreau,TU stii?
DACA ti-a trecut iubirea de cel plecat,e firesc ca privirea sa ti se indrepte catre altul si altii si in acest caz,e firesc sa ai privirea deschisa catre toti,nu doar catre unul...100 pot fi,din care,intr-o zi...alaturi doar de Unul te vei opri.
Ca solutie,iti sugerez sa te mariti cu primul,asta doar in varianta daca il iubesti...sau NU,ca ai tot timpul,nemaritata nu vei ramane,dar ca ACUM nu iti va mai fi niciodata!!!
Ai mare grija de tine si sa ne auzim cu bine!
adora67
Postat pe 18 Mai 2011 10:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati simtit vreodata ca totul va este potrivnic? 1 De la: kudika037251 23 Iunie 2009 17:28
haine noi si putin purtate 1 De la: mirelutza15 8 Octombrie 2009 22:52
sarcina 33 De la: daysyy 13 Ianuarie 2011 13:54
dati si voi un vot pls 1 De la: victor_kiler 18 Noiembrie 2009 22:17
dragonul rosu 5 De la: kudika098114 21 Octombrie 2012 09:39