Setari Cookie-uri

derutata pana peste cap!!!!!

De la: randunik4you, la data 2011-05-06 05:43:15am o relatie de 3 ani, il iubesc la fel de mult numai ca de 6 luni e plecat in strainatate, nu stiu cum sa mai reactionez parca nu mai vreau sa il aud , ma enerveaza orice imi zice , imi pica pe el din orice, iar apoi imi pare rau, si nu stiu cum sa repar greseala.dupa toate astea am un muncitor la casa care imi da batai de cap si palpitati la corazon, e atat de misto incat imi vine sa sar pe el si sa il mozesc, culmea e ca doarme si la mine acasa, si toata noaptea am fanezii cu el:)))) el fiind in camera alaturata( imi vine sa i tru peste el noaptea.... deci nu stiu ce e cu mine. imi iubesc iubitul ( cu care trebuie sa ma marit la anu) dar tipu de acasa ma derutat in ultimul fel. uneori ma gandesc sa ma duc si sa il sarut , dar ma mustra constiinta , si dau inapoi.... spuneti-mi ce sa fac, unde sa ma indrept caci inima mea vrea prea multe " mere interzise" si o sa o iau razna de tot.

Imi pare rau sa-ti spun asta dar zicala aia cu ochii care nu e vad se uita este perfect adevarata!
Eu sunt sigura ca el s-a dus acolo pentru voi, mai ales ca vreti sa va casatoriti la anul, dar trebuie sa alegi ori relatia, ori banii, pentru ca asa nu merge! RELATIILE LA DISTANTA NU TIN!
Problema ta este ca esti singura si simti nevoia de afectiune iar in acest moment esti foarte vulnerabila si s-ar putea sa cedezi in cele din urma!
Sfatul meu este: 1. sa ii spui iubitului tau sa vina acasa pana nu este prea tarziu pentru relatia voastra
2. sa pleci la el si sa stai acolo sa muncesti alaturi de el
3. sa te desparti de el daca nu alegi una din cele 2 variante, deoarece vei ceda si nu cred ca este corect fata de el, mai ales pt ca a plecat pt voi!
Eu nu te condamna si iti spun ca este perfect normal ce ti se intampla si din pacate asta s-ar putea intampla si cu el la un moment dat acolo unde este... Mult noroc!

verraa
Postat pe 19 Mai 2011 16:55
Buna Simona!
Eu cred ca-ti este greu fara partenerul tau aproape.
Dilema ta pare sa fie legata de sex,incearca sa te revezi cu iubitul tau cat mai curand.
Daca veti face un plan amandoi in acest sens,vei reusi sa-ti alungi gandurile celelalte.
Important este sa-ti doresti relatia serioasa pe care o ai.Vorbeste cu iubitul tau,probabil si lui ii este dor sa te tina in brate.Faceti tot posibilul in acest sens.
Succes!
Oryana77
Postat pe 24 Mai 2011 13:12
da,pot sa dau un sfat la varsta mea ....41 de ani
kudika224337
Postat pe 24 Mai 2011 17:39
PARCA AI FI GABRIELLE DIN ''NEVESTE DISPERATE''...VEZI SA NU O INCURCI PANA LA URMA!!!TAKE CARE!
playboy
Postat pe 27 Mai 2011 23:49
PARCA AI FI GABRIELLE DIN ''NEVESTE DISPERATE''...VEZI SA NU O INCURCI PANA LA URMA!!!TAKE CARE!
playboy
Postat pe 27 Mai 2011 23:49
PARCA AI FI GABRIELLE DIN ''NEVESTE DISPERATE''...VEZI SA NU O INCURCI PANA LA URMA!!!TAKE CARE!
playboy
Postat pe 27 Mai 2011 23:49
PARCA AI FI GABRIELLE DIN ''NEVESTE DISPERATE''...VEZI SA NU O INCURCI PANA LA URMA!!!TAKE CARE!
playboy
Postat pe 27 Mai 2011 23:49
PARCA AI FI GABRIELLE DIN ''NEVESTE DISPERATE''...VEZI SA NU O INCURCI PANA LA URMA!!!TAKE CARE!
playboy
Postat pe 27 Mai 2011 23:49
PARCA AI FI GABRIELLE DIN ''NEVESTE DISPERATE''...VEZI SA NU O INCURCI PANA LA URMA!!!TAKE CARE!
playboy
Postat pe 27 Mai 2011 23:49
PARCA AI FI GABRIELLE DIN ''NEVESTE DISPERATE''...VEZI SA NU O INCURCI PANA LA URMA!!!TAKE CARE!
playboy
Postat pe 27 Mai 2011 23:49
PARCA AI FI GABRIELLE DIN ''NEVESTE DISPERATE''...VEZI SA NU O INCURCI PANA LA URMA!!!TAKE CARE!
playboy
Postat pe 27 Mai 2011 23:49
PARCA AI FI GABRIELLE DIN ''NEVESTE DISPERATE''...VEZI SA NU O INCURCI PANA LA URMA!!!TAKE CARE!
playboy
Postat pe 27 Mai 2011 23:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dati si voi un vot pls 1 De la: victor_kiler 18 Noiembrie 2009 22:17
Concurs!!! 4 De la: kudika068746 16 Noiembrie 2011 06:31
buna 1 De la: Garofita_Lucia_Varga_1 24 Mai 2013 21:54
buna` 32 De la: stem_29 18 August 2010 08:49
te inseala? 2 De la: Diavolyta_ 25 August 2009 16:32