Setari Cookie-uri

heeeelp :((

sunt intr-o dilema. in iunie am un bal , mi`am cumparat rochie insa nu stiu ce pantofi sa asortez in privinta materialelor.. am tot auzit k si texturile se asorteaza, nu numai culorile..
asadar.. rochia este neagra de catifea..cu maneci scurte si are paiete negre pe maneci. pe corp .. cu o funditza in fatza, in dreptul abdomenului (mi`a placut k mascheaza burtica). si pantofii ..i`as fi vrut din piele intoarsa k asa se asorteaza.. insa nu am gasit eu ce vreau.. dar am gasit in schimb din satin ..si chiar din lac. se asorteaza catifeaua cu satinul, respectiv cu lacul? chiar nu stiu
mytzzy2008
Postat pe 11 Mai 2011 23:00
De la: mytzzy2008, la data 2011-05-11 23:00:48sunt intr-o dilema. in iunie am un bal , mi`am cumparat rochie insa nu stiu ce pantofi sa asortez in privinta materialelor.. am tot auzit k si texturile se asorteaza, nu numai culorile..
asadar.. rochia este neagra de catifea..cu maneci scurte si are paiete negre pe maneci. pe corp .. cu o funditza in fatza, in dreptul abdomenului (mi`a placut k mascheaza burtica). si pantofii ..i`as fi vrut din piele intoarsa k asa se asorteaza.. insa nu am gasit eu ce vreau.. dar am gasit in schimb din satin ..si chiar din lac. se asorteaza catifeaua cu satinul, respectiv cu lacul? chiar nu stiu


Oribil! De ce toata lumea se indreapta spre pantofi???? Sandalutele sunt superbe!
mimi_ca29
Postat pe 12 Mai 2011 07:44
pt ca:
1. pantofii ii mai port si in alta parte .. si in alt anotimp. sandalele le iau doar vara.
2. sandalele se rup mai rpd. gandeste`te.. merg la un bal .. o sa dansez o sa topai.. ce fac cu 2 bretele ? raman desculta pe acolo ..
3. nici nu`mi plac mare lucru ..si nu merg la rochitza aia de catifea pe care o am eu.
d`aia nu vreau sandale..
mytzzy2008
Postat pe 12 Mai 2011 11:58
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-12 07:44:49
De la: mytzzy2008, la data 2011-05-11 23:00:48sunt intr-o dilema. in iunie am un bal , mi`am cumparat rochie insa nu stiu ce pantofi sa asortez in privinta materialelor.. am tot auzit k si texturile se asorteaza, nu numai culorile..
asadar.. rochia este neagra de catifea..cu maneci scurte si are paiete negre pe maneci. pe corp .. cu o funditza in fatza, in dreptul abdomenului (mi`a placut k mascheaza burtica). si pantofii ..i`as fi vrut din piele intoarsa k asa se asorteaza.. insa nu am gasit eu ce vreau.. dar am gasit in schimb din satin ..si chiar din lac. se asorteaza catifeaua cu satinul, respectiv cu lacul? chiar nu stiu


Oribil! De ce toata lumea se indreapta spre pantofi???? Sandalutele sunt superbe!


iubita mea eu ador pantofii port sandale doar ca trebuie ....dar am zeci de perechi de pantofi toate culorile modelele....deci si eu sunt Pentru Pantofi
ad__83
Postat pe 12 Mai 2011 12:04
Cuvantul "oribil" era pt rochie. Eu in locul tau as renunta la rochie si mi-as lua o salopeta eleganta accesorizata cu SANDALUTE.

P.S Salopeta sa nu fie din...catifea. Oribil...
mimi_ca29
Postat pe 12 Mai 2011 13:19
De la: mytzzy2008, la data 2011-05-11 23:00:48sunt intr-o dilema. in iunie am un bal , mi`am cumparat rochie insa nu stiu ce pantofi sa asortez in privinta materialelor.. am tot auzit k si texturile se asorteaza, nu numai culorile..
asadar.. rochia este neagra de catifea..cu maneci scurte si are paiete negre pe maneci. pe corp .. cu o funditza in fatza, in dreptul abdomenului (mi`a placut k mascheaza burtica). si pantofii ..i`as fi vrut din piele intoarsa k asa se asorteaza.. insa nu am gasit eu ce vreau.. dar am gasit in schimb din satin ..si chiar din lac. se asorteaza catifeaua cu satinul, respectiv cu lacul? chiar nu stiu


rochie cu paiete si din catifea mai fata esti tanara da o n colo de rochie neagra cu paiete...ia ti ceva din voal sexi lejer elegant ..si poti sa iti iei niste pantofiori decupati in fata finuti...
pune o poza cu rochia sa o vedem si noi poate arata bine....si atunci vor urma sfaturile
ad__83
Postat pe 12 Mai 2011 13:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
follow this link and see where it takes you 1 De la: GKitty 26 Aprilie 2010 18:19
eu sagetator el rac ce credeti va merge? 7 De la: Roco 6 Aprilie 2009 19:20
Voi ce parere aveti? 15 De la: miss_darine 12 Noiembrie 2009 18:13
Premiile KUDIKA NU se dau! Si le insusesc ei! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 12:54
am o intrebare 6 De la: paullina 11 Mai 2010 07:37