Setari Cookie-uri

buna

as avea si eu o intrebare....eu sunt saten inchis culoarea naturala....si m.am vopsit la salon suvite blonde .... nu am fost asa multumita de culoare si m.am vopsit eu o culoare de blond deasupra....al inceput mia iesit minunat .... dar acum k cat ma vopsesc mai blond nu imi mai prinde culoarea care trebuie imi prinde o culoare mai inchisa.....cum trebuie sa fac? trebuie sa ma decolorez? si dak da cu ce anume e mai bine sa te decolorezi?
lollyta_10
Postat pe 27 Mai 2011 00:05
De la: lollyta_10, la data 2011-05-27 00:05:38as avea si eu o intrebare....eu sunt saten inchis culoarea naturala....si m.am vopsit la salon suvite blonde .... nu am fost asa multumita de culoare si m.am vopsit eu o culoare de blond deasupra....al inceput mia iesit minunat .... dar acum k cat ma vopsesc mai blond nu imi mai prinde culoarea care trebuie imi prinde o culoare mai inchisa.....cum trebuie sa fac? trebuie sa ma decolorez? si dak da cu ce anume e mai bine sa te decolorezi?


Daca ce-a din avatar esti tu, e misto culoarea.
E normal ca bagand culoare peste culoare sa se inchida.Trebuie sa te decolorezi sau sa-ti faci decapaj, asta daca crezi ca ai parul destul de rezistent.Daca nu, mai bine ar fi sa nu te risti, ti-l va afecta foarte mult decolorarea, ti-o spun din propia experienta.Decapaj n-am incercat, am fost tentata la un moment dat, dar am renuntat si la ala.
La inceput mi s-a parut floare la ureche, dar dupa ce mi s-a explicat, ce inseamna decapajul, am ramas asa , bine e o mare diferenta, eu fiind bruneta.
Mergi la un salon bun si incearca sa ceri pareri la cei cu experienta, astea nu costa bani.
Valy90
Postat pe 27 Mai 2011 01:17
De la: lollyta_10, la data 2011-05-27 00:05:38as avea si eu o intrebare....eu sunt saten inchis culoarea naturala....si m.am vopsit la salon suvite blonde .... nu am fost asa multumita de culoare si m.am vopsit eu o culoare de blond deasupra....al inceput mia iesit minunat .... dar acum k cat ma vopsesc mai blond nu imi mai prinde culoarea care trebuie imi prinde o culoare mai inchisa.....cum trebuie sa fac? trebuie sa ma decolorez? si dak da cu ce anume e mai bine sa te decolorezi?

fato du-te la coafor unde ai fost prima data, asta e tema sa deschizi nu unul ci 2 topicuri identice???
delicacy
Postat pe 27 Mai 2011 16:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Machiajul ochilor 2 De la: mail_to_roxana 11 Iunie 2010 11:44
compatibiliateta intrezodii? 1 De la: nikkitta 17 Mai 2009 18:16
relatie 1 De la: kudika032314 5 Noiembrie 2009 16:30
barbatul sagetator... 17 De la: etta 10 Ianuarie 2010 11:17
pensat cu ata 12 De la: one_size 4 Ianuarie 2010 10:50