Setari Cookie-uri

care este greseala intre femeia sagetar si barbatul pesti

Eu unul vb de ceva timp cu o fata sagetator dar imi era frica sa fac pasul , sa ii spun adevarul si anume ca imi e frica , ca ceva nu va merge la un moment dat si ca ne vom desparti desi amindoi vrem o relatie serioasa . Imi era frica , ca va trece timpul , relatia se va rupe si timpul sar fi scurs placut poateca dar ce rost ar fi avut sa incepem ceva care probabil sar fi rupt la un moment dat din oarece motive ... si desi am avut momente frumoase impreuna ne intelegeam destul de bine . Traiam cu frica acelui moment si am facut in asa fel incit am rupt asazisa relatie innainte de a incepe ceva serios infiripat intro adevarata dragoste ... va multumesc anticipat
kudika405105
Postat pe 27 Mai 2011 22:44
tu ori esti prost, ori te prefaci!!?
geo_refinantat
Postat pe 27 Mai 2011 22:47
De la: kudika405105, la data 2011-05-27 22:44:23Eu unul vb de ceva timp cu o fata sagetator dar imi era frica sa fac pasul , sa ii spun adevarul si anume ca imi e frica , ca ceva nu va merge la un moment dat si ca ne vom desparti desi amindoi vrem o relatie serioasa . Imi era frica , ca va trece timpul , relatia se va rupe si timpul sar fi scurs placut poateca dar ce rost ar fi avut sa incepem ceva care probabil sar fi rupt la un moment dat din oarece motive ... si desi am avut momente frumoase impreuna ne intelegeam destul de bine . Traiam cu frica acelui moment si am facut in asa fel incit am rupt asazisa relatie innainte de a incepe ceva serios infiripat intro adevarata dragoste ... va multumesc anticipat


aaa?
battleofwits
Postat pe 27 Mai 2011 22:49
De la: kudika405105, la data 2011-05-27 22:44:23Eu unul vb de ceva timp cu o fata sagetator dar imi era frica sa fac pasul , sa ii spun adevarul si anume ca imi e frica , ca ceva nu va merge la un moment dat si ca ne vom desparti desi amindoi vrem o relatie serioasa . Imi era frica , ca va trece timpul , relatia se va rupe si timpul sar fi scurs placut poateca dar ce rost ar fi avut sa incepem ceva care probabil sar fi rupt la un moment dat din oarece motive ... si desi am avut momente frumoase impreuna ne intelegeam destul de bine . Traiam cu frica acelui moment si am facut in asa fel incit am rupt asazisa relatie innainte de a incepe ceva serios infiripat intro adevarata dragoste ... va multumesc anticipat


Asa vei proceda cu toate sau doar cu ea ca e sagetator? Sa stii ca orice relatie se poate rupe la un moment dat; nimic nu e sigur pe aceasta lume. Tu nu iesi din casa de teama ca te va calca o masina sau ca te va lovi fulgerul? De ce esti atat de fricos? Ce esti tu? Barbat sau muiere? Curaj, baiete si traieste clipa!
mimi_ca29
Postat pe 28 Mai 2011 09:10
De la: kudika405105, la data 2011-05-27 22:44:23Eu unul vb de ceva timp cu o fata sagetator dar imi era frica sa fac pasul , sa ii spun adevarul si anume ca imi e frica , ca ceva nu va merge la un moment dat si ca ne vom desparti desi amindoi vrem o relatie serioasa . Imi era frica , ca va trece timpul , relatia se va rupe si timpul sar fi scurs placut poateca dar ce rost ar fi avut sa incepem ceva care probabil sar fi rupt la un moment dat din oarece motive ... si desi am avut momente frumoase impreuna ne intelegeam destul de bine . Traiam cu frica acelui moment si am facut in asa fel incit am rupt asazisa relatie innainte de a incepe ceva serios infiripat intro adevarata dragoste ... va multumesc anticipat


Bahhh, tu dormi in bocanci?
Valy90
Postat pe 28 Mai 2011 12:36
NU CRED CA EXISTA VREO GRESALA. EU SUNT SAGETATOARE SI EL PESTI. NE INTELEGEM FOARTE BINE, TRAIM MOMENTE UNICE SI NE SIMTIM F. BINE IMPREUNA.SECRETUL NOSTRU ESTE CA NU EXISTA SECRETE INTRE NOI. E ADEVARAT CE LUI I-A FOST FOARTE FRICA SA INCEPEM ACEASTA RELATIE, DAR IN TIMP L-AM CONVINS CA IL IUBESC
FII MAI INDRAZNET SI NU TE GINDI DOAR LA CE S-AR PUTEA INTIMPLA....BAFTA
kudika224660
Postat pe 5 Iunie 2011 15:02
sincer,eu zic ca pestii sunt altfel decat esti tu...inseala,mint f mult sa isi atinga telurile si foarte "alunecosi",ascunsi,perversi,mofturosi si mereu vor atentia cuiva...am numai cuvinte urate despre pesti barbati,,,greseala e in subconstientul tau si pana nu o sa incerci sa iti scoti din cap frica de a esua niciodata nu o sa mearga...fi tu insuti si vei avea mult mai multa fericire
oana_lulus
Postat pe 5 Iunie 2011 20:24
Sagetatorul si Pestele, pot convietui ani buni impreuna, cu conditia ca primul si ultimul cuvant in cuplu sa-i apartina sagetatorului...pt ca desi se completeaza reciproc (unul iute celalalt molcom ) ca + cu - contrastele se atrag si se resping reciproc....totusi nu sunt pe aceeasi lungime de unda....( gusturile lor la distractii sunt diferite, la fel si cele legate de muzica, emisiuni tv etc....ma poate contrazice un astfel de cuplu?....rezista prin autoimpunere
florivizireanu
Postat pe 15 Iunie 2011 11:15
Da sagetatorii sunt pedepsiti? adica ce au
Elyaa
Postat pe 20 Iunie 2011 18:52
De la: kudika405105, la data 2011-05-27 22:44:23Eu unul vb de ceva timp cu o fata sagetator dar imi era frica sa fac pasul , sa ii spun adevarul si anume ca imi e frica , ca ceva nu va merge la un moment dat si ca ne vom desparti desi amindoi vrem o relatie serioasa . Imi era frica , ca va trece timpul , relatia se va rupe si timpul sar fi scurs placut poateca dar ce rost ar fi avut sa incepem ceva care probabil sar fi rupt la un moment dat din oarece motive ... si desi am avut momente frumoase impreuna ne intelegeam destul de bine . Traiam cu frica acelui moment si am facut in asa fel incit am rupt asazisa relatie innainte de a incepe ceva serios infiripat intro adevarata dragoste ... va multumesc anticipat

sa te desparti de ea doar ca e sagetator???? e evident ca nu stii ce vrei...asta nu e un motiv plauzibil sa te desparti de cineva....
steffy91
Postat pe 20 Iunie 2011 18:54
De la: Elyaa, la data 2011-06-20 18:52:24Da sagetatorii sunt pedepsiti? adica ce au

ei na' si tu...nu sunt oameni dupa parerea lui..nu au sentimente,nu au suflet
steffy91
Postat pe 20 Iunie 2011 18:55
Ai facut rau si o prostie mai mare ca capul tau.Daca voi va iubeati si daca erati mai ales statornici in dragostea voastra, crezi ca mai prima aici zodia? Eo prostie sa crezi in asa ceva.Orelatie se intemaiaza pe respect iubire , dragoste daruire nu pe zodii.Si mai ales nu in ultimul rind pe cit esti tu de educat .
kudika369633
Postat pe 20 Iunie 2011 19:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
urgent 5 De la: Barbie30_ 8 Februarie 2011 12:21
Sagetator -Scorpion 8 De la: kudika087367 29 Noiembrie 2009 14:43
eu balanta el gemeni 17 De la: ankutsa 27 Noiembrie 2009 11:42
sagetatoare cu taurash..... 10 De la: DiavolytaTa 22 Aprilie 2009 00:15
eu o varsatoare veritabila....el un barbat pesti prea frumos ca sa fie adevarat.....dar am auzit ca pestii sunt cu doua fete,,,asa o fi??? 31 De la: poparnik 3 Februarie 2009 13:46