Setari Cookie-uri

SPUNETI-MI VOI

Buna,

Am si eu nevoie de un sfat, din partea unor persoane neutre si de o parere obiectiva. Sper ca voi gasi printre voi persoane binevoitoare sa-mi raspunda. Problema mea este : Am un prieten, suntem impreuna de aproape 4 ani, ne-am cunoscut prin Internet, iar orasele nostre sunt la distanta destul de substantiala. Relatia nu prea avea sanse din cauza distantei, dar in cele din urma eu am plecat la facultate in orasul lui, pentru a ne acorda o sansa. La inceput am avut mari probleme cu parintii mei din cauza plecarii, dar lucrurile s-au remediat in timp. Acum, ce ma DERANJEAZA e ca nu ma ajuta deloc la treburile casnice. Pur si simplu nu vrea sa ma insotesca la cumparaturi, la piata, sa ajute la gatit, la vase, la nimic. Nu vrea si pace...Am incercat in acesti 4 ani multe metode, dar el nu vrea. In rest, e totul bine, nu bea nu fumeaza. e afectuos, nu iese fara mn decat cand e neparata nevoie. A, si mai precizez ca nu facem foarte des dragoste si prin asta inteleg de maxim 2 ori pe saptamana. Voi ce spune-ti, sa mai incerc? Vreau parerea voastra de femei, voi ce a-ti face? Ce imi spune inima? Ca un barbat care vede ca ma chinui si nu face nimic pentru a ma ajuta nu ma iubeste!
micutzamiri
Postat pe 3 Iunie 2011 21:40
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28 Buna,

Am si eu nevoie de un sfat, din partea unor persoane neutre si de o parere obiectiva. Sper ca voi gasi printre voi persoane binevoitoare sa-mi raspunda. Problema mea este : Am un prieten, suntem impreuna de aproape 4 ani, ne-am cunoscut prin Internet, iar orasele nostre sunt la distanta destul de substantiala. Relatia nu prea avea sanse din cauza distantei, dar in cele din urma eu am plecat la facultate in orasul lui, pentru a ne acorda o sansa. La inceput am avut mari probleme cu parintii mei din cauza plecarii, dar lucrurile s-au remediat in timp. Acum, ce ma DERANJEAZA e ca nu ma ajuta deloc la treburile casnice. Pur si simplu nu vrea sa ma insotesca la cumparaturi, la piata, sa ajute la gatit, la vase, la nimic. Nu vrea si pace...Am incercat in acesti 4 ani multe metode, dar el nu vrea. In rest, e totul bine, nu bea nu fumeaza. e afectuos, nu iese fara mn decat cand e neparata nevoie. A, si mai precizez ca nu facem foarte des dragoste si prin asta inteleg de maxim 2 ori pe saptamana. Voi ce spune-ti, sa mai incerc? Vreau parerea voastra de femei, voi ce a-ti face? Ce imi spune inima? Ca un barbat care vede ca ma chinui si nu face nimic pentru a ma ajuta nu ma iubeste!

destul de puturos! hai ca nu-i place munca dar nici sa faca dragoste la doar patru ani!? schimba-i meniul!
pickard
Postat pe 3 Iunie 2011 21:45
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28...un barbat care vede ca ma chinui si nu face nimic pentru a ma ajuta nu ma iubeste!


incearca sa-i explici ca te simti iubita de el, daca te ajuta la treburile casnice

desi e banal, nu multa lume intelege chestia asta
modul cum receptionezi iubirea difera de la o persoana la alta

de ex. daca lu-i ii place sa-i spui vorbe frumoase ca sa se simta iubit, incearca sa nu i le mai spui si spunei pe moment de ce nu ai facut-o ca sa te inteleaga si el pe tine


mai mult nu stiu, poate ai tatele mici si s-a plictisit de tine ...habar nu am
battleofwits
Postat pe 3 Iunie 2011 22:01
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28 Buna,

. A, si mai precizez ca nu facem foarte des dragoste si prin asta inteleg de maxim 2 ori pe saptamana. !


ai tinut neaparat sa precizezi acest aspect?? inseamna ca te deranjeaza frecventa.
geo_refinantat
Postat pe 3 Iunie 2011 22:06
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-03 22:06:38
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28 Buna,

. A, si mai precizez ca nu facem foarte des dragoste si prin asta inteleg de maxim 2 ori pe saptamana. !


ai tinut neaparat sa precizezi acest aspect?? inseamna ca te deranjeaza frecventa.



ai vazut femeie satisfacuta in pat care sa se planga de barbat?

unele prefera sa-si ia pumni si picioare in cap pentru un orgasm
battleofwits
Postat pe 3 Iunie 2011 22:10
nu fi rau battle.
e satisfacuta si tocmai d-aia vrea mai mult. mult mai mult, sa guste din orgasme.
peste vreo 2 ani, o sa-l insele!
geo_refinantat
Postat pe 3 Iunie 2011 22:14
Multumesc pentru raspunsuri. Totusi, vroiam un Da sau un Nu din partea voastra, adica da merita sa raman sau nu, nu merita ca cu strategiile va dati seama ca in 4 ani de zile am tot incercat. Cat despre sex, da, as vrea mai mult si nu cred ca merita sa fiu pusa la zid pentru asta. Nu o sa-l insel niciodata si asta o spun cu mana pe inima, iar daca cred ca am intalnit pe cineva mai bun o sa ies din realia actuala. Il iubesc oameni buni, dar spuneti-mi voi daca din ceea ce povestesc reiese ca si el ma iubeste sau ce naiba reiese ca eu nu stiu ce sa mai cred?
micutzamiri
Postat pe 4 Iunie 2011 00:55
NU ! NU te iubeste ce inseamna sa te lase pe tine saracuta sa faci piata of of of ,clar e o persoana rea se foloseste de tine paraseste-l !!! ...hai acum pe bune... Ne intrebi pe noi daca DA sau NU looll...din cateva maruntisuri ce ai spus mai sus ..Tu ar trebuii sa stii cel mai bn daca te iubeste sau nu!!! ...
Al3xutzaa
Postat pe 4 Iunie 2011 01:37
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28 Buna,

Am si eu nevoie de un sfat, din partea unor persoane neutre si de o parere obiectiva. Sper ca voi gasi printre voi persoane binevoitoare sa-mi raspunda. Problema mea este : Am un prieten, suntem impreuna de aproape 4 ani, ne-am cunoscut prin Internet, iar orasele nostre sunt la distanta destul de substantiala. Relatia nu prea avea sanse din cauza distantei, dar in cele din urma eu am plecat la facultate in orasul lui, pentru a ne acorda o sansa. La inceput am avut mari probleme cu parintii mei din cauza plecarii, dar lucrurile s-au remediat in timp. Acum, ce ma DERANJEAZA e ca nu ma ajuta deloc la treburile casnice. Pur si simplu nu vrea sa ma insotesca la cumparaturi, la piata, sa ajute la gatit, la vase, la nimic. Nu vrea si pace...Am incercat in acesti 4 ani multe metode, dar el nu vrea. In rest, e totul bine, nu bea nu fumeaza. e afectuos, nu iese fara mn decat cand e neparata nevoie. A, si mai precizez ca nu facem foarte des dragoste si prin asta inteleg de maxim 2 ori pe saptamana. Voi ce spune-ti, sa mai incerc? Vreau parerea voastra de femei, voi ce a-ti face? Ce imi spune inima? Ca un barbat care vede ca ma chinui si nu face nimic pentru a ma ajuta nu ma iubeste!



Hmmm Observ ca doar tu ai luptat pt aceasta relatie. El nu a miscat un deget. El te iubeste in felul lui. E comod pt el sa fie in aceasta relatie fara sa faca mari eforturi. Nu te iubeste incat sa-si riste viata daca ai fi in pericol, iar asta e trist pt ca nu ai pe cine te baza. Din punctul meu de vedere, nu prea se merita sa pierzi timpul in aceasta relatie. Stiu ca atunci cand iubesti, dai totul fara a astepta nimic in schimb, dar e frustrant si obositor.

Apropo de ajutat in gospodarie: imi aduc aminte ca, acum ceva ani, cand eu si sotul eram prieteni, am mers intr-o excursie cu cortul. Era o zi minunata si trebuia sa ne facem de mancare. Eu ma apuc sa sparg lemne pt a face focul, iar sotul meu si-a luat undita sa pescuiasca. M-am enervat atat de tare incat am izbit lemnele jos si i-am spus pe un ton destul de ridicat: " daca nu lasi undita aia jos si vii sa ma ajuti, nu mananci, in gura ma-tii . Facem dragoste in DOI, facem mancare amandoi, pescuim amandoi" Daca ii treceam cu vederea acel lucru, pe viitor aveam de suferit. Probabil la fel trebuia sa reactionezi si tu prima oara cand i-ai cerut ajutorul si nu ti l-a oferit.

Cat despre sex, ia tine-l pe uscat; esti femeie, stii cand si cum sa faci un barbat sa te doreasca si sa-l ai cand vrei tu.
mimi_ca29
Postat pe 4 Iunie 2011 08:07
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-04 08:07:58...Observ ca doar tu ai luptat pt aceasta relatie. El nu a miscat un deget.....
Cat despre sex, ia tine-l pe uscat; esti femeie, stii cand si cum sa faci un barbat sa te doreasca si sa-l ai cand vrei tu.


tine cont ca asta e doar povestea ei, cu siguranta el are o alta poveste

cat despre sex, sa fim seriosi, nici-o femeie nu refuza un sex de calitate
"targurile" astea se fac cand sexul e varza
battleofwits
Postat pe 4 Iunie 2011 08:22
[quote name='battleofwits' date='2011-06-04 08:22:08' nici-o femeie nu refuza un sex de calitate
: [/quote]

Ba poate refuza cand orgoliul e in cantitati ...mari
mimi_ca29
Postat pe 4 Iunie 2011 08:31
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28 Buna,

Am si eu nevoie de un sfat, din partea unor persoane neutre si de o parere obiectiva. Sper ca voi gasi printre voi persoane binevoitoare sa-mi raspunda. Problema mea este : Am un prieten, suntem impreuna de aproape 4 ani, ne-am cunoscut prin Internet, iar orasele nostre sunt la distanta destul de substantiala. Relatia nu prea avea sanse din cauza distantei, dar in cele din urma eu am plecat la facultate in orasul lui, pentru a ne acorda o sansa. La inceput am avut mari probleme cu parintii mei din cauza plecarii, dar lucrurile s-au remediat in timp. Acum, ce ma DERANJEAZA e ca nu ma ajuta deloc la treburile casnice. Pur si simplu nu vrea sa ma insotesca la cumparaturi, la piata, sa ajute la gatit, la vase, la nimic. Nu vrea si pace...Am incercat in acesti 4 ani multe metode, dar el nu vrea. In rest, e totul bine, nu bea nu fumeaza. e afectuos, nu iese fara mn decat cand e neparata nevoie. A, si mai precizez ca nu facem foarte des dragoste si prin asta inteleg de maxim 2 ori pe saptamana. Voi ce spune-ti, sa mai incerc? Vreau parerea voastra de femei, voi ce a-ti face? Ce imi spune inima? Ca un barbat care vede ca ma chinui si nu face nimic pentru a ma ajuta nu ma iubeste!
Este exagerat de puturos tipul....iar la faza cu sexul chiar nu-l pricep este exact pe dos fata de un barbat normal,noi avem chef aproape in continuu pe cand femeile sunt mai temperate(cel putin cele cu care am avut eu de-a face)
The_Exile
Postat pe 4 Iunie 2011 09:56
"Totusi, vroiam un Da sau un Nu din partea voastra,adica da merita sa raman sau nu"
1.Deciziile le iei singurica bazandu-te pe "datele" pe care le ai.
2.Nu inteleg de ce tot vreti sa-i schimbati ca apoi sa va aud "Nu mai este ca la inceput!".Nu a fost asa de la inceput?Daca a fost si nu te-a deranjat,de ce te deranjeaza acum?
3.Daca cauti barbatul perfect o sa-l gasesti never,pune in balanta calitati/defecte si vezi in ce parte se inclina,poate asta o sa te ajute sa te hotarasti ce vrei....
Barbie30_
Postat pe 4 Iunie 2011 11:11
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28 Buna,

Am si eu nevoie de un sfat, din partea unor persoane neutre si de o parere obiectiva. Sper ca voi gasi printre voi persoane binevoitoare sa-mi raspunda. Problema mea este : Am un prieten, suntem impreuna de aproape 4 ani, ne-am cunoscut prin Internet, iar orasele nostre sunt la distanta destul de substantiala. Relatia nu prea avea sanse din cauza distantei, dar in cele din urma eu am plecat la facultate in orasul lui, pentru a ne acorda o sansa. La inceput am avut mari probleme cu parintii mei din cauza plecarii, dar lucrurile s-au remediat in timp. Acum, ce ma DERANJEAZA e ca nu ma ajuta deloc la treburile casnice. Pur si simplu nu vrea sa ma insotesca la cumparaturi, la piata, sa ajute la gatit, la vase, la nimic. Nu vrea si pace...Am incercat in acesti 4 ani multe metode, dar el nu vrea. In rest, e totul bine, nu bea nu fumeaza. e afectuos, nu iese fara mn decat cand e neparata nevoie. A, si mai precizez ca nu facem foarte des dragoste si prin asta inteleg de maxim 2 ori pe saptamana. Voi ce spune-ti, sa mai incerc? Vreau parerea voastra de femei, voi ce a-ti face? Ce imi spune inima? Ca un barbat care vede ca ma chinui si nu face nimic pentru a ma ajuta nu ma iubeste!


Adica, te desparti de un om ca nu te ajuta la treburile casnice???
Sunteti doi, nu vad cat deranj puteti face intr-o casa.Sincer prietenul meu, mai tare m-ar incurca.Face doar in cazuri extreme, cand sunt bonlava.Si atunci ma scoate din sarite, ca ma intreaba din 5 in 5 min. ce tre sa mai faca, si asa prefer sa ma dau eu jos din pat bonlava ca sa fac.Mai tare ma streseaza.
Sex de 2ori pe saptamana, fi multumita, altii fac din luna in luna, poate si mai rar.
Eu nu cred ca astea sunt motive sa te desparti de o pers.Ce vrei, sa stati calare toata ziua, unul peste altul.
Cateodata mi-e greu sa inteleg, dar fiecare cu ale lui.
Valy90
Postat pe 4 Iunie 2011 11:49
De la: Valy90, la data 2011-06-04 11:49:49

Adica, te desparti de un om ca nu te ajuta la treburile casnice???
Sunteti doi, nu vad cat deranj puteti face intr-o casa.Sincer prietenul meu, mai tare m-ar incurca.Face doar in cazuri extreme, cand sunt bonlava.Si atunci ma scoate din sarite, ca ma intreaba din 5 in 5 min. ce tre sa mai faca, si asa prefer sa ma dau eu jos din pat bonlava ca sa fac.Mai tare ma streseaza.
Sex de 2ori pe saptamana, fi multumita, altii fac din luna in luna, poate si mai rar.
Eu nu cred ca astea sunt motive sa te desparti de o pers.Ce vrei, sa stati calare toata ziua, unul peste altul.
Cateodata mi-e greu sa inteleg, dar fiecare cu ale lui.


Buna, Valy

Fiecare cu nevoile lui. Daca ea simte nevoia sa fie ajutata, el trebuie sa o ajute. Daca ea simte nevoia sa fie iubita mai des, el tre s-o iubeasca Daca nu se poate, inseamna ca sunt incompatibili.

Sunt barbati care considera ca astea sunt treburi femeiesti( spalatul, calcatul, gatitul, curatenia, etc), iar asta deranjeaza. Ma intreb ce ar fi facut el daca locuia singur O lectie nu i-ar strica!
mimi_ca29
Postat pe 4 Iunie 2011 12:10
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-04 12:10:10
De la: Valy90, la data 2011-06-04 11:49:49

Adica, te desparti de un om ca nu te ajuta la treburile casnice???
Sunteti doi, nu vad cat deranj puteti face intr-o casa.Sincer prietenul meu, mai tare m-ar incurca.Face doar in cazuri extreme, cand sunt bonlava.Si atunci ma scoate din sarite, ca ma intreaba din 5 in 5 min. ce tre sa mai faca, si asa prefer sa ma dau eu jos din pat bonlava ca sa fac.Mai tare ma streseaza.
Sex de 2ori pe saptamana, fi multumita, altii fac din luna in luna, poate si mai rar.
Eu nu cred ca astea sunt motive sa te desparti de o pers.Ce vrei, sa stati calare toata ziua, unul peste altul.
Cateodata mi-e greu sa inteleg, dar fiecare cu ale lui.


Buna, Valy

Fiecare cu nevoile lui. Daca ea simte nevoia sa fie ajutata, el trebuie sa o ajute. Daca ea simte nevoia sa fie iubita mai des, el tre s-o iubeasca Daca nu se poate, inseamna ca sunt incompatibili.

Sunt barbati care considera ca astea sunt treburi femeiesti( spalatul, calcatul, gatitul, curatenia, etc), iar asta deranjeaza. Ma intreb ce ar fi facut el daca locuia singur O lectie nu i-ar strica!


Daca el nu ma ajuta, chestia asta n-o vad ca un motiv de despartire.Sa fi-m seriosi, e penal rau sa te desparti dintr-un motiv desta.S-apoi asta cu iubirea, nu stiu ce sa zic, totusi sunt impreuna de 4ani, ce vrea sa stea toata ziua in bratele lui.Ca el sunt muuulti altii care n-ajuta la treburile casnice, dar nu e un sfarsit de lume.N-am vazut sa zica ca, i-a sarit in gat si el a respins-o, sau i-a zis sa faca dragoste si el a refuzat-o.
Nu stiu, nu stiu, nu sunt de acord si gata.

helau Mimi
Valy90
Postat pe 4 Iunie 2011 12:32
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28 Buna,

Am si eu nevoie de un sfat, din partea unor persoane neutre si de o parere obiectiva. Sper ca voi gasi printre voi persoane binevoitoare sa-mi raspunda. Problema mea este : Am un prieten, suntem impreuna de aproape 4 ani, ne-am cunoscut prin Internet, iar orasele nostre sunt la distanta destul de substantiala. Relatia nu prea avea sanse din cauza distantei, dar in cele din urma eu am plecat la facultate in orasul lui, pentru a ne acorda o sansa. La inceput am avut mari probleme cu parintii mei din cauza plecarii, dar lucrurile s-au remediat in timp. Acum, ce ma DERANJEAZA e ca nu ma ajuta deloc la treburile casnice. Pur si simplu nu vrea sa ma insotesca la cumparaturi, la piata, sa ajute la gatit, la vase, la nimic. Nu vrea si pace...Am incercat in acesti 4 ani multe metode, dar el nu vrea. In rest, e totul bine, nu bea nu fumeaza. e afectuos, nu iese fara mn decat cand e neparata nevoie. A, si mai precizez ca nu facem foarte des dragoste si prin asta inteleg de maxim 2 ori pe saptamana. Voi ce spune-ti, sa mai incerc? Vreau parerea voastra de femei, voi ce a-ti face? Ce imi spune inima? Ca un barbat care vede ca ma chinui si nu face nimic pentru a ma ajuta nu ma iubeste!

hmm dubioasa..as spune egoista treaba ..din p-ctul tau de vedere spui ca te deranjeaza..dar colaborati...sa vezi ce nemultumiri are si el..si din ce cauza e determinat sa comporte asa cu tine? detalii despre el nu prea sint..poate vine obosit de la munca...nu ii mai arde sa bage in trebuie..femeiesti..ca bucataria...etc... sfatul meu...ia-l frumos de manutza si discuta cu el.. .sinteti singuri in masura sa luati o decizie...succes!!
Fulg-de-nea
Postat pe 4 Iunie 2011 12:47
De la: micutzamiri, la data 2011-06-04 00:55:20 Multumesc pentru raspunsuri. Totusi, vroiam un Da sau un Nu din partea voastra, adica da merita sa raman sau nu, nu merita ca cu strategiile va dati seama ca in 4 ani de zile am tot incercat. Cat despre sex, da, as vrea mai mult si nu cred ca merita sa fiu pusa la zid pentru asta. Nu o sa-l insel niciodata si asta o spun cu mana pe inima, iar daca cred ca am intalnit pe cineva mai bun o sa ies din realia actuala. Il iubesc oameni buni, dar spuneti-mi voi daca din ceea ce povestesc reiese ca si el ma iubeste sau ce naiba reiese ca eu nu stiu ce sa mai cred?
Daca-l iubea-i nu-l barfeai ,deja nu-ti mai place nimic nu te mai satisface ,este'nceputul a ceea ce tii frica sa constientizezi.....
cristinxxx
Postat pe 4 Iunie 2011 13:05
Daca nu vrea nici sa duca gunoiul trebuie educat urgent!

Insa eu ma intreb cine-i facea toate treburile astea ale casei inainte? O chema pe mami?
Eu n-am nici un sfat pentru tine, pt ca eu discut chestii d-astea practice inainte de a ma muta cu el si, daca nu putem ajunge la un compromis, nu ma mai mut; plus de asta, astfel de barbati ma lasa fix rece, deci n-as fi inceput o relatie cu el din capul locului.

Poate modul tau de a aborda problema e gresit
kudika_pudika
Postat pe 4 Iunie 2011 18:19
dar si ala e fraier..eu dupa prima saptamana de locuit impreuna am fost somat sa nu mai spal vase, pahare etc acestea scadeau ca si numar intr'un ritm alarmant cand aveam eu grija de ele
felixcat
Postat pe 22 Iunie 2011 12:52
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28 ce ma DERANJEAZA e ca nu ma ajuta deloc la treburile casnice. Pur si simplu nu vrea sa ma insotesca la cumparaturi, la piata, sa ajute la gatit, la vase, la nimic. Nu vrea si pace...Am incercat in acesti 4 ani multe metode, dar el nu vrea. ....
Ca un barbat care vede ca ma chinui si nu face nimic pentru a ma ajuta nu ma iubeste!


Nu te iubeste pentru ca nu te ajuta la treburile casnice?
Majoritatea barbatilor prefera sa faca altceva decat treburi casnice. Daca nu iti place sa faci numai tu asta, nu mai merge la piata, nu mai spala vase, etc.
Si totusi ... mie nu mi-ar placea unul de care sa ma incurc prin bucatarie. De obicei cei care "ajuta" , stau in urma ta si iti dau indiicatii cum se spala, cum se toaca ceapa...

Poti sa-ti pui intrebarea cu iubirea din alte motive...cum ar fi ca nu se culca cu tine, dar nu ca nu face piata si nu spala vase...
_vio_
Postat pe 22 Iunie 2011 16:18
De la: _vio_, la data 2011-06-22 16:18:50
De la: micutzamiri, la data 2011-06-03 21:40:28 ce ma DERANJEAZA e ca nu ma ajuta deloc la treburile casnice. Pur si simplu nu vrea sa ma insotesca la cumparaturi, la piata, sa ajute la gatit, la vase, la nimic. Nu vrea si pace...Am incercat in acesti 4 ani multe metode, dar el nu vrea. ....
Ca un barbat care vede ca ma chinui si nu face nimic pentru a ma ajuta nu ma iubeste!


Nu te iubeste pentru ca nu te ajuta la treburile casnice?
Majoritatea barbatilor prefera sa faca altceva decat treburi casnice. Daca nu iti place sa faci numai tu asta, nu mai merge la piata, nu mai spala vase, etc.
Si totusi ... mie nu mi-ar placea unul de care sa ma incurc prin bucatarie. De obicei cei care "ajuta" , stau in urma ta si iti dau indiicatii cum se spala, cum se toaca ceapa...

Poti sa-ti pui intrebarea cu iubirea din alte motive...cum ar fi ca nu se culca cu tine, dar nu ca nu face piata si nu spala vase...

asa e! daca ar fi omniprezent in dormitor ar fi minunat si nu ar trebui sa-si lungeasca mainile carand cumparaturi
pickard
Postat pe 23 Iunie 2011 17:57
Dar acum te-ai trezit, dupa patru ani??? Pana acum te ajuta, sau ce? Eu cred ca tu te-ai cam saturat de relatia asta si acum ai inceput sa gasesti pretexte ca sa te descotorosesti de partener. Ar fi bine daca ai fi sincera cu tine insati si ai recunoaste ca te-ai plictisit si nu-l mai vrei.
Micaell
Postat pe 26 Iunie 2011 11:29
De la: micutzamiri, la data 2011-06-04 00:55:20 Multumesc pentru raspunsuri. Totusi, vroiam un Da sau un Nu din partea voastra, adica da merita sa raman sau nu, nu merita ca cu strategiile va dati seama ca in 4 ani de zile am tot incercat. Cat despre sex, da, as vrea mai mult si nu cred ca merita sa fiu pusa la zid pentru asta. Nu o sa-l insel niciodata si asta o spun cu mana pe inima, iar daca cred ca am intalnit pe cineva mai bun o sa ies din realia actuala. Il iubesc oameni buni, dar spuneti-mi voi daca din ceea ce povestesc reiese ca si el ma iubeste sau ce naiba reiese ca eu nu stiu ce sa mai cred?


Posibil sa te iubeasca. Din cate stii tu, el are vreo afectiune psihica?
Baiat_virgin
Postat pe 26 Iunie 2011 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o retea se prabuseste .. una se ridica 2 De la: andreea_n_x 9 Martie 2010 10:39
barbati cu tatuaje sunt mai sexy? 117 De la: aly_b 27 Februarie 2010 17:34
abuzurile vodafon 1 De la: calcevflorica 23 Mai 2010 08:58
care e diferenta dintre a te indragosti si a iubi ? 15 De la: r_girl 20 Mai 2009 13:54
Relatie cu un Don Juan 23 De la: dienuscha 12 Noiembrie 2012 20:16