Setari Cookie-uri

Petting

Buna,ma numesc Catalina am 18 ani..am facut petting cu prietenul meu de mai multe ori..aprox 5 ori pe saptamana .eu zik ca am avut grija de fiecare data ,l fel zice si el.Acum nu shtyu ce sa cred ciclul deja mia intarziat 5 zile .. in schimb nu am niciun simptom kum k as fi insarcinata. Luna asta am fost o perioada stresata,in care am facut si mult efort fizik... Ce trebuie s fac?
catalinacatalina
Postat pe 8 Iunie 2011 19:12
De la: catalinacatalina, la data 2011-06-08 19:12:18Buna,ma numesc Catalina am 18 ani..am facut petting cu prietenul meu de mai multe ori..aprox 5 ori pe saptamana .eu zik ca am avut grija de fiecare data ,l fel zice si el.Acum nu shtyu ce sa cred ciclul deja mia intarziat 5 zile .. in schimb nu am niciun simptom kum k as fi insarcinata. Luna asta am fost o perioada stresata,in care am facut si mult efort fizik... Ce trebuie s fac?
ce e 'petting'
denis_roxana
Postat pe 8 Iunie 2011 19:14
Pettingul este un fel de a face sex fara ca penisul sa penetreze partea intima a femeii.Deci excitarea organelor sexuale cu mina cu gura, cu limba , cu toate pe rind sau concomitent. .Asta poate fii unilaterala cind doar unul dintre parteneri face celuilalt sau bilaterala cind ambii isi excita reciproc in acest mod organele sexuale.
catalinacatalina
Postat pe 8 Iunie 2011 19:16
De la: catalinacatalina, la data 2011-06-08 19:16:49Pettingul este un fel de a face sex fara ca penisul sa penetreze partea intima a femeii.Deci excitarea organelor sexuale cu mina cu gura, cu limba , cu toate pe rind sau concomitent. .Asta poate fii unilaterala cind doar unul dintre parteneri face celuilalt sau bilaterala cind ambii isi excita reciproc in acest mod organele sexuale.
adica sex ,oral
denis_roxana
Postat pe 8 Iunie 2011 19:18
da
catalinacatalina
Postat pe 8 Iunie 2011 19:19
De la: catalinacatalina, la data 2011-06-08 19:16:49Pettingul este un fel de a face sex fara ca penisul sa penetreze partea intima a femeii.Deci excitarea organelor sexuale cu mina cu gura, cu limba , cu toate pe rind sau concomitent. .Asta poate fii unilaterala cind doar unul dintre parteneri face celuilalt sau bilaterala cind ambii isi excita reciproc in acest mod organele sexuale.




Noi am mai discutat odata pe tema asta; nu inteleg de ce ai mai deschis un alt topic. Dai de banuit. Iti place sa vorbesti despre asta? Te exciti?
mimi_ca29
Postat pe 8 Iunie 2011 19:19
mai mult mati ametit atunci decat sa ma lamuriti..
catalinacatalina
Postat pe 8 Iunie 2011 19:20
mai mult mati ametit atunci decat sa ma lamuriti..
catalinacatalina
Postat pe 8 Iunie 2011 19:20
De la: catalinacatalina, la data 2011-06-08 19:12:18Buna,ma numesc Catalina am 18 ani..am facut petting cu prietenul meu de mai multe ori..aprox 5 ori pe saptamana .eu zik ca am avut grija de fiecare data ,l fel zice si el.Acum nu shtyu ce sa cred ciclul deja mia intarziat 5 zile .. in schimb nu am niciun simptom kum k as fi insarcinata. Luna asta am fost o perioada stresata,in care am facut si mult efort fizik... Ce trebuie s fac?
atunci de unde,sau de la ce sa ramai insarcinata/....de la degete?
denis_roxana
Postat pe 8 Iunie 2011 19:21
De la: catalinacatalina, la data 2011-06-08 19:12:18Buna,ma numesc Catalina am 18 ani..am facut petting cu prietenul meu de mai multe ori..aprox 5 ori pe saptamana .eu zik ca am avut grija de fiecare data ,l fel zice si el.Acum nu shtyu ce sa cred ciclul deja mia intarziat 5 zile .. in schimb nu am niciun simptom kum k as fi insarcinata. Luna asta am fost o perioada stresata,in care am facut si mult efort fizik... Ce trebuie s fac?


Ba fata da tu esti tuta rau de tot.Daca tot esti asa disperata fa-ti dreaku un test de sarcina si gata, sau du-te la control.

Valy90
Postat pe 8 Iunie 2011 19:57
De la: denis_roxana, la data 2011-06-08 19:18:30
De la: catalinacatalina, la data 2011-06-08 19:16:49Pettingul este un fel de a face sex fara ca penisul sa penetreze partea intima a femeii.Deci excitarea organelor sexuale cu mina cu gura, cu limba , cu toate pe rind sau concomitent. .Asta poate fii unilaterala cind doar unul dintre parteneri face celuilalt sau bilaterala cind ambii isi excita reciproc in acest mod organele sexuale.
adica sex ,oral


e un fel de masturbare....dar cica suna mai americanesc "petting" stii cum e cu generatia emo
battleofwits
Postat pe 8 Iunie 2011 23:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tratament ptr. crampa scriitorului 4 De la: Barbie30 8 August 2010 11:54
Salina Timisoara 1 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 21 Februarie 2010 15:53
De ce femeile sunt nervoase, depresive si iritate la menstruatie ? 39 De la: kudika_8212 3 Iunie 2012 15:40
matreata 11 De la: _dulcik_ 5 Martie 2009 20:57
Boala NECRUTATOARE...... 7 De la: arhanghel 7 Octombrie 2009 23:53