Setari Cookie-uri

CE ATI FACE IN LOCUL MEU???????????

buna sunt Giorgiana. am o rel de 2 ani, in iulie facem 2 ani si iubitul meu la inceputul rel sa purtat fff frumos cu mn imi arata ca ma iubeste.. ma respecta..ma aprecia etc anul trecut in luna iunie m am daruit lui eu find virgina atunci..noi ne am cunoscut in 2009 si in 2o10 m am hotarat sa fac acest pas cu el ff imortant pt mn sai daruiesc virginitatea mea..am tinut mult la asta.. bun ..deci pana sa ma culc cu el se purta super frumos credeam ca visez ...dar dupa exact a 2 zii a inceput sa imi vb urat sa ma minta etc..fff multe mi a facut vara trecuta si tot lam iertat am tacut pt ca il iubeam enorm....am avut depresie din vina lui pt mn a fost un soc..eu find si o persoana mai sensibila si ff sufletista ...el a profitat de bunatatea mea mi a pus reguli si conditi le am respectat..cum ar fii..sa renunt la prieteni..sa nu ies nicaieri fara el ..el daca lucreaza eu sa stau in casa daca plecam undeva trebuia sai confirm este si o pers mai geloasa...bun am facut tot ce a zis eu lam ascultat dar el de mn nu daca vrea sa imi faca ceva sa iasa fara mn in oras o face inchide telu sau nu rasp..de multe ori mi a facut o ma suna noaptea sa mA oftice ...de multe ori a iesit fara mn in oras...ce sa zic ca nu ma scos aproape nicaieri nici nu iam zis eu sa ma scoata niciodata nu am indraznit sai zic cevA SA imi ia dar ma deranjeaza ca la 2 ani de zile cu mn se poarta asa dar cu pretenii lui iese adica pe mn ma scoate intr un parc sau acasa la el ma oftic ca eu stau in casa pt el si el isi bate joc...nu apreciaza am facut multe pt el ..la inceput nimenii nu a fost de acord sa fim impreuna totii spuneau ca nui de mn ..m am certat cu fam mea in sfarsit am reusit sai fac o imagine buna in fata alor mei dar degeaba ca el este asa cu mn...ba mai mult sufar ff mult din vina lui acum se poarta rece cu mn din Toamna a inceput sa la loveasca pumni picioare la rinichi palme in cap..cand ma intalnesc cu el sunt incordata nu pot sta relaxata eu trebuie sa fac numai ca el de ex daca el vrea sa stea jos automat si eu trebuie sa fac...ma injura ma jicneste de un 1 an il rog frumos sa se schimbe sa nu imi mai vb asa simt ca mi se urca sangele la cap cand aud ca ma injura de mama...de multe ori iam zis ca ma despart de el dar el ma dat inaopi mereu....acum in ultimile 2 sapt se poarta rece nu imi mai da deloc atenite tot timpu vrea ca eu sa il sun ...de multe ori iam reprosat dc nu imi arata ca ma iubeste pt ca el la inceput sa batut cu pumni in piet ca ma iubeste enorm si acum la fel dar dc nu arata si imi rasp ca nu stiu sa arat...eu nu pot sa inteleg asta..imi reproseaza mie ca nu il invat eu...poi ce eu am fost invatata? nu ..daca iubesti vine de la sine ..ba imi spune ca eu ma dau matura fata de el dar sincer pe langa el intr o rel gandesc mult mai bn ca el..eu pot avea o rel serioasa si de durata dar ma uit ca el nu prea..daca nu eram eu sai accept atatea nu am fii stat noi 2 ani...e panarama asta recunoaste si el...dar problema e cum ca nu stiu cum sa imi impun sa incetez cu aceasta rel ca simt ca nu pot...ne am certat urat rau acum 2 zile ne am intalnit ne am dus la el acasa si vroia sa coboare jos sa cumpere suc si iam zis dute tu singur ca eu raman sus stau in pat ca ma dor picioarele de la tocuri...si el pe holul blocului ma lovit ca nu am vrut sa merg cu el..mi a dt o palma in cap un pumn in umar deja ma luase ameteala..lam rugat sa ma lase sa respir eram in fata usi el tragea de mn sa intru mai repede in casa...am intrat eram nervoasa ca m am saturat sa ma loveasca sa ma tina in stres si ne am certat..ma jichit ma injurat etc si ma luat frumos de mana si mi a zis sa plec practic ma dat afara din casa..el locuieste cu matusa lui ..eu am coborit pe scari sa ma calmez el vroia sa vina sa ma bata dar am inteles a fost oprit de matusa lui...ea nu vazuse ce se intamplase mai devreme doar cand a vazut ca ma da afara atunici a vazut...bun..am plecat acasa a venit dupa mn sa ma duca acasa iam zis sa ma lase ca ma duc singura...2 zile nu am vb ma sunat nu am rasp ...abia azi am vb la tel..eu vreau sa pun capat dar simt ca nu pot ma doare cea ce mi a facut enorm dar fac ce fac si iert ca ma gandesc 2 ani de rel am facut atatea parca e pacat..nu stiu nici eu cei in mintea mea ba vreau ba nu...simt ca il urasc dar si il iubesc..sunt confuza nu mai pot...m am saturat ma privesc in oglinda am slabit mult ...eu tot am o speranta ca daca vrea se poate schimba dar nu stiu ce sa fac...mie greu poate m am obisnuit cu el credeti ma ca acum sunt singura fara prietene fara nimic numai din vina lui...si tot zic ca poatese schimba..si mie mi sa facut scarba de atata stres vreau sa fiu iubita si respectata nu am vrut masini banii ce vor altele..nu sunt pe interes...el e un baiat simplu nu are banii sau masini sta cu chirie cu matusa lui sa nu credeti ca stau cu el ca ar avea avere...doar ca il iubesc..e un baiat trecut prin greu eu iam stat alaturi dar prostu nu vede nu apreciaza deloc asta si mor de oftica..chiar imi spunea ca eu il voi parasi pt altu mai bun ca sunt o fata frumoasa si merit dar iam rasp ca nu ma intreseaza eu vreau sa fiu iubita si respectata si apreciata pt cea ce sunt ca om nu pt frumusetea mea ..astea erau la inceput Ii era lui teama. acum vad ca nimic nu mai are importanta pt el stie ca am avut de suferit mult din vina lui chiar recunoaste uneorii..Oare pot sa fac ceva sa il schimb??? eu simt ca se poate schimba doar daca vrea ..credeti ma na simt ca o iau razna de oftica e orb nu vede ca il iubesc..ba mai mult acum cateva zile mi a zis ca eu nul mai iubesc deloc ca sunt cam rece cu el si iam zis atunci dc crezi tu ca mai stau cu tn? si el rasp pt ca nu am ce face eu..daca era asa mai plangeam oare sa imi rasp la tel sau msj sau mai stateam eu cu el ? nu ...lam rasfatat mult am gresit prea multe am facut si acum regret din inima pt ca in schimb primesc rasplata asta...stiu el nu e suficient de matur intr o ral dar credeti ma ca eu nu am avut exprienta este prima rel serioasa a mea ce am avut au fost copilari...el fata de mn stiu k a mai avut rel ma mintit ca avut o rel de 3 ani si acum ceva timp sa aflu ca toate astea au fost inventate ca sa cred eu ca are experienta...pt ca eu Ii spuneam la inceput ca vreau sa am un iubit cu experienta sa am ce sa invat de la el..si de unde ca am aflat ca 2..3 luni rel de durata asta a avut.. ff mult m am schimbat de cand sunt cu el m am maturizat in gandire am invatat multe..dar el vad ca nu...nu da importanta deloc e indiferent..e avar cu mn... EU MI AM SPUS OFFU ACUM DACA AVETI UN SFAT PT MN EU IL PRIMIESC CU DRAG VA MULTUMESC CU DRAG GIORGIANA
yez
Postat pe 11 Iunie 2011 04:35
Nu am cum sa stiu ce as face in locul tau

In cei 13 ani de relatie pe care-i am cu sotul, nu m-a lovit/jignit niciodata( si nici eu pe el). Daca ar face-o chiar si dupa 20 de ani, nu m-as uita in urma. Ma iubesc prea mult pe mine si ma si respect ca sa pot accepta asa ceva. Dar tu nu ai de unde sti ce inseamna asta pt ca esti proasta si asa o sa mori!
mimi_ca29
Postat pe 11 Iunie 2011 06:44
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-11 06:44:13Nu am cum sa stiu ce as face in locul tau

In cei 13 ani de relatie pe care-i am cu sotul, nu m-a lovit/jignit niciodata( si nici eu pe el). Daca ar face-o chiar si dupa 20 de ani, nu m-as uita in urma. Ma iubesc prea mult pe mine si ma si respect ca sa pot accepta asa ceva. Dar tu nu ai de unde sti ce inseamna asta pt ca esti proasta si asa o sa mori!


ce rea esti, mimi!
geo_refinantat
Postat pe 11 Iunie 2011 07:30
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-11 07:30:43
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-11 06:44:13Nu am cum sa stiu ce as face in locul tau

In cei 13 ani de relatie pe care-i am cu sotul, nu m-a lovit/jignit niciodata( si nici eu pe el). Daca ar face-o chiar si dupa 20 de ani, nu m-as uita in urma. Ma iubesc prea mult pe mine si ma si respect ca sa pot accepta asa ceva. Dar tu nu ai de unde sti ce inseamna asta pt ca esti proasta si asa o sa mori!


ce rea esti, mimi!


DOar stii ca eu de obicei nu sunt asa, dar cand aud " mi-a dat, pumni, picioare, etc si il iubesc mult" ma apuca dracii.

Neata, draga Geo!
mimi_ca29
Postat pe 11 Iunie 2011 07:54
Mai fato cum poti accepta asa ceva??? Eu pe unele chiar nu le inteleg
The_Exile
Postat pe 11 Iunie 2011 09:16
De la: Yharr, la data 2011-06-11 09:16:34Mai fato cum poti accepta asa ceva??? Eu pe unele chiar nu le inteleg


O "palma cu iubire" e mai buna decat nimic
battleofwits
Postat pe 11 Iunie 2011 09:21
De la: battleofwits, la data 2011-06-11 09:21:13
De la: Yharr, la data 2011-06-11 09:16:34Mai fato cum poti accepta asa ceva??? Eu pe unele chiar nu le inteleg


O "palma cu iubire" e mai buna decat nimic
Iar ma iei cu BDSM-ul tau?
The_Exile
Postat pe 11 Iunie 2011 09:45
De la: Yharr, la data 2011-06-11 09:45:02
De la: battleofwits, la data 2011-06-11 09:21:13
De la: Yharr, la data 2011-06-11 09:16:34Mai fato cum poti accepta asa ceva??? Eu pe unele chiar nu le inteleg


O "palma cu iubire" e mai buna decat nimic
Iar ma iei cu BDSM-ul tau?


Exista, sunt printre noi, trebuie sa-i intelegem

[img]http://i.imgur.com/NeBk9.gif[/img]
battleofwits
Postat pe 11 Iunie 2011 09:50
De la: battleofwits, la data 2011-06-11 09:50:57
De la: Yharr, la data 2011-06-11 09:45:02
De la: battleofwits, la data 2011-06-11 09:21:13
De la: Yharr, la data 2011-06-11 09:16:34Mai fato cum poti accepta asa ceva??? Eu pe unele chiar nu le inteleg


O "palma cu iubire" e mai buna decat nimic
Iar ma iei cu BDSM-ul tau?


Exista, sunt printre noi, trebuie sa-i intelegem

[img]http://i.imgur.com/NeBk9.gif[/img]
sa-i intelegem sau sa te intelegem???
The_Exile
Postat pe 11 Iunie 2011 10:04
De la: Yharr, la data 2011-06-11 10:04:45
De la: battleofwits, la data 2011-06-11 09:50:57
De la: Yharr, la data 2011-06-11 09:45:02
De la: battleofwits, la data 2011-06-11 09:21:13
De la: Yharr, la data 2011-06-11 09:16:34Mai fato cum poti accepta asa ceva??? Eu pe unele chiar nu le inteleg


O "palma cu iubire" e mai buna decat nimic
Iar ma iei cu BDSM-ul tau?


Exista, sunt printre noi, trebuie sa-i intelegem

[img]http://i.imgur.com/NeBk9.gif[/img]
sa-i intelegem sau sa te intelegem???


sa fiu eu dominat?


sa dau cateva palme la fund .... [img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-excited001.gif[/img][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-excited001.gif[/img][img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-excited001.gif[/img] [img]http://smileys.on-my-web.com/repository/Signs/yeah-0067.gif[/img]
battleofwits
Postat pe 11 Iunie 2011 10:14
nu am citit toata povestea...e scrisa...haotic..oricum,trebuie sa te desparti de el...va fi ft greu,poate imposibil...si asta pt ca nu vrei asta....doar sa stai si sa te plangi ce este un animal iar tu o victima
_oktober_
Postat pe 11 Iunie 2011 10:39
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-11 07:54:06
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-11 07:30:43
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-11 06:44:13Nu am cum sa stiu ce as face in locul tau

In cei 13 ani de relatie pe care-i am cu sotul, nu m-a lovit/jignit niciodata( si nici eu pe el). Daca ar face-o chiar si dupa 20 de ani, nu m-as uita in urma. Ma iubesc prea mult pe mine si ma si respect ca sa pot accepta asa ceva. Dar tu nu ai de unde sti ce inseamna asta pt ca esti proasta si asa o sa mori!


ce rea esti, mimi!


DOar stii ca eu de obicei nu sunt asa, dar cand aud " mi-a dat, pumni, picioare, etc si il iubesc mult" ma apuca dracii.

Neata, draga Geo!


mimi, iubirea are forme ciudate iar viata iti ofera tot felul de aspecte.
buna dimineata mimi
geo_refinantat
Postat pe 11 Iunie 2011 11:02
De la: _oktober_, la data 2011-06-11 10:39:14nu am citit toata povestea...e scrisa...haotic..oricum,trebuie sa te desparti de el...va fi ft greu,poate imposibil...si asta pt ca nu vrei asta....doar sa stai si sa te plangi ce este un animal iar tu o victima

gaseste altul si fa la fel, dai importanta si scoti animalul din el, o sa te bata si asta... deci doar schimbi animalul daca nu iti schimbi tu obiceiurile de a face pe fraiera... da-l..
liliana04
Postat pe 20 Iulie 2011 19:37
De la: liliana04, la data 2011-07-20 19:37:28
De la: _oktober_, la data 2011-06-11 10:39:14nu am citit toata povestea...e scrisa...haotic..oricum,trebuie sa te desparti de el...va fi ft greu,poate imposibil...si asta pt ca nu vrei asta....doar sa stai si sa te plangi ce este un animal iar tu o victima

gaseste altul si fa la fel, dai importanta si scoti animalul din el, o sa te bata si asta... deci doar schimbi animalul daca nu iti schimbi tu obiceiurile de a face pe fraiera... da-l..


postul tau e completare la al meu? ca nu inteleg de ce ma citezi
_oktober_
Postat pe 20 Iulie 2011 21:10
yo cred ca esti sado maso daca iti place bataia si spui ca te iubeste....tulai doame...cfata pasarele o avea fiecare greu de numarat...noh da ce am azi cred ca mi se trage de la vremea de afara
dontworibehapi
Postat pe 20 Iulie 2011 21:17
De la: yez, la data 2011-06-11 04:35:09buna sunt Giorgiana. am o rel de 2 ani, in iulie facem 2 ani si iubitul meu la inceputul rel sa purtat fff frumos cu mn imi arata ca ma iubeste.. ma respecta..ma aprecia etc anul trecut in luna iunie m am daruit lui eu find virgina atunci..noi ne am cunoscut in 2009 si in 2o10 m am hotarat sa fac acest pas cu el ff imortant pt mn sai daruiesc virginitatea mea..am tinut mult la asta.. bun ..deci pana sa ma culc cu el se purta super frumos credeam ca visez ...dar dupa exact a 2 zii a inceput sa imi vb urat sa ma minta etc..fff multe mi a facut vara trecuta si tot lam iertat am tacut pt ca il iubeam enorm....am avut depresie din vina lui pt mn a fost un soc..eu find si o persoana mai sensibila si ff sufletista ...el a profitat de bunatatea mea mi a pus reguli si conditi le am respectat..cum ar fii..sa renunt la prieteni..sa nu ies nicaieri fara el ..el daca lucreaza eu sa stau in casa daca plecam undeva trebuia sai confirm este si o pers mai geloasa...bun am facut tot ce a zis eu lam ascultat dar el de mn nu daca vrea sa imi faca ceva sa iasa fara mn in oras o face inchide telu sau nu rasp..de multe ori mi a facut o ma suna noaptea sa mA oftice ...de multe ori a iesit fara mn in oras...ce sa zic ca nu ma scos aproape nicaieri nici nu iam zis eu sa ma scoata niciodata nu am indraznit sai zic cevA SA imi ia dar ma deranjeaza ca la 2 ani de zile cu mn se poarta asa dar cu pretenii lui iese adica pe mn ma scoate intr un parc sau acasa la el ma oftic ca eu stau in casa pt el si el isi bate joc...nu apreciaza am facut multe pt el ..la inceput nimenii nu a fost de acord sa fim impreuna totii spuneau ca nui de mn ..m am certat cu fam mea in sfarsit am reusit sai fac o imagine buna in fata alor mei dar degeaba ca el este asa cu mn...ba mai mult sufar ff mult din vina lui acum se poarta rece cu mn din Toamna a inceput sa la loveasca pumni picioare la rinichi palme in cap..cand ma intalnesc cu el sunt incordata nu pot sta relaxata eu trebuie sa fac numai ca el de ex daca el vrea sa stea jos automat si eu trebuie sa fac...ma injura ma jicneste de un 1 an il rog frumos sa se schimbe sa nu imi mai vb asa simt ca mi se urca sangele la cap cand aud ca ma injura de mama...de multe ori iam zis ca ma despart de el dar el ma dat inaopi mereu....acum in ultimile 2 sapt se poarta rece nu imi mai da deloc atenite tot timpu vrea ca eu sa il sun ...de multe ori iam reprosat dc nu imi arata ca ma iubeste pt ca el la inceput sa batut cu pumni in piet ca ma iubeste enorm si acum la fel dar dc nu arata si imi rasp ca nu stiu sa arat...eu nu pot sa inteleg asta..imi reproseaza mie ca nu il invat eu...poi ce eu am fost invatata? nu ..daca iubesti vine de la sine ..ba imi spune ca eu ma dau matura fata de el dar sincer pe langa el intr o rel gandesc mult mai bn ca el..eu pot avea o rel serioasa si de durata dar ma uit ca el nu prea..daca nu eram eu sai accept atatea nu am fii stat noi 2 ani...e panarama asta recunoaste si el...dar problema e cum ca nu stiu cum sa imi impun sa incetez cu aceasta rel ca simt ca nu pot...ne am certat urat rau acum 2 zile ne am intalnit ne am dus la el acasa si vroia sa coboare jos sa cumpere suc si iam zis dute tu singur ca eu raman sus stau in pat ca ma dor picioarele de la tocuri...si el pe holul blocului ma lovit ca nu am vrut sa merg cu el..mi a dt o palma in cap un pumn in umar deja ma luase ameteala..lam rugat sa ma lase sa respir eram in fata usi el tragea de mn sa intru mai repede in casa...am intrat eram nervoasa ca m am saturat sa ma loveasca sa ma tina in stres si ne am certat..ma jichit ma injurat etc si ma luat frumos de mana si mi a zis sa plec practic ma dat afara din casa..el locuieste cu matusa lui ..eu am coborit pe scari sa ma calmez el vroia sa vina sa ma bata dar am inteles a fost oprit de matusa lui...ea nu vazuse ce se intamplase mai devreme doar cand a vazut ca ma da afara atunici a vazut...bun..am plecat acasa a venit dupa mn sa ma duca acasa iam zis sa ma lase ca ma duc singura...2 zile nu am vb ma sunat nu am rasp ...abia azi am vb la tel..eu vreau sa pun capat dar simt ca nu pot ma doare cea ce mi a facut enorm dar fac ce fac si iert ca ma gandesc 2 ani de rel am facut atatea parca e pacat..nu stiu nici eu cei in mintea mea ba vreau ba nu...simt ca il urasc dar si il iubesc..sunt confuza nu mai pot...m am saturat ma privesc in oglinda am slabit mult ...eu tot am o speranta ca daca vrea se poate schimba dar nu stiu ce sa fac...mie greu poate m am obisnuit cu el credeti ma ca acum sunt singura fara prietene fara nimic numai din vina lui...si tot zic ca poatese schimba..si mie mi sa facut scarba de atata stres vreau sa fiu iubita si respectata nu am vrut masini banii ce vor altele..nu sunt pe interes...el e un baiat simplu nu are banii sau masini sta cu chirie cu matusa lui sa nu credeti ca stau cu el ca ar avea avere...doar ca il iubesc..e un baiat trecut prin greu eu iam stat alaturi dar prostu nu vede nu apreciaza deloc asta si mor de oftica..chiar imi spunea ca eu il voi parasi pt altu mai bun ca sunt o fata frumoasa si merit dar iam rasp ca nu ma intreseaza eu vreau sa fiu iubita si respectata si apreciata pt cea ce sunt ca om nu pt frumusetea mea ..astea erau la inceput Ii era lui teama. acum vad ca nimic nu mai are importanta pt el stie ca am avut de suferit mult din vina lui chiar recunoaste uneorii..Oare pot sa fac ceva sa il schimb??? eu simt ca se poate schimba doar daca vrea ..credeti ma na simt ca o iau razna de oftica e orb nu vede ca il iubesc..ba mai mult acum cateva zile mi a zis ca eu nul mai iubesc deloc ca sunt cam rece cu el si iam zis atunci dc crezi tu ca mai stau cu tn? si el rasp pt ca nu am ce face eu..daca era asa mai plangeam oare sa imi rasp la tel sau msj sau mai stateam eu cu el ? nu ...lam rasfatat mult am gresit prea multe am facut si acum regret din inima pt ca in schimb primesc rasplata asta...stiu el nu e suficient de matur intr o ral dar credeti ma ca eu nu am avut exprienta este prima rel serioasa a mea ce am avut au fost copilari...el fata de mn stiu k a mai avut rel ma mintit ca avut o rel de 3 ani si acum ceva timp sa aflu ca toate astea au fost inventate ca sa cred eu ca are experienta...pt ca eu Ii spuneam la inceput ca vreau sa am un iubit cu experienta sa am ce sa invat de la el..si de unde ca am aflat ca 2..3 luni rel de durata asta a avut.. ff mult m am schimbat de cand sunt cu el m am maturizat in gandire am invatat multe..dar el vad ca nu...nu da importanta deloc e indiferent..e avar cu mn... EU MI AM SPUS OFFU ACUM DACA AVETI UN SFAT PT MN EU IL PRIMIESC CU DRAG VA MULTUMESC CU DRAG GIORGIANA





buna Georgiana!

O relatie sanatoasa intre doua persoane nu include bataia si lucrurile de care zici tu. Din cate ai povestit, vad ca el te injoseste cu tot ce poate..si zici ca s-a schimbat dupa ce i-ai daruit tu virginitatea?

Cum este posibil ca daca el sta jos...tu imediat sa ....? El iti face tie? Pai ce, femeia e facuta doar ca sa ii faca "placerea" barbatului? Iti spun eu ca in primul rand..sexul o r** are satisfactie atunci cand ambii parteneri se simt bine.

Cred ca in primul rand trebuie sa inveti sa te respecti pe tine. Nimeni nu ar trebui sa suporte de dragul cuiva, lucrurile de care spui tu. O dragoste adevarata se simte si schimba persoana in bine, nu in rau. Nu ma indoiesc ca nu ati fost indragostiti, doar ca nu e normal ce se intampla.

Vrei sa ajungi sa ai regrete si mai mari in viata? E foarte greu sa renunti, dupa cum zici si tu la 2 ani de relatie. Dar da-i incolo..orice femeie merita sa fie respectata!!

Eu am doi ani de relatie cu prietenul meu, si niciodata nu m-a jignit. Ma respecta si ma iubeste. Imi arata lucrul asta in fiecare zi, si eu la fel. O dragoste care este adevarata nu se traieste in frica si regrete. Ci in fericire deplina si siguranta :)

kudika392017
Postat pe 21 Iulie 2011 11:44
Dupa felu in care te exprimi pari o fata inteligenta..vad aici pareri si pareri..de ce sa judecam omul..fiecare din noi este diferit..nu inseamna ca daca a aceptat ca este proasta..sfatul meu sincer este sa te indrepti catre o noua viata,incearca sa te detasezi sa gandesti cu capul nu cu inima...mi'a placut ce a zis cineva sa te iubesti pe tine insuti..baieti mai sunt..la fel si fete..viata nu se termina aici..eu zic ca mai bine acum decat prea tarziu..si vb cu familia ta ai nevoie de sprijin si intelegere,ei sigur te vor ajuta .Toate cele bune iti doresc..si sa auzim de la tine vesti bune.
grace004047
Postat pe 29 Septembrie 2011 11:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Complex Unique, Boldesti-Scaieni 2 De la: kudika507241 18 Decembrie 2015 21:40
sex in trei - 5 reguli chiar adevarate 34 De la: grace008924 19 Mai 2010 18:18
Caut o relatie serioasa si de lunga durata, eventual casatorie. 34 De la: Sefanelyy 8 Februarie 2016 10:39
Luna de miere in Republica Dominicana 3 De la: b_ralu_83 5 Mai 2010 14:21
CUNUNIE PE MALUL MARII 15 De la: kudika_1020689 23 Noiembrie 2016 01:35