Setari Cookie-uri

Flirt sau mai mult de atat?

Trebuie sa recunosc ca este prima oara cand cer sfaturi,pana acum am trait cu impresia ca am suficienta psihologie in mine pentru a ma descurca si singura dar ma simt oarecum depasita de anumite situatii si sincer nu stiu cum sa reactionez...Dilema mea se leaga automat de iubitul meu,am fost adepta relatiilor de lunga durata,iar cu actualul meu prieten sunt de 6 luni...ca sa fac dintr-o poveste lunga una scurta s-a dovedit a fii un om imteresant cu un caracter complex,ce ma uimeste pe zi ce trece si de care ma indragostesc in fiecare zi,e genul de relatie in care nu ne facem planuri de viitor si nu visam cai verzi pe pereti.Problema e urmatoarea dinainte de a ne cunaostem noi el avea o "relatie" pe mess cu o tipa dintr-un alt oras cu care nu s-a intalnit niciodata,pana aici toate bune si frumoase.La inceput cand eram noi in etapa de tatonare si cunoastere nu prea ma deranja pentru ca nu prea dadeam sperane mari relatiei,dar acum trebuie sa recunosc ca e o samanta de gelozie in mine care se alimenteaza de fiecare daca cand el vorbeste cu ea.pentru ca se comporta amandoi ca si cum ar avea o relatie...am primit o explicatie de la el cum ca totul este doar "la misto",dar am observat ca desi domnita este instiintata de relatia lui cu mine nu inceteaza cu apropouri,ca sa nu mai spun ca si el o alimenteaza cu tot felul de alinturi...acum spuneti-mi daca sunt eu paranoica...caci acest subiect ma racaie profund...si mi se rupe logica pt ca stiu ca ma iubeste,vad asta in fiecare zi mai ales ca de aproape 2 luni m-a luat la el acasa si locuim impreuna...
dom_n0
Postat pe 16 Iunie 2011 02:18
Scuzati-mi micile greseli de scriere...am scris in graba si pe intuneric
dom_n0
Postat pe 16 Iunie 2011 02:21
Nu esti paranoica, esti doar naiva. Ia incearca si tu o relatie pe net "la mishto"
mimi_ca29
Postat pe 16 Iunie 2011 06:17
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-16 06:17:19Nu esti paranoica, esti doar naiva. Ia incearca si tu o relatie pe net "la mishto"


misto??? Vreau si eu misto se vinde cu kilu' ?
The_Exile
Postat pe 16 Iunie 2011 07:12
De la: Yharr, la data 2011-06-16 07:12:06
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-16 06:17:19Nu esti paranoica, esti doar naiva. Ia incearca si tu o relatie pe net "la mishto"


misto??? Vreau si eu misto se vinde cu kilu' ?


Vrei si tu o relatie "la mishto" ??
mimi_ca29
Postat pe 16 Iunie 2011 07:17
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-16 07:17:03
De la: Yharr, la data 2011-06-16 07:12:06
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-16 06:17:19Nu esti paranoica, esti doar naiva. Ia incearca si tu o relatie pe net "la mishto"


misto??? Vreau si eu misto se vinde cu kilu' ?


Vrei si tu o relatie "la mishto" ??


Vreau doar mistoul ....
The_Exile
Postat pe 16 Iunie 2011 07:25
De la: dom_n0, la data 2011-06-16 02:18:29mi se rupe logica pt ca stiu ca ma iubeste,vad asta in fiecare zi mai ales ca de aproape 2 luni m-a luat la el acasa si locuim impreuna...



tu esti pasarea din mana.
Ai grija ca tentatia este mare si la cea de pe gard... Daca tot te-a "luat la el acasa" cere-i sa te respecte.
Nu inteleg cum poti accepta asa ceva. El ar accepta sa te joci si tu cu cineva pe mess?
_vio_
Postat pe 16 Iunie 2011 08:05
Nu stiu, mie nu mi se pare in regula... Oricand poate tipei sa-i vina o idee si sa ii faca o vizita surpriza iar atunci sa vezi "distractie". Lui i-ar conveni ca tu sa stai pe chat si sa flirtezi cu alti barbati? Eu am impresia ca el nu prea ia in serios relatia pe care o are cu tine, fiindca altfel nu ar proceda astfel. Sigur, poti sa ai prieteni cu care sa discuti pe mess cat vrei dar nu la modul asta familiar. Cel mai bine ar fi sa-i spui direct ca pe tine te deranjeaza acea "prietenie" virtuala a lui si ca vrei sa inceteze. Daca zice ca nu e nimic serios si ca esti paranoica, ii spui clar ca tu nu te simti linistita stiind ca flirteaza cu o alta femeie, chiar daca pentru el e totul o joaca.
Micaell
Postat pe 16 Iunie 2011 10:17
Pe de o parte, spui ca avea relatia asta virtuala si inainte de a te cunoaste pe tine. Asta insemnand ca, de-ar fi fost ceva mai mult, de-ar fi simtit ceva fiori pentru ea, ar fi vazut-o pana acum si s-ar fi ales ori, ori.
Pe de alta parte insa, faptul ca e cu tine, dar continua sa foloseasca vorbe dulci cu alta, nu-i normal. Nici nu inteleg de ce simte nevoia sa flirteze virtual cand are o relatie proaspata. Adica nici nu se pune problema ca voi ati fi ajuns la obisnuinta, monotonie si chestii din astea care ar justifica nevoia de nou pentru el.

Poate ca pana la mutatul impreuna ai fi putut sa inchizi ochii. Dar acum, NU. E ca si cum ar face-o real, de fata cu tine, ca si cum ar curta alta femeie in prezenta ta.
Sigur, sunt femei care accepta orice doar sa fie cu iubi.
Ori ii spui clar sa termine si nu accepti niciun raspuns de genul "e la misto " (daca e la misto, isi poate gasi alta ocupatie care sa-l amuze si care sa nu implice alta femeie), "da-mi timp, nu pot acum" (ba poate, tu esti nr 1 in viata lui, "esti geloasa degeaba" (si el ar fi gelos daca ai spune la misto unui alt tip "dragul meu") etc etc
Ori accepti si-ti asumi consecintele. E posibil sa nu mearga mai departe cu fata asta, sa se plictiseasca si sa treaca la alta. Si tot asa pana te trezesti ca ai fost inlocuita.

ps. Daca iti spune ca nu poate sa-i spuna la revedere pentru ca ar jigni-o, atunci sa te lase pe tine. De fata cu el, intri pe mess cu fata si-i spui ca e timpul sa-si caute alta jucarie.

rashela
Postat pe 16 Iunie 2011 18:35
De la: dom_n0, la data 2011-06-16 02:18:29Trebuie sa recunosc ca este prima oara cand cer sfaturi,pana acum am trait cu impresia ca am suficienta psihologie in mine pentru a ma descurca si singura dar ma simt oarecum depasita de anumite situatii si sincer nu stiu cum sa reactionez...Dilema mea se leaga automat de iubitul meu,am fost adepta relatiilor de lunga durata,iar cu actualul meu prieten sunt de 6 luni...ca sa fac dintr-o poveste lunga una scurta s-a dovedit a fii un om imteresant cu un caracter complex,ce ma uimeste pe zi ce trece si de care ma indragostesc in fiecare zi,e genul de relatie in care nu ne facem planuri de viitor si nu visam cai verzi pe pereti.Problema e urmatoarea dinainte de a ne cunaostem noi el avea o "relatie" pe mess cu o tipa dintr-un alt oras cu care nu s-a intalnit niciodata,pana aici toate bune si frumoase.La inceput cand eram noi in etapa de tatonare si cunoastere nu prea ma deranja pentru ca nu prea dadeam sperane mari relatiei,dar acum trebuie sa recunosc ca e o samanta de gelozie in mine care se alimenteaza de fiecare daca cand el vorbeste cu ea.pentru ca se comporta amandoi ca si cum ar avea o relatie...am primit o explicatie de la el cum ca totul este doar "la misto",dar am observat ca desi domnita este instiintata de relatia lui cu mine nu inceteaza cu apropouri,ca sa nu mai spun ca si el o alimenteaza cu tot felul de alinturi...acum spuneti-mi daca sunt eu paranoica...caci acest subiect ma racaie profund...si mi se rupe logica pt ca stiu ca ma iubeste,vad asta in fiecare zi mai ales ca de aproape 2 luni m-a luat la el acasa si locuim impreuna...

raspunsul il gasesti singura pe cine a luat la el acasa pe tine sau pe ea?
Mr_S
Postat pe 1 Iulie 2011 00:25
De la: Mr_S, la data 2011-07-01 00:25:03
De la: dom_n0, la data 2011-06-16 02:18:29Trebuie sa recunosc ca este prima oara cand cer sfaturi,pana acum am trait cu impresia ca am suficienta psihologie in mine pentru a ma descurca si singura dar ma simt oarecum depasita de anumite situatii si sincer nu stiu cum sa reactionez...Dilema mea se leaga automat de iubitul meu,am fost adepta relatiilor de lunga durata,iar cu actualul meu prieten sunt de 6 luni...ca sa fac dintr-o poveste lunga una scurta s-a dovedit a fii un om imteresant cu un caracter complex,ce ma uimeste pe zi ce trece si de care ma indragostesc in fiecare zi,e genul de relatie in care nu ne facem planuri de viitor si nu visam cai verzi pe pereti.Problema e urmatoarea dinainte de a ne cunaostem noi el avea o "relatie" pe mess cu o tipa dintr-un alt oras cu care nu s-a intalnit niciodata,pana aici toate bune si frumoase.La inceput cand eram noi in etapa de tatonare si cunoastere nu prea ma deranja pentru ca nu prea dadeam sperane mari relatiei,dar acum trebuie sa recunosc ca e o samanta de gelozie in mine care se alimenteaza de fiecare daca cand el vorbeste cu ea.pentru ca se comporta amandoi ca si cum ar avea o relatie...am primit o explicatie de la el cum ca totul este doar "la misto",dar am observat ca desi domnita este instiintata de relatia lui cu mine nu inceteaza cu apropouri,ca sa nu mai spun ca si el o alimenteaza cu tot felul de alinturi...acum spuneti-mi daca sunt eu paranoica...caci acest subiect ma racaie profund...si mi se rupe logica pt ca stiu ca ma iubeste,vad asta in fiecare zi mai ales ca de aproape 2 luni m-a luat la el acasa si locuim impreuna...

raspunsul il gasesti singura pe cine a luat la el acasa pe tine sau pe ea?


Esti barbat, nu? Ca-i raspuns tipic barbatesc.
DAR RESTUL nu conteaza? Doar ca-i bucatareasa, spalatoreasa, ahhh... si ce-o mai fi pe acolo cand are el timp si chef? Asta-i singurul lucru ce ar trebui sa conteze, nu?

rashela
Postat pe 1 Iulie 2011 01:21
Interesant...
Daca barbatul ala nu renunta nu repede, Foarte repede la tipa de pe net, relatia lui reala, cu femeia care a scris mai sus va fi incet dar sigur otravita.
Uneori, netul, care rar spune "nu", castiga in fata realitatii.
Pacat...
Darkmagic
Postat pe 1 Iulie 2011 02:22
De la: autosoul41, la data 2011-07-01 02:22:45Interesant...
Daca barbatul ala nu renunta nu repede, Foarte repede la tipa de pe net, relatia lui reala, cu femeia care a scris mai sus va fi incet dar sigur otravita.
Uneori, netul, care rar spune "nu", castiga in fata realitatii.
Pacat...

e o mica greseala discutiile pe nett nu sunt mai periculoase decat ce cu vreo colega de servicii sare sta la vrajeala toata ziua
bineanteles ca si pe nett si la munca iti poti strica familia uneori dar destul de rar
pickard
Postat pe 1 Iulie 2011 06:04
flirturile pe nett sunt nedorite de catre orice partener si se poate stopa daca se afla de ele. dar niciodata nu esti sigura ca el nu continua in secret.asfel de relatii pot distruge sau revigora o casnicie din doua ..una
pickard
Postat pe 1 Iulie 2011 06:11
e clar ca tipa il atrage. altfel nu pierdea atata timp si vorbe dulci pentru ea.
dar na,tu ai fost la indemana.ea poate il tine in sah,genul"lasa-ma,dar nu te las".
o astfel de relatie poate strica un cuplu. pentru ca rareori un barbat /femeie indragostit/a de cineva de pe net si cu care va dori o relatie,stie sa ramana "om" acasa. se va vedea din avion.
cand urmaresti sa ai o relatie ptr sufletul tau,care sa te scoata din rutina si,implicit sa-ti revigoreze intr-un fel casnicia(chiar daca suna ca naiba), o faci cu perdea.si gasesti inteligenta sa nu transpire acasa,pentru a nu-l rani pe cel de langa tine.bineinteles,daca vrei ceva doar la stadiul asta.
ego71
Postat pe 1 Iulie 2011 06:26
De la: ego71, la data 2011-07-01 06:26:06e clar ca tipa il atrage. altfel nu pierdea atata timp si vorbe dulci pentru ea.
dar na,tu ai fost la indemana.ea poate il tine in sah,genul"lasa-ma,dar nu te las".
o astfel de relatie poate strica un cuplu. pentru ca rareori un barbat /femeie indragostit/a de cineva de pe net si cu care va dori o relatie,stie sa ramana "om" acasa. se va vedea din avion.
cand urmaresti sa ai o relatie ptr sufletul tau,care sa te scoata din rutina si,implicit sa-ti revigoreze intr-un fel casnicia(chiar daca suna ca naiba), o faci cu perdea.si gasesti inteligenta sa nu transpire acasa,pentru a nu-l rani pe cel de langa tine.bineinteles,daca vrei ceva doar la stadiul asta.

exact! nu te apuci sa spui neveste-i ce femei inteligente sunt pe forum sau ca vorbesti cu vreuna pe privat chiar si despre vreme decat daca ai proasta inspiratie sa vrei sa o (il) faci geloasa .
si mai e o chestie: nimeni nu abureste pe nett aiurea...hai ca barbatii sunt vagabonti si e scuzabil dar o femeie are motivele ei (multe si neantelese) sa flirteze cu cineva...sau e la menopauza si asta e singura placere....orgasmul intelectual obtinut cand un barbat ii spune ca e fenomenala dupa doua mesaje
pickard
Postat pe 1 Iulie 2011 06:40
De la: pickard, la data 2011-07-01 06:40:15
De la: ego71, la data 2011-07-01 06:26:06e clar ca tipa il atrage. altfel nu pierdea atata timp si vorbe dulci pentru ea.
dar na,tu ai fost la indemana.ea poate il tine in sah,genul"lasa-ma,dar nu te las".
o astfel de relatie poate strica un cuplu. pentru ca rareori un barbat /femeie indragostit/a de cineva de pe net si cu care va dori o relatie,stie sa ramana "om" acasa. se va vedea din avion.
cand urmaresti sa ai o relatie ptr sufletul tau,care sa te scoata din rutina si,implicit sa-ti revigoreze intr-un fel casnicia(chiar daca suna ca naiba), o faci cu perdea.si gasesti inteligenta sa nu transpire acasa,pentru a nu-l rani pe cel de langa tine.bineinteles,daca vrei ceva doar la stadiul asta.

exact! nu te apuci sa spui neveste-i ce femei inteligente sunt pe forum sau ca vorbesti cu vreuna pe privat chiar si despre vreme decat daca ai proasta inspiratie sa vrei sa o (il) faci geloasa .
si mai e o chestie: nimeni nu abureste pe nett aiurea...hai ca barbatii sunt vagabonti si e scuzabil dar o femeie are motivele ei (multe si neantelese) sa flirteze cu cineva...sau e la menopauza si asta e singura placere....orgasmul intelectual obtinut cand un barbat ii spune ca e fenomenala dupa doua mesaje

ma distreaza ca voi,purtatorii de penis,vedeti in femei prostia intruchipata,fie ele la menopauza sau nu.doar sunteti barbati,ce mama ma-sii,si un barbat trebe sa fie tare-n cocosel .ai ramane uimit,dragule,sa afli cati barbati din astia mirobolanti sunt mai moi decat gelatina in faza incipienta.
inteligenta nu e la indemana oricui.si,la fel ca un barbat cum zizi matale, o femeie poate foaaarte bine sa faca ko un barbat.mai mult,ii da de inteles ca el a fost cuceritorul.deci,ma lasati?
revenind on topic. daca vrei sa-ti faci geloasa umatatea,nu vorbesti non-stop cu una de pe net doar sa-i demonstrezi ca inca nurii tai functioneaza.gasesti chestii mai...palpabile pentru a-i trezi interesul.
ego71
Postat pe 1 Iulie 2011 07:01
De la: ego71, la data 2011-07-01 07:01:01
De la: pickard, la data 2011-07-01 06:40:15
De la: ego71, la data 2011-07-01 06:26:06e clar ca tipa il atrage. altfel nu pierdea atata timp si vorbe dulci pentru ea.
dar na,tu ai fost la indemana.ea poate il tine in sah,genul"lasa-ma,dar nu te las".
o astfel de relatie poate strica un cuplu. pentru ca rareori un barbat /femeie indragostit/a de cineva de pe net si cu care va dori o relatie,stie sa ramana "om" acasa. se va vedea din avion.
cand urmaresti sa ai o relatie ptr sufletul tau,care sa te scoata din rutina si,implicit sa-ti revigoreze intr-un fel casnicia(chiar daca suna ca naiba), o faci cu perdea.si gasesti inteligenta sa nu transpire acasa,pentru a nu-l rani pe cel de langa tine.bineinteles,daca vrei ceva doar la stadiul asta.

exact! nu te apuci sa spui neveste-i ce femei inteligente sunt pe forum sau ca vorbesti cu vreuna pe privat chiar si despre vreme decat daca ai proasta inspiratie sa vrei sa o (il) faci geloasa .
si mai e o chestie: nimeni nu abureste pe nett aiurea...hai ca barbatii sunt vagabonti si e scuzabil dar o femeie are motivele ei (multe si neantelese) sa flirteze cu cineva...sau e la menopauza si asta e singura placere....orgasmul intelectual obtinut cand un barbat ii spune ca e fenomenala dupa doua mesaje

ma distreaza ca voi,purtatorii de penis,vedeti in femei prostia intruchipata,fie ele la menopauza sau nu.doar sunteti barbati,ce mama ma-sii,si un barbat trebe sa fie tare-n cocosel .ai ramane uimit,dragule,sa afli cati barbati din astia mirobolanti sunt mai moi decat gelatina in faza incipienta.
inteligenta nu e la indemana oricui.si,la fel ca un barbat cum zizi matale, o femeie poate foaaarte bine sa faca ko un barbat.mai mult,ii da de inteles ca el a fost cuceritorul.deci,ma lasati?
revenind on topic. daca vrei sa-ti faci geloasa umatatea,nu vorbesti non-stop cu una de pe net doar sa-i demonstrezi ca inca nurii tai functioneaza.gasesti chestii mai...palpabile pentru a-i trezi interesul.


sunt de acord cu tine
dar ma intreb totusi de ce o femeie ar lasa impresia ca barbatul e cuceritorul ..vorbim noi pe alte topice sa disecam subiectul asta interesant
e ciudat ca o femeie sa cada pe spate prefacandu-se cucerita cand de fapt ea il vrea pe naiv pentru placerea ei ai dreptate! eu nu as mai fi prea doritor daca o femeie mi-ar spune ca e moarta DUPE mine
pickard
Postat pe 1 Iulie 2011 07:14
De la: pickard, la data 2011-07-01 07:14:27
De la: ego71, la data 2011-07-01 07:01:01
De la: pickard, la data 2011-07-01 06:40:15
De la: ego71, la data 2011-07-01 06:26:06e clar ca tipa il atrage. altfel nu pierdea atata timp si vorbe dulci pentru ea.
dar na,tu ai fost la indemana.ea poate il tine in sah,genul"lasa-ma,dar nu te las".
o astfel de relatie poate strica un cuplu. pentru ca rareori un barbat /femeie indragostit/a de cineva de pe net si cu care va dori o relatie,stie sa ramana "om" acasa. se va vedea din avion.
cand urmaresti sa ai o relatie ptr sufletul tau,care sa te scoata din rutina si,implicit sa-ti revigoreze intr-un fel casnicia(chiar daca suna ca naiba), o faci cu perdea.si gasesti inteligenta sa nu transpire acasa,pentru a nu-l rani pe cel de langa tine.bineinteles,daca vrei ceva doar la stadiul asta.

exact! nu te apuci sa spui neveste-i ce femei inteligente sunt pe forum sau ca vorbesti cu vreuna pe privat chiar si despre vreme decat daca ai proasta inspiratie sa vrei sa o (il) faci geloasa .
si mai e o chestie: nimeni nu abureste pe nett aiurea...hai ca barbatii sunt vagabonti si e scuzabil dar o femeie are motivele ei (multe si neantelese) sa flirteze cu cineva...sau e la menopauza si asta e singura placere....orgasmul intelectual obtinut cand un barbat ii spune ca e fenomenala dupa doua mesaje

ma distreaza ca voi,purtatorii de penis,vedeti in femei prostia intruchipata,fie ele la menopauza sau nu.doar sunteti barbati,ce mama ma-sii,si un barbat trebe sa fie tare-n cocosel .ai ramane uimit,dragule,sa afli cati barbati din astia mirobolanti sunt mai moi decat gelatina in faza incipienta.
inteligenta nu e la indemana oricui.si,la fel ca un barbat cum zizi matale, o femeie poate foaaarte bine sa faca ko un barbat.mai mult,ii da de inteles ca el a fost cuceritorul.deci,ma lasati?
revenind on topic. daca vrei sa-ti faci geloasa umatatea,nu vorbesti non-stop cu una de pe net doar sa-i demonstrezi ca inca nurii tai functioneaza.gasesti chestii mai...palpabile pentru a-i trezi interesul.


sunt de acord cu tine
dar ma intreb totusi de ce o femeie ar lasa impresia ca barbatul e cuceritorul ..vorbim noi pe alte topice sa disecam subiectul asta interesant
e ciudat ca o femeie sa cada pe spate prefacandu-se cucerita cand de fapt ea il vrea pe naiv pentru placerea ei ai dreptate! eu nu as mai fi prea doritor daca o femeie mi-ar spune ca e moarta DUPE mine

ii da senzatia ca e cuceritorul atat timp cat vrea sa-l tina in sah.barbatilor le place vinatoarea,
de ce sa-ti spuna ca e moarta dupa tine? daca cu adevarat se joaca,ti-o va spune in alt mod.adeca sa intelegi ce vrei tu.iar in momentul in care pari sigur pe ea sa-ti dea la gioale.
bineinteles,daca urmareste doar putin antren,sa zic asa. daca chiar e moarta dupa tine...sunt doo variante.sa fii si tu mort dupa ea si sa traiti fericiti pana la urmatoarea tentatie.
ego71
Postat pe 1 Iulie 2011 07:19
De la: pickard, la data 2011-07-01 06:40:15
De la: ego71, la data 2011-07-01 06:26:06e clar ca tipa il atrage. altfel nu pierdea atata timp si vorbe dulci pentru ea.
dar na,tu ai fost la indemana.ea poate il tine in sah,genul"lasa-ma,dar nu te las".
o astfel de relatie poate strica un cuplu. pentru ca rareori un barbat /femeie indragostit/a de cineva de pe net si cu care va dori o relatie,stie sa ramana "om" acasa. se va vedea din avion.
cand urmaresti sa ai o relatie ptr sufletul tau,care sa te scoata din rutina si,implicit sa-ti revigoreze intr-un fel casnicia(chiar daca suna ca naiba), o faci cu perdea.si gasesti inteligenta sa nu transpire acasa,pentru a nu-l rani pe cel de langa tine.bineinteles,daca vrei ceva doar la stadiul asta.

.sau e la menopauza si asta e singura placere...


Pik, iar ma bagasi in ceata. Explica ce ai vrut sa spui aici. Reciteste-ti textul intreg, sa nu ma acuzi ca l-am scos din context.
rashela
Postat pe 1 Iulie 2011 08:06
De la: rashela, la data 2011-07-01 08:06:41
De la: pickard, la data 2011-07-01 06:40:15
De la: ego71, la data 2011-07-01 06:26:06e clar ca tipa il atrage. altfel nu pierdea atata timp si vorbe dulci pentru ea.
dar na,tu ai fost la indemana.ea poate il tine in sah,genul"lasa-ma,dar nu te las".
o astfel de relatie poate strica un cuplu. pentru ca rareori un barbat /femeie indragostit/a de cineva de pe net si cu care va dori o relatie,stie sa ramana "om" acasa. se va vedea din avion.
cand urmaresti sa ai o relatie ptr sufletul tau,care sa te scoata din rutina si,implicit sa-ti revigoreze intr-un fel casnicia(chiar daca suna ca naiba), o faci cu perdea.si gasesti inteligenta sa nu transpire acasa,pentru a nu-l rani pe cel de langa tine.bineinteles,daca vrei ceva doar la stadiul asta.

.sau e la menopauza si asta e singura placere...


Pik, iar ma bagasi in ceata. Explica ce ai vrut sa spui aici. Reciteste-ti textul intreg, sa nu ma acuzi ca l-am scos din context.

este expresia preferata a batbatilor. dar ce nu stiu multi dintre ei,o femeie la menopauza este inca activa din punct de vedere sexual.in timp ce un barbat la andropauza...
ego71
Postat pe 1 Iulie 2011 08:29
De la: ego71, la data 2011-07-01 08:29:53
De la: rashela, la data 2011-07-01 08:06:41
De la: pickard, la data 2011-07-01 06:40:15
De la: ego71, la data 2011-07-01 06:26:06e clar ca tipa il atrage. altfel nu pierdea atata timp si vorbe dulci pentru ea.
dar na,tu ai fost la indemana.ea poate il tine in sah,genul"lasa-ma,dar nu te las".
o astfel de relatie poate strica un cuplu. pentru ca rareori un barbat /femeie indragostit/a de cineva de pe net si cu care va dori o relatie,stie sa ramana "om" acasa. se va vedea din avion.
cand urmaresti sa ai o relatie ptr sufletul tau,care sa te scoata din rutina si,implicit sa-ti revigoreze intr-un fel casnicia(chiar daca suna ca naiba), o faci cu perdea.si gasesti inteligenta sa nu transpire acasa,pentru a nu-l rani pe cel de langa tine.bineinteles,daca vrei ceva doar la stadiul asta.

.sau e la menopauza si asta e singura placere...


Pik, iar ma bagasi in ceata. Explica ce ai vrut sa spui aici. Reciteste-ti textul intreg, sa nu ma acuzi ca l-am scos din context.

este expresia preferata a batbatilor. dar ce nu stiu multi dintre ei,o femeie la menopauza este inca activa din punct de vedere sexual.in timp ce un barbat la andropauza...
dar tu esti specialista n sex
thadoogback
Postat pe 1 Iulie 2011 08:34
De la: ego71, la data 2011-07-01 08:29:53
De la: rashela, la data 2011-07-01 08:06:41
De la: pickard, la data 2011-07-01 06:40:15
De la: ego71, la data 2011-07-01 06:26:06e clar ca tipa il atrage. altfel nu pierdea atata timp si vorbe dulci pentru ea.
dar na,tu ai fost la indemana.ea poate il tine in sah,genul"lasa-ma,dar nu te las".
o astfel de relatie poate strica un cuplu. pentru ca rareori un barbat /femeie indragostit/a de cineva de pe net si cu care va dori o relatie,stie sa ramana "om" acasa. se va vedea din avion.
cand urmaresti sa ai o relatie ptr sufletul tau,care sa te scoata din rutina si,implicit sa-ti revigoreze intr-un fel casnicia(chiar daca suna ca naiba), o faci cu perdea.si gasesti inteligenta sa nu transpire acasa,pentru a nu-l rani pe cel de langa tine.bineinteles,daca vrei ceva doar la stadiul asta.

.sau e la menopauza si asta e singura placere...


Pik, iar ma bagasi in ceata. Explica ce ai vrut sa spui aici. Reciteste-ti textul intreg, sa nu ma acuzi ca l-am scos din context.

este expresia preferata a batbatilor. dar ce nu stiu multi dintre ei,o femeie la menopauza este inca activa din punct de vedere sexual.in timp ce un barbat la andropauza...


As paria ca exact la asta s-a gandit. :)
Si da, Pik, femeia la menopauza nu are doar orgasme intelectuale.
rashela
Postat pe 1 Iulie 2011 09:10
numai orgasme aveti in cap
thadoogback
Postat pe 1 Iulie 2011 09:11
De la: thadoogback, la data 2011-07-01 09:11:58numai orgasme aveti in cap


Pai, de-acolo pleaca totul, nah! :)
rashela
Postat pe 1 Iulie 2011 09:14
De la: rashela, la data 2011-07-01 09:14:19
De la: thadoogback, la data 2011-07-01 09:11:58numai orgasme aveti in cap


Pai, de-acolo pleaca totul, nah! :)
daa pleca n buze ba aveti posibilitatea prin prostiile astea pe care le a facut omenirea sa schimbati parerile oamenilor ideile,,sa formati opinii,,si voi vb de orgasme,,tineyi ba frate orgasmele in dormitoare
thadoogback
Postat pe 1 Iulie 2011 09:21
De la: thadoogback, la data 2011-07-01 09:21:03
De la: rashela, la data 2011-07-01 09:14:19
De la: thadoogback, la data 2011-07-01 09:11:58numai orgasme aveti in cap


Pai, de-acolo pleaca totul, nah! :)
daa pleca n buze ba aveti posibilitatea prin prostiile astea pe care le a facut omenirea sa schimbati parerile oamenilor ideile,,sa formati opinii,,si voi vb de orgasme,,tineyi ba frate orgasmele in dormitoare


conform unor studii, in urma cu 50 de ani, 75% dintre femei nu avusesera un orgasm in viata lor, iar 10 % nu stiau ce-i ala orgasm.
azi, au ramas doar 74 % .
iar 9,9% inca nu stiu ce-i ala orgasm.
crezi ca e ceva sa tii doar pentru dormitor? si patul il tii in dormitor, dar 99, 9% dintre oamenii stiu ce-i ala pat.
uliu
Postat pe 1 Iulie 2011 10:30
bitch aia e poza ta esti marfa rau ...pop iar nefu.tutele care stau si se plang ca nu le fu.te nimeni pune poza bitch
animallover
Postat pe 1 Iulie 2011 10:36
De la: animallover, la data 2011-07-01 10:36:46bitch aia e poza ta esti marfa rau ...pop iar nefu.tutele care stau si se plang ca nu le fu.te nimeni pune poza bitch
thadoogback
Postat pe 1 Iulie 2011 11:02
De la: uliu, la data 2011-07-01 10:30:28
De la: thadoogback, la data 2011-07-01 09:21:03
De la: rashela, la data 2011-07-01 09:14:19
De la: thadoogback, la data 2011-07-01 09:11:58numai orgasme aveti in cap


Pai, de-acolo pleaca totul, nah! :)
daa pleca n buze ba aveti posibilitatea prin prostiile astea pe care le a facut omenirea sa schimbati parerile oamenilor ideile,,sa formati opinii,,si voi vb de orgasme,,tineyi ba frate orgasmele in dormitoare


conform unor studii, in urma cu 50 de ani, 75% dintre femei nu avusesera un orgasm in viata lor, iar 10 % nu stiau ce-i ala orgasm.
azi, au ramas doar 74 % .
iar 9,9% inca nu stiu ce-i ala orgasm.
crezi ca e ceva sa tii doar pentru dormitor? si patul il tii in dormitor, dar 99, 9% dintre oamenii stiu ce-i ala pat.
tu ce ai patit ma de te ai despuiat
thadoogback
Postat pe 1 Iulie 2011 11:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prea multe bisexuale/lesbiene pe lumea asta... 44 De la: Ame_ly 17 August 2011 22:04
Virginitate 9 De la: just_laura 1 August 2009 13:31
Astãzi nu am chef, iubitule! .... 124 De la: r_girl 14 Mai 2009 17:53
:-? 4 De la: simonycik 9 Octombrie 2009 10:03
cum sa scapi de inhibitii??? 16 De la: morticia_adams 20 Mai 2009 15:02