Setari Cookie-uri

diversitate in cuplu ???????

Sigur sunteti casatoriti? Inca nu`mi vine sa cred ce`ai scris aici.Lui nu cred ca ii place ca ce`i al lui,al lui sa fie si e cam darnic daca vrea sa te imparta
Elyaa
Postat pe 19 Iunie 2011 19:02
De la: steffy91, la data 2011-06-17 11:17:46...... Ti-a spalat creierii! ....... El nu se gandeste la viata ta sexuala ci la binele lui. Dandu-ti voie sa intretii relatii sexuale cu altii, are si el liber ......

Cata prostie si cate cretinarii stiti sa debitati.... auzi: ""ti-a spalat creierii"
"Dandu-ti voie sa intretii relatii sexuale cu altii..." - si daca el zice ca nu-i da voie cu ce se schimba situatia? ea nu face sex cu alte persoane atata timp cat nu isi doreste asta (adica o vreme.... 1 an..... 2 ani..... 5 ani.... 10 ani....) oricum cand va dori o sa o faca si cu altcineva!
"..... are si el liber...." tu descrii situatia ca si cum EL ar incerca sa o manipuleze pentru a obtine o "libertate".... dar inainte ca cei doi sa se cunasca EL avea libertate! Cand, cum si cu ce drept i-a fost furata aceata libertate?
A cedat-o vreodata, a renuntat vreodata la libertatea sa.... probabil si-a luat angajamentul ca o va iubi, ca va fi cea mai importanta fiinta in viata lui (dovada faptul ca a ales sa fie sincer, decat sa faca pe ascuns ceea ce oricum toti fatarnicii si prefacutii de aici o faceti) dar nu si-a luat angajamentul sa renunte si la libertatea si la fericirea lui!
marceltuky
Postat pe 20 Iunie 2011 08:29
Sotul tau are probleme la mansarda. Lasa-l pana nu te distrugi si tu. Nu esti psihiatru sa-i rezolvi problemele. Vezi-ti de viata ta, cere-i pensie alimentara si sa f... fizic si psihic pe altcineva. Fa-ti curaj sa iesi din cercul asta vicios. Succes
jenny_miti
Postat pe 20 Iunie 2011 09:26
De la: varya, la data 2011-06-17 10:35:43buna fetelor. am mai scris si ieri dar cred ca nu s-a trimis mesajul ca nu l-am gasit. uite care e dilema mea. sunt casatorita cu iubirea vietii mele de 1 an de zile (dar ne stim de aproape 3) si avem impreuna o fetita frumoasa de 9 luni. viata noastra sexuala este destul de activa (mai greut de cand cu bebe), insa sotul meu este foarte deschis lucrurilor noi, mai ales celor care se petrec in pat tot timpul am incercat sa tin pasul cu el, sa ii inteleg si sa ii accept fanteziile si nevoia de diversitate, care sincer ma stisfaceau si pe mine dar de la un timp, iubi vrea mai mult, si anume sa penetreze si alte pasarici (mentionez ca ii plac minorele, sau cel putin fetele pana in 19 ani, pt ca pârâie, ca sa ma exprim ca el ) si a vrut sa facem o intelegere: amandoi putem intretine relatii sexuale cu alti parteneri/e, atata timp cat nu ne indragostim de respectivii/ele si ne intoarcem acasa si NU se considera inselat. acum ceva timp a pus ochii pe o fufa, dar eu am aflat si am facut scandal si a lasat-o balta, nu a mai facut nimic cu aia. ideea e ca si eu am pus ochii pe un amic de al lui, si respectivului ii place de mine, pt ca de fiecare data cand iesim in club si vine si el, flirtam si ne tachinam. sotul meu stie chestia asta si nu se supara, chiar mi-a dat voie ”sa mi-o trag” cu amicul lui si nu numai cu el. a zis cu cat mai multi cu atat mai bine. el nu vrea sa ma plictisesc de el si de p..a lui recunosc ca am avut tendinta sa ii caut amicul, dar nu aveam curaj, ceva ma oprea de fiecare data si nu stiu ce, ori constiinta, ori iubirea pt sotul meu. acum ziceti voi, sunt eu norocoasa ca iubi imi vrea binele sexual sau este el prea ”libertin” si ar trebui sa il mai potolesc nitel ?? lumea e in criza toate s-au scumpit si eu ce problema am, nuuu???? va pup si va astept cu nerabdare parerile.

Eu nu vreau sa te ranesc si voi incerca sa iti raspund concret la intrebare. Ai zis ca la inceput nu a fost asa si te cred, pentru ca in 80% din cazuri ajungi sa realizezi ca nu e ceea ce ti-ai dorit dupa ce ai facut deja multe sacrificii pentru a mentine flacara aprinsa. Intradevar esti slaba de inger, dar nu te putem condamna, pentru ca majoritatea femeilor, desi nu recunosc, pot fi duse de nas cu acordul lor din cauza ca nu au puterea sa isi refuze partenerul de frica sa nu se plictiseasca de ele. Cum in ziua de azi tot mai multi promoveaza sexul ca fiind pe primul loc i se rezerva toata atentia si din ce in ce mai multe relatii se destrama si nu reusesc sa tina pasul cu stilul "modern", care spun ei te scapa de prejudecati si iti largeste orizontul, dar te face sa tepierzi in lume fara un scop anume. Fiecare are optiunea de a intra in acest joc al superficialitatii si al egoismului si o data intrat in hora foarte putini mai "scapa". Daca ceea ce vrei tu este sa fii doar cu el si vrei sa te iubeasca si sa te respecte, desi este cam greu de reparat acum, atunci eu te sfatuiesc sa nu faci ca el. In ziua in care te vei culca cu un alt barbat poti considera ca i-ai dat unda verde pentru orice isi doreste, nu mai este cale de intoarcere...te va santaja mereu si iti va reprosa ca tu ai facut, deci si el are dreptul...ai trecut de partea cealalta... Incerca sa vb cu el si sa ii explici ca ceea ce iti doresti ai langa tine si ca vrei sa incercati sa fiti doar voi, puteti experimenta si in doi si daca va plictisiti schimbati locurile si dati-va intalnire ca la inceput...te duci la mama cateva zile si apoi va vedeti si tot asa...Succes si nu uita sa te valorifici pe tine !
verraa
Postat pe 20 Iunie 2011 10:50
A cedat-o vreodata, a renuntat vreodata la libertatea sa.... probabil si-a luat angajamentul ca o va iubi, ca va fi cea mai importanta fiinta in viata lui (dovada faptul ca a ales sa fie sincer, decat sa faca pe ascuns ceea ce oricum toti fatarnicii si prefacutii de aici o faceti) dar nu si-a luat angajamentul sa renunte si la libertatea si la fericirea lui!



Mi-a recunoscut ca pt el toate s-au intamplat prea repede, ca s-a trezit casatorit si cu copil si ca nu mai poate face ce vrea el si ca nu se mai distreaza ca inainte. replica lui de fiecare data cand ne certam pe tema asta este ca are doar o viata si ca el vrea sa se distreze, ca la batranete nu ramane cu nimic altceva. dc nu se casatorea, tot mergea la minore ( sau mai nou sa aibe 18 ani), pt ca cica barbatul, in masculinitatea lui, este facut sa procreeze, sa foota cat mai mult si cat mai multe. el dc are relatii sexuale numai cu mn, ajunge sa se plictiseasca (cu toate ca nu i-am dat motive) si tot merge la altele. deci cine sa il mai inteleaga???? eu una nu pot !!!!! i-am oferit diversitate atat cat am putut eu, in limitele mele, in relatia noastra ca si cuplu, nu am stat numai intr-o pozitie sau numai intr-un loc si lui tot nu ii ajunge. cu ce am gresit?? dc ambele variante nu il multumesc eu nu pot sa concep ideea ca el sa faca cu altele ce face cu mine. inca de la inceput am fost scarbita de fantezia lui si sunt si voi fi in continuare. pt mine, ideea de familie si cuplu este mult prea importanta ca sa accept asa ceva.
varya
Postat pe 20 Iunie 2011 12:38
De la: varya, la data 2011-06-20 12:38:48A cedat-o vreodata, a renuntat vreodata la libertatea sa.... probabil si-a luat angajamentul ca o va iubi, ca va fi cea mai importanta fiinta in viata lui (dovada faptul ca a ales sa fie sincer, decat sa faca pe ascuns ceea ce oricum toti fatarnicii si prefacutii de aici o faceti) dar nu si-a luat angajamentul sa renunte si la libertatea si la fericirea lui!



Mi-a recunoscut ca pt el toate s-au intamplat prea repede, ca s-a trezit casatorit si cu copil si ca nu mai poate face ce vrea el si ca nu se mai distreaza ca inainte. replica lui de fiecare data cand ne certam pe tema asta este ca are doar o viata si ca el vrea sa se distreze, ca la batranete nu ramane cu nimic altceva. dc nu se casatorea, tot mergea la minore ( sau mai nou sa aibe 18 ani), pt ca cica barbatul, in masculinitatea lui, este facut sa procreeze, sa foota cat mai mult si cat mai multe. el dc are relatii sexuale numai cu mn, ajunge sa se plictiseasca (cu toate ca nu i-am dat motive) si tot merge la altele. deci cine sa il mai inteleaga???? eu una nu pot !!!!! i-am oferit diversitate atat cat am putut eu, in limitele mele, in relatia noastra ca si cuplu, nu am stat numai intr-o pozitie sau numai intr-un loc si lui tot nu ii ajunge. cu ce am gresit?? dc ambele variante nu il multumesc eu nu pot sa concep ideea ca el sa faca cu altele ce face cu mine. inca de la inceput am fost scarbita de fantezia lui si sunt si voi fi in continuare. pt mine, ideea de familie si cuplu este mult prea importanta ca sa accept asa ceva.

Ceea ce este clar, din ceea ce relatezi tu, este ca lui nu-i pasa ce iti doresti tu, persoana ta nu-i mai starneste interesul si nu-si concepe viata altauri de tine..viata lui este doar a lui...dorintele lui sunt litera de lege si nu se abate de la ele indiferent de cauze. Daca un tata poate sa spuna ce ai zis tu atunci ce mai vrei sa repari? Nu e nimic de reparat...el reneaga viata asta de "cosmar" pe care o duce alaturi de tine..el vrea sa se distreze, sa bifeze cat mai multe gauri si sa nu aibe nici un fel de responsabilitate...si nu are pentru ca totul iti apartine tie, casa, masa, copil...lui ii apartin "paraielile" altceva nu il intereseaza... Cred ca nu va potriviti si cred ca pe lumea astea sunt f multi barbati care ar da orice ca sa aiba o femeie ca tine langa ei, o femeie care in profida faptului ca i se da unda verde la orice si oricine ramane langa partener si isi asuma responsabilitatea si stie sa valorifice pe cel de langa ea, ii arata respect si intelegere. Acum este timpul sa te retragi si sa faci ceva pentru tine si pentru copilul tau care nu trebuie sa creasca langa un asemenea exemplu!
verraa
Postat pe 20 Iunie 2011 13:43
De la: varya, la data 2011-06-20 12:38:48A cedat-o vreodata, a renuntat vreodata la libertatea sa.... probabil si-a luat angajamentul ca o va iubi, ca va fi cea mai importanta fiinta in viata lui (dovada faptul ca a ales sa fie sincer, decat sa faca pe ascuns ceea ce oricum toti fatarnicii si prefacutii de aici o faceti) dar nu si-a luat angajamentul sa renunte si la libertatea si la fericirea lui!



Mi-a recunoscut ca pt el toate s-au intamplat prea repede, ca s-a trezit casatorit si cu copil si ca nu mai poate face ce vrea el si ca nu se mai distreaza ca inainte. replica lui de fiecare data cand ne certam pe tema asta este ca are doar o viata si ca el vrea sa se distreze, ca la batranete nu ramane cu nimic altceva. dc nu se casatorea, tot mergea la minore ( sau mai nou sa aibe 18 ani), pt ca cica barbatul, in masculinitatea lui, este facut sa procreeze, sa foota cat mai mult si cat mai multe. el dc are relatii sexuale numai cu mn, ajunge sa se plictiseasca (cu toate ca nu i-am dat motive) si tot merge la altele. deci cine sa il mai inteleaga???? eu una nu pot !!!!! i-am oferit diversitate atat cat am putut eu, in limitele mele, in relatia noastra ca si cuplu, nu am stat numai intr-o pozitie sau numai intr-un loc si lui tot nu ii ajunge. cu ce am gresit?? dc ambele variante nu il multumesc eu nu pot sa concep ideea ca el sa faca cu altele ce face cu mine. inca de la inceput am fost scarbita de fantezia lui si sunt si voi fi in continuare. pt mine, ideea de familie si cuplu este mult prea importanta ca sa accept asa ceva.


Buna, draga. Imi pare nespus de rau p-u tine... si as vrea sa iti dau si eu un sfat: acum ca esti mamica si vezi viata cu alti ochi, trezezte-te! Trebuie sa fii f. tare si sa invingi totul, trebuie sa ii dai un viitor fetitei tale. Cred ca daca o vei educa singura, va fi mult mai bine decat in compania unor doi parinti care se cearta mereu si care sant mereu tristi. P-u binele odorasului incearca sa il lasi macar pe o luna, doua... Daca tine la voi - se va schimba si va reveni la voi, daca nu - sa stii ca nu ai pierdut nimic in viata asta!!!!!!!!!!!! VA VENI SI ZIUA IN CARE VEI GASI O PERSOANA CARE TE VA PURTA PE PALME SI II VA MULTUMI DOMNULUI CA EXISTI!!!!


FII DESTEAPTA!!!!!!!!!
Elly_Whitesoul
Postat pe 20 Iunie 2011 17:45
De la: steffy91, la data 2011-06-17 12:07:51
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-17 12:05:35
De la: steffy91, la data 2011-06-17 12:02:20
De la: varya, la data 2011-06-17 11:53:52bemm, niciodata nu ajungi cu adevarat sa cunosti persoana pe care o iubesti si cu care vrei sa iti petreci tot restul vietii. scuze ca te dezamagesc, ma dezamagesc si pe mine, dar iubire ca in filme in viata reala nu exista !!!! sotul meu a reusit sa imi distruga orice vis si orice gand frumos legat de iubire, si continua sa o faca in fiecare zi.


faptul k tu nu ai avut fericirea necesara pt a te simti intr-adevar o femeie implinita nu inseamna ca toti ceilalti nu au parte de ea... exista si iubirea adevarata,aceea ca in filme,insa trebuie sa stii cu cine sa o imparti!!!



Ia uite ce le stie micuta Stefy


alish23
Postat pe 22 Iunie 2011 07:02
cum naiba sa divorteze??????? atunci juramantul ala in biserica pt ce mai este facut??? crezi ca in viata te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef????
alish23
Postat pe 22 Iunie 2011 07:03
De la: varya, la data 2011-06-17 10:35:43buna fetelor. am mai scris si ieri dar cred ca nu s-a trimis mesajul ca nu l-am gasit. uite care e dilema mea. sunt casatorita cu iubirea vietii mele de 1 an de zile (dar ne stim de aproape 3) si avem impreuna o fetita frumoasa de 9 luni. viata noastra sexuala este destul de activa (mai greut de cand cu bebe), insa sotul meu este foarte deschis lucrurilor noi, mai ales celor care se petrec in pat tot timpul am incercat sa tin pasul cu el, sa ii inteleg si sa ii accept fanteziile si nevoia de diversitate, care sincer ma stisfaceau si pe mine dar de la un timp, iubi vrea mai mult, si anume sa penetreze si alte pasarici (mentionez ca ii plac minorele, sau cel putin fetele pana in 19 ani, pt ca pârâie, ca sa ma exprim ca el ) si a vrut sa facem o intelegere: amandoi putem intretine relatii sexuale cu alti parteneri/e, atata timp cat nu ne indragostim de respectivii/ele si ne intoarcem acasa si NU se considera inselat. acum ceva timp a pus ochii pe o fufa, dar eu am aflat si am facut scandal si a lasat-o balta, nu a mai facut nimic cu aia. ideea e ca si eu am pus ochii pe un amic de al lui, si respectivului ii place de mine, pt ca de fiecare data cand iesim in club si vine si el, flirtam si ne tachinam. sotul meu stie chestia asta si nu se supara, chiar mi-a dat voie ”sa mi-o trag” cu amicul lui si nu numai cu el. a zis cu cat mai multi cu atat mai bine. el nu vrea sa ma plictisesc de el si de p..a lui recunosc ca am avut tendinta sa ii caut amicul, dar nu aveam curaj, ceva ma oprea de fiecare data si nu stiu ce, ori constiinta, ori iubirea pt sotul meu. acum ziceti voi, sunt eu norocoasa ca iubi imi vrea binele sexual sau este el prea ”libertin” si ar trebui sa il mai potolesc nitel ?? lumea e in criza toate s-au scumpit si eu ce problema am, nuuu???? va pup si va astept cu nerabdare parerile.



Imi provoaca greata
AlexaGeea
Postat pe 22 Iunie 2011 07:16
De la: alish23, la data 2011-06-22 07:03:28cum naiba sa divorteze??????? atunci juramantul ala in biserica pt ce mai este facut??? crezi ca in viata te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef????


SI atunci ce sa faca , sa stea cu asta in continuare?
AlexaGeea
Postat pe 22 Iunie 2011 07:23
De la: alish23, la data 2011-06-22 07:03:28cum naiba sa divorteze??????? atunci juramantul ala in biserica pt ce mai este facut??? crezi ca in viata te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef????
Cind ai chef nu.................numai cind te sileste situatia.
lilu_67
Postat pe 22 Iunie 2011 13:30
ce sa mai...
don_t_worry
Postat pe 22 Iunie 2011 15:45
buna.cred ca sinteti un cuplu modern....eu nu as putea sa stau cu sotul meu si sa l impart cu altele.a fost un timp cind ,toata saptamina era cu mine si in weekend pleca la o fufa in pitesti.am luptat aproape un an de zile si acum e doar al meu .dar dupa ce si a dat seama ca respectiva il papa de bani.venea fara bani si pe deasupra si fara casetofon la masina,fara lantul de la git...acum sintem fericiti amindoi .asteptam si un bebe.sper din tot sufletul sa ramina asa cum e.
robertaela
Postat pe 23 Iunie 2011 09:03
De la: robertaela, la data 2011-06-23 09:03:12buna.cred ca sinteti un cuplu modern....eu nu as putea sa stau cu sotul meu si sa l impart cu altele.a fost un timp cind ,toata saptamina era cu mine si in weekend pleca la o fufa in pitesti.am luptat aproape un an de zile si acum e doar al meu .dar dupa ce si a dat seama ca respectiva il papa de bani.venea fara bani si pe deasupra si fara casetofon la masina,fara lantul de la git...acum sintem fericiti amindoi .asteptam si un bebe.sper din tot sufletul sa ramina asa cum e.


ma intreb: o fi adevarat oare proverbul "lupu` schimba blana da` naravu` ba!" ??????
sagara_laksami
Postat pe 23 Iunie 2011 16:42
De la: lilu_67, la data 2011-06-22 13:30:07
De la: alish23, la data 2011-06-22 07:03:28cum naiba sa divorteze??????? atunci juramantul ala in biserica pt ce mai este facut??? crezi ca in viata te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef????
Cind ai chef nu.................numai cind te sileste situatia.


dar nu am spus cand ai tu chef ci de cate ori ai tu chef... casatoria este pt toata viata asa ca terminati cu prostiile. Oricum daca va divorta in fata lui dumnezeu tot sotia lui va fi, iar casatoria de mai multe ori in biserica este o prostie.incetati cu tampeniile ca va bat
alish23
Postat pe 23 Iunie 2011 16:51
sunteti nebuni cu totii. terminativa cu tampeniile. daca divorteaza va nenorocesc pe toti
alish23
Postat pe 23 Iunie 2011 16:56
pai trebuia sa se gandeasca bine...pt ca juramnatul este pt toata viata...da sa stea cu el acuma daca asa a ales...sa il schimbe,sau macar s aincerce sa-l schimbe
alish23
Postat pe 23 Iunie 2011 16:58
De la: alish23, la data 2011-06-22 07:03:28cum naiba sa divorteze??????? atunci juramantul ala in biserica pt ce mai este facut??? crezi ca in viata te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef????

da fata draga in viata asta poti divorta si casatori de cate ori vrei tu................ce naiba nu iti e clar??
ad__83
Postat pe 23 Iunie 2011 17:06
dar voi chiar nu intelegeti ca in viata asta lucrurile se intampla si ele cu un scop??/ incetati sa mai vedeti viata ca pe o distractie si o sursa de placeri din toate punctele de vedere.Bagati-va mintile in cap. In viata asta si suferinta are rostul ei si trebuie acceptata. numai prostii i-ati bagat fetei in cap.
alish23
Postat pe 23 Iunie 2011 17:10
De la: ad__83, la data 2011-06-23 17:06:34
De la: alish23, la data 2011-06-22 07:03:28cum naiba sa divorteze??????? atunci juramantul ala in biserica pt ce mai este facut??? crezi ca in viata te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef????

da fata draga in viata asta poti divorta si casatori de cate ori vrei tu................ce naiba nu iti e clar??


bai nebunule nu te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef.cred ca esti un/o terminata daca zici asta
alish23
Postat pe 23 Iunie 2011 17:13
De la: alish23, la data 2011-06-23 16:56:47sunteti nebuni cu totii. terminativa cu tampeniile. daca divorteaza va nenorocesc pe toti

baga ti mintilein cap si nu mai fi obraznica vb frumos.....dupa cum vb cred ca te ai nenorocit singurica....
ad__83
Postat pe 23 Iunie 2011 17:18
De la: alish23, la data 2011-06-23 17:13:13
De la: ad__83, la data 2011-06-23 17:06:34
De la: alish23, la data 2011-06-22 07:03:28cum naiba sa divorteze??????? atunci juramantul ala in biserica pt ce mai este facut??? crezi ca in viata te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef????

da fata draga in viata asta poti divorta si casatori de cate ori vrei tu................ce naiba nu iti e clar??


bai nebunule nu te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef.cred ca esti un/o terminata daca zici asta

doamneee cata prostie zace in tine......tu esti tuta grav de tot fetito...
ad__83
Postat pe 23 Iunie 2011 17:19
De la: alish23, la data 2011-06-23 16:51:17
De la: lilu_67, la data 2011-06-22 13:30:07
De la: alish23, la data 2011-06-22 07:03:28cum naiba sa divorteze??????? atunci juramantul ala in biserica pt ce mai este facut??? crezi ca in viata te poti casatori si divorta de cate ori ai tu chef????
Cind ai chef nu.................numai cind te sileste situatia.


dar nu am spus cand ai tu chef ci de cate ori ai tu chef... casatoria este pt toata viata asa ca terminati cu prostiile. Oricum daca va divorta in fata lui dumnezeu tot sotia lui va fi, iar casatoria de mai multe ori in biserica este o prostie.incetati cu tampeniile ca va bat
Draguto,ideia de baza din capusorul tau este buna, cind te casatoresti ar trebui sa o faci penrtu toata viata.......dar........problema oamenilor din zilele noastra este ca gindesc din ce in ce mai putin...........Nu exista ceva mai periculos pe lume decit ignoranta sincera si prostia constienta...casnicia are si ea regulile ei pt a functiona .
lilu_67
Postat pe 23 Iunie 2011 18:07
helllo!am tras cu urechea la discutiile voastre,eu doar ce-am pus punct unei relatii de 2 ani si sincer ma bucur ca s-a terminat asa si acum am vazut ce om am avut langa mine!asa ca nici nu mai imi trece prin cap maritis sau altceva!si daca as fi fost casatorita as fi divortat instantaneu!o zi buna
gya29
Postat pe 23 Iunie 2011 18:14
De la: alish23, la data 2011-06-23 17:10:57dar voi chiar nu intelegeti ca in viata asta lucrurile se intampla si ele cu un scop??/ incetati sa mai vedeti viata ca pe o distractie si o sursa de placeri din toate punctele de vedere.Bagati-va mintile in cap. In viata asta si suferinta are rostul ei si trebuie acceptata. numai prostii i-ati bagat fetei in cap.


Da' tu de unde ai scapat, maica? Inapoiata mai esti
kudika409006
Postat pe 23 Iunie 2011 18:15
De la: gya29, la data 2011-06-23 18:14:43helllo!am tras cu urechea la discutiile voastre,eu doar ce-am pus punct unei relatii de 2 ani si sincer ma bucur ca s-a terminat asa si acum am vazut ce om am avut langa mine!asa ca nici nu mai imi trece prin cap maritis sau altceva!si daca as fi fost casatorita as fi divortat instantaneu!o zi buna

GYA! unde ai fost opana acum? am crezut ca esti fugita si tu
pickard
Postat pe 23 Iunie 2011 18:16
De la: kudika409006, la data 2011-06-23 18:15:04
De la: alish23, la data 2011-06-23 17:10:57dar voi chiar nu intelegeti ca in viata asta lucrurile se intampla si ele cu un scop??/ incetati sa mai vedeti viata ca pe o distractie si o sursa de placeri din toate punctele de vedere.Bagati-va mintile in cap. In viata asta si suferinta are rostul ei si trebuie acceptata. numai prostii i-ati bagat fetei in cap.


Da' tu de unde ai scapat, maica? Inapoiata mai esti

vorbeste frumos cu prietena mea
pickard
Postat pe 23 Iunie 2011 18:17
iar te bagi peste mine bulangiule
animallover
Postat pe 23 Iunie 2011 18:20
De la: pickard, la data 2011-06-23 18:17:35
De la: kudika409006, la data 2011-06-23 18:15:04
De la: alish23, la data 2011-06-23 17:10:57dar voi chiar nu intelegeti ca in viata asta lucrurile se intampla si ele cu un scop??/ incetati sa mai vedeti viata ca pe o distractie si o sursa de placeri din toate punctele de vedere.Bagati-va mintile in cap. In viata asta si suferinta are rostul ei si trebuie acceptata. numai prostii i-ati bagat fetei in cap.


Da' tu de unde ai scapat, maica? Inapoiata mai esti

vorbeste frumos cu prietena mea


Ca daca nu, ce? Ma bati la fundulet?
kudika409006
Postat pe 23 Iunie 2011 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SLABESTI CU DESERT PLANT ??? 1 De la: kudika032207 31 Iulie 2009 16:49
Unde gasim sandale si cizme cu tocuri inalte la preturi rezonabile? 1 De la: kudika_1020926 1 Decembrie 2016 14:26
relatie de 5 ani 1 De la: kudika095924 3 Mai 2010 22:07
ajutor 16 De la: tigruaik 4 Iunie 2010 17:55
Parul te schimba foarte mult !Afla mai multe... 3 De la: kudika043119 2 Octombrie 2009 20:47