Setari Cookie-uri

Ne cautam nasi!!!!!!

Salut. Stiu ca problema nu este de actualitate insa as vrea sa imi expun si eu o dorinta. Suntem un cuplu tanar, 25 si 23 ani (de 5 ani impreuna), din Galati, si dorim ca anul acesta, in octombrie, sa ne facem nunta. NE CAUTAM NASI!!!!! Anul trecut cand ne-am hotarat sa facem nunta aveam nasi, insa nu se stie inca din ce motive acestia ne-au lasat amanet. Din luna martie ne cautam nasi. Este foarte greu cand cauti nasi mai ales cu aproape trei luni inainte de nunta, avand in vedere taierile salariale si problemele cu disponibilizarile. Acum un an cand aveam doar o idee toata lumea ne voia de fini acum ba isi baga centrala, ba se muta, ba au planuri pt copii...si altele. Si pe langa astea nu vor sa faca nunta la care ei sa cumpere doar lumanarile si sa plateasca biserica...nu exista asa ceva..adica cum sa vina la nunta si sa stea in capul mesei fara sa se dea rotunzi ca ne umplu de bani. SI ASA AM RAMAS FARA NASI....ORICUM POVESTEA CONTINUA...NE CAUTAM NASI....Daca considerati ca se poate doar sa paticipati cu sufletul la nunta, ca si parinti spirituali, si nu va este frica ca va vorbeste lumea de rau daca nu puneti 3000 ron in plic sau nu purtati haine de 1500 ron (astea sunt preturile afisate de cei la care am fost). Ne dorim niste nasi care sa pastrezze legatura cu noi dupa nunta. Astept un semn de la viitorii nostri nasi.... Va asteptam!!!!!!
Galexia_kudika
Postat pe 18 Iunie 2011 10:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare m-am indragostit ??? 5 De la: alyn27 17 Iunie 2010 17:17
ce e de facut? 3 De la: fluturas_ 26 Octombrie 2009 15:53
Motorul libertatii – schimbarea 1 De la: sicktear1 6 Mai 2010 20:56
Neintelegeri cu socrul 23 De la: kudika_14778 26 Octombrie 2013 18:40
am 14 ani si in 2 ani nu am fumat decat 5 pachete de tigari!!! 8 De la: kudika_15003 26 August 2012 21:09