Setari Cookie-uri

ajutor, vreau un sfat !


Un barbat divortat cu un copil 25 ani si o femeie divortata cu un copil de 20 ani ( adica eu) sunt intr-o relatie de 3 ani , dar nu locuiesc impreuna.


- se dovedeste ca timp de inca 10 luni de la inceputul relatiei el a stat pe net in duplicitate si flirt ,cu 2 foste iubite cu care s-a culcat , declarand insa mie la inceput, ca a terminat orice relatie si chiar a ajuns sa deteste respectivele doamne

-anunta ca de cand este in relatie cu mine si-a inchis toate conturile pe site-uri de socializare , dar se dovedeste ca in timp , deschide alte 8 conturi , cu poza si citate de dragoste, si folosea o adresa de mail ascunsa mie

- imi spune ca ma iubeste, ca vrea sa se casatoreasca cu mine, ca sunt la fel de importanta pt el ca si fiica lui, si ca vrea sa imbatraneasca alaturi de mine, dar aflu ca despre relatia cu mine, ce faceam impreuna ,cind se culca cu mine, poveste pe net altor 2 barbati

- mereu declara ca ii e dor de mine, si ca ar sta cit mai mult cu mine, dar cind a gasit un job in plus fata de serviciul sau, ,neglijeaza total relatia, numai isi face timp nici sa ne intalnim 2 ore , masurand in citi bani/ora castiga si cite datorii mai vrea sa-si achite

nu mai are nici timp de telefon , sa ma sune

-pt orice chef al fiicei lui percuteaza , lasand la o parte relatia cu mine si pe mine , iar de copilul meu nici nu-i pasa

- imi spune ca mama lui (aflata in provincie) stie de mine, ba chiar imi da niste prajituri trimise vezi doamne din partea ei , dar aflu ca mama lui habar nu avea de mine sau ca este intr-o relatie cu mine

-eu din pacate sunt disponibilizata de la munca si ajung somera ; imi spune ca imi va fi alaturi la greu , dar cind ma duc la interviu uita sa ma intrebe ce am facut, si cind il rog sa ma ajute cu ceva pe mail legat de cautarea mea de alt job, uita la fel

eu insa ii sunt alaturi cu orice, il ajut si ii fac curatenie uneori acasa , il imprumut cu bani, ma ocup de el cind e bolnav, merg cu el la spital , ii fac unele cadouri ce stiu ca il bucura si are nevoie,il ajut chair cu unele chestii ca sa castige mai mult la extra job-ul sau ,in imping si sustin moral sa termine facultatea, etc

-ii sugerez sa intrebe la el la serviciu daca vreun coleg stie de ceva job, asa cum facuse pt fiica lui , dar imi spune ca " pt fiica am facut ca imi era fiica, dar pt tine ce sa zic ca pt amanta?"

- fiica lui iubeste un baiat , baiatul lucreaza in strainatate si vine aici doar in sesiune

baiatul are casa aici , chiar la dosi pasi de casa prietenului meu ce locuieste cu fiica sa

dar prietenul meu accepta ca acel baiat sa stea non stop la ei, si zi si noapte , (cu toate ca fiica lui avea serviciu si statea cu prietenul ei impreuna numai seara si noaptea , dupa program ) satisfacand placerea fiicei, cu toate ca astfel noi nu mai aveam cum sa mai avem nici o ora de intimitate(stiti la ce ma refer)stiind ca la mine acasa nu erau conditii .

ma cheama sa facem amor cu ora , cum vede ca fiica cu iubitul ei ies pe usa .

si asta se intampla luni de zile pe an !

Niciodata nu si-a permis sa spuna fiicei ca ar fi bine ca sa nu stea si ziua prietenul ei acolo cind ea oricum nu este acasa , ca sa stea cu mine citeva ore macar in intimitate

ACUM VA INTREB :

1 . Ce credeti despre acel barbat si caracterul lui?

2 CE credeti ca insemn eu pt el ?

3 . CE tip de relatie considerati ca este pt el , relatia cu mine, o relatie serioasa ?


4 ATI mai continua relatia cu acest barbat


Postat pe 20 Iunie 2011 21:28
Raspunsul il stii deeja...ce vrei , incurajearea nostra sa o termini cu el?
E clar ca lumina zilei ca nu te vrea decat pt sex ...
The_Exile
Postat pe 20 Iunie 2011 21:32
Nu, n-as mai continua o relatie cu un asemenea barbat, si stii de ce? pt ca nici nu as fi inceputo
Valy90
Postat pe 20 Iunie 2011 23:07


Parca erai barbat. Cand te-ai transformat in femeie?

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/44294/prietena-mea-povesteste-altor-barbati-pe-net-de-relatia-ei-cu-mine/1.html
rashela
Postat pe 21 Iunie 2011 00:13
Buna seara !
Fetelor, voi ati incercat vreodata sa faceti pishi din picioare, cum fac baieteii?
Si daca da, ati reusit fara sa va udati si sa va curga pe picioare?

Baiat_virgin
Postat pe 21 Iunie 2011 00:25
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-21 00:25:05Buna seara !
Fetelor, voi ati incercat vreodata sa faceti pishi din picioare, cum fac baieteii?
Si daca da, ati reusit fara sa va udati si sa va curga pe picioare?




virginel tata iote ce-ti bubuie mintea
The_Exile
Postat pe 21 Iunie 2011 06:02
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-21 00:25:05Buna seara !
Fetelor, voi ati incercat vreodata sa faceti pishi din picioare, cum fac baieteii?
Si daca da, ati reusit fara sa va udati si sa va curga pe picioare?



daca am vasul de toaleta intre picioare fac fara sa ma ud...din picioare dar...pe tine cand esti prost unde te doare?
red2shoes
Postat pe 21 Iunie 2011 06:15
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-21 00:25:05Buna seara !
Fetelor, voi ati incercat vreodata sa faceti pishi din picioare, cum fac baieteii?
Si daca da, ati reusit fara sa va udati si sa va curga pe picioare?


asta da lucru inteligent
steffy91
Postat pe 21 Iunie 2011 08:53
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-21 00:25:05Buna seara !
Fetelor, voi ati incercat vreodata sa faceti pishi din picioare, cum fac baieteii?
Si daca da, ati reusit fara sa va udati si sa va curga pe picioare?


O, da, o facem in grupuri de cate 4-5! Ca sa fie distractia si mai mare, obisnuim sa tragem si la tinta cu jetul.
Lucia_41
Postat pe 21 Iunie 2011 09:01
De la: Gina1989, la data 2011-06-21 09:01:56
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-21 00:25:05Buna seara !
Fetelor, voi ati incercat vreodata sa faceti pishi din picioare, cum fac baieteii?
Si daca da, ati reusit fara sa va udati si sa va curga pe picioare?


O, da, o facem in grupuri de cate 4-5! Ca sa fie distractia si mai mare, obisnuim sa tragem si la tinta cu jetul.

=))=))=))=)) o da =))=)) multumesc pt portia de ras
yumy
Postat pe 21 Iunie 2011 09:04
1 . Ce credeti despre acel barbat si caracterul lui?

2 CE credeti ca insemn eu pt el ?

3 . CE tip de relatie considerati ca este pt el , relatia cu mine, o relatie serioasa ?


4 ATI mai continua relatia cu acest barbat



1) are caracter, insa e indecis, obisnuit singur, fara sotie doar cu fiica lui.
2) ti-a spus ceea ce ai vrut sa auzi, insa insemni doar o prietena.
3) de prietenie, insa banui cum am scris mai sus ca tu ai cerut mai mult si el ti-a spus ce ai vrut sa auzi, are o varsta, stie cum sa pun problema pt. a se face placut:))
4) depinde, daca tu vrei mireasa, nu, nu trebuie continuat, daca doar prietenie si sa va ajutati reciproc, da, as continua.
Parerea mea este ca tu-i ceri cam mult, scuza-ma.......TU nu ai cum sa concurezi cu fiica lui, iar daca vrei sa o pui pe fiica sau fiul tau pe aceeasi treapta in fata lui, gresesti, n-ai cum.
Copilul tau are parintii lui, a lui altii:) intelegi?
Tu trebuie sa-ti sustii copilul tau si tatal copilului tau, nu un strain intrat de 10 luni pe usa ta, el niciodata chiar daca-ti devine sot nu o sa-ti ajute la fel de mult copilul tau ca si pe al lui, si nici nu ai cum sa reprosezi asta.
Daca se va intampla sa va casatoriti ( desi eu crad ca niciodata) nu o sa poti concura cu fiica lui, el nu o va lasa pt. tine si copilul tau, si-mi pare foarte normal, scuza-ma, fiecare parinte ( cei de anii vostri) lupta pt. copiii lui, daca-l crestea el si pe al tau, era altceva.....
Parerea mea este ca acel domn este cat se poate de normal, tu la fel, insa nu aveti aceleasi teluri.
Tu vrei mireasa, el nu vrea mire:) la asta ma refer.
Iar ca tu-l ajuti cu bani.......ma indoiesc ca un somer sa aiba mai multi bani decat un om care are doua job-uri:)
In fine......
stem_29
Postat pe 21 Iunie 2011 09:28
Chiar nu-si aminteste nimeni de Grumelt?

Tipul care era foarte revoltat ca iubita cunoscuta pe net, povesteste tuturor amicilor ce fac ei doi? Nu inteleg cum de este acum femeie. Si cu vreo 20 de ani mai tinerica.
rashela
Postat pe 21 Iunie 2011 09:32
De la: rashela, la data 2011-06-21 09:32:58Chiar nu-si aminteste nimeni de Grumelt?

Tipul care era foarte revoltat ca iubita cunoscuta pe net, povesteste tuturor amicilor ce fac ei doi? Nu inteleg cum de este acum femeie. Si cu vreo 20 de ani mai tinerica.



Nu, eu nu stiu.
Poate gasesti topicul el/ lui ratacit:)))
Oricum acest neant numit virtual e cel mai bun loc pt. aberatiile unora.
stem_29
Postat pe 21 Iunie 2011 09:42
De la: Gina1989, la data 2011-06-21 09:01:56
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-21 00:25:05Buna seara !
Fetelor, voi ati incercat vreodata sa faceti pishi din picioare, cum fac baieteii?
Si daca da, ati reusit fara sa va udati si sa va curga pe picioare?


O, da, o facem in grupuri de cate 4-5! Ca sa fie distractia si mai mare, obisnuim sa tragem si la tinta cu jetul.



Buna dimineata !
Baiat_virgin
Postat pe 21 Iunie 2011 10:00
De la: stem_29, la data 2011-06-21 09:42:02
De la: rashela, la data 2011-06-21 09:32:58Chiar nu-si aminteste nimeni de Grumelt?

Tipul care era foarte revoltat ca iubita cunoscuta pe net, povesteste tuturor amicilor ce fac ei doi? Nu inteleg cum de este acum femeie. Si cu vreo 20 de ani mai tinerica.



Nu, eu nu stiu.
Poate gasesti topicul el/ lui ratacit:)))
Oricum acest neant numit virtual e cel mai bun loc pt. aberatiile unora.


Pai eu am dat link-ul mai sus, dar nu-l vede nimeni. Oricum si daca intri in profilul lui dai de topicul deschis acum ceva timp.
rashela
Postat pe 21 Iunie 2011 10:15
De la: rashela, la data 2011-06-21 10:15:51
De la: stem_29, la data 2011-06-21 09:42:02
De la: rashela, la data 2011-06-21 09:32:58Chiar nu-si aminteste nimeni de Grumelt?

Tipul care era foarte revoltat ca iubita cunoscuta pe net, povesteste tuturor amicilor ce fac ei doi? Nu inteleg cum de este acum femeie. Si cu vreo 20 de ani mai tinerica.



Nu, eu nu stiu.
Poate gasesti topicul el/ lui ratacit:)))
Oricum acest neant numit virtual e cel mai bun loc pt. aberatiile unora.


Pai eu am dat link-ul mai sus, dar nu-l vede nimeni. Oricum si daca intri in profilul lui dai de topicul deschis acum ceva timp.


Da, am vazut
Mie mi-a scris 5 foi A4 in privat:)) Se pare ca inca n-are sexul bine definit.
Am sa o blochez, are niste expresii de birjar.........cand o sa pot pune copy aici, am sa pun, din privat.
stem_29
Postat pe 24 Iunie 2011 17:28
Rapunsuri:

1) E un individ egoist care se gândeste numai la plàcerile lui, la confortul lui, la familia lui (fiica) din care tu nu faci parte pt ca iti spune in fata ca esti doar "amanta".

2) Tu esti pentru el "roata de rezerva"; adica sa fie el sigur ca are pe cineva care il depaneaza cu bani, il ingrijeste cand e bolnav, ii face mâncare, fara ca el sa dea nimic in schimb.

3) Pentru el nu este o relatie serioasa; este doar o relatie din care profita la maxim.
Tu te implici si sufleteste si material, dar ce primesti in schimb ?

4)Nu, nu as continua o astfel de relatie. Este o relatie toxica, pe termen lung vei avea de suferit. Te vei trezi la batrânete ca te-a mâncat de bani, ca te-ai epuizat sufleteste numai ca sa-i fie lui bine. Dar tu unde esti in toata povestea asta ?
Decât intr-o companie proasta, mai bine singur.
( oricum, nu s-au terminat barbatii de pe Pàmânt, din câte stiu eu, mai sunt destui.. si cu siguranta mai buni ca àsta)

Numai bine iti doresc, cu drag
kudika428300
Postat pe 30 Octombrie 2013 01:15
8300 tu esti arheoloaga pe intuneric ? Vad ca dezgropi topicuri...
Rotty_
Postat pe 30 Octombrie 2013 08:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o parere:) 22 De la: Alutza86 18 Februarie 2011 00:11
Relatie extra-life 198 De la: CESSY_C 19 Aprilie 2011 02:00
doar prieteni??? 51 De la: battleofwits 2 Aprilie 2011 20:32
Vreau parerile voastre... 19 De la: melania_klara 2 Ianuarie 2014 00:19
sunt trista :( puteti sa ma inveseliti putin? 84 De la: kudika311399_silvia 23 Decembrie 2010 15:33