Setari Cookie-uri

Eu fecioara Ea rac

Eu fecioara ea este rac ce spuneti merge aceasta relatie ?
Suntem de 10 luni impreuna, ea are 18 ani eu 19, uneori ne intelegem bine alte ori chiar deloc, are un orgoliu extrem de mare de exemplu cand greseste cu ceva eu incerc sa ii spun unde a gresit si ca nu a facut bine o fac in asa fel sa inteleaga si ea spune mda eu sunt de vina si apoi se poarta distant, numai vorbeste deloc si ea chiar pe bune dreptate a gresit. Ma face sa fiu critic cu ea ceea ce eu nu am fost in nici o relatie care am avut-o pana acuma nu stiam ce sunt alea certuri, ma transformat in ceva urat, promite multe si nu le face, pe mine chestia asta ma deranjeaza mult dar nu are rost sa ii spun. Cand vorbim la telefon eu mereu incep sa deschid subiecte de vorbit ea in mare parte tace din gura, se supara aproape din orice, nustiu cat o sa mai rezist in aceasta relatie, si imi vine greu sa ma despart de ea ptr ca o iubesc. La incepul relatiei adica trecuse vreo 2 luni decand eram impreuna ia a mai vorbit cu fostul ei prieten si eu eram sigur de chestia asta ca a mai pastrat legatura cu el, abia dupa 5 luni de relatie dupa ce am reusit eu sa iau legatura cu fostul ei prieten abia atunci mi-a recunoscut si ea ca intradevar a vorbit cu el. Tin sa va spun ca nu am inselat-o nici macar odata pentru ca tin mult la ea si nu imi este genu sa insel pentru ca am fost inselat si stiu cat de dureros este sa fii inselat. Va multumesc....
Ruzvy
Postat pe 18 Iunie 2011 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca ai pierdut o persoana draga 1 De la: kudika402264 14 Mai 2011 16:18
castiguri gratuite 5 De la: amanda01 14 August 2009 15:10
a mai patit cvn asa cv? 10 De la: nicossia 20 Februarie 2010 10:13
DUMNEZEU SA-L IERTE SI SA AIBA GRIJA DE SUFLETUL LUI 8 De la: badkitty 25 Septembrie 2009 20:02
Relatii la distanta 44 De la: ale18blu 28 Mai 2012 22:21