Setari Cookie-uri

sfat urgent :d plss:X

in primul rand nu vreau sa ma injurati,poate este o prostie tt ce am sa scriu-dar stiu k sunt persoane k experienta aici care ma pot ajuta

problema mea este:
sunt indragostita de un baiat de 11 luni-el stie-si nu a facut nik-poate miki intamplari-si convorbiri pe mess..dar nimk mai mult...no kiss :P
km stia k imi place de el...si prt nostri la fel...ia spus-si am aflat nu din gura lui k nu vrea sa fie k mn deoarece...era scoala:| nu vrea sa ma faca sa sufar...trecutul k plangeam dupa el...si toate acele lucruri

akm k este vacanta,:)) am km incept sal uit.pan cand a intrat pe mn pe mess si am vb despre noi-si vb frumos-logik era doar k sa ma faca sa mor iar dupa el...o prt mi-a spus k posibil sa ma intrebe dak as vrea sa fiu k el....
o alta prt mi-a sps k ar vrea in vara asta sa fie k mn doar k sasi bata jok...

ce sa fac????

il iubesc,lm iubith mult de tt,era viatza....visul meu sa fiu k el posibil sa se indeplineasca....
sal accept?
poate k timpul ma va iubi,sau macar sa nusi bata jok....
iar dak nu e asa...atuci dak observ k vrea sasi bata jok de mn sa nu ma las calcata in picioare si sa o fac si eu....sa incerk sa o fac si eu:)

ce sfaturi imi puteti da...sper sa fi intzeles...va rg sa ma ajutati:X
stiu k voi puteti:*

mulumesc anticipat:X
paula_bb
Postat pe 28 Iunie 2011 19:22
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 19:22:45
ce sfaturi imi puteti da...sper sa fi intzeles...va rg sa ma ajutati:X
stiu k voi puteti:*

mulumesc anticipat:X


ptiu! cam greu de inteles, dar iata-ma ca am reusit!

Sfat: nu mai asculta ce zice unul sau altul si nu mai cere pareri in stanga si in dreapta. Nu il mai curta si nu-i da mai multa importanta decat unui simplu prieten.
Daca nu te-a vrut de la bun inceput, de ce te-ar vrea acum? Da-i viteza...

Paula, pune pret pe tine si nu te mai comporta ca o gasculita...
_vio_
Postat pe 28 Iunie 2011 19:50
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 19:22:45in primul rand nu vreau sa ma injurati,poate este o prostie tt ce am sa scriu-dar stiu k sunt persoane k experienta aici care ma pot ajuta

problema mea este:
sunt indragostita de un baiat de 11 luni-el stie-si nu a facut nik-poate miki intamplari-si convorbiri pe mess..dar nimk mai mult...no kiss :P
km stia k imi place de el...si prt nostri la fel...ia spus-si am aflat nu din gura lui k nu vrea sa fie k mn deoarece...era scoala:| nu vrea sa ma faca sa sufar...trecutul k plangeam dupa el...si toate acele lucruri

akm k este vacanta,:)) am km incept sal uit.pan cand a intrat pe mn pe mess si am vb despre noi-si vb frumos-logik era doar k sa ma faca sa mor iar dupa el...o prt mi-a spus k posibil sa ma intrebe dak as vrea sa fiu k el....
o alta prt mi-a sps k ar vrea in vara asta sa fie k mn doar k sasi bata jok...

ce sa fac????

il iubesc,lm iubith mult de tt,era viatza....visul meu sa fiu k el posibil sa se indeplineasca....
sal accept?
poate k timpul ma va iubi,sau macar sa nusi bata jok....
iar dak nu e asa...atuci dak observ k vrea sasi bata jok de mn sa nu ma las calcata in picioare si sa o fac si eu....sa incerk sa o fac si eu:)

ce sfaturi imi puteti da...sper sa fi intzeles...va rg sa ma ajutati:X
stiu k voi puteti:*

mulumesc anticipat:X


Paula fa ce simti tu ce crezi ca poti sa pierzi??? un sut in fund e un pas inainte din experiente aflam cum e viata si stim ce facem mai tz....deci fa ce vrei tu ce pierzi?? or sa mai urmeze baieti o groaza... nu te stresa aiurea
ad__83
Postat pe 28 Iunie 2011 20:06
De la: _vio_, la data 2011-06-28 19:50:59
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 19:22:45
ce sfaturi imi puteti da...sper sa fi intzeles...va rg sa ma ajutati:X
stiu k voi puteti:*

mulumesc anticipat:X


ptiu! cam greu de inteles, dar iata-ma ca am reusit!

Sfat: nu mai asculta ce zice unul sau altul si nu mai cere pareri in stanga si in dreapta. Nu il mai curta si nu-i da mai multa importanta decat unui simplu prieten.
Daca nu te-a vrut de la bun inceput, de ce te-ar vrea acum? Da-i viteza...

Paula, pune pret pe tine si nu te mai comporta ca o gasculita...

ms mult:X deci thu spui sa merg inainte?

prb e k tzin la el...chiar dupa 11 luni:(
paula_bb
Postat pe 28 Iunie 2011 20:06
De la: ad__83, la data 2011-06-28 20:06:34
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 19:22:45
Paula fa ce simti tu ce crezi ca poti sa pierzi??? un sut in fund e un pas inainte din experiente aflam cum e viata si stim ce facem mai tz....deci fa ce vrei tu ce pierzi?? or sa mai urmeze baieti o groaza... nu te stresa aiurea


ms multt
paula_bb
Postat pe 28 Iunie 2011 20:08
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 20:08:38
De la: ad__83, la data 2011-06-28 20:06:34
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 19:22:45
Paula fa ce simti tu ce crezi ca poti sa pierzi??? un sut in fund e un pas inainte din experiente aflam cum e viata si stim ce facem mai tz....deci fa ce vrei tu ce pierzi?? or sa mai urmeze baieti o groaza... nu te stresa aiurea


ms multt

mult noroc astept sa ne comunici decizia ta finala.....
ad__83
Postat pe 28 Iunie 2011 20:10
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 20:06:52
De la: _vio_, la data 2011-06-28 19:50:59
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 19:22:45
ce sfaturi imi puteti da...sper sa fi intzeles...va rg sa ma ajutati:X
stiu k voi puteti:*

mulumesc anticipat:X


ptiu! cam greu de inteles, dar iata-ma ca am reusit!

Sfat: nu mai asculta ce zice unul sau altul si nu mai cere pareri in stanga si in dreapta. Nu il mai curta si nu-i da mai multa importanta decat unui simplu prieten.
Daca nu te-a vrut de la bun inceput, de ce te-ar vrea acum? Da-i viteza...

Paula, pune pret pe tine si nu te mai comporta ca o gasculita...

ms mult:X deci thu spui sa merg inainte?

prb e k tzin la el...chiar dupa 11 luni:(


Nu, eu spun sa mergi inainte ...fara el.
Cred ca doar il placi, si il placi tocmai pentru ca nu-ti da importanta.

Si daca totusi nu vrei sa renunti la el (din motive de tine stiute...), fa si tu pe indiferenta cateva saptamani. O sa vezi cum se intoarce roata Ideea este sa nu te aprizi prea tare, cred ca nu este foarte atras de tine....
Incearca sa fii mai discreta, mai retinuta...
_vio_
Postat pe 28 Iunie 2011 20:18
De la: _vio_, la data 2011-06-28 20:18:10
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 20:06:52
De la: _vio_, la data 2011-06-28 19:50:59
De la: paula_bb, la data 2011-06-28 19:22:45
ce sfaturi imi puteti da...sper sa fi intzeles...va rg sa ma ajutati:X
stiu k voi puteti:*

mulumesc anticipat:X


ptiu! cam greu de inteles, dar iata-ma ca am reusit!

Sfat: nu mai asculta ce zice unul sau altul si nu mai cere pareri in stanga si in dreapta. Nu il mai curta si nu-i da mai multa importanta decat unui simplu prieten.
Daca nu te-a vrut de la bun inceput, de ce te-ar vrea acum? Da-i viteza...

Paula, pune pret pe tine si nu te mai comporta ca o gasculita...

ms mult:X deci thu spui sa merg inainte?

prb e k tzin la el...chiar dupa 11 luni:(


Nu, eu spun sa mergi inainte ...fara el.
Cred ca doar il placi, si il placi tocmai pentru ca nu-ti da importanta.

Si daca totusi nu vrei sa renunti la el (din motive de tine stiute...), fa si tu pe indiferenta cateva saptamani. O sa vezi cum se intoarce roata Ideea este sa nu te aprizi prea tare, cred ca nu este foarte atras de tine....
Incearca sa fii mai discreta, mai retinuta...


am incerkam sa fiu indiferenta un timp-am chiar reusit sal uit o perioada buna...pana cand apare din nou=prefacanduse k ii pasa:(....nu vreau sasi bata jok-dar am sa trec peste-sa nu imi pese:-j
am sa incerk sa trec peste el...indiferent....si am sa te/va anunt de decizia mea ....ce sa int k noi:P

multumesc mult de tt pt tt:X>:D
paula_bb
Postat pe 30 Iunie 2011 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Important pentru mine! 4 De la: PUI_DRAG 1 Aprilie 2010 14:50
Inselat cu ...internetul 17 De la: kudika_15918 24 Decembrie 2012 13:20
O palma cu iubire :)) 104 De la: bumbu83 5 Decembrie 2010 17:20
Altele 4 De la: IMF 15 Mai 2009 12:48
sa intelegeti 8 De la: Tazmanian 7 Septembrie 2010 21:54