Setari Cookie-uri

relatii interzise

nici eu nustiu cum sa incep. petru ca totul este atat de ciudat in viata mea am 29 de ani sunt casatorita de 10 ani la mine in familie totul merge foarte bine imi iubesc sotul si sunt alaturi de el tot timpul in tot ceea ce face avem si un baietel de 4 anisori. dar de 1 an jumate in viata mea sia facut loc un coleg de munca ne cunosteam mai demult dar nu neam suferit , sau facut niste schimbari la sevici si a , ajuns sa lucram inpreuna dupa o perioada buna ma terorizat cu mesaje si telefoane . niciodata nu mam gandit ca ar putea sa fie ceva intre noi am crezut ca fece misto de mine cand imi trimitea mesaje am luat totul in gluma in joaca. acum problema cea mai mare este ca el imi trimite sms si imi spuna ca ma iubeste foarte mult si k nu vrea sa ma piarda ca ma iubeste mult, si eu il iubesc cateodata imi este foarte frica nu stiu ce sa fac . diferentele sunt mari intre el si sotul meu . dar sunt atrasa de amandoi . va rog sami dati un sfat . ce sa fac . am uitat sa va spun ca si el este casatorit si are si un baietel deseama cu al meu. relatia este destul de complicata ca ne cunoastem familiile reciproc el ma dus in toata familia lui parinti neamuri etc. este groazic de greu
kudika074683
Postat pe 29 Iunie 2010 20:15
doamne!! sper sa nu lucrezi ca dactilografa!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 29 Iunie 2010 20:18
veziti da sot si de copil ca o sa te caiesti!!
elviracostantea
Postat pe 29 Iunie 2010 20:19
E cam complicata treaba!Daca spui ca totul e ok cu sotul tau chiar si dupa 10 ani,de ce sa renunti la vrabia din mana pentru cioara de pe gard?
Barbie30
Postat pe 29 Iunie 2010 20:19
joaca, joaca....dar din aceasta joaca va bateti joc de voi si de cei din jurul vostru...si uite asa in curand vei plange cu lacrimi de crocodil ca ai fost sedusa, abandonata, divortata si cu un copil de crescut
miss_darine
Postat pe 29 Iunie 2010 20:20
De la: kudika074683, la data 2010-06-29 20:15:38 nici eu nustiu cum sa incep. petru ca totul este atat de ciudat in viata mea am 29 de ani sunt casatorita de 10 ani la mine in familie totul merge foarte bine imi iubesc sotul si sunt alaturi de el tot timpul in tot ceea ce face avem si un baietel de 4 anisori. dar de 1 an jumate in viata mea sia facut loc un coleg de munca ne cunosteam mai demult dar nu neam suferit , sau facut niste schimbari la sevici si a , ajuns sa lucram inpreuna dupa o perioada buna ma terorizat cu mesaje si telefoane . niciodata nu mam gandit ca ar putea sa fie ceva intre noi am crezut ca fece misto de mine cand imi trimitea mesaje am luat totul in gluma in joaca. acum problema cea mai mare este ca el imi trimite sms si imi spuna ca ma iubeste foarte mult si k nu vrea sa ma piarda ca ma iubeste mult, si eu il iubesc cateodata imi este foarte frica nu stiu ce sa fac . diferentele sunt mari intre el si sotul meu . dar sunt atrasa de amandoi . va rog sami dati un sfat . ce sa fac . am uitat sa va spun ca si el este casatorit si are si un baietel deseama cu al meu. relatia este destul de complicata ca ne cunoastem familiile reciproc el ma dus in toata familia lui parinti neamuri etc. este groazic de greu



oare ce o fi asa greu???????? .....sa-l '' iubesti cateodata''
anastasia_m
Postat pe 29 Iunie 2010 20:20
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-29 20:18:02doamne!! sper sa nu lucrezi ca dactilografa!

nu ti-ar place sa fi seful ei si sa-i umpli de pix rosu pagina proaspat dactilografiata?
miss_darine
Postat pe 29 Iunie 2010 20:22
oare asa si vorbeste???
mai ia o gura de aer!!!
alina_constantin88
Postat pe 29 Iunie 2010 20:23
De la: miss_darine, la data 2010-06-29 20:22:09
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-29 20:18:02doamne!! sper sa nu lucrezi ca dactilografa!

nu ti-ar place sa fi seful ei si sa-i umpli de pix rosu pagina proaspat dactilografiata?


ba da!!
si s-o pun la coltu' de rusine, langa vestiare, pentru fiecare greseala.
doamne, ce-mi place sa fiu sef!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 29 Iunie 2010 20:24
Barbie30
Postat pe 29 Iunie 2010 20:27
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-29 20:18:02doamne!! sper sa nu lucrezi ca dactilografa!


..stai putin ca nu intelegi;doamna a omis semnele de punctuatie intentionat din cauza ca a vrut ca fiecare sa perceapa in felul sau.Pai nu se pierdea esentialul daca unde punea ea punct tu ceteai cu virgula!!?
mitura
Postat pe 30 Iunie 2010 02:08
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-29 20:24:56
De la: miss_darine, la data 2010-06-29 20:22:09
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-29 20:18:02doamne!! sper sa nu lucrezi ca dactilografa!

nu ti-ar place sa fi seful ei si sa-i umpli de pix rosu pagina proaspat dactilografiata?


ba da!!
si s-o pun la coltu' de rusine, langa vestiare, pentru fiecare greseala.
doamne, ce-mi place sa fiu sef!


seeeeeeeeeeeeeffffffff!!!mi-e mila de tine daca ai angajate,le-ai verificat daca au idiuri pe kudi??
mitura
Postat pe 30 Iunie 2010 02:09
De la: kudika074683, la data 2010-06-29 20:15:38 si eu il iubesc cateodata imi este foarte frica nu stiu ce sa fac .


Spune-mi ca macar aici, ai uitat virgula. Si ca nu-l iubesti doar din cand in cand ...

Off topic! De ce oare am eu senzatia ca gramatica (fie ea si aia din clasele 5-8) are legatura cu toate povestile astea nemaipomenite de pe Kudika?! Orice poveste care contine termenii: il iubesc enorm, nu mai rezist, ma inseala, ma bate, imi spune in toate felurile de mi-e rusine sa le reproduc, sunt sau nu gravida daca nu ejaculeaza in mine, mama e tampita, iubi e grozav etc etc etc e plina de "k cand" si alte asemenea. Si atunci ma gandesc: sunt urmate vreodata sfaturile cuiva de aici? reuseste cineva de aici sa "salveze" macar o persoana dintre toate acestea?

M-as mira...
rashela
Postat pe 30 Iunie 2010 02:19
De la: rashela, la data 2010-06-30 02:19:53
De la: kudika074683, la data 2010-06-29 20:15:38 si eu il iubesc cateodata imi este foarte frica nu stiu ce sa fac .


Spune-mi ca macar aici, ai uitat virgula. Si ca nu-l iubesti doar din cand in cand ...

Off topic! De ce oare am eu senzatia ca gramatica (fie ea si aia din clasele 5-8) are legatura cu toate povestile astea nemaipomenite de pe Kudika?! Orice poveste care contine termenii: il iubesc enorm, nu mai rezist, ma inseala, ma bate, imi spune in toate felurile de mi-e rusine sa le reproduc, sunt sau nu gravida daca nu ejaculeaza in mine, mama e tampita, iubi e grozav etc etc etc e plina de "k cand" si alte asemenea. Si atunci ma gandesc: sunt urmate vreodata sfaturile cuiva de aici? reuseste cineva de aici sa "salveze" macar o persoana dintre toate acestea?

M-as mira...[/quote

sunt si persoane care scriu si care intr-adevar au nevoie,nu neaparat de ajutor,ci de un sfat,de inca o parere;acelea ce-i drept sunt cazuri rare si izolate
mitura
Postat pe 30 Iunie 2010 02:24
De la: mitura, la data 2010-06-30 02:09:55
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-29 20:24:56
De la: miss_darine, la data 2010-06-29 20:22:09
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-29 20:18:02doamne!! sper sa nu lucrezi ca dactilografa!

nu ti-ar place sa fi seful ei si sa-i umpli de pix rosu pagina proaspat dactilografiata?


ba da!!
si s-o pun la coltu' de rusine, langa vestiare, pentru fiecare greseala.
doamne, ce-mi place sa fiu sef!


seeeeeeeeeeeeeffffffff!!!mi-e mila de tine daca ai angajate,le-ai verificat daca au idiuri pe kudi??



vai, cum poti sa insinuezi ca le-as controla viata privata sau virtuala!!? departe de mine asemenea ganduri marsave!
doar din cand in cand cate un mic raport scris despre ce au mancat, ce au imbracat, cu cine s-au mai culcat sau ce fantezii au. nimic deosebit!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 Iunie 2010 07:41
....daca vrei sa ajungi la batranete singura,fara un moshulet langa tine care sa-ti dea o cana de apa,n-ai decat sa dai frau liber libertatii si sa mai ai din cand in cand cate o aventura ..azi unu,maine te mai atraga altul si uite asa iti destrami familia...nu mai spun de copilul tau care isi va pierde tot respectul pt tine ca mama ....
creatzagirl
Postat pe 5 Iulie 2010 22:23
creatza, pt asta s-au inventat copii...nu moshuletii
miss_darine
Postat pe 5 Iulie 2010 22:25
pt asta...adica...singuratatea si nu pot sa ma stapanesc sa nu fac salturi nu stiu de ce
miss_darine
Postat pe 5 Iulie 2010 22:27
"ma dus in toata familia lui"
.....
desi_desiree
Postat pe 13 Iulie 2010 04:32
draga mea,crede-ma ca eu trec prin asa ceva,am cunoscut un tip si el casatorit si avem o relatie clandestina de 7 luni,ideea este ca eu am divortat pt ce-i drept imi doream asta de ff mult timp,inainte de a-l cunoaste pe el ins ael continua si cu mine si uc nevastasa daca incer sa vb despre asta tace sau schimba subiectul,crede-ma e groznic nu mai am liniste,ma trezesc si adorm cu lacrimi in ochi si cred ca am intrat deja intr-o depresie,asa ca stiu cum e,cu dragostea nu te pui,iar daca e ceva intre voi si ma refer la iubire adevarata,une in balanta cu cine ti-ar fii mai bine si luati o hotarare dar pe care sa nu o regretati deloc...pupici
rosalia69
Postat pe 17 Iulie 2010 14:24
302,nu inteleg de ce mai deranjezi omul cu intrebari Tie nu ti-e clar de ce sta cu tine,vrei sa-ti spuna verde in fata ca esti buna de cate-o tavaleala uneori si nu te vrea de nevasta? Uite vezi,aici se strica toata smecheria,cand tipa vrea mai mult decat vrea el sa-i ofere.Probabil esti in faza in care suferi,il iubesti si el nu te iubeste(decat uneori),iti vine sa-ti tai venele in numele iubirii ce i-o porti etc Ai exact ceea ce ai vrut,acum care e problema?
Barbie30
Postat pe 17 Iulie 2010 14:41

" si eu il iubesc cateodata "

Stau si ma intreb....cateodata...cum dreaq vine asta?
_fantoma_
Postat pe 17 Iulie 2010 14:49
De la: _fantoma_, la data 2010-07-17 14:49:09
" si eu il iubesc cateodata "

Stau si ma intreb....cateodata...cum dreaq vine asta?

adica dimineata cand se trezeste cu fata la cearsaf, nu simte iubire....la pranz cand are foamea'n glanda iar iubire nema.....eeeeeeee seara se schimba calimera cand levelul libidoului este f high, atunci iubirea is back to business ai inteles?
miss_darine
Postat pe 17 Iulie 2010 14:55
De la: miss_darine, la data 2010-07-17 14:55:43
De la: _fantoma_, la data 2010-07-17 14:49:09
" si eu il iubesc cateodata "

Stau si ma intreb....cateodata...cum dreaq vine asta?

adica dimineata cand se trezeste cu fata la cearsaf, nu simte iubire....la pranz cand are foamea'n glanda iar iubire nema.....eeeeeeee seara se schimba calimera cand levelul libidoului este f high, atunci iubirea is back to business ai inteles?


grasshopper
Postat pe 17 Iulie 2010 14:57
Foarte tare Darine!
Barbie30
Postat pe 17 Iulie 2010 14:58
De la: miss_darine, la data 2010-07-17 14:55:43
De la: _fantoma_, la data 2010-07-17 14:49:09
" si eu il iubesc cateodata "

Stau si ma intreb....cateodata...cum dreaq vine asta?

adica dimineata cand se trezeste cu fata la cearsaf, nu simte iubire....la pranz cand are foamea'n glanda iar iubire nema.....eeeeeeee seara se schimba calimera cand levelul libidoului este f high, atunci iubirea is back to business ai inteles?


Si signora, capisci !!
_fantoma_
Postat pe 17 Iulie 2010 15:09
cetesc si ma minunez: e multe proaste rau , si care-si mai dau si-n petec
in afara faptului ca-s agramate , au si neuronul in scurtcircuit
la ce raspuns se putea astepta demoazela care a deschis subiectul ?
sa i se spuna : stai teanc acasa , sau jump in cearceaful celuilat ?
du-te in baie uita-te bine in oglinda si intreaba individa de acolo ce vrea . cine stie , poate printr-un miracol o sa ajungeti la un consens .
daca nu , e clar , esti bipolara si ai nevoie de medicamentatie
tonim69
Postat pe 18 Iulie 2010 00:14
pai ...daca tu nu sti cum sa incepi !! oare cum sa te ajutam noi ?? ce vrei de la viata ? ce vrei de la tine?? ce vrei de la famila ta?? in ce directie iti doresti sa mergi ??? spre distrugere?? sau spre fericirea de o clipa?? este un joc periculos coleg de serviciu , mesaje ,telefoane ......in comparatie cu familie dragoste bunastare raspunderi parintesti ,vrei sa fi fericita un timp cu un coleg care poate isi doreste sa evadeze din rutina conjugala?? sau alegi linistea sufleteasca si caldura unui camin bazat pe respect reciproc si dragoste .....inainte de a face acest pas mai gandeste-te oricum ALEGEREA ITI APARTINE !SUCCES!!!
kudika134394
Postat pe 18 Iulie 2010 00:44
De la: kudika074683, la data 2010-06-29 20:15:38 '' diferentele sunt mari intre el si sotul meu . dar sunt atrasa de amandoi ''.

ce vrei sa spui prin citatul de mai sus,da si tu exemple de diferente ,ca sa ne dam si noi seama de ce ii vrei pe amandoi.
mihaela255
Postat pe 18 Iulie 2010 05:53
De la: mihaela255, la data 2010-07-18 05:53:28
De la: kudika074683, la data 2010-06-29 20:15:38 '' diferentele sunt mari intre el si sotul meu . dar sunt atrasa de amandoi ''.

ce vrei sa spui prin citatul de mai sus,da si tu exemple de diferente ,ca sa ne dam si noi seama de ce ii vrei pe amandoi.


Eh, da! Ca si cum ar conta! Ca si cum ai un sfat daca exista o diferenta si alt sfat daca sunt multe.
Dar deh, sa curga barfa, sa stie tot satul ce-a mai facut Marcica (nu Maricica).
rashela
Postat pe 18 Iulie 2010 07:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu taur el berbec 3 De la: TIGRA 4 Ianuarie 2011 21:53
Inselat cu ...internetul 17 De la: kudika_15918 24 Decembrie 2012 13:20
iubire la distanta? 24 De la: steffy91 16 Noiembrie 2011 22:41
Un sfat prietenesc de la voi 27 De la: Barbie30_ 31 Octombrie 2011 21:47
Barbatii musulmani - de luat sau de lepadat? 190 De la: kaolite 22 Februarie 2018 16:02