Setari Cookie-uri

Dilema

Buna tuturor!Am si eu nevoie de un sfat. Am avut un prieten de vreo doi anisori, dar cu care nu am avut niciodata orgasm...el "suferea" de ejaculare precoce..am facut tot ce e posibil pentru a remedia aceasta suferinta...am fost cu el la doctor...dar niciun rezultat.Acum 5 luni am intalnit un baiat, de care m-am indragostit pe loc, si acum o saptamana s-a produs inevitabilul.ne-am intalnit si ne-am simtit extraordinar impreuna.Cu toate ca m-am desp de baiatul cu care eram de doi ani, a aflat de escapada mea si mi-a luat telefonul si a inceput sa-l sune pe actualul, caree s-a suparat si m-a lasat balta.Acum fostul ma implora sa ma intorc la el, imi plange pe la usa..pff...chiar nu stiu cum sa reactionez, si ce sa fac..daca-l las in pace nu ma lasa el pe mine..si nu da semne sa se sature!!!
mihaelahvl
Postat pe 5 Aprilie 2010 10:16
pai te'ai despartit sau nu de cel cu care ai fost 2 ani??? si daca da atunci CUM ti'a luat el telefonul??
Shhh
Postat pe 5 Aprilie 2010 10:34
"Acum fostul ma implora sa ma intorc la el"
Acest fost,crezi ca va veni si cu orgasmul la pachet?
miss_darine
Postat pe 5 Aprilie 2010 13:23
Pai...la care tii ? cu ala ramai :D gandeste-te care iti sunt sentimentele si analizeaza situatia...
Frumushica59
Postat pe 5 Aprilie 2010 19:50
yo zic sa incerci un vibrator !
lasa-i draq pe amandoi ca e lumea plina de baieti ....
blaa
Postat pe 5 Aprilie 2010 19:55
eu zic sa nu te impaci cu ala cu care ai fost 2 ani pt ca o sa ti scoata ochii si in plus daca ai putut sa l inseli inseamna ca nu l iubesti si ai sa l tot inseli in cautarea orgasmului,nu merita nici el sa ti bati joc...nu va potriviti,va despartiti si gata
freedom123
Postat pe 5 Aprilie 2010 20:28
Muah baiatu asta e foarte tare...eu mi-as dori emorm ca sh iubitul meu atunci and ne certam sa insiste sa ne impakam sau dastea...AI DOUA VARIANE 1: clar te iubeste foarte muuullltttt....sh cred ca ar fi pacat s aii dai cu piciorul ...problemele sexuale se pot rezlva zic eu....stiu ca pt noi este foarte nasol ca el 'sa-si termine treaba' in timp ce noi...inca mai lcram dar nush nu cred ca este imposibil rezolvarea problemei lui poate pur sh simplu nu ati fost unde trebuia...2: daca sunteti mai marishori sh ati fi avut planuri de casatorie sau etc...nepotrivirea in pat este cauza garantata a aparitiei divortului:))
Andree_a
Postat pe 11 Aprilie 2010 10:38
nu te multumi cu fostul daca nu simti acelasi lucru pe care il simte si el, o sa-ti dai pumni in cap dupa si o sa confruntati cu aceleasi probleme care in 2 ani nu le-ati putut rezolva.
diana3289
Postat pe 11 Aprilie 2010 11:06
gandeste-te la tine ..nu la ei!Tu pe care il iubesti?cu care te simti bine? pe acela alege-l
divyaa
Postat pe 13 Aprilie 2010 20:11
La fostul chiar nu are sens sa te mai intorci, iar daca cel actual chiar s-a suparat asa de tare - lasa-l in plata Domnului, inseamna ca nu te iubea si a gasit pretext, asa ca eu zic... NEXT !!
ice_flower
Postat pe 13 Aprilie 2010 20:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce se intampla? 6 De la: kudika_24793 9 Iulie 2014 20:20
un job bine platit 5 De la: Ame_ly 2 August 2011 13:03
prea agasant....si nu 9 De la: reea_ea 10 Aprilie 2011 23:45
sfat..va rog..:( 18 De la: diana_franch 28 Septembrie 2009 19:56
relatii bisex 33 De la: 23 Octombrie 2014 19:59