Setari Cookie-uri

cat de bune sunt capsulelele de slabit cu supa de varza?

Buna,ma intereseaza si pe mine sa stiu daca a slabit cineva cu aceste capsule ....
am 21 de ani 1.60 si 56 de kg nu pot sa zic ca sunt grasa ca as minti dar intrùn an màm ingrasat 6kg si cel mai rau este ca am pus pe pulpe si pe fund in rest nu am nici o problema
Vreau sa imi spuneti si mie parerile voastre despre aceste pastile sau despre pastilele cu care ati slabit..
Am incercat sa slabesc cu ceai verde si ceai de leustean dar degeaba....
Va multumesc!
an3mary19
Postat pe 30 Iunie 2011 10:18
...la ce vrei sa mai slabesti????/....poate vrei sa arzi niste "grasimi" din zone mai sensibile???/sau sa tonizezi anumite grupulete de muschi predispuse la lene????/.....cu drag
kudika044280
Postat pe 30 Iunie 2011 10:24
nu cred ca ai 21 ani... Daca ai, ceea ce spui tu este o problema inchipuita.
Ca si kg esti ok, adica ai o greutate normala. Pentru "pulpe" si fund sunt anumite exercitii pe care daca le faci zilnic, ajungi la rezultate cel putin multumitoare.
Fa-ti un abonament la sala si intreaba instructorul ce este de facut. Sportul iti schimba si infatisarea si starea de spirit
_vio_
Postat pe 30 Iunie 2011 10:29
sport am facut toata viata!8 ani am facut handbal....am facut pana si box pana am iesit campioana romaniei dupa care màm lasat de acest sport..
La liceu am fost profil sportiv deci nu este vorba de sport...
an3mary19
Postat pe 30 Iunie 2011 10:32
Dimineata buna. :)
Eu ridic la fileu capsulele cu supa de galusti.
Am slabit 2 kile s'un pic,m-am tonifiat si-mi straluces si ochii, asa ciudat!
Sunt ca nou, ce sa mai... :))
E adevarat ca am devenit si excesiv de tolerant (ca sa inlocuiesc cu gratie cuvantul prost)...daca am ajuns sa citesc toate tampeniile cu si despre grasuti!
Auzi, "supa de varza"...
Galusti! :))
Galusca rullzz.
Darkmagic
Postat pe 30 Iunie 2011 10:37
pe criza asta nu e prea scumpa ...supa de varza ? ...eu zic sa te mai gandesti de unde faci tu rost de atatia bani...
RUY_BLAS
Postat pe 30 Iunie 2011 10:42
De la: an3mary19, la data 2011-06-30 10:32:16sport am facut toata viata!8 ani am facut handbal....am facut pana si box pana am iesit campioana romaniei dupa care màm lasat de acest sport..
La liceu am fost profil sportiv deci nu este vorba de sport...


De aceea am spus sa intrebi un instructor ce grupe de muschi sa-ti "lucrezi".
Iti garantez ca aceste pastile, ca si celelalte din aceeasi gama dealtfel, nu o sa-ti slabeasca doar o parte din corp. Sunt o nepriceputa in ale pastilelor minune, recunosc....
O sa las persoanele avizate sa-ti raspunda.
_vio_
Postat pe 30 Iunie 2011 10:45
De la: autosoul41, la data 2011-06-30 10:37:25Dimineata buna. :)
Eu ridic la fileu capsulele cu supa de galusti.
Am slabit 2 kile s'un pic,m-am tonifiat si-mi straluces si ochii, asa ciudat!
Sunt ca nou, ce sa mai... :))
E adevarat ca am devenit si excesiv de tolerant (ca sa inlocuiesc cu gratie cuvantul prost)...daca am ajuns sa citesc toate tampeniile cu si despre grasuti!
Auzi, "supa de varza"...
Galusti! :))
Galusca rullzz.



kudika226898
Postat pe 30 Iunie 2011 18:52
De la: an3mary19, la data 2011-06-30 10:32:16sport am facut toata viata!8 ani am facut handbal....am facut pana si box pana am iesit campioana romaniei dupa care màm lasat de acest sport..
La liceu am fost profil sportiv deci nu este vorba de sport...



Vesnica problema a sportivilor:)
Ai scris bine " am fost" un sportiv nu se lasa niciodata de sport, pt. ca daca te lasi......e belea:)
Fetele care fac handbal exact acolo pun......ti-a scris o domnisoara de sala, aia trebuie facut. Nocio " zeama" nu o sa te ajute:)
Uite, eu sunt de 42 de ani si de cand ma stiu alerg, alerg din obisnuinta......am facut atletism, candva:))
merg si la sala , cand, cum, dar seara si daca fac 2 ture prin parc, tot alerg)) ca-mi place si dorm foarte bine
Asa ca revin, sfatul meu este sport, sport si iar sport............nimic nu te mantine si nu te face sa te simti bine ca sanatate decat sportul...si nu in ultimul rand ca aspect)
stem_29
Postat pe 30 Iunie 2011 19:21
Stati sa inteleg! Deci nu sunt pastile de slabit din varza ci din supa de varza?? Serios? Of...incearca si tu daca vrei sa iei pastile de slabit, unele care sunt putin mai autentice si in orice caz, sportul trebuie sa fie de baza!!!
GeorgianaBB
Postat pe 1 Iulie 2011 22:16
Supa???
Eu zic sa incerci pastile cu aer de dimineata, pe stomacul gol. La mine a functional!! Dragelor, faceti sport, mult, mult, mult sport! Hai ca e si vara si inca nu e canicula!
RoxyRoxx
Postat pe 7 Iulie 2011 16:52

EU SUFAR DE CONSTIPATIE SI AM LUAT COLON FIT ,AM SCAPAT DE CONSTIPATIE SI AM SI SLABIT 5KG.
manu20001
Postat pe 19 Iulie 2011 13:43
Si de ce strigi atata?
kudika226898
Postat pe 19 Iulie 2011 19:38
Eh incearca si ea putina promovare...
GeorgianaBB
Postat pe 20 Iulie 2011 22:49
De la: an3mary19, la data 2011-06-30 10:18:22Buna,ma intereseaza si pe mine sa stiu daca a slabit cineva cu aceste capsule ....
am 21 de ani 1.60 si 56 de kg nu pot sa zic ca sunt grasa ca as minti dar intrùn an màm ingrasat 6kg si cel mai rau este ca am pus pe pulpe si pe fund in rest nu am nici o problema
Vreau sa imi spuneti si mie parerile voastre despre aceste pastile sau despre pastilele cu care ati slabit..
Am incercat sa slabesc cu ceai verde si ceai de leustean dar degeaba....
Va multumesc!
Ești patrata...îți da pe linga grasimea.... Eu zic ca un control la mansarda ți ar prinde mai bine....:))))
selin32
Postat pe 20 Iulie 2011 22:57
eu am slabit cu ecofit 16 kg l-am luat 2 luni si acum am inceput sa merg la sala ca muschii mei nu sunt intr-o forma chiar ok.Vroiam sa va spun ca acum ma vad cu alti ochii o silueta zvelta te schimba ca om,ai alta incredere in tine,eu ma simt complet alt om.
linda234
Postat pe 21 Iulie 2011 13:15
Nu mai minti...du-te la sala...
kudika226898
Postat pe 23 Iulie 2011 11:55
De la: DarkMAGIC, la data 2011-06-30 10:37:25Dimineata buna. :)
Eu ridic la fileu capsulele cu supa de galusti.
Am slabit 2 kile s'un pic,m-am tonifiat si-mi straluces si ochii, asa ciudat!
Sunt ca nou, ce sa mai... :))
E adevarat ca am devenit si excesiv de tolerant (ca sa inlocuiesc cu gratie cuvantul prost)...daca am ajuns sa citesc toate tampeniile cu si despre grasuti!
Auzi, "supa de varza"...
Galusti! :))
Galusca rullzz.

Fulg-de-nea
Postat pe 23 Iulie 2011 12:17
De la: manu20001, la data 2011-07-19 13:43:50
EU SUFAR DE CONSTIPATIE SI AM LUAT COLON FIT ,AM SCAPAT DE CONSTIPATIE SI AM SI SLABIT 5KG.


Fulg-de-nea
Postat pe 23 Iulie 2011 12:18
Roxana Ionescu a slabit cu fyt form syrup
PARTICIPA LA CONCURS SI CASTIGA 5 FYTFORMSYRUP:
http://celebry.ro/0726/castiga-5-seturi-de-fyt-form-syrup/
manu20001
Postat pe 26 Iulie 2011 14:27
N-as lua pastile de slabit nici sa ma impusti ! Mai bine sa-mi ghioraie matzele !
luchianramona
Postat pe 26 Iulie 2011 15:11
De la: luchianramona, la data 2011-07-26 15:11:24N-as lua pastile de slabit nici sa ma impusti ! Mai bine sa-mi ghioraie matzele !

Eu zic ca, totusi, nici infometarea nu e o solutie :P
RoxyRoxx
Postat pe 1 August 2011 18:41
De la: an3mary19, la data 2011-06-30 10:18:22Buna,ma intereseaza si pe mine sa stiu daca a slabit cineva cu aceste capsule ....
am 21 de ani 1.60 si 56 de kg nu pot sa zic ca sunt grasa ca as minti dar intrùn an màm ingrasat 6kg si cel mai rau este ca am pus pe pulpe si pe fund in rest nu am nici o problema
Vreau sa imi spuneti si mie parerile voastre despre aceste pastile sau despre pastilele cu care ati slabit..
Am incercat sa slabesc cu ceai verde si ceai de leustean dar degeaba....
Va multumesc!
nimic nu este bun la intamplare!
naturistul1
Postat pe 8 Octombrie 2011 15:31
iti raspunde un barbat.....................sunt 0/ barat,daca nu esti multumita de raspuns iti argumentez!
naturistul1
Postat pe 19 Octombrie 2011 18:44
Fulg-de-nea
Postat pe 19 Octombrie 2011 18:49
De la: RoxyRoxx, la data 2011-07-07 16:52:47Supa???
Eu zic sa incerci pastile cu aer de dimineata, pe stomacul gol. La mine a functional!! Dragelor, faceti sport, mult, mult, mult sport! Hai ca e si vara si inca nu e canicula!


Mai oameni buni, terminati va rog cu tampeniile si incetati cu sportul vostru. Eu am fost sportiva de performanta 19 ani si dupa ce am nascut , copilul imi ocupa tot timpul si nu mai pot face sport insa la cat ma alearga baietelul meu nu mai am nevoie si de sala..
Ceea ce nu iteleg unii este faptul ca tine de metabolism si nu de miscare; altfel , cum imi explicati ca sunt persoane certate cu sportul si miscare si care mai si mananca tone de mancare pe zi si sunt trase prin inel ( si aici nu ma refer la persoanele cu afectiuni tiroidiene , hormonale sau de alta natura.
Va rog sa va faceti singuri/singure un favor , voi astia care v-ati ingrasat si voi 200 de grame in viata voastra si veniti pe astfel de forumuri si va dati cu presupus sau mai grav ii jigniti pe bietii oameni disperati sa gaseasca o solutie.

SA VA FIE RUSINE
biancabailey
Postat pe 4 Iunie 2012 00:57
De la: biancabailey, la data 2012-06-04 00:57:33
De la: RoxyRoxx, la data 2011-07-07 16:52:47Supa???
Eu zic sa incerci pastile cu aer de dimineata, pe stomacul gol. La mine a functional!! Dragelor, faceti sport, mult, mult, mult sport! Hai ca e si vara si inca nu e canicula!


Mai oameni buni, terminati va rog cu tampeniile si incetati cu sportul vostru. Eu am fost sportiva de performanta 19 ani si dupa ce am nascut , copilul imi ocupa tot timpul si nu mai pot face sport insa la cat ma alearga baietelul meu nu mai am nevoie si de sala..
Ceea ce nu iteleg unii este faptul ca tine de metabolism si nu de miscare; altfel , cum imi explicati ca sunt persoane certate cu sportul si miscare si care mai si mananca tone de mancare pe zi si sunt trase prin inel ( si aici nu ma refer la persoanele cu afectiuni tiroidiene , hormonale sau de alta natura.
Va rog sa va faceti singuri/singure un favor , voi astia care v-ati ingrasat si voi 200 de grame in viata voastra si veniti pe astfel de forumuri si va dati cu presupus sau mai grav ii jigniti pe bietii oameni disperati sa :sml-gaseasca o solutie.



Ma lesi cu metabolismul???Scuza tuturor graselor lenese...si nu-mi mai baga basmul cu sportiva de performanta ajunsa de o tona, care dupa o viata de sport nu mai face si cauta solutii pe net...
Eu am avut dintotdeauna un metabolism lent si pentru asta nu am ajuns de o tona...pentru ca nu am stst cu valaul in fata nici in timpul sarcinii, nici dupa....si cand am vazut ca iau proportii m-am carat la sala, nu mi-am plans de mila si n-am intrebat alte umflate de pe net ce e de facut...



kudika226898
Postat pe 4 Iunie 2012 15:18
Da nu mai bine iti faci o supa de varza sa vezi daca intr-adevar da rezultate la tine...sa nu dai banii degeaba?
kudika_17594
Postat pe 4 Octombrie 2012 23:59
Sunt bune de ceva???
kudika_17597
Postat pe 5 Octombrie 2012 00:12
De la: kudika_17594, la data 2012-10-04 23:59:55Da nu mai bine iti faci o supa de varza sa vezi daca intr-adevar da rezultate la tine...sa nu dai banii degeaba?




kudika226898
Postat pe 6 Octombrie 2012 00:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
In cautarea fericirii conjugale, drumuri pierdute... 7 De la: tematoare 30 Iunie 2010 20:20
Cele mai tari diete personalizate 5 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:02
Te-ar tenta sa devii vegetariana, sau esti deja? 15 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 08:07
mamaliga in loc de paine ca sa slabesti 21 De la: 21 August 2013 12:46
Silueth 90-pastile de slabit 23 De la: erdnaaa 29 Mai 2013 17:53