Setari Cookie-uri

fertilizare in-vitro

buna, fetelor. am si eu o intrebare la voi, mai ales la cele care au trecut prin aceeasi problema ca si mine. eu impreuna cu sotul meu ne chinuim de 3 ani sa facem un bebe. Ni-l dorim foarte mult si parca toate eforturile noastre sunt in zadar. nu am apelat pana acum la doctori si analize foarte amanuntitte, insa ne gandim din ce in ce mai serios sa facem acest lucru. voi la ce doctori buni ati fost?
bettiboop
Postat pe 8 Iulie 2011 13:53
De la: bettiboop, la data 2011-07-08 13:53:37buna, fetelor. am si eu o intrebare la voi, mai ales la cele care au trecut prin aceeasi problema ca si mine. eu impreuna cu sotul meu ne chinuim de 3 ani sa facem un bebe. Ni-l dorim foarte mult si parca toate eforturile noastre sunt in zadar. nu am apelat pana acum la doctori si analize foarte amanuntitte, insa ne gandim din ce in ce mai serios sa facem acest lucru. voi la ce doctori buni ati fost?


unii doctori sunt imbracati in alb. aia sunt mai buni.


se pare ca exista un comitet de analiza al celor mai stupide intrebari. azi au avut mult de munca.
uliu
Postat pe 8 Iulie 2011 13:55
draga bettiboop, din ce oras esti? te intreb pentru ca o foarte buna prietena a mea din sibiu s-a lovit de aceeasi problema si a fost la clinica polisano de acolo si e foarte multumita de loc, doctori, aparatura etc. am inteles ca au si un centru de fertilizare in bucuresti. oricum, pentru inceput ar trebui ca tu si partenerul sa va faceti un set de analize.
mult succes!
dalidelia
Postat pe 8 Iulie 2011 16:58
mersi, delia. eu sunt din Bucuresti, si am auzit si eu despre un centru nou in Bucuresti, Polisano. M-am uitat acum pe site-ul lor si vad ca in echipa de doctori este si Dr. Heinz Strohmer, de la Clinica Kinderwunschzentrum din Viena.
http://fivpolisano.ro/
voi incerca sa imi fac o programare pentru un prim set de analize, sa vedem care ar fi cauzele.

bettiboop
Postat pe 8 Iulie 2011 17:19
Uliu: nu e o intrebare stupida, este o intrebare care ma preocupa de foarte mult timp. Pana acum am tot sperat ca nu este nimic in neregula si am tot incercat. De aceea nu m-am gandit la FIV.
bettiboop
Postat pe 8 Iulie 2011 17:23
De la: bettiboop, la data 2011-07-08 17:23:23Uliu: nu e o intrebare stupida, este o intrebare care ma preocupa de foarte mult timp. Pana acum am tot sperat ca nu este nimic in neregula si am tot incercat. De aceea nu m-am gandit la FIV.


nu draga mea, e stupida.
una ca incerci sa faci reclama.
a doua ca fata de primul mesaj, ai descoperit un doctor minune.
adica: in primul mesaj nu stii absolut nimic despre fertilizare ca apoi sa vorbesti despre cineva ca si cum ar fi somitate.
e stupida.
uliu
Postat pe 8 Iulie 2011 17:27
De la: uliu, la data 2011-07-08 17:27:35
De la: bettiboop, la data 2011-07-08 17:23:23Uliu: nu e o intrebare stupida, este o intrebare care ma preocupa de foarte mult timp. Pana acum am tot sperat ca nu este nimic in neregula si am tot incercat. De aceea nu m-am gandit la FIV.


nu draga mea, e stupida.
una ca incerci sa faci reclama.
a doua ca fata de primul mesaj, ai descoperit un doctor minune.
adica: in primul mesaj nu stii absolut nimic despre fertilizare ca apoi sa vorbesti despre cineva ca si cum ar fi somitate.
e stupida.


Nu am descoperit un doctor minune ci doar un doctor. Daca cumva el va fi solutia pentru problemele mele atunci cu siguranta va fi un doctor minune.

Stai linistit ca nu faceam reclama ci doar scoteam in evidenta un rezultat la o mica cautare pe Google.

Hai sa nu continuam pe aceasta tema
bettiboop
Postat pe 11 Iulie 2011 14:49
De la: uliu, la data 2011-07-08 13:55:39
De la: bettiboop, la data 2011-07-08 13:53:37buna, fetelor. am si eu o intrebare la voi, mai ales la cele care au trecut prin aceeasi problema ca si mine. eu impreuna cu sotul meu ne chinuim de 3 ani sa facem un bebe. Ni-l dorim foarte mult si parca toate eforturile noastre sunt in zadar. nu am apelat pana acum la doctori si analize foarte amanuntitte, insa ne gandim din ce in ce mai serios sa facem acest lucru. voi la ce doctori buni ati fost?


unii doctori sunt imbracati in alb. aia sunt mai buni.


se pare ca exista un comitet de analiza al celor mai stupide intrebari. azi au avut mult de munca.


aici te contrazic....cei mai buni au halate colorate....
_oktober_
Postat pe 11 Iulie 2011 14:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:Dhello:D 5 De la: kyru 21 Februarie 2010 00:24
as vrea sa stiu... 21 De la: kudika442773 21 Octombrie 2011 12:48
studiu de piata pt bolnavi diagnosticati cu hepatita C 9 De la: kudika316084 18 Octombrie 2010 20:27
intrebare 4 De la: Oana25 12 Iunie 2009 17:21
intimoments 2 De la: SanatateCalivita 2 Februarie 2010 10:22