Setari Cookie-uri

sagetatoarele

De la: denis_3d25, la data 2011-07-26 18:21:18
De la: marylene, la data 2011-07-09 14:56:26 ce parere aveti despre fetele sagetator si cu cine s-ar intelege ele cel mai bine.



Perverse, mincinoase, dispuse la sex in grup, compatibile relativ cu varsatorul ...




probabil ai vrust sa spui parsive .....dar nu suntem ......mincinoase ...nu suntem ......si da , avem inclinatii catre sexul in grup ( asta pt ca suntem hedoniste in general ! sa inteleg ca ai vreo problema cu sexul?)
ninushk
Postat pe 8 August 2011 16:58
total gresit..sagetatorii vb deseori neintrebati si plus k vb mult pentru k eu sunt sagetator si stiu km sunt:)) bn k akma am mai crescut si ma mai abtin..da iti zic eu sagetatori vb mult si deseori neintrebati si mai sunt si naivi..bn k sunt si cateva calitati dar akma am rasp la faptul k nu e asa km zici u..:)
kudika420857
Postat pe 19 August 2011 19:28
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-09 18:11:00Bre...
Salut la baietii veseli. :)
Acuma, eu mi-am dat cu presupusa, ca femeia s-ar intelege brici, cu moa.
Dar daca doriti o parere avizata cu privire la gagicile Sagetatoare, v-o dau acum, direct din put. :)

Deci, Sagetatoarele astea, sunt minuni, bre.
MINUNI!
Frumoase, gratioase, feminine...
Nurlii!
Nu vorbesc niciodata neintrebate, decat daca le-ntrebi istet, cu "Deci" in fata, iar natura lor contemplativa le face deseori sa ramana cu ochii larg deschisi si gura asemenea, exact asa: !

Nepretuieli... :)

Mdeci... ai perfecta dreptate...chiar ca-s cascata...
lonely_soul
Postat pe 27 August 2011 09:55
De la: marylene, la data 2011-07-09 14:56:26 ce parere aveti despre fetele sagetator si cu cine s-ar intelege ele cel mai bine.


Sunt sagetatoare si am sot in zodia leu , primul nascut tot leu, al doiela copil il am geaman
si facem o super echipa.
cu sot ma mai ciorovaiesc eu ca na' asta e...dar la capitolul sex, este totul mega super
cristalnou
Postat pe 9 Septembrie 2011 12:39
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/sagetator/
aici vei vedea toate compatibilitatile
eagleEye
Postat pe 25 Septembrie 2011 16:58
eu sunt tot sagetator, iar caracteristicile mentionate de tine ,dar si cele care se gasesc pe diverse forumuri nu pot fi generalizate. el trebuie luate prin abstractie si sunt in functie de caracterul fiecarui sagetator.
eagleEye
Postat pe 25 Septembrie 2011 17:21
Compatibilitate excelenta:

Sagetator-Berbec, Sagetator-Leu, Sagetator-Balanta, Sagetator-Varsator

Compatibilitate buna:

Sagetator-Gemeni, Sagetator-Sagetator

Compatibilitate acceptabila:

Sagetator-Taur, Sagetator-Rac, Sagetator-Scorpion, Sagetator-Capricorn

Compatibilitate redusa:

Sagetator-Fecioara, Sagetator-Pesti

si tot aici vezi caracterul general al unui sagetator, nu cel mentionat murdar de tine.....
eagleEye
Postat pe 25 Septembrie 2011 17:26
Deci sagetatorul este cea mai buna zodie sunt niste oameni extraordinari, va zic eu ca sunt tot o sagetatoare Despre compatibilitate eu zic asa: este compatibila cu orice zodie la inceput.....dar dupa aceea sagetatoarea se schimba in functie de ce primeste sau de ce nu primeste. Sagetatoarele sunt niste fiinte vesele si cateodata prea naive, aiuurite dar fff copilaroase hai sa le lasam sa fie asa caci in asta consta tot farmecul lor! Fiecare zodie are calitati si defecte, insa eu zic ca asa este normal, deoarece suntem oameni toti asa suntem facuti .
Pontul unei relatii reusite este: daca poti sa-i accepti greselile vei reusi sa ai o relatie/ casnicie/ viata frumoasa! AAAAAAAAAAA si inca un pont ptr cei care vor sa cucereasca o fata sagetatoare : ii place sa afle lucruri noi( dar nu barfe) si nu ii place ca partenerul sa se laude, ea este adepta: fapte nu cuvinte si daca zici ceva sa si faci caci ea te urmareste chiar daca nu spune nimica!
Fratiilor, eu zic ca SAGETATOARELE sunt cele mai BUNE
kudika091331
Postat pe 29 Septembrie 2011 13:15
De la: kudika091331, la data 2011-09-29 13:15:44Deci sagetatorul este cea mai buna zodie sunt niste oameni extraordinari, va zic eu ca sunt tot o sagetatoare Despre compatibilitate eu zic asa: este compatibila cu orice zodie la inceput.....dar dupa aceea sagetatoarea se schimba in functie de ce primeste sau de ce nu primeste. Sagetatoarele sunt niste fiinte vesele si cateodata prea naive, aiuurite dar fff copilaroase hai sa le lasam sa fie asa caci in asta consta tot farmecul lor! Fiecare zodie are calitati si defecte, insa eu zic ca asa este normal, deoarece suntem oameni toti asa suntem facuti .
Pontul unei relatii reusite este: daca poti sa-i accepti greselile vei reusi sa ai o relatie/ casnicie/ viata frumoasa! AAAAAAAAAAA si inca un pont ptr cei care vor sa cucereasca o fata sagetatoare : ii place sa afle lucruri noi( dar nu barfe) si nu ii place ca partenerul sa se laude, ea este adepta: fapte nu cuvinte si daca zici ceva sa si faci caci ea te urmareste chiar daca nu spune nimica!
Fratiilor, eu zic ca SAGETATOARELE sunt cele mai BUNE

MODESTO.................
ad__83
Postat pe 29 Septembrie 2011 13:17
De la: kudika091331, la data 2011-09-29 13:15:44Deci sagetatorul este cea mai buna zodie sunt niste oameni extraordinari, va zic eu ca sunt tot o sagetatoare Despre compatibilitate eu zic asa: este compatibila cu orice zodie la inceput.....dar dupa aceea sagetatoarea se schimba in functie de ce primeste sau de ce nu primeste. Sagetatoarele sunt niste fiinte vesele si cateodata prea naive, aiuurite dar fff copilaroase hai sa le lasam sa fie asa caci in asta consta tot farmecul lor! Fiecare zodie are calitati si defecte, insa eu zic ca asa este normal, deoarece suntem oameni toti asa suntem facuti .
Pontul unei relatii reusite este: daca poti sa-i accepti greselile vei reusi sa ai o relatie/ casnicie/ viata frumoasa! AAAAAAAAAAA si inca un pont ptr cei care vor sa cucereasca o fata sagetatoare : ii place sa afle lucruri noi( dar nu barfe) si nu ii place ca partenerul sa se laude, ea este adepta: fapte nu cuvinte si daca zici ceva sa si faci caci ea te urmareste chiar daca nu spune nimica!
Fratiilor, eu zic ca SAGETATOARELE sunt cele mai BUNE

ai dreptate
Fulg-de-nea
Postat pe 29 Septembrie 2011 13:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aly 11 De la: _dulcik_ 3 Septembrie 2009 10:26
sall 1 De la: kudika313138 10 August 2010 13:03
buna 1 De la: yoAde 12 August 2010 08:54
Zodiile si fixatiile lor --- Leu 19 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 16:09
Zodiacul Geloziei ---Vi se potriveste? 17 De la: delicacy 16 Mai 2010 11:11