Setari Cookie-uri

sa il astept sau sa imi vad de viata mea???

buna.il cunosc pe respectivul de 4 ani relatia noastra a fost o aiureala totala ai mei nu m-au lasat cu el si de aici au inceput toate certurile intre noi.au fost cateva dati in care imi tot zicea ca ma iubeste dar cateodata ma indoiam nici el nu stia ce vruia de la relatia noastra.acum in ultimul timp ne certasem din cauza unei sterpe s-a dus totul de rapa mai vorbeam la telefon.acum a plecat in italia m-a sunat a zis ca ii este dor de mine zice ca ar vrea sa vina acasa dar nu stie nici el?credeti ca ar fi o solutie buna sa plec la el sau sa il las si sa imi vad de viata mea ?
BIATEO
Postat pe 5 August 2011 16:05
De la: BIATEO, la data 2011-08-05 16:05:05buna.il cunosc pe respectivul de 4 ani relatia noastra a fost o aiureala totala ai mei nu m-au lasat cu el si de aici au inceput toate certurile intre noi.au fost cateva dati in care imi tot zicea ca ma iubeste dar cateodata ma indoiam nici el nu stia ce vruia de la relatia noastra.acum in ultimul timp ne certasem din cauza unei sterpe s-a dus totul de rapa mai vorbeam la telefon.acum a plecat in italia m-a sunat a zis ca ii este dor de mine zice ca ar vrea sa vina acasa dar nu stie nici el?credeti ca ar fi o solutie buna sa plec la el sau sa il las si sa imi vad de viata mea ?



certasem din cauza unei sterpe
doi_ochi_caprui
Postat pe 5 August 2011 18:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cand o sa putem sa fim impreuna?? 22 De la: _dulcik_ 5 Mai 2009 23:25
crestem odata cu sentimentele,suferinta si iubirea incredibila 13 De la: polin 6 Decembrie 2011 11:14
Denatureaza adevarul... 14 De la: Lorena26 4 August 2009 00:07
va rog sa va dati cu parerea... 4 De la: irinuca89 4 Decembrie 2008 23:20
Ma place si nu-si da seama? 15 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:43