Setari Cookie-uri

feel lonely

buna all.
nu stiu cum sa incep..poate sa am descriu....am 24 de ani , sunt implinita din punct de vedere profesional , arat ok...dar..sunt singura.
nu am avut nici o relatie de lunga durata...nu stiu...cred ca nu am gasit omul potrivit si cum nu sunt genul sa umblu din floare in floare.....
imi doresc sa am si eu un iubit ca toate amicele mele , sa am si eu cu cine sa ies in weekend etc , dar...sincer mi-e frica de momentul asta.oare cum va reactiona acel barbat cand va vedea ca sunt virgina , ca nu am avut nici o relatie.....
ce ma sfatuiti...?
ms
grace004829
Postat pe 14 August 2011 13:18
De la: grace004829, la data 2011-08-14 13:18:35buna all.
nu stiu cum sa incep..poate sa am descriu....am 24 de ani , sunt implinita din punct de vedere profesional , arat ok...dar..sunt singura.
nu am avut nici o relatie de lunga durata...nu stiu...cred ca nu am gasit omul potrivit si cum nu sunt genul sa umblu din floare in floare.....
imi doresc sa am si eu un iubit ca toate amicele mele , sa am si eu cu cine sa ies in weekend etc , dar...sincer mi-e frica de momentul asta.oare cum va reactiona acel barbat cand va vedea ca sunt virgina , ca nu am avut nici o relatie.....
ce ma sfatuiti...?
ms



pai eu cred ca va reactioa normal dar acum depinde si peste cine dai
dontworibehapi
Postat pe 14 August 2011 13:21
Decat sa te tot intrebi cum va reactiona,mai bine il gasesti si vezi cu ochii tai cum reactioneaza.Daca tu din cauza asta bati mereu in retragere e putin probabil sa gasesti pe cineva...Din punctul meu de vedere nu e bine sa tipi in gura mare ca esti virgina,lasa asta pe mai tarziu dupa ce cunosti persoana si vezi daca vrei sa mergi mai departe.
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 14:12
Ce teapa mi-am luat
Acum cateva luni aveai 22 de ani si o relatie de 2 ani.....acu` ai 24 de ani si nu ai avut vreo relatie vreodata
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 14:19
De la: Barbie30_, la data 2011-08-14 14:19:41Ce teapa mi-am luat
Acum cateva luni aveai 22 de ani si o relatie de 2 ani.....acu` ai 24 de ani si nu ai avut vreo relatie vreodata


sal barbie cred ca ar trebui sa faca cunostinta cu virginelul ce zici
dontworibehapi
Postat pe 14 August 2011 16:04
Ce femei goale de toate alea...
Si eu care ma bucuram ca am dat peste o virgina cuminte, neprihanita, si realizata profesional si sexual intr-o relatie de 2 ani cu un cutare.
Sau poate inteleg mai greu muierile proaste...
Si cele care intradevar AU asemenea probleme, se mira ca le tratam cu jeturi de mistouri...
Darkmagic
Postat pe 14 August 2011 16:29
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-14 16:29:49Ce femei goale de toate alea...
Si eu care ma bucuram ca am dat peste o virgina cuminte, neprihanita, si realizata profesional si sexual intr-o relatie de 2 ani cu un cutare.
Sau poate inteleg mai greu muierile proaste...
Si cele care intradevar AU asemenea probleme, se mira ca le tratam cu jeturi de mistouri...


sal dark e de la ei ca pana la urma au sau nu au probleme D-zeu stie
dontworibehapi
Postat pe 14 August 2011 16:31
De la: dontworibehapi, la data 2011-08-14 16:04:34
De la: Barbie30_, la data 2011-08-14 14:19:41Ce teapa mi-am luat
Acum cateva luni aveai 22 de ani si o relatie de 2 ani.....acu` ai 24 de ani si nu ai avut vreo relatie vreodata


sal barbie cred ca ar trebui sa faca cunostinta cu virginelul ce zici


Ar fi minunat sa se duca amundoi Pardon amuntrei si cu loveru`...
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 16:59
Sal Am uitat inceputul
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 17:01
Serios, au inceput sa ma enerveze teribil idioatele care din plictiseala si n.f. scot povesti nemuritoare prin forum...
Macar nu sunt consecvente unui scenariu, nu, sunt atat de proaste incat luna asta sunt virgine, luna viitoare intr-o relatie, iar peste inc-o luna, in vreo felatie.
Exceptand cazurile medicale, din cauza imbecilelor de tipul asta, cinava care are intradevar o problema reala de cuplu sau de amor incipient, primeste mai intai 2 pagini de mistocareala.
Daca mai sunt multe vite ca aceasta Grace, (si mai sunt!) sa se duca naibii pe site-urile de fantezii, acolo se primesc compuneri, si mai sunt si premiate.
Darkmagic
Postat pe 14 August 2011 17:33
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-14 17:33:15Serios, au inceput sa ma enerveze teribil idioatele care din plictiseala si n.f. scot povesti nemuritoare prin forum...
Macar nu sunt consecvente unui scenariu, nu, sunt atat de proaste incat luna asta sunt virgine, luna viitoare intr-o relatie, iar peste inc-o luna, in vreo felatie.
Exceptand cazurile medicale, din cauza imbecilelor de tipul asta, cinava care are intradevar o problema reala de cuplu sau de amor incipient, primeste mai intai 2 pagini de mistocareala.
Daca mai sunt multe vite ca aceasta Grace, (si mai sunt!) sa se duca naibii pe site-urile de fantezii, acolo se primesc compuneri, si mai sunt si premiate.



DarkMagic,unde vrei tu sa se duca cand ei/ele fac parte din echipa kudika?
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 17:37
De la: Barbie30_, la data 2011-08-14 17:37:57
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-14 17:33:15Serios, au inceput sa ma enerveze teribil idioatele care din plictiseala si n.f. scot povesti nemuritoare prin forum...
Macar nu sunt consecvente unui scenariu, nu, sunt atat de proaste incat luna asta sunt virgine, luna viitoare intr-o relatie, iar peste inc-o luna, in vreo felatie.
Exceptand cazurile medicale, din cauza imbecilelor de tipul asta, cineva care are intradevar o problema reala de cuplu sau de amor incipient, primeste mai intai 2 pagini de mistocareala.
Daca mai sunt multe vite ca aceasta Grace, (si mai sunt!) sa se duca naibii pe site-urile de fantezii, acolo se primesc compuneri, si mai sunt si premiate.



DarkMagic,unde vrei tu sa se duca cand ei/ele fac parte din echipa kudika?


Stiu Barbie, :) DAR, nu sunt toate din echipa de animatoare, mai sunt si multe pustoaice inchipuite care nu au ce face pe acasa, fara nicio legatura cu statele de plata ale Kudika...
Darkmagic
Postat pe 14 August 2011 17:49
De la: Barbie30_, la data 2011-08-14 17:37:57
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-14 17:33:15Serios, au inceput sa ma enerveze teribil idioatele care din plictiseala si n.f. scot povesti nemuritoare prin forum...
Macar nu sunt consecvente unui scenariu, nu, sunt atat de proaste incat luna asta sunt virgine, luna viitoare intr-o relatie, iar peste inc-o luna, in vreo felatie.
Exceptand cazurile medicale, din cauza imbecilelor de tipul asta, cinava care are intradevar o problema reala de cuplu sau de amor incipient, primeste mai intai 2 pagini de mistocareala.
Daca mai sunt multe vite ca aceasta Grace, (si mai sunt!) sa se duca naibii pe site-urile de fantezii, acolo se primesc compuneri, si mai sunt si premiate.



DarkMagic,unde vrei tu sa se duca cand ei/ele fac parte din echipa kudika?

Sa se duca......prin Alte Cafenele si Regale cu amici sa dea copy-paste la Link-uri !!!!
cristinxxx
Postat pe 14 August 2011 17:50
Din partea mea poa` sa se duca invartindu-se
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 17:57
De la: Barbie30_, la data 2011-08-14 17:01:40 Sal Am uitat inceputul

l-am prins din zbor
dontworibehapi
Postat pe 14 August 2011 19:06
bitch pune o poza sa te vad cat esti de bunaciune numai uratele raman nefu.tute
animallover
Postat pe 14 August 2011 19:08
De la: dontworibehapi, la data 2011-08-14 19:06:10
De la: Barbie30_, la data 2011-08-14 17:01:40 Sal Am uitat inceputul

l-am prins din zbor


Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 19:15
De la: animallover, la data 2011-08-14 19:08:48bitch pune o poza sa te vad cat esti de bunaciune numai uratele raman nefu.tute


Tu stii cel mai bine asta Ahhhh l-am uitat pe baiat vigin ca si ala stie la fel ca tine
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 19:16
bitch daca nai poza degeaba te bagi in vorba cu mine eu ies in oras decat cu bitches bunaciune care are poze la profil ..pop
animallover
Postat pe 14 August 2011 19:18
Departe de mine gandul sa ies cu tine in oras
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 19:20
bitch please sunt versat asa ca no sa ma faci tu din vorbe baga poze daca ma vrei langa tine ..pop
animallover
Postat pe 14 August 2011 19:23
Da de ce esti asa nervos?Nu ti-ai luat tratamentul azi sau nu ai f.tut nimic?
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 19:26
bitch please baga poza ca degaba incerci sa ma faci din vorbe fara poza nu te scot in oras ..pop
animallover
Postat pe 14 August 2011 19:29

Am ajuns la concluzia ca e bine sa mai avem si mascote pe kudika,ne mai distram si noi cu ele
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 19:31
bitch esti pa felie cu mine imi place ca vrei sa ma impresionezi dar far poza no sa te scot in oras ..pop
animallover
Postat pe 14 August 2011 19:33
De la: grace004829, la data 2011-08-14 13:18:35buna all.
nu stiu cum sa incep..poate sa am descriu....am 24 de ani , sunt implinita din punct de vedere profesional , arat ok...dar..sunt singura.
nu am avut nici o relatie de lunga durata...nu stiu...cred ca nu am gasit omul potrivit si cum nu sunt genul sa umblu din floare in floare.....
imi doresc sa am si eu un iubit ca toate amicele mele , sa am si eu cu cine sa ies in weekend etc , dar...sincer mi-e frica de momentul asta.oare cum va reactiona acel barbat cand va vedea ca sunt virgina , ca nu am avut nici o relatie.....
ce ma sfatuiti...?
ms


Mi-am propus sa te iau in serios!
Spui ca ai 24 de ani si ca esti implinita din punct de vedere profesional. Cam devreme te consideri "implinita"! Poate ai vrut sa spui ca esti multumita... pentru a fi implinita mai ai de tras, crede-ma!
Ca n-ai avut o relatie de lunga durata pana la aceasta varsta, iar nu-i o nenorocire, ca doar n-au intrat zilele-n sac! Nici ca esti virgina nu e chiar grav. Exista biblioteci intregi cu sfaturi pe aceasta tema... Te poti pregati sufleteste pentru marele eveniment, informandu-te (teoretic)!
Singurul lucru care realmente trebuie corectat este acela ca te simti lonely. Daca printre amicele tale ai si cateva prietene, ele ar trebui sa te ajute sa scapi de angoase, sa socializezi mai mult. In felul acesta s-ar putea sa apara si barbatul la care visezi. Nici un barbat trecut de varsta de 25 de ani (matur, vreau sa spun, nu animallover!) nu se va plange ca te-a gasit virgina, crede-ma!
Daca socotesti ca acest forum este interesant pentru tine, initziaza topicuri neutre, de dezbatere generala, de idei, nu de caz.
maimai_no1
Postat pe 18 August 2011 03:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
la distanta 8 De la: Max2 16 Noiembrie 2011 22:41
Salut. 21 De la: kudika_938480 22 Octombrie 2013 13:24
o parere 7 De la: dennissaa 19 Martie 2014 14:10
Eu -sagetator- ;el-taur.. 7 De la: pissyk87 19 Mai 2009 20:47
EA VARSATOR ,EL SAGETATOR...compatibilitate sau nu?????? 11 De la: pmbada_15 7 Octombrie 2009 10:16