Setari Cookie-uri

Prea multe bisexuale/lesbiene pe lumea asta...

Sunt doar eu? Sau mai sunt si altii care au observat numarul alaramant de bisexuale si lesbiene care continua sa creasca in fiecare zi. Mai ales in radul adolescentelor intre 15-23 de ani. Nu stiu daca asta e o curiozitate, un trend nou sau pur si simplu prostie omenesca. Oricum a ajuns prea...prea de tot. Eu unul am ajuns in halul in care sa imi fie frica de a flirta cu fetele. NU pentru ca mi-ar fi rusine. Dar imi pun mereu intrebarea: O fi pe invers? O fi bisexuala care favorizeaza mai mult femeile si imi pierd timpul cu ea? De ce imi pun intrebarile astea? Se stie ca exista unele fete bisexuale/lesbiene care vor sa para 100% hetero si ca atare isi mai trag din cand in cand un baiat ca sa para heterosexuale in ochii lumii. Recunosc ca sunt si putin cam homofob. Da! O fi doar paranoia din partea mea. Dar cand vad pe strada, retele de socializare, forumuri, matrimoniale, chiar si aici pe acest formum atatea cazuzi...cum sa nu intru putin in panica? Sa nu indrazneasca cineva sa spuna vrajala aia ca barbatii din ziua de astazi sunt idioti/dezamagesc si bla bla de aceea femeile se combina cu alte femei. De parca nu sunt si suficiente cazuri de femei imbecile care dezamagesc pe lumea asta. Totus mai sunt destui barbati cu care o femeie poate avea o relatie frumoasa si de lunga durata. Mi-e frica sa nu ajunga lumea intr-o era in care actuala minoritatea sexuala sa domine iar heterosexualii sa fie considerati anormali... Homosexualii au luptat si lupta in continuare pentru libertatea de a se exprima. Dar in ultimul timp parca au inceput sa abuzeze de libertatea asta relativ putina si nou obtinuta. Ca deh...omul asa face mereu cand ii dai prea multa libertate. Daca ii dai un deget, el iti ia toata mana. Ceea ce ma enerveaza si mai mult este ca unii barbati incurajaza femeile sa fie bisexuale. Sunt acei barbati care gandesc mai mult cu "capul de jos" excitandu-se pe tema respectiva . Dar cand dau de una pe care o plac si se trezeste ca e pe invers, se intreb de ce? Intreb la modul general. Un tip care este relativ normal la cap si doreste o releatie NORMALA, atat din punct de vedere sexual cat si emotoinal cu o tipa, unde o mai gaseste? Ce trebuie sa mai faca? Ca lumea asta a luat-o razna rau de tot.
bogga88
Postat pe 16 August 2011 21:36
Eu sunt bi...cine e lesby sa facem echipa sexy?
Cred ca de la cola mi se trage
Barbie30_
Postat pe 16 August 2011 21:59
De la: Ame_ly, la data 2011-08-16 22:02:18
De la: Barbie30_, la data 2011-08-16 21:59:54 Eu sunt bi...cine e lesby sa facem echipa sexy?
Cred ca de la cola mi se trage


io sunt tri si I'm in




Yo o sa out in curand
Barbie30_
Postat pe 16 August 2011 22:05
gata in seara asta ma cheama BIBI...incantata de cunostinta....de la ce vine numele????...de la capul meu de bibilica bisexuala...cica asa se vede ...bibiloiu' meu...prin ochelarii 3d
gagicile mele bi-valente...va tzuc de noapte buna...sunt invitata la o orgie
miss_darine
Postat pe 16 August 2011 22:05
Daca zic ca sunt lesbianc, apuc si eu ceva?
Ca de cate ori pun mana pe o hetero din aia serioasa, m-apuca asa...un fel de timiditate bengoasa, si nu mai fac nimic!
Am ramas si cu ata...sunt vai de capul meu...
Darkmagic
Postat pe 16 August 2011 22:08
io zic sa te lasi de haltero alea si sa incerci niscai' inotatoare...te scapa de ata, garantat
miss_darine
Postat pe 16 August 2011 22:12
ai ajuns la spartul targului,am facut echipele deja
hai ca out si eu
fetele love u,darkule si pe tine
Ame_ly
Postat pe 16 August 2011 22:13
Tzuc zapacitilor
Bibilico
Bibiloiule
Si inca o bibilica Amely
Noapte buna!
Barbie30_
Postat pe 16 August 2011 22:15
Noapte buna gagicilor.
Ma duc sa-mi fac niste oua de prepelita, si sa visez la bibilici zglobii...
Pop!
Darkmagic
Postat pe 16 August 2011 22:31
De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08Sunt doar eu? Sau mai sunt si altii care au observat numarul alaramant de bisexuale si lesbiene care continua sa creasca in fiecare zi.

Nu esti doar tu, dar sigur nu-s multi ca tine. Nu te intreb cum le tii socoteala, cine le numara pentru tine si unde ai centrul de observatie.

De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08 Mai ales in radul adolescentelor intre 15-23 de ani.


Nu stiu cati ani ai, dar intre 15 - 23 de ani, poti vorbi si de teribilism. Ai uitat sa-l mentionezi.

De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08Homosexualii au luptat si lupta in continuare pentru libertatea de a se exprima. Dar in ultimul timp parca au inceput sa abuzeze de libertatea asta relativ putina si nou obtinuta. Ca deh...omul asa face mereu cand ii dai prea multa libertate. Daca ii dai un deget, el iti ia toata mana.


Serios? Cum poti abuza de ceva "relativ putin"? Nu ziceai mai departe ca "le-am" dat prea multa libertate? Nu te intreb cum ti-a stirbit-o pe a ta ca nu vei avea raspuns. Hai, zau, prea MULTA libertate din preaplinul cui?

Spui in text ca esti homofob si paranoic. Pot eu sa te contrazic? Nu pot.
rashela
Postat pe 17 August 2011 01:52
De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08Sunt doar eu?

Da, esti doar tu. Stai jos.
kudika_pudika
Postat pe 17 August 2011 01:59
Frate, imi place. Daca nu sunt materialiste toate si-si cauta numa' Terenti, sunt lesbiene.
Zi si mie, in afara de caracterul minunat al tau, ce ai de nu te vrea nici una?
kudika_pudika
Postat pe 17 August 2011 02:01
De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08

"Sunt doar eu? Sau mai sunt si altii care au observat numarul alaramant de bisexuale si lesbiene care continua sa creasca in fiecare zi"

Nu esti doar tu,nu,nu!Eu as pune intrebarea altfel;Oare de ce ajung femeile sa aiba astfel de deviatii,cand este atat de placut si sublim ,sa faci dragoste cu un "barbat adevarat" !De ce oare?Inainte de a descifra efectele,analizeaza cauzele aparitiei unor astfel de optiuni!Femeile stiu sa iubeasca ,intai cu inima ,apoi cu trupul,orice barbat ce atinge perfectiunea in mentalitatea proprie ,iar daca aleg alt stil de a face dragoste,inseamna ca ,nu la ele sunt problemel,acestea ar trebui cautate in alta parte!O zi buna !
kudika414141
Postat pe 17 August 2011 09:35
De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08Sunt doar eu? Sau mai sunt si altii care au observat numarul alaramant de bisexuale si lesbiene care continua sa creasca in fiecare zi. Mai ales in radul adolescentelor intre 15-23 de ani. Nu stiu daca asta e o curiozitate, un trend nou sau pur si simplu prostie omenesca. Oricum a ajuns prea...prea de tot. Eu unul am ajuns in halul in care sa imi fie frica de a flirta cu fetele. NU pentru ca mi-ar fi rusine. Dar imi pun mereu intrebarea: O fi pe invers? O fi bisexuala care favorizeaza mai mult femeile si imi pierd timpul cu ea? De ce imi pun intrebarile astea? Se stie ca exista unele fete bisexuale/lesbiene care vor sa para 100% hetero si ca atare isi mai trag din cand in cand un baiat ca sa para heterosexuale in ochii lumii. Recunosc ca sunt si putin cam homofob. Da! O fi doar paranoia din partea mea. Dar cand vad pe strada, retele de socializare, forumuri, matrimoniale, chiar si aici pe acest formum atatea cazuzi...cum sa nu intru putin in panica? Sa nu indrazneasca cineva sa spuna vrajala aia ca barbatii din ziua de astazi sunt idioti/dezamagesc si bla bla de aceea femeile se combina cu alte femei. De parca nu sunt si suficiente cazuri de femei imbecile care dezamagesc pe lumea asta. Totus mai sunt destui barbati cu care o femeie poate avea o relatie frumoasa si de lunga durata. Mi-e frica sa nu ajunga lumea intr-o era in care actuala minoritatea sexuala sa domine iar heterosexualii sa fie considerati anormali... Homosexualii au luptat si lupta in continuare pentru libertatea de a se exprima. Dar in ultimul timp parca au inceput sa abuzeze de libertatea asta relativ putina si nou obtinuta. Ca deh...omul asa face mereu cand ii dai prea multa libertate. Daca ii dai un deget, el iti ia toata mana. Ceea ce ma enerveaza si mai mult este ca unii barbati incurajaza femeile sa fie bisexuale. Sunt acei barbati care gandesc mai mult cu "capul de jos" excitandu-se pe tema respectiva . Dar cand dau de una pe care o plac si se trezeste ca e pe invers, se intreb de ce? Intreb la modul general. Un tip care este relativ normal la cap si doreste o releatie NORMALA, atat din punct de vedere sexual cat si emotoinal cu o tipa, unde o mai gaseste? Ce trebuie sa mai faca? Ca lumea asta a luat-o razna rau de tot.

Ce barbat esti tu sa nu-ti placa un menage a troix sau macar sa vezi doua fete in ipostaze intime inainte de a fi amandoua ale tale?????? Pfffffffff....
Lucia_41
Postat pe 17 August 2011 09:48
De la: kudika414141, la data 2011-08-17 09:35:43Inainte de a descifra efectele,analizeaza cauzele aparitiei unor astfel de optiuni!

ce efecte doamna, ce cauze?...chiar ai intalnit multe femei de genul acesta?...io recunosc, ca in 44 de ani de viata, n-am intalnit nici macar una, sa ma laud si eu
miss_darine
Postat pe 17 August 2011 09:52
De la: miss_darine, la data 2011-08-17 09:52:15
De la: kudika414141, la data 2011-08-17 09:35:43Inainte de a descifra efectele,analizeaza cauzele aparitiei unor astfel de optiuni!

ce efecte doamna, ce cauze?...chiar ai intalnit multe femei de genul acesta?...io recunosc, ca in 44 de ani de viata, n-am intalnit nici macar una, sa ma laud si eu


cum n-ai vazut???!!! daca te uiti pe fereastra chiar acum trec 2!
kiss_my_ass
Postat pe 17 August 2011 09:53
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-17 09:53:56

cum n-ai vazut???!!! daca te uiti pe fereastra chiar acum trec 2!

io lucrez intr-o zona industriala...nu defileaza nicio gagica prin fata ferestrei...in schimb pot sa admir o freza tare sexy
miss_darine
Postat pe 17 August 2011 10:00
De la: miss_darine, la data 2011-08-17 10:00:36
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-17 09:53:56

cum n-ai vazut???!!! daca te uiti pe fereastra chiar acum trec 2!

io lucrez intr-o zona industriala...nu defileaza nicio gagica prin fata ferestrei...in schimb pot sa admir o freza tare sexy


io lucrez ieczact in sentru( sa nu ma intrebi al cui) asa ca vad tot ce misca in materie de bi, tri si cate mai vrea nenea asta!.............freza aia este fde mascul?
kiss_my_ass
Postat pe 17 August 2011 10:26
Eh, pe naiba. Tot el a deschis si topicul "barbatul si marimile lui"
Cred ca saracu' e refuzat in mod constant si probabil i se da si scuza de "sunt pe invers", doar doar saracele fete or scapa de atentia nedorita a lui.
Si eu am folosit replica asta de cateva ori Sau, cand sunt la plimbare cu prietena cea mai buna, ma tin mereu de mana cu ea si de multe ori faceam misto de lume, spunandu-le ca suntem iubite...
kudika_pudika
Postat pe 17 August 2011 13:22
De la: kudika_pudika, la data 2011-08-17 13:22:05Eh, pe naiba. Tot el a deschis si topicul "barbatul si marimile lui"
Cred ca saracu' e refuzat in mod constant si probabil i se da si scuza de "sunt pe invers", doar doar saracele fete or scapa de atentia nedorita a lui.
Si eu am folosit replica asta de cateva ori Sau, cand sunt la plimbare cu prietena cea mai buna, ma tin mereu de mana cu ea si de multe ori faceam misto de lume, spunandu-le ca suntem iubite...


credeam ca-s singura care recurge la asta! imi amintesc si acum socul de pe fata a doi masculi care vazandu-ne prin parc prlimbandu-ne si-au spus in sinea lor: "pe ele, astea au iesit la agatat!", in secunda doi am luat-o de gat, m-am uitat in ochii ei si i-am spus cat se poate de tare "ti-am spus cat de mult te iubesc, dragostea mea?" au facut stanga imprejur bombanind "astea-s lesbience, frate!"
kiss_my_ass
Postat pe 17 August 2011 13:31
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-17 10:26:58

......freza aia este fde mascul?

dupa nume e o ea...dar are o banda rulanta lungaaaaaaaaaaaaaaa
miss_darine
Postat pe 17 August 2011 13:43
De la: miss_darine, la data 2011-08-17 13:43:46
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-17 10:26:58

......freza aia este fde mascul?

dupa nume e o ea...dar are o banda rulanta lungaaaaaaaaaaaaaaa



daca nu-mi ajunge doamna nu va mai initiez in recunoasterea/cunoasterea bi....pedelor!
kiss_my_ass
Postat pe 17 August 2011 13:47
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-17 13:47:27


daca nu-mi ajunge doamna nu va mai initiez in recunoasterea/cunoasterea bi....pedelor!

io zic ca cca 6-7m, is chiar peste medie asa ca treci si confectioneaza tablitele avertizoare....atentie bi peda!!!!!
miss_darine
Postat pe 17 August 2011 13:52
De la: miss_darine, la data 2011-08-17 13:52:18
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-17 13:47:27


daca nu-mi ajunge doamna nu va mai initiez in recunoasterea/cunoasterea bi....pedelor!

io zic ca cca 6-7m, is chiar peste medie asa ca treci si confectioneaza tablitele avertizoare....atentie bi peda!!!!!


nu ma bag decat de la 10 in sus! asa ca tot neinitiata ramai!
kiss_my_ass
Postat pe 17 August 2011 13:54
apai tu vrei macara deja...acilea nu ma mai bag...ramai cu initierile tale
miss_darine
Postat pe 17 August 2011 13:58
De la: miss_darine, la data 2011-08-17 13:58:07 apai tu vrei macara deja...acilea nu ma mai bag...ramai cu initierile tale


stiam eu ca te pierd repede pe drum!....normal ca-s pretentioasa, asa nu se baga oricine!
kiss_my_ass
Postat pe 17 August 2011 14:01
asa-mi trebe daca ma bag in seama cu blondele platinate
miss_darine
Postat pe 17 August 2011 14:10
De la: miss_darine, la data 2011-08-17 14:10:34asa-mi trebe daca ma bag in seama cu blondele platinate


da te poti baga in continuare! fiind blonda sunt tot timpul deschisa.....la discutii!
kiss_my_ass
Postat pe 17 August 2011 14:12
De la: Gina1989, la data 2011-08-17 09:48:25
De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08Sunt doar eu? Sau mai sunt si altii care au observat numarul alaramant de bisexuale si lesbiene care continua sa creasca in fiecare zi. Mai ales in radul adolescentelor intre 15-23 de ani. Nu stiu daca asta e o curiozitate, un trend nou sau pur si simplu prostie omenesca. Oricum a ajuns prea...prea de tot. Eu unul am ajuns in halul in care sa imi fie frica de a flirta cu fetele. NU pentru ca mi-ar fi rusine. Dar imi pun mereu intrebarea: O fi pe invers? O fi bisexuala care favorizeaza mai mult femeile si imi pierd timpul cu ea? De ce imi pun intrebarile astea? Se stie ca exista unele fete bisexuale/lesbiene care vor sa para 100% hetero si ca atare isi mai trag din cand in cand un baiat ca sa para heterosexuale in ochii lumii. Recunosc ca sunt si putin cam homofob. Da! O fi doar paranoia din partea mea. Dar cand vad pe strada, retele de socializare, forumuri, matrimoniale, chiar si aici pe acest formum atatea cazuzi...cum sa nu intru putin in panica? Sa nu indrazneasca cineva sa spuna vrajala aia ca barbatii din ziua de astazi sunt idioti/dezamagesc si bla bla de aceea femeile se combina cu alte femei. De parca nu sunt si suficiente cazuri de femei imbecile care dezamagesc pe lumea asta. Totus mai sunt destui barbati cu care o femeie poate avea o relatie frumoasa si de lunga durata. Mi-e frica sa nu ajunga lumea intr-o era in care actuala minoritatea sexuala sa domine iar heterosexualii sa fie considerati anormali... Homosexualii au luptat si lupta in continuare pentru libertatea de a se exprima. Dar in ultimul timp parca au inceput sa abuzeze de libertatea asta relativ putina si nou obtinuta. Ca deh...omul asa face mereu cand ii dai prea multa libertate. Daca ii dai un deget, el iti ia toata mana. Ceea ce ma enerveaza si mai mult este ca unii barbati incurajaza femeile sa fie bisexuale. Sunt acei barbati care gandesc mai mult cu "capul de jos" excitandu-se pe tema respectiva . Dar cand dau de una pe care o plac si se trezeste ca e pe invers, se intreb de ce? Intreb la modul general. Un tip care este relativ normal la cap si doreste o releatie NORMALA, atat din punct de vedere sexual cat si emotoinal cu o tipa, unde o mai gaseste? Ce trebuie sa mai faca? Ca lumea asta a luat-o razna rau de tot.

Ce barbat esti tu sa nu-ti placa un menage a troix sau macar sa vezi doua fete in ipostaze intime inainte de a fi amandoua ale tale?????? Pfffffffff....


Ce fel de barbat sunt? cum am scris si mai, sus unul care nu gandeste numai cu "capul de jos".
bogga88
Postat pe 17 August 2011 16:31
Eu cred ca nu gandesti cu nici unul.
doi_ochi_caprui
Postat pe 17 August 2011 16:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare ??? 8 De la: scorpyoW 15 Ianuarie 2011 23:37
sex cu seful.. 16 De la: _dulcik_ 12 Februarie 2009 21:44
one night stand - aventuri de o clipa 96 De la: Thais13 7 Noiembrie 2011 20:21
SEX IN GRUP... Adevarul despre sexul in grup ... descoperirea sexualitatii... recunoasterea fanteziilor erotice ? 358 De la: CraZy_GurL 15 Iulie 2010 07:15
La Multi Ani...Size! 33 De la: pickard 7 Ianuarie 2011 21:21