Setari Cookie-uri

Prea multe bisexuale/lesbiene pe lumea asta...

De la: kudika_pudika, la data 2011-08-17 13:22:05Eh, pe naiba. Tot el a deschis si topicul "barbatul si marimile lui"
Cred ca saracu' e refuzat in mod constant si probabil i se da si scuza de "sunt pe invers", doar doar saracele fete or scapa de atentia nedorita a lui.
Si eu am folosit replica asta de cateva ori Sau, cand sunt la plimbare cu prietena cea mai buna, ma tin mereu de mana cu ea si de multe ori faceam misto de lume, spunandu-le ca suntem iubite...


Eh pe bune? Crezi ca sunt genul ala de il refuza toate nu? Sa sti asa pt cultura ta generala ca am preitena si fac cu ea aproape 2 ani. Te oftici ca subietele deschise de mine pun prea mult in evidenta prostiile femeilor? Daca da...du-te si te plimba draga mea. Voi astia care aveti 1000, 5000, 9000 de mesaje postate pe forum mai faceti si altceva util cu viata voastra in afara sa scrieti mesaje la misto?
bogga88
Postat pe 17 August 2011 16:48
De la: bogga88, la data 2011-08-17 16:48:39
De la: kudika_pudika, la data 2011-08-17 13:22:05Eh, pe naiba. Tot el a deschis si topicul "barbatul si marimile lui"
Cred ca saracu' e refuzat in mod constant si probabil i se da si scuza de "sunt pe invers", doar doar saracele fete or scapa de atentia nedorita a lui.
Si eu am folosit replica asta de cateva ori Sau, cand sunt la plimbare cu prietena cea mai buna, ma tin mereu de mana cu ea si de multe ori faceam misto de lume, spunandu-le ca suntem iubite...


Eh pe bune? Crezi ca sunt genul ala de il refuza toate nu? Sa sti asa pt cultura ta generala ca am preitena si fac cu ea aproape 2 ani. Te oftici ca subietele deschise de mine pun prea mult in evidenta prostiile femeilor? Daca da...du-te si te plimba draga mea. Voi astia care aveti 1000, 5000, 9000 de mesaje postate pe forum mai faceti si altceva util cu viata voastra in afara sa scrieti mesaje la misto?


dupa cum gandesti ti-as da undeva la 17-18 ani poate chiar mai putin
piscolino
Postat pe 17 August 2011 16:53
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:36:57Eu cred ca nu gandesti cu nici unul.


bina ca gandesti tu cu varful unghiei, ai grija sa nu o rupi ca o intri in coma
bogga88
Postat pe 17 August 2011 16:54
De la: piscolino, la data 2011-08-17 16:53:11
De la: bogga88, la data 2011-08-17 16:48:39
De la: kudika_pudika, la data 2011-08-17 13:22:05Eh, pe naiba. Tot el a deschis si topicul "barbatul si marimile lui"
Cred ca saracu' e refuzat in mod constant si probabil i se da si scuza de "sunt pe invers", doar doar saracele fete or scapa de atentia nedorita a lui.
Si eu am folosit replica asta de cateva ori Sau, cand sunt la plimbare cu prietena cea mai buna, ma tin mereu de mana cu ea si de multe ori faceam misto de lume, spunandu-le ca suntem iubite...


Eh pe bune? Crezi ca sunt genul ala de il refuza toate nu? Sa sti asa pt cultura ta generala ca am preitena si fac cu ea aproape 2 ani. Te oftici ca subietele deschise de mine pun prea mult in evidenta prostiile femeilor? Daca da...du-te si te plimba draga mea. Voi astia care aveti 1000, 5000, 9000 de mesaje postate pe forum mai faceti si altceva util cu viata voastra in afara sa scrieti mesaje la misto?


dupa cum gandesti ti-as da undeva la 17-18 ani poate chiar mai putin


Da tanti piscolino recunosc ca nu am 30 de ani ca dvs. Dar sa fiu sincer nici eu nu va dau 30....sa zicem 15 maxim.
bogga88
Postat pe 17 August 2011 17:00
De la: bogga88, la data 2011-08-17 16:54:07
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:36:57Eu cred ca nu gandesti cu nici unul.


bina ca gandesti tu cu varful unghiei, ai grija sa nu o rupi ca o intri in coma



Ce prost
Vaiii de steau ta.Macar de as fi avut unghii lungi.
doi_ochi_caprui
Postat pe 17 August 2011 17:42
Dupa cum spuneam, in afara de minunatul tau caracter, ce ai?
kudika_pudika
Postat pe 17 August 2011 20:33
De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08Sunt doar eu? Sau mai sunt si altii care au observat numarul alaramant de bisexuale si lesbiene care continua sa creasca in fiecare zi. Mai ales in radul adolescentelor intre 15-23 de ani. Nu stiu daca asta e o curiozitate, un trend nou sau pur si simplu prostie omenesca. Oricum a ajuns prea...prea de tot. Eu unul am ajuns in halul in care sa imi fie frica de a flirta cu fetele. NU pentru ca mi-ar fi rusine. Dar imi pun mereu intrebarea: O fi pe invers? O fi bisexuala care favorizeaza mai mult femeile si imi pierd timpul cu ea? De ce imi pun intrebarile astea? Se stie ca exista unele fete bisexuale/lesbiene care vor sa para 100% hetero si ca atare isi mai trag din cand in cand un baiat ca sa para heterosexuale in ochii lumii. Recunosc ca sunt si putin cam homofob. Da! O fi doar paranoia din partea mea. Dar cand vad pe strada, retele de socializare, forumuri, matrimoniale, chiar si aici pe acest formum atatea cazuzi...cum sa nu intru putin in panica? Sa nu indrazneasca cineva sa spuna vrajala aia ca barbatii din ziua de astazi sunt idioti/dezamagesc si bla bla de aceea femeile se combina cu alte femei. De parca nu sunt si suficiente cazuri de femei imbecile care dezamagesc pe lumea asta. Totus mai sunt destui barbati cu care o femeie poate avea o relatie frumoasa si de lunga durata. Mi-e frica sa nu ajunga lumea intr-o era in care actuala minoritatea sexuala sa domine iar heterosexualii sa fie considerati anormali... Homosexualii au luptat si lupta in continuare pentru libertatea de a se exprima. Dar in ultimul timp parca au inceput sa abuzeze de libertatea asta relativ putina si nou obtinuta. Ca deh...omul asa face mereu cand ii dai prea multa libertate. Daca ii dai un deget, el iti ia toata mana. Ceea ce ma enerveaza si mai mult este ca unii barbati incurajaza femeile sa fie bisexuale. Sunt acei barbati care gandesc mai mult cu "capul de jos" excitandu-se pe tema respectiva . Dar cand dau de una pe care o plac si se trezeste ca e pe invers, se intreb de ce? Intreb la modul general. Un tip care este relativ normal la cap si doreste o releatie NORMALA, atat din punct de vedere sexual cat si emotoinal cu o tipa, unde o mai gaseste? Ce trebuie sa mai faca? Ca lumea asta a luat-o razna rau de tot.



Ai prietena si vrei sa o inseli?
anageo25
Postat pe 17 August 2011 20:36
De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08Un tip care este relativ normal la cap ...


Ce naiba inseamna "relativ normal la cap"?
rashela
Postat pe 17 August 2011 21:02
De la: rashela, la data 2011-08-17 21:02:02
De la: bogga88, la data 2011-08-16 21:36:08Un tip care este relativ normal la cap ...


Ce naiba inseamna "relativ normal la cap"?


mai mult sau mai putin
in cazul lui mai putin spre tzaca
Ame_ly
Postat pe 17 August 2011 22:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Legi ciudate de prin lume adunate 83 De la: Shocata 4 Decembrie 2010 11:46
conteaza? 26 De la: iris_4_ever 20 Decembrie 2008 21:02
Poate o afectiune psihica sa fie scuza pentru un comportament nepoliticos, lipsit de respect ? 14 De la: Baiat_virgin 27 Aprilie 2012 13:52
ajutorrrr 17 De la: AlexandraDAlly 1 Octombrie 2009 13:49
PUNCTUL G 649 De la: tigla_anysoara 31 Mai 2009 23:33