Setari Cookie-uri

Nu pot sa il inteleg

De un an cunosc un baiat ..si de cand l-am vazut m-ia placut..pe parcursul acestui an am ajuns sa simt ceva pentru el .Am amvut o relatie cu el si dupa o saptamana a venit la mine si mi-a spus ca nu merge ca sunt timida, ..dupa 2 sapt ce ne-am despartit ma chemat afara si ne-am sarutat( parem a fi dinou un cuplu)in aceiasi zi ne-am intalnit intr-un local si nu ma salutat iar eu m-am dus si l-am intrebat daca isi bate joc de mine.el mi-a raspuns ca nu, ca ma place si ca vrea sa vada ce fac.dupa o saptamana iara ne-am intalnit in acelasi local,am vorbit cu el si i-am spus ca relatia cu el e altceva decat cu ceilalti parteneri ca e mai speciala si ca in timp ce cunosc o persoana nu mai sunt timida,iar el mia raspuns la fel.ca ma place dar nu merge si nu tine la mine.dupa ceva timp a inceput sa ma caut si azi sa oferit sa ma insoteasca pana la magazin.acolo mi-a spus daca poate sa se deie la mine ca el are prietena si ca nu poate sa se aptina cand ma vede sa nu ma sarute .ne-am sarutat iar eu i-am supas ca e infidel m-a condus pana acasa si pe drum mi-a spus ca o relatie nu merge ca el e mai pervers si ca eu sunt mai cuminte ca daca ma-s duce la el ar vrea sa faca ceva cu mine ca nu vrea sa il urasc si sa ma supar pe el si ii frica s de ai mei..si nu inteleg ce treaba au ai mei ca nu il cunoaste apoi la despartire am ramas fata in fata ca nu stiam ce sa facem daca sa ne sarutam sau nu..Nu intelg daca ma place si nu se poate aptine sa nu ma saruta cand ma vede de ce nu vrea sa avem o relatie? ... dar inca nu i-am spus ca simnt ceva ptr el..ce sa fac..sa i spun ..va mia ave vreo sansa aceasta relatie..ziceti voi baieti ca stiti voi mai bine cum e ..(cu hormoni vostri) DATI-MI SI MIE UN SFAT
stefy50_yahoo_com
Postat pe 19 August 2011 19:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"agonie multa...moarte sigura"....??!!!??? 3 De la: Ele_ely 12 August 2009 20:10
Buna tuturor! 13 De la: kudika_3391 4 Martie 2012 16:42
sunteti fericiti ? 69 De la: andreea1976 23 August 2009 22:11
Ce nu vede nimeni altcineva decat noi... 18 De la: fata_healthy 7 August 2010 21:42
help me 33 De la: Boca 21 Ianuarie 2010 09:27