Setari Cookie-uri

Niste sfaturi?

Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?
alexutza94
Postat pe 3 Ianuarie 2010 12:58
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 12:58:56Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?

Cati ani ai? Nu exista conceptul de "facem putin" in sex, e pur si simplu o vrajeala ieftina vanduta ca sa ajunga mai repede in pat cu tine si dupa ce aceea sa-ti spuna: ups ....n-am vrut!
miss_darine
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:05
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:05:46
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 12:58:56Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?

Cati ani ai? Nu exista conceptul de "facem putin" in sex, e pur si simplu o vrajeala ieftina vanduta ca sa ajunga mai repede in pat cu tine si dupa ce aceea sa-ti spuna: ups ....n-am vrut!


putin inseamna doar capu' si cotoru'
geo_xx
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:08
alexutza daca vrei sa mai ramai virgina sa nu accepti ce ti-a propus el , pt ca orice penetrare te dezvirgineaza .Si putin cum zice el ...te pup si ai grija ce faci .... cati ani ai ?
andreea_gaby
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:09
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:05:46
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 12:58:56Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?

Cati ani ai? Nu exista conceptul de "facem putin" in sex, e pur si simplu o vrajeala ieftina vanduta ca sa ajunga mai repede in pat cu tine si dupa ce aceea sa-ti spuna: ups ....n-am vrut!


mi-ai luat-o inainte darine !! te pup !!
acum sa revin la subiect - ai 16 ani din cate am vazut ; chiar nu iti dai seama ca are un interes ? mai copila .......... mai stai si te gandeste ........... merita cu adevarat sa faci ce iti cere? hmmmm !!! ai tot timpul din lume !!
coldwind
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:11
nuj ce sa zic la faza k..dak o faci putin tot esti virgina..sincer n`am mai auzit..si n`am vb cu nimeni...dra o data ce incepi..crezi k te poti opri? ..si k te doare..asta depinde de la o fata la alta...si at nici nu cred k o sa mai simti..dak chiar ti la el..si iti doresti asta...mai bine dak nu iti doresti ii spui si gata... ..ai grija ce faci
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:12
hm....nu ai cum sa ramai virgina dak faci putin sex...ptr ca sexul ori il faci ori nu il faci....simti si tu nevoia de a face sex cu el???? si totusi vrei sa ramai virgina...atunci incearca sexul anal...sau oral...bn dar faci cum simti tu ca iti prieste...
deeani
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:17
sti..k toti au dreptate..dar acuma nu prea conteaza ce iti spunem noi..mai bine te gandesti dak tu iti doresti asta cu adevarat..si vezi dak te culci sau nu cu el..
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:17
De la: coldwind, la data 2010-01-03 13:11:33
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:05:46
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 12:58:56Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?

Cati ani ai? Nu exista conceptul de "facem putin" in sex, e pur si simplu o vrajeala ieftina vanduta ca sa ajunga mai repede in pat cu tine si dupa ce aceea sa-ti spuna: ups ....n-am vrut!


mi-ai luat-o inainte darine !! te pup !!
acum sa revin la subiect - ai 16 ani din cate am vazut ; chiar nu iti dai seama ca are un interes ? mai copila .......... mai stai si te gandeste ........... merita cu adevarat sa faci ce iti cere? hmmmm !!! ai tot timpul din lume !!

si eu te tzuc
16 ani? offfffffff e chiar cruda!!! acum sunt curioasa cati ani are individul, cred ca e cu vreo 3-4 ani mai mare decat ea!
miss_darine
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:18
chiar el cati ani are?..
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:23
DA, eu am 16 ani iar prietenul meu are aproape 18... Eu nu vreau sa fac inca dragoste pt ca nu simt nevoia si ... Mai multe motive... Vroiam doar sa aflu daca e adevarat ce mi-a spus el ... Mi-a spus ca a vorbit cu mai multe fete si ca asa i-au spus si ca el asa stie.... In fine... Nici eu nu am crezut cand am auzit dar am vrut sa ma asigur Ms mult de sfaturi
alexutza94
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:26
dar am mai auzit cv..pt prima oara..si sunt curioasa sa aflu..e adevarat dak facy sex cu unu..la dus k si nu te protejezi nici cu prezervativ nici nu iei dupaia pilula..nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata?
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:27
nu ai pt ce alexutza...dar si el stie prost...acum esti tu mai sigura de tine ..
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:28
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:27:02dar am mai auzit cv..pt prima oara..si sunt curioasa sa aflu..e adevarat dak facy sex cu unu..la dus k si nu te protejezi nici cu prezervativ nici nu iei dupaia pilula..nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata?


povesti nemuritoare, daca esti in perioada de ovulatie, ramai si cand faci sex sub dus si cand esti pe uscat
miss_darine
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:30
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:27:02dar am mai auzit cv..pt prima oara..si sunt curioasa sa aflu..e adevarat dak facy sex cu unu..la dus k si nu te protejezi nici cu prezervativ nici nu iei dupaia pilula..nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata?


sa-ti raspund plastic: si marmota invelea ciocolata in staniol !!!
coldwind
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:31
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:30:54
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:27:02dar am mai auzit cv..pt prima oara..si sunt curioasa sa aflu..e adevarat dak facy sex cu unu..la dus k si nu te protejezi nici cu prezervativ nici nu iei dupaia pilula..nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata?


povesti nemuritoare, daca esti in perioada de ovulatie, ramai si cand faci sex sub dus si cand esti pe uscat


darine fetele astea au trecut prin scoala ? au citit si ele o anatomie a omului ? asa de curiozitate !!! offffff doamne !!!
coldwind
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:33
si mie mi se parea cam ciudat ..mc k mi`atzi spus
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:34
coldwind nu te supara...dar eu am gandeam ca nu prea are cum..si vroiam sa ma asigur...at sa`i spui si prietenei mele sa nu incerce ceva de genu
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:36
Eu zic ca daca nu esti pregatita pentru "pasul cel mare" sa nu o faci,pentru ca apoi vei regreta.Bine acum conteaza cat de mult iti doresti tu!Si eu am fost indemnata la a face sex,dar n-am vrut pentru ca nu ma simteam pregatita si a fost foarte buna decizia mea!!!
myr
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:38
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:36:40coldwind nu te supara...dar eu am gandeam ca nu prea are cum..si vroiam sa ma asigur...at sa`i spui si prietenei mele sa nu incerce ceva de genu


Nu ma supar ! dar mi s-a parut curios ca intrebi asa ceva !!!???????
iar fetei asteia de a deschis topicul i-as fi zis mai multe dar..... nu am avut loc de intors !!!
coldwind
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:42
De la: coldwind, la data 2010-01-03 13:33:30
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:30:54
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:27:02dar am mai auzit cv..pt prima oara..si sunt curioasa sa aflu..e adevarat dak facy sex cu unu..la dus k si nu te protejezi nici cu prezervativ nici nu iei dupaia pilula..nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata?


povesti nemuritoare, daca esti in perioada de ovulatie, ramai si cand faci sex sub dus si cand esti pe uscat


darine fetele astea au trecut prin scoala ? au citit si ele o anatomie a omului ? asa de curiozitate !!! offffff doamne !!!

Stii eu de fiecare data ma gandesc in primul rand unde sunt mamele alea ale lor, pt ca ele ar trebui sa le fie cele mai bune prietene si sa le ajute sa treaca cel mai usor de perioada asta cretina!!! Apropos,generatia asta nu pune mana sa citeasca o carte,numai vb ca nu au rabdare sa caute nici macar pe net raspunsuri simple!!!
miss_darine
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:42
kudika097946 Eu nu prea imi doresc sa imi incep viata sexuala de acum.... Eram doar curioasa sa aflu daca e adevarat sau nu... Mi se parea prea.. Anormal sa fie adevarat... Acum sunt foarte sigura de decizia mea
alexutza94
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:44
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:42:19
De la: coldwind, la data 2010-01-03 13:33:30
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:30:54
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:27:02dar am mai auzit cv..pt prima oara..si sunt curioasa sa aflu..e adevarat dak facy sex cu unu..la dus k si nu te protejezi nici cu prezervativ nici nu iei dupaia pilula..nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata?


povesti nemuritoare, daca esti in perioada de ovulatie, ramai si cand faci sex sub dus si cand esti pe uscat


darine fetele astea au trecut prin scoala ? au citit si ele o anatomie a omului ? asa de curiozitate !!! offffff doamne !!!

Stii eu de fiecare data ma gandesc in primul rand unde sunt mamele alea ale lor, pt ca ele ar trebui sa le fie cele mai bune prietene si sa le ajute sa treaca cel mai usor de perioada asta cretina!!! Apropos,generatia asta nu pune mana sa citeasca o carte,numai vb ca nu au rabdare sa caute nici macar pe net raspunsuri simple!!!

nu am incredere in raspunsurile dupa net.. prefer sa intreb pe cineva chiar daca pe net gasesc 293234 de raspunsuri... si culmea.. majoritatea diferite...
alexutza94
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:47
Eu cred ca le e lene sa mai si gandeasca..
mihaib
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:48
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 13:47:34
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:42:19
De la: coldwind, la data 2010-01-03 13:33:30
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:30:54
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:27:02dar am mai auzit cv..pt prima oara..si sunt curioasa sa aflu..e adevarat dak facy sex cu unu..la dus k si nu te protejezi nici cu prezervativ nici nu iei dupaia pilula..nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata?


povesti nemuritoare, daca esti in perioada de ovulatie, ramai si cand faci sex sub dus si cand esti pe uscat


darine fetele astea au trecut prin scoala ? au citit si ele o anatomie a omului ? asa de curiozitate !!! offffff doamne !!!

Stii eu de fiecare data ma gandesc in primul rand unde sunt mamele alea ale lor, pt ca ele ar trebui sa le fie cele mai bune prietene si sa le ajute sa treaca cel mai usor de perioada asta cretina!!! Apropos,generatia asta nu pune mana sa citeasca o carte,numai vb ca nu au rabdare sa caute nici macar pe net raspunsuri simple!!!

nu am incredere in raspunsurile dupa net.. prefer sa intreb pe cineva chiar daca pe net gasesc 293234 de raspunsuri... si culmea.. majoritatea diferite...

Stiu si la capitolul asta iti dau dreptate, eu vb la modul general, pt ca sunt o multime de topicuri deschise aiurea in tramvai de pustoaice carora le este pur si simplu lene sa caute raspunsurile pe net
miss_darine
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:51
Salut,
As vrea sa stiu un lucru: tu vrei sa ramai pura, adica inocenta, sau virgina in sensul propriu al cuvantului?!!
Spun asta... pentru ca sunt doua lucruri total diferite. Daca tii la corpul tau si nu vrei sa te daruiesti inca, ceea ce te sfatuiesc si eu, ar fi mai bine sa nu ai nici un fel de contact sexual. Nu are importanta ce spune prietenul tau, mai importanta e dorinta ta, iar daca tine la tine, iti va respecta dorinta. Stiu ca e varsta la care hormonii fac ravagii, insa nu te lasa dominata asa de usor si ai sa vezi ca ai sa-mi multumesti mai tarziu.
In ceea ce priveste virginitatea.... Unele persoane nu sunt virgine chiar daca nu au avut niciodata contact sexual si asta se explica prin inexistenta himenului, acea membrana care acopera orificiul extern al vaginului. Daca va aduceti aminte, in vechime, a existat o anumita perioada cand femei nevinovate erau ucise deoarece nu sangerau la primul contact sexual si de aici se tragea concluzia ca nu erau pure; abia dupa aceea s-a descoperit ca acest himen poate sau nu exista.
De asemenea, o fata isi poate pierde virginitatea dupa unul, doua, trei sau chiar mai multe contacte sexuale, depinde de flexibilitatea himenului.
In ceea ce priveste al treilea aspect... baiatul e responsabil de cata durere o sa suporti. Preferabil ar fi sa nu te doara deloc... insa, cum nu cred ca prietenul tau este foarte "experimentat" in arta preludiului, cred ca o sa te doara ca dracu... Trust me.
Have a nice day si bafta la luat decizii!
hajimemasho
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:59
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 13:47:34
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:42:19
De la: coldwind, la data 2010-01-03 13:33:30
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:30:54
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:27:02dar am mai auzit cv..pt prima oara..si sunt curioasa sa aflu..e adevarat dak facy sex cu unu..la dus k si nu te protejezi nici cu prezervativ nici nu iei dupaia pilula..nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata?


povesti nemuritoare, daca esti in perioada de ovulatie, ramai si cand faci sex sub dus si cand esti pe uscat


darine fetele astea au trecut prin scoala ? au citit si ele o anatomie a omului ? asa de curiozitate !!! offffff doamne !!!

Stii eu de fiecare data ma gandesc in primul rand unde sunt mamele alea ale lor, pt ca ele ar trebui sa le fie cele mai bune prietene si sa le ajute sa treaca cel mai usor de perioada asta cretina!!! Apropos,generatia asta nu pune mana sa citeasca o carte,numai vb ca nu au rabdare sa caute nici macar pe net raspunsuri simple!!!

nu am incredere in raspunsurile dupa net.. prefer sa intreb pe cineva chiar daca pe net gasesc 293234 de raspunsuri... si culmea.. majoritatea diferite...


cum zicea si darine mai devreme: unde iti este mama? sau cineva din familie mai apropiat !!! nu te supara pe mine, dar intreb si eu !!! nu sunt mama de fata (mi-as fi dorit) dar eu sunt foarte apropiata de baiatul meu !! si este cu mult mai mare k tine !! atat eu cat si sotul meu suntem trup si suflet cu el !! il ajutam in orice problema !!! deci : unde sunt parintii tai cand ai nevoie de ei ?
coldwind
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:03
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:17:16 sti..k toti au dreptate..dar acuma nu prea conteaza ce iti spunem noi..mai bine te gandesti dak tu iti doresti asta cu adevarat..si vezi dak te culci sau nu cu el..

subscriu, sorina are dreptate.....gandeste-te bine ce vrei.....odata facuta treaba nu mai poti da inapoi
taiko_delia
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:04
De la: coldwind, la data 2010-01-03 14:03:57
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 13:47:34
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:42:19
De la: coldwind, la data 2010-01-03 13:33:30
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 13:30:54
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 13:27:02dar am mai auzit cv..pt prima oara..si sunt curioasa sa aflu..e adevarat dak facy sex cu unu..la dus k si nu te protejezi nici cu prezervativ nici nu iei dupaia pilula..nu ai nicio sansa sa ramai insarcinata?


povesti nemuritoare, daca esti in perioada de ovulatie, ramai si cand faci sex sub dus si cand esti pe uscat


darine fetele astea au trecut prin scoala ? au citit si ele o anatomie a omului ? asa de curiozitate !!! offffff doamne !!!

Stii eu de fiecare data ma gandesc in primul rand unde sunt mamele alea ale lor, pt ca ele ar trebui sa le fie cele mai bune prietene si sa le ajute sa treaca cel mai usor de perioada asta cretina!!! Apropos,generatia asta nu pune mana sa citeasca o carte,numai vb ca nu au rabdare sa caute nici macar pe net raspunsuri simple!!!

nu am incredere in raspunsurile dupa net.. prefer sa intreb pe cineva chiar daca pe net gasesc 293234 de raspunsuri... si culmea.. majoritatea diferite...


cum zicea si darine mai devreme: unde iti este mama? sau cineva din familie mai apropiat !!! nu te supara pe mine, dar intreb si eu !!! nu sunt mama de fata (mi-as fi dorit) dar eu sunt foarte apropiata de baiatul meu !! si este cu mult mai mare k tine !! atat eu cat si sotul meu suntem trup si suflet cu el !! il ajutam in orice problema !!! deci : unde sunt parintii tai cand ai nevoie de ei ?

ai mare dreptate cu mama...unde este? dar poate ca nu se poate discuta cu mama....sunt mame care refuza astefel de discutii, refuza sa-si inteleaga copii....crede-ma ca sunt ...din pacate
taiko_delia
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:06
Poate-i interzice prietenul sa nu vb cu ei deoarece stie ca nu ar lasa-o
hajimemasho
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa fiu inca una pe lista lui,,,,,????? 11 De la: denisebogdan 7 Mai 2009 21:56
Ce parere aveti asupra acestei afirmatii? 11 De la: yrtdssdd 5 Iulie 2009 18:51
Sa retrezim romantismul in noi si in jurul nostru(numai pentru romantici, de preferinta barbati)) 33 De la: scorpio67 8 Decembrie 2009 16:19
vreau parerea voastra 2 De la: kudika_12486 21 Iulie 2012 10:40
Cum sa-i spui ca sa nu-l jignesti? 42 De la: kudika310730 4 Decembrie 2012 10:50