Setari Cookie-uri

exista relatie fara sex???

cunosc pe cineva care desi doarme cu iubitul ei de cand s-au cunoscut,adica de un an,ea inca afirma ca este virgina si ca niciodata nu a atins-o.si mai penibil este ca ea ii critica pe cei care fac sex inainte de casatorie..el nu a fost virgin si chiar in prima luna de cand era cu ea a facut sex cu alta...acum el s-a mutat la iubita lui insa mai umbla si cu altele...ce sa mai cred?????apropo,tipa de cand e cu el a inceput sa se ingrase foarte tare...

Postat pe 24 Septembrie 2008 09:32

Asta e cel mai tare banc pe care l-am auzit pe ziua de azi! M-am inecat de ras! Mare-i gradina ta, Doamne si multi vor sa-i sara gardul cand e poarta descuiata...
Lucia1971
Postat pe 24 Septembrie 2008 10:23
vrajealaaaaaa sau poate este el vreun virginel
alexutzab
Postat pe 24 Septembrie 2008 11:41
fu tare!

Postat pe 24 Septembrie 2008 11:43
De la: isa_20, la data 2008-09-24 09:32:20cunosc pe cineva care desi doarme cu iubitul ei de cand s-au cunoscut,adica de un an,ea inca afirma ca este virgina si ca niciodata nu a atins-o.si mai penibil este ca ea ii critica pe cei care fac sex inainte de casatorie..el nu a fost virgin si chiar in prima luna de cand era cu ea a facut sex cu alta...acum el s-a mutat la iubita lui insa mai umbla si cu altele...ce sa mai cred?????apropo,tipa de cand e cu el a inceput sa se ingrase foarte tare...


Am auzit si eu basme de o cunostinta care a dormit 6 luni in acelasi pat cu un turc(bine de mentionat dupa reputatia pe care o au) , si culmea om de treaba nici nu s-a atins de ea, SASE LUNI! credeam ca basme nu se mai spun da se pare ca altii fac asta de un an:))
Super tare, si porcu lui bunica zboara! Serios! Trebuie sa ma credeti!
Eu nu cred ca un barbat poate dormi in acelasi pat cu o femeie pe care o iubeste si o doreste, e imposibil. Chiar si impotent daca ar fi tot ar lua`o razna.
ctwmn
Postat pe 29 Octombrie 2008 22:44
recunosc!
am dormit cu o femeie in pat si n-am facut nimic!
trebuie sa-mi fie rusine?

Postat pe 29 Octombrie 2008 22:51
adica n-ai dormit, nu te-ai sucit, nu nimic?
ai stat cu ochii in tavan si ai evitat sa numeri pana la 28894450563409?
googoodoll
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:00
De la: geo32, la data 2008-10-29 22:51:50recunosc!
am dormit cu o femeie in pat si n-am facut nimic!
trebuie sa-mi fie rusine?

un an cumva in fiecare noapte daca nu chiar in fiecare in majoritatea , si cu femeia pe care o iubeai?:D
ctwmn
Postat pe 30 Octombrie 2008 17:39
De la: isa_20, la data 2008-09-24 09:32:20cunosc pe cineva care desi doarme cu iubitul ei de cand s-au cunoscut,adica de un an,ea inca afirma ca este virgina si ca niciodata nu a atins-o.si mai penibil este ca ea ii critica pe cei care fac sex inainte de casatorie..el nu a fost virgin si chiar in prima luna de cand era cu ea a facut sex cu alta...acum el s-a mutat la iubita lui insa mai umbla si cu altele...ce sa mai cred?????apropo,tipa de cand e cu el a inceput sa se ingrase foarte tare...



ce sa crezi ? ii respecta virginitatea iubitei

Postat pe 30 Octombrie 2008 17:50
relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...

Postat pe 30 Octombrie 2008 22:55
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:55:20relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...
ana_lili36
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:38
De la: isa_20, la data 2008-09-24 09:32:20cunosc pe cineva care desi doarme cu iubitul ei de cand s-au cunoscut,adica de un an,ea inca afirma ca este virgina si ca niciodata nu a atins-o.si mai penibil este ca ea ii critica pe cei care fac sex inainte de casatorie..el nu a fost virgin si chiar in prima luna de cand era cu ea a facut sex cu alta...acum el s-a mutat la iubita lui insa mai umbla si cu altele...ce sa mai cred?????apropo,tipa de cand e cu el a inceput sa se ingrase foarte tare...

cred ca singura explicatie e ca lui nu-i plac femeile. Sigur e homosexual!Auzi sa dormi cu un barbat un an si sa nu-ti faca nimic?Si la placeri se duce la altele?Prea e cusuta cu ata alba povestea asta,dar cum a mai spus cineva "mare-i gradina ta ,Doamne"!
ana_lili36
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:41
nu exista asa ceva in ziua de azi cand toti sunt in calduri ,nu poti sa stai cu o persoana de sex opus in aceeasi casa/pat de atata timp fara ca macar odata accidental:)sa nu se intample ceva...decat daca nu cumva sunt pe invers cum s-a mai spus.altfel este imposibil!!!
NICOLLE66
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:59
cam greu asa ceva in ziua de azi dar depinde si de varsta baiatului ...k dk este vrun pusti de 16-17 ani no comm atunci:))
alina_luminita
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:50
pai hai sa vdm care ar fi motivele unui baiat / barbat de a nu face sex cu o fata / femeie cand impart patul noapte de noapte:
1. impotenta
2. homosexual
3. probl cu erectia
4. lipsa chefului
5. stresul
6. alta pers.....

in cazul de mai sus...nici io una nu mai cred in astfel de basme!!!!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:15
mai isa....fata asta te prosteste in fata...cum drak sa doarma cu el....si nik...eventula el poate are pb cu jucaria...sau eventual ...au facut sex oral si anal...numai asta e explicatia...ori te minte k inca mai e virgina, ori o facut sex oral, ori anal, ori el nu are.... macar astasa seabtina si sa nu mai zica la nima...k e toata prastia.

Postat pe 4 Noiembrie 2008 12:55
nu cred ca e adevarata povestea.sa stiti, contrar celor spuse pe aicea, dak 2 oameni hotarasc sa nu faca sex inainte de casatorie, atunci e treaba lor.da faptul ca el umbla cu altele....cum de mai sta cu dansul?
mkdisk
Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:34
explicatia ar fi ca el nu are intentii serioase cu ea si nici nu vrea sa se complice, ca ea sa ii ceara dupa aia sa se insoare cu ea.daca ar tine la ea cu adevarat, nu s-ar duce pe la altele.
mkdisk
Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:37
ce-i asa rau, oameni buni, sa nu faci sex inainte de casatorie?chiar?
dc categorisiti oamenii astia ca incuiati, inapoiati, etc.apoi da, astia care se combina si cu prietenu` si cu fratele prietenului, si cu toata scara...si invers, cu toate gagicile pe care le poate agata...apoi da, astia sunt oamenii progresului.
mkdisk
Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:42
Normal ca se poate ca doua pers de sex opus sa doarma in acelasi pat fara sa faca ceva.Din proprie exp spun asta.
Eu dormeam des cu prietenul meu ff bun,am fost colegi de clasa in liceu...si nu am facut nimic niciodata...

Postat pe 19 Noiembrie 2008 01:58
nu poti sa dormi cu un baiat in acelasi pat fara sa faci nimic?cine spune asta inseamna ca n-a cun un baiat care s-o iubeasca si s-o astepte..sau poate ca n-a avut ce sa astepte..se poate..am trecut prin asta si nu cred k e nici o poveste..
aliceeee
Postat pe 24 Noiembrie 2008 17:24
si eu sunt intr-o situatie asemanatoare am dormit mai multe nopti cu prietenul meu in acelasi pat si nu a facut cu mine sex nu stiu ce sa mai cred probabil ca nu il mai atrag sau el se culca cu alta femeie si pe mine nu ma doreste alta explicatie nu gasesc la un asemenea comportament al unui barbat care poate dormi cu o femeie in acelasi pat si nu se atinge de ea

Postat pe 24 Noiembrie 2008 23:01
E UN PROST CA NU TEA ATINS.POATE AI DREPTATE.DAR EU CRED CA ARE PE ALTCINEVA TE INSEALA.UN BARBAT CIND STA CU O FEMEIE IN PAT TREBUIE SA O ATINGA,SAI ARATE CA O IUBESTE MACAR ATIT,DACA NU ARE CHEF DE SEX

Postat pe 24 Noiembrie 2008 23:07
Eu cunosc pe o fata care doarme cu prietenul ei in pat de 4 ani si sustine ca nu au facut nimic. Si tind sa o cred, din moment ce vorbeste cu atata inversunare despre frumusetea sexului dupa casatorie. Eu nu inteleg! Cum poate rezista el, ca de fidel, e fidel! Asta stiu! Care e secretul lui? Freaca da disc in fiecare seara singur in baie? Si ea arata chiar bine rau! Adica, frate!
teliman
Postat pe 26 Noiembrie 2008 00:01
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:55:20relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...




PAI IA TRAGEI O FRATE SA VEZI CE BINE TE INTELEGI CU EA ...MAMA MAMA...MAI BINE DECAT CU NEVASTA ...
gratuit89
Postat pe 27 Noiembrie 2008 19:00
De la: gratuit89, la data 2008-11-27 19:00:21
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:55:20relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...




PAI IA TRAGEI O FRATE SA VEZI CE BINE TE INTELEGI CU EA ...MAMA MAMA...MAI BINE DECAT CU NEVASTA ...

doamne fer'!...eu cel putin mai bine m-as impusca

Postat pe 27 Noiembrie 2008 19:04
De la: gratuit89, la data 2008-11-27 19:00:21
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:55:20relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...




PAI IA TRAGEI O FRATE SA VEZI CE BINE TE INTELEGI CU EA ...MAMA MAMA...MAI BINE DECAT CU NEVASTA ...


Ce aveti mey cu saraca soacra e si ea mica
Asta da relatie
yumy
Postat pe 27 Noiembrie 2008 19:10
poate exista relatie fara sex...doar un timp...apoi vrei ceva.....daca nu ti se ofera cauti in alta parte...si asta fac barbatii.....
dar de obicei exista...numai daca iubesti...si vrei o relatie stabila..de durata

Postat pe 27 Noiembrie 2008 19:12
De la: rosemery, la data 2008-11-27 19:10:34
De la: gratuit89, la data 2008-11-27 19:00:21
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:55:20relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...




PAI IA TRAGEI O FRATE SA VEZI CE BINE TE INTELEGI CU EA ...MAMA MAMA...MAI BINE DECAT CU NEVASTA ...


Ce aveti mey cu saraca soacra e si ea mica
Asta da relatie


n-am inteles ce treaba are toata chestia cu impuscarea?
cat despre soacra, nu e asa mica si nici nu e saraca, draga de ea...
inca mai poate

Postat pe 28 Noiembrie 2008 17:55
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:55:20relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...


cel mai tare comentariu pe care l-am citit in ultima sapt
gabi8ma
Postat pe 28 Noiembrie 2008 17:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce barbatii care au penisul mic sunt atat de frustrati in preajma femeilor?exemplu quid_pro_quo?imi poate explica cineva? 124 De la: athos_007 15 Februarie 2014 21:52
Un sfat va rog!!Eu GEMENI el LEU 14 De la: pseudonius 16 Iunie 2010 09:15
Probleme ale forumului Kudica 28 De la: blue07scorpion 4 Iunie 2009 11:42
test de sarcina 3 De la: inna_1688 17 Iunie 2009 22:46
Locuri unde ati facu sex ? 221 De la: FLORY_DULCIK 9 Octombrie 2009 16:36