Setari Cookie-uri

7 Secrete pentru a slabi

am gasit pe net un ghid gratis , pe http://www.iti-recomand.mug.ro/7-secrete-pentru-a-slabi/

Prefata 7 Secrete pentru a Slabi

Vreau sa te invit sa citesti ghidul meu “7 Secrete Pentru A Slabi Si A Te Mentine In Forma”. Da-mi voie sa te felicit. Desi nu te-a costat nimic sa downloadezi acest ghid, trebuie sa realizezi faptul ca ai facut cel mai important lucru: PRIMUL PAS catre corpul si sanatatea pe care ti le doresti.

Inainte de a-ti dezvalui cele 7 Secrete, trebuie sa-ti vorbesc putin despre motivul pentru care ar trebui sa fii foarte atent la ce spun atunci cand vine vorba despre slabit si fitness.

E posibil sa stii deja ca mi-am petrecut peste 10 ani din viata experimentand si testand aproape toate metodele si produsele de slabire si fitness pe care le-am gasit. Misiunea mea a fost sa gasesc cea mai rapida si usora cale de a obtine cea mai buna stare de sanatate si conditie fizica.

M-am luptat cu kilogramele in plus marea majoritate a vietii mele, iar cand am implinit 30 de ani…ajunsesem la o limita. Eram mai gras decat fusesem vreodata, nu mai aveam energie pentru nimic altceva in afara de jobul meu iar increderea in mine disparuse de tot. Si nu pentru ca nu incercasem indeajuns de mult sa slabesc si sa am mai multa energie, ci pentru ca eram asa de ocupat cu munca si cu familia mea (sotia mea tocmai nascuse primul nostru copil, Sarah).

Multe din metodele populare de slabit si dietele pe care le-am incercat mergeau pentru o perioada scurta de timp, insa pur si simplu nu aveam timpul necesar…sau nu eram dispus sa continui sa ma infometez sau sa imi bat capul prea mult cu restrictionarea carbohidratilor ori a numarului de calorii.

Mi-am dat seama ca daca va fi sa reusesc sa-mi ating obiectivele mele de fitness, atunci metoda folosita va trebui sa fie simpla de urmat si sa necesite foarte putin timp (nu ar trebui sa fie prea greu, nu-i asa? -mi-am spus eu-)

Am realizat repede, asa acum probabil banuiesti si tu, ca incercarea de a petrece ore in sir pe banda de alergat nu da rezultate. La fel este si cu urmarea unei diete ciudate sau folosirea ultimului model de exercitiu de fitness aparut.

Nu au mers asa cum credeam eu…chiar daca le incerci pentru mai multe saptamani la rand.

Am cheltuit peste 23 000 $ din propriul buzunar incercand sa descopar ce merge si ce nu merge, dar cel mai important…ce metoda da rezultate, insa acelasi timp sa fie simplu de urmat si sa necesite cat mai putin timp acordat.

Chiar aceste secrete si tehnici m-au ajutat sa scap de peste 21 kg de grasime nedorita si sa pierd 25 de centimetri din talie, in acelasi timp construindu-mi un corp suplu, puternic si sexy, precum si sanatate cardiovasculara (da, stiu…suna incredibil, dar e realitatea!).

Si datorita acestori informatii am ajuns sa concep pentru tine ghidul “7 Secrete Pentru A Slabi Si A Te Menþine In Forma”.

ªtiu cat de dificil este sa faci primul pas catre atingerea obiectivelor tale, fie ca este vorba despre munca ta, bani, familie sau sanatate. Realitatea este ca cei mai multi oameni nu ajung atat de departe, asa ca doar prin faptul ca tu ai facut acest prim pas pentru obtinerea acestui ghid deja te separa de toti ceilalti oameni care sunt pierduti intr-o mare confuzie(apropo, nu-i vina ta).

Asa ca, bravo tie…esti pe cale de a descoperi cateva tehnici uimitoare care au potentialul de a-ti schimba corpul si transforma viata.

Dar sa stii ca eu nu-mi planificasem niciodata sa imi petrec ultimii 10 ani valorosi din viata testand teorii si produse de slabit si fitness…Credeam ca o sa fie relativ usor sa-mi gasesc raspunsurile pe care le cautam.
Nu aveam nici cea mai vaga idee despre cat este de ingrozitor sa cauti raspunsuri concrete, si tehnici care chiar sunt eficiente printre atat de multe informatii diverse sau traditionale despre fitness. Am avut perioade cand am fost frustrat, confuz si pur si simplu suparat pe mine insumi pentru ca am fost pacalit sa incerc aceste tehnici.
Dar pana la urma, a meritat, pentru ca am reusit sa descopar o serie de tehnici si secrete pe care le folosesc si astazi pentru a avea o conditie fizica de top…si toata astea cu un timp minim acordat.
Dupa ce au vazut rezultatele pe care le-am avut, familia si prietenii mei au devenit curiosi si nu intelegeau ce naiba am facut. Asa ca am pus aceste secrete in aplicare cu familia mea, cu prietenii si acum cu cititorii ca TINE, astfel incat si tu sa beneficiezi de aceste informatii incredibile.

Dar trebuie sa iti marturisesc ca sunt putin invidios. Pentru informatiile de care studentii si cititorii mei beneficiaza printr-un simplu click al mouse-ului, eu a trebuit sa petrec peste 10 ani pentru a le obtine!

Pe langa diversele tehnici care m-au ajutat pe mine si pe alti mii de oameni sa fim in cea mai buna forma fizica, am descoperit de asemenea ca trebuie sa ai si anumite calitati daca vrei sa ai success in atingerea obiectivelor legate de sanatate si fitness.

To be continued…
danabarr
Postat pe 26 August 2011 19:04
imi pare rau chiar nu am timp sa citesc cele 7 reguli...
DariaMih
Postat pe 21 August 2013 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ceai oolong 6 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:15
a auzit cineva de quantum slim? 1 De la: kudika514030 8 Martie 2012 12:31
Ati fost vreodata la un centru specializat pentru a slabi? 78 De la: battleofwits 6 Decembrie 2010 10:21
CONTRAINDICATII ALE UNOR PLANTE , ALIMENTE SI TRATAMENTE NATURALE 18 De la: office_salinasusesi_ro 21 Iunie 2010 13:14
cafea-diaree...exista vreo conexiune? 13 De la: olajfa 3 Februarie 2010 16:17