Setari Cookie-uri

confuza

salut deci sunt tina si am nevoie de un sfat .Locuiesc la blok si am un vecin foarte simpatik ,ne petrecem timpul impreuna la un film ,o plimbare ,un suk sau altceva. exista o problema il plak molt si in unele momente ii arat asta insa el parka ii orb nu vede nimic si nu primesc nici un raspuns de la el ,plus la asta ca imprejurul lui sunt ft multe fete cu care el des comunika ,merge in oras ceva de genu .nust ce sa fac sa renunt sau sa mai incerc ceva ... dar ce ? ca nici numi mai vine pin cap ce mai pot incerca plzzzz zicetzimi si mie ce draku sa fac un sfat orice ca de altfel morrrrr
kudika431793
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:19
Poate nu-l interesezi altfel decat ca pe o prietena cu care mai merge la suc sau la film.
broscoiu
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:22
De la: kudika431793, la data 2011-09-05 23:19:49salut deci sunt tina si am nevoie de un sfat .Locuiesc la blok si am un vecin foarte simpatik ,ne petrecem timpul impreuna la un film ,o plimbare ,un suk sau altceva. exista o problema il plak molt si in unele momente ii arat asta insa el parka ii orb nu vede nimic si nu primesc nici un raspuns de la el ,plus la asta ca imprejurul lui sunt ft multe fete cu care el des comunika ,merge in oras ceva de genu .nust ce sa fac sa renunt sau sa mai incerc ceva ... dar ce ? ca nici numi mai vine pin cap ce mai pot incerca plzzzz zicetzimi si mie ce draku sa fac un sfat orice ca de altfel morrrrr


Salut, deci esti tuta.
anageo25
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:25
sunt tina de la cristina dar prietenii imi spun tina
kudika431793
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:30
faza ii ca mereu cind ne vedem flirteaza cu mine dar nu imi raspunde cu aceiasi moneta in unele momente e cald si vb frumos in altele parka ii lovit cu ceva in cap si vb aiurea de aceea si sunt confuza si nu stiu ce sa fac
kudika431793
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:34
De la: kudika431793, la data 2011-09-05 23:34:17faza ii ca mereu cind ne vedem flirteaza cu mine dar nu imi raspunde cu aceiasi moneta in unele momente e cald si vb frumos in altele parka ii lovit cu ceva in cap si vb aiurea de aceea si sunt confuza si nu stiu ce sa fac
Nu face nimic ! Pentru el esti o fata ca toate celelelte problema eszti tu fiindca vrei sa fii unica !!!!
cristinxxx
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:59
Nu prea mai ai ce incerca. Lasa-l sa se decida si daca nu te vrea, asta e. Iti gasesti pe altul. E plina lumea de barbati.
Eva32
Postat pe 6 Septembrie 2011 01:24
Fa naibii prima miscare si vezi daca vine sfarsitul lumii sau nu
Macar sa sti o treaba.
Paraipan
Postat pe 6 Septembrie 2011 01:36
De la: kudika431793, la data 2011-09-05 23:19:49salut deci sunt tina si am nevoie de un sfat .Locuiesc la blok si am un vecin foarte simpatik ,ne petrecem timpul impreuna la un film ,o plimbare ,un suk sau altceva. exista o problema il plak molt si in unele momente ii arat asta insa el parka ii orb nu vede nimic si nu primesc nici un raspuns de la el ,plus la asta ca imprejurul lui sunt ft multe fete cu care el des comunika ,merge in oras ceva de genu .nust ce sa fac sa renunt sau sa mai incerc ceva ... dar ce ? ca nici numi mai vine pin cap ce mai pot incerca plzzzz zicetzimi si mie ce draku sa fac un sfat orice ca de altfel morrrrr


Dak nu ai reusit sal kucereshti cu vreun crac mai dezgolit, pan aku cat tia permis caldura de afar atuncia lasal cai fatalau.
Shi delok, da delok nu incerca sai scri vreun biletzel de dragoste, ca lasa ala praf in urma!
Nui problema ka o sa te love shi pe tine cnv.
Sper sa apreci iezi aceasta sfatuiala la maxima valoare, ca mam intrebuintat de nu mai styu de mn!
Darkmagic
Postat pe 6 Septembrie 2011 02:21
draga tina eu iti zic sa mai incerci sai deschizi ochii..sai spui ca ai vrea sa petreci mai mult timp cu el si de astea..daca nu merge niki asa iti spun sa renunti...daca te ajuta sfatu meu sa sti ca mie mia facut placere...
stefani
Postat pe 6 Septembrie 2011 02:46
De la: kudika431793, la data 2011-09-05 23:19:49salut deci sunt tina si am nevoie de un sfat .Locuiesc la blok si am un vecin foarte simpatik ,ne petrecem timpul impreuna la un film ,o plimbare ,un suk sau altceva. exista o problema il plak molt si in unele momente ii arat asta insa el parka ii orb nu vede nimic si nu primesc nici un raspuns de la el ,plus la asta ca imprejurul lui sunt ft multe fete cu care el des comunika ,merge in oras ceva de genu .nust ce sa fac sa renunt sau sa mai incerc ceva ... dar ce ? ca nici numi mai vine pin cap ce mai pot incerca plzzzz zicetzimi si mie ce draku sa fac un sfat orice ca de altfel morrrrr


Esti confuza?Afla ca m-a cuprins o asa "confuzenie" de cand am inceput sa-ti citesc randurile,ca nici nu mai stiu ce idee sa postez!

Hai ca si astazi am o zi deplorabila si pana nu ma apuca nervii rau de tot,sa incerc sa ma exprim pe intelesul tau!

Tu il placi pe acel vecin,dar nu cunosti daca ai asentimentul lui sau nu!In privinta aceasta poti sa faci doua lucruri;
-deschizi subiectul cu pricina ,la prima intalnire si vezi ce raspuns iti da vecinul tau
-astepti sa curga relatia,normal,sa se invecheasca,sa va cunoasteti mai bine si sigur va veni clipa cand va veti da seama daca simtiti ceva unul fata de celalalt,aici ma refer la iubire ,nu la amicitie.In momentul de fata,sunteti simpli amici,asa vad eu lucrurile!
De ce ,voi,fetele,va faceti asa de repede visuri in legatura cu diversii baieti ce intra in viata voastra?Domnisoarelor,aveti rabdare cu voi,nu va pripiti,vin lacrimile siroaie daca procedati fara judecata personala!Nu iesiti la inaintare cu sentimentele proprii,lasati baietii sa va cucereasca ei,nu invers,acesta este cursul normal,firesc,al lucrurilor!Stiu ca lumea de astazi este total anapoda,dar revizuiti-va comportamentele!Fetele au rolul lor intr-o relatie ,iar baietii sunt bine determinati in scopurile lor.

In cazul de fata,domnisoara,lasa-l pe acel vecin ,sa aleaga din multitudinea de fete din juru-i!Cu siguranta,va castiga cea care i se va parea mai interesanta domnului in cauza!Nu grabi lucrurile!In iubire,rabdarea detine puterea,iar graba cunoaste,intotdeauna,dezamagirea!Gandeste,gandeste,gandeste!
RAINBOWLADY
Postat pe 6 Septembrie 2011 07:58
339... Ma tot minunez...si cred ca raman asa, minunat.
Nu crezi ca iti pierzi timpul si zeci de randuri cu cine nu trebuie?
Scrii cat Dostoievski* unor tipi/tipe care saracele...
Serios, nici eu nu am reusit sa citesc tot, si iti sunt prieten, dar astia carora le scrii tu "Razboi si pace"??

P.S.* Dostoievski ala e-un scriitor francez, extremomo important.
Ca sa stie si "Confuza" aia mica.
Darkmagic
Postat pe 6 Septembrie 2011 13:49
De la: Darkmagic, la data 2011-09-06 13:49:42339... Ma tot minunez...si cred ca raman asa, minunat.
Nu crezi ca iti pierzi timpul si zeci de randuri cu cine nu trebuie?
Scrii cat Dostoievski* unor tipi/tipe care saracele...
Serios, nici eu nu am reusit sa citesc tot, si iti sunt prieten, dar astia carora le scrii tu "Razboi si pace"??

P.S.* Dostoievski ala e-un scriitor francez, extremomo important.
Ca sa stie si "Confuza" aia mica.


mie mi-e tare draga 339 asta a noastra ,ea incearca sa ajute pe toata lumea si sincera sa fiu inca nu am citit nici un post de-al ei in care sa nu fie serioasa si sa se implice ,sau sa dea sfaturi la misto.Pup 339 .
piscolino
Postat pe 6 Septembrie 2011 13:54
te vede ca pe o varianta de rezerva...spune-i direct "plimbarile astea m-au obosit,nu vrei sa facem si altceva ?",si in functie de raspuns vezi ce faci...eventual incearca sa scapi de concurenta feminina recomandandu-le prietenii tai indiferent ca sunt insurati sau nu...scopul scuza mijloacele,si oricum mai departe nu e treaba ta
Pudika416607
Postat pe 6 Septembrie 2011 13:54
Nu am spus ca le da "la misto", pt ca 339 NU face misto, nici macar de aia batuti cu maiu-n cap.
Am spus ca le da prea complexe si lungi pentru astia mici nascuti pe facebook.
Si stii ca am dreptate Piscolino, nu ii spun spre raul ei... :)
Darkmagic
Postat pe 6 Septembrie 2011 13:57
De la: Darkmagic, la data 2011-09-06 13:49:42339... Ma tot minunez...si cred ca raman asa, minunat.
Nu crezi ca iti pierzi timpul si zeci de randuri cu cine nu trebuie?
Scrii cat Dostoievski* unor tipi/tipe care saracele...
Serios, nici eu nu am reusit sa citesc tot, si iti sunt prieten, dar astia carora le scrii tu "Razboi si pace"??

P.S.* Dostoievski ala e-un scriitor francez, extremomo important.
Ca sa stie si "Confuza" aia mica.



Tu imi esti prieten? CU PRIETENII VORBESTI,COMUNICI SI ALTE ALEA....SI TE ROG,IA-O USOR CACI,O SA SARA FORUMUL IN AER! SI DACA NU ITI COMNVINE CUM SCRIU,MUTA-TE ,TE ROG,PE ALT TOPIC!lA BUNA VEDERE!SI DOSTOIEVSKI A FOST SCRIITOR RUS,NU INDUCE DOAMNELE FORUMULUI IN EROARE! sI IMI PARE RAU,NU AGREEZ ONOMATOPEELE SI SCALAMBAIELILE,AR TREBUI SA STII ASTA!
RAINBOWLADY
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:00
De la: Darkmagic, la data 2011-09-06 13:57:12Nu am spus ca le da "la misto", pt ca 339 NU face misto, nici macar de aia batuti cu maiu-n cap.
Am spus ca le da prea complexe si lungi pentru astia mici nascuti pe facebook.
Si stii ca am dreptate Piscolino, nu ii spun spre raul ei... :)


aici ai dreptate intradevar ,anumite persoane probabil se bulverseaza mai tare citindu-i sfaturile darkule aici ai cafeaua calda
piscolino
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:00
De la: piscolino, la data 2011-09-06 13:54:05
De la: Darkmagic, la data 2011-09-06 13:49:42339... Ma tot minunez...si cred ca raman asa, minunat.
Nu crezi ca iti pierzi timpul si zeci de randuri cu cine nu trebuie?
Scrii cat Dostoievski* unor tipi/tipe care saracele...
Serios, nici eu nu am reusit sa citesc tot, si iti sunt prieten, dar astia carora le scrii tu "Razboi si pace"??

P.S.* Dostoievski ala e-un scriitor francez, extremomo important.
Ca sa stie si "Confuza" aia mica.


mie mi-e tare draga 339 asta a noastra ,ea incearca sa ajute pe toata lumea si sincera sa fiu inca nu am citit nici un post de-al ei in care sa nu fie serioasa si sa se implice ,sau sa dea sfaturi la misto.Pup 339 .



MULTUMESC PENTRU SUPORTUL EMOTIONAL!TOATE CELE BUNE!
RAINBOWLADY
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:02
De la: piscolino, la data 2011-09-06 14:00:52
De la: Darkmagic, la data 2011-09-06 13:57:12Nu am spus ca le da "la misto", pt ca 339 NU face misto, nici macar de aia batuti cu maiu-n cap.
Am spus ca le da prea complexe si lungi pentru astia mici nascuti pe facebook.
Si stii ca am dreptate Piscolino, nu ii spun spre raul ei... :)


aici ai dreptate intradevar ,anumite persoane probabil se bulverseaza mai tare citindu-i sfaturile darkule aici ai cafeaua calda

hai mai, cine vrea pricepe cine nu
yumy
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:02
De la: kudika421339, la data 2011-09-06 14:00:40
De la: Darkmagic, la data 2011-09-06 13:49:42339... Ma tot minunez...si cred ca raman asa, minunat.
Nu crezi ca iti pierzi timpul si zeci de randuri cu cine nu trebuie?
Scrii cat Dostoievski* unor tipi/tipe care saracele...
Serios, nici eu nu am reusit sa citesc tot, si iti sunt prieten, dar astia carora le scrii tu "Razboi si pace"??

P.S.* Dostoievski ala e-un scriitor francez, extremomo important.
Ca sa stie si "Confuza" aia mica.



Tu imi esti prieten? CU PRIETENII VORBESTI,COMUNICI SI ALTE ALEA....SI TE ROG,IA-O USOR CACI,O SA SARA FORUMUL IN AER! SI DACA NU ITI COMNVINE CUM SCRIU,MUTA-TE ,TE ROG,PE ALT TOPIC!lA BUNA VEDERE!SI DOSTOIEVSKI A FOST SCRIITOR RUS,NU INDUCE DOAMNELE FORUMULUI IN EROARE! sI IMI PARE RAU,NU AGREEZ ONOMATOPEELE SI SCALAMBAIELILE,AR TREBUI SA STII ASTA!


339 ia o gura de aer si o cafea Darku a vrut sa spuna ca esti o femeie deosebita si foarte serioasa sa nu uitam de inteligenta dar ca in anumite cazuri iti racesti gura (sau uzezi tastatura)de pomana deoarece nu toata lumea intelege(uita-te si tu in jur si citeste posturile de genu il ubesc el nu ma ubeste kk lam inskela etc).
piscolino
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:07
De la: kudika421339, la data 2011-09-06 14:02:48
De la: piscolino, la data 2011-09-06 13:54:05
De la: Darkmagic, la data 2011-09-06 13:49:42339... Ma tot minunez...si cred ca raman asa, minunat.
Nu crezi ca iti pierzi timpul si zeci de randuri cu cine nu trebuie?
Scrii cat Dostoievski* unor tipi/tipe care saracele...
Serios, nici eu nu am reusit sa citesc tot, si iti sunt prieten, dar astia carora le scrii tu "Razboi si pace"??

P.S.* Dostoievski ala e-un scriitor francez, extremomo important.
Ca sa stie si "Confuza" aia mica.


mie mi-e tare draga 339 asta a noastra ,ea incearca sa ajute pe toata lumea si sincera sa fiu inca nu am citit nici un post de-al ei in care sa nu fie serioasa si sa se implice ,sau sa dea sfaturi la misto.Pup 339 .



MULTUMESC PENTRU SUPORTUL EMOTIONAL!TOATE CELE BUNE!


iara strigi la mine
piscolino
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:10
Multumesc pt cafea Piscolina. :)

Si nu mai tipati asa, ca NU inspre raul ei am spus cele de mai sus. :P
Unii chiar nu inteleg anumite cuvinte, ce naiba, uitati ce forum e?
90% amuzament si 10 intrebari, unele importante, altele...
Hai sa fim seriosi, cand vreau "seriozitati" ma duc dracului pe forumurile academiilor sau la M.I.T. si scriu acolo despre Kant, Hegel, si gaurile negre, nu pe Kudika.
339 poate sa scrie in continuare cate randuri doreste si cu ce cuvinte vrea, dar cu multe subiecte si "subiecti" e numai pierdere de timp.
Pis!
Darkmagic
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:12
De la: piscolino, la data 2011-09-06 14:07:06
De la: kudika421339, la data 2011-09-06 14:00:40
De la: Darkmagic, la data 2011-09-06 13:49:42339... Ma tot minunez...si cred ca raman asa, minunat.
Nu crezi ca iti pierzi timpul si zeci de randuri cu cine nu trebuie?
Scrii cat Dostoievski* unor tipi/tipe care saracele...
Serios, nici eu nu am reusit sa citesc tot, si iti sunt prieten, dar astia carora le scrii tu "Razboi si pace"??

P.S.* Dostoievski ala e-un scriitor francez, extremomo important.
Ca sa stie si "Confuza" aia mica.



Tu imi esti prieten? CU PRIETENII VORBESTI,COMUNICI SI ALTE ALEA....SI TE ROG,IA-O USOR CACI,O SA SARA FORUMUL IN AER! SI DACA NU ITI COMNVINE CUM SCRIU,MUTA-TE ,TE ROG,PE ALT TOPIC!lA BUNA VEDERE!SI DOSTOIEVSKI A FOST SCRIITOR RUS,NU INDUCE DOAMNELE FORUMULUI IN EROARE! sI IMI PARE RAU,NU AGREEZ ONOMATOPEELE SI SCALAMBAIELILE,AR TREBUI SA STII ASTA!


339 ia o gura de aer si o cafea Darku a vrut sa spuna ca esti o femeie deosebita si foarte serioasa sa nu uitam de inteligenta dar ca in anumite cazuri iti racesti gura (sau uzezi tastatura)de pomana deoarece nu toata lumea intelege(uita-te si tu in jur si citeste posturile de genu il ubesc el nu ma ubeste kk lam inskela etc).



DA,MULTUMESC PENTRU CAFEA,AM MARE NEVOIE ASTAZI DE COFEINA!In ceea ce priveste felul meu de a fi si de a scrie,nu mai comentez absolut nimic si v-as ruga si pe voi sa faceti acelasi lucru!In ceea ce ma priveste,voi ajuta pe toti ce au nevoie macar de un sfat!Celorlalti care nu ma agreeaza ,le daruiesc toata dragostea mea!Toate cele bune tuturor!Multumesc!
RAINBOWLADY
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:13
PISCOLEATOOOOOOOOOOO(na ca strig si eu) eu nu te vad bine ca mediatoare poa ti-o iei in boticu ala mic si drag!
kiss_my_ass
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:13
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-06 14:13:51 PISCOLEATOOOOOOOOOOO(na ca strig si eu) eu nu te vad bine ca mediatoare poa ti-o iei in boticu ala mic si drag!



nu-i nimic kis si daca mi-o iau peste botic de la 339 io tot nu ma supar pe ea ,eu doar am vrut sa-i spun ca bietu dark nu a insinuat nimic rau la adresa ei ,doar s-a inteles gresit.

si tie kiss nu-ti dau voie sa strigiiiiiiiiiiii daaaaaaaaaaaaaa
ca strigggggggggggggg inapoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
piscolino
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:17
De la: piscolino, la data 2011-09-06 14:17:15
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-06 14:13:51 PISCOLEATOOOOOOOOOOO(na ca strig si eu) eu nu te vad bine ca mediatoare poa ti-o iei in boticu ala mic si drag!



nu-i nimic kis si daca mi-o iau peste botic de la 339 io tot nu ma supar pe ea ,eu doar am vrut sa-i spun ca bietu dark nu a insinuat nimic rau la adresa ei ,doar s-a inteles gresit.

si tie kiss nu-ti dau voie sa strigiiiiiiiiiiii daaaaaaaaaaaaaa
ca strigggggggggggggg inapoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


las ca nu se supara doar il iubeste pe dark!
AIIIIIIIIIIIIII SPUSSSSSSSSSSSSSSSSSS CEVAAAAAAAAAAAAAAA, PISCOLEATOOOOOOOOOOOOOOOO?
kiss_my_ass
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:20
De la: kudika421339, la data 2011-09-06 14:13:16
De la: piscolino, la data 2011-09-06 14:07:06
De la: kudika421339, la data 2011-09-06 14:00:40
De la: Darkmagic, la data 2011-09-06 13:49:42339... Ma tot minunez...si cred ca raman asa, minunat.
Nu crezi ca iti pierzi timpul si zeci de randuri cu cine nu trebuie?
Scrii cat Dostoievski* unor tipi/tipe care saracele...
Serios, nici eu nu am reusit sa citesc tot, si iti sunt prieten, dar astia carora le scrii tu "Razboi si pace"??

P.S.* Dostoievski ala e-un scriitor francez, extremomo important.
Ca sa stie si "Confuza" aia mica.



Tu imi esti prieten? CU PRIETENII VORBESTI,COMUNICI SI ALTE ALEA....SI TE ROG,IA-O USOR CACI,O SA SARA FORUMUL IN AER! SI DACA NU ITI COMNVINE CUM SCRIU,MUTA-TE ,TE ROG,PE ALT TOPIC!lA BUNA VEDERE!SI DOSTOIEVSKI A FOST SCRIITOR RUS,NU INDUCE DOAMNELE FORUMULUI IN EROARE! sI IMI PARE RAU,NU AGREEZ ONOMATOPEELE SI SCALAMBAIELILE,AR TREBUI SA STII ASTA!


339 ia o gura de aer si o cafea Darku a vrut sa spuna ca esti o femeie deosebita si foarte serioasa sa nu uitam de inteligenta dar ca in anumite cazuri iti racesti gura (sau uzezi tastatura)de pomana deoarece nu toata lumea intelege(uita-te si tu in jur si citeste posturile de genu il ubesc el nu ma ubeste kk lam inskela etc).



DA,MULTUMESC PENTRU CAFEA,AM MARE NEVOIE ASTAZI DE COFEINA!In ceea ce priveste felul meu de a fi si de a scrie,nu mai comentez absolut nimic si v-as ruga si pe voi sa faceti acelasi lucru!In ceea ce ma priveste,voi ajuta pe toti ce au nevoie macar de un sfat!Celorlalti care nu ma agreeaza ,le daruiesc toata dragostea mea!Toate cele bune tuturor!Multumesc!

339 aici nu e vorba de agreat sau nu,aici suntem doar niste prieteni virtuali ,
faptul ca tu te simti bine sa dai sfaturi eu sincer te admir ,eu sa fiu sincera cu anumite persoane chiar nu am rabdare si mai fac mistouri dar asta nu inseamna ca-s rea sau a naibii .
piscolino
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:20
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-06 14:20:24
De la: piscolino, la data 2011-09-06 14:17:15
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-06 14:13:51 PISCOLEATOOOOOOOOOOO(na ca strig si eu) eu nu te vad bine ca mediatoare poa ti-o iei in boticu ala mic si drag!



nu-i nimic kis si daca mi-o iau peste botic de la 339 io tot nu ma supar pe ea ,eu doar am vrut sa-i spun ca bietu dark nu a insinuat nimic rau la adresa ei ,doar s-a inteles gresit.

si tie kiss nu-ti dau voie sa strigiiiiiiiiiiii daaaaaaaaaaaaaa
ca strigggggggggggggg inapoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


las ca nu se supara doar il iubeste pe dark!
AIIIIIIIIIIIIII SPUSSSSSSSSSSSSSSSSSS CEVAAAAAAAAAAAAAAA, PISCOLEATOOOOOOOOOOOOOOOO?

stiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,daaaaaaaaaaaaa ammmmmmmmmmmmm spussssssssssss ,ce drak nu intelegiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,scoate naibi castile din urechi
piscolino
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:21
De la: piscolino, la data 2011-09-06 14:21:37
stiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,daaaaaaaaaaaaa ammmmmmmmmmmmm spussssssssssss ,ce drak nu intelegiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,scoate naibi castile din urechi


asta-i fiindca nu si-a baut cafeluta azi
Gelico
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:23
De la: piscolino, la data 2011-09-06 14:21:37
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-06 14:20:24
De la: piscolino, la data 2011-09-06 14:17:15
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-06 14:13:51 PISCOLEATOOOOOOOOOOO(na ca strig si eu) eu nu te vad bine ca mediatoare poa ti-o iei in boticu ala mic si drag!



nu-i nimic kis si daca mi-o iau peste botic de la 339 io tot nu ma supar pe ea ,eu doar am vrut sa-i spun ca bietu dark nu a insinuat nimic rau la adresa ei ,doar s-a inteles gresit.

si tie kiss nu-ti dau voie sa strigiiiiiiiiiiii daaaaaaaaaaaaaa
ca strigggggggggggggg inapoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


las ca nu se supara doar il iubeste pe dark!
AIIIIIIIIIIIIII SPUSSSSSSSSSSSSSSSSSS CEVAAAAAAAAAAAAAAA, PISCOLEATOOOOOOOOOOOOOOOO?

stiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,daaaaaaaaaaaaa ammmmmmmmmmmmm spussssssssssss ,ce drak nu intelegiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,scoate naibi castile din urechi


AIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ZISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS CEVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! UUUUUU AAAAAAA ce bestiala este muzica!
kiss_my_ass
Postat pe 6 Septembrie 2011 14:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu inceteaza sa nu mai vorbeasca cu ala cu care m.a inselat.... 12 De la: kudika052198 12 Octombrie 2009 11:18
Buna! 22 De la: katy_katy 18 August 2011 16:20
Sunt o proasta, am fost infidela 5 De la: kudika_977155 30 Noiembrie 2014 16:19
realitatea asa cum o vezi cu ochii eliberati de percepte morale 21 De la: strasss3 5 Decembrie 2009 07:42
Ajutoor 11 De la: Tharr 29 Aprilie 2011 22:25